TikTok Bot: co to jest, ranking i recenzja najlepszych serwisów

tiktok bot co to jest

Szukasz informacji, czym jest TitTok bot? Jesteś we właściwym miejscu!

Po opanowaniu świata Instagrama, oprogramowanie do automatyzacji (lepiej znane jako boty) dotarło również do TikToka. Boty TikTok pomagają zautomatyzować różne zadania i ostatecznie szybciej rozwijać się tiktokerom w sieci.

W końcu pewnie wiesz, że zostać influencerem lub po prostu zwiększyć liczbę followersów na TikToku nie jest wcale tak łatwo. Wymaga to dużego nakładu czasu i energii. Dlatego właśnie powstały TikTok boty.

W tym artykule dowiemy się, czym są boty TikTok, jakie funkcje oferują swoim użytkownikom, ile kosztują i jakie są najlepsze programy tego typu dostępne obecnie na rynku. Poniżej znajdziesz tabelę podsumowującą, w której zostały uwzględnione najlepsze boty TikTok, ich cechy oraz link do oficjalnej strony internetowej.

NAJLEPSZE BOTY NA TIKTOK

Ocena: 4.9/5

Ocena: 4.8/5

Ocena: 4.7/5

TikTok Bot: recenzja najlepszych 6 botów

Poniżej znajdziesz nasz osobisty ranking najlepszych botów TikTok z 2021 roku. Wybraliśmy w sumie 6, z których te pierwsze osiągają najwyższe wyniki.

1. Fueltok

Na pierwszym miejscu naszego rankingu znajduje się Fueltok (tutaj oficjalna strona). To oprogramowanie do automatyzacji na TikTok, które mimo że powstało niedawno, wykorzystywane jest już przez ponad 4000 influencerów. Jak do tej pory, program zbiera wiele pozytywnych recenzji na całym świecie.

Fueltok oferuje liczne narzędzia do targetowania, które pozwalają precyzyjnie dobrać grupę odbiorców, z którymi automatycznie wejdziesz w interakcję. Możesz wybierać swoją publiczność na podstawie hashtagów, geolokalizacji, śledzonych profili, liczby followersów i aktywności na danym koncie.

Po wybraniu celu, określeniu działań, które mają być wykonane i uruchomieniu bota, Fueltok zajmie się całą resztą, wchodząc w interakcję 24 godziny na dobę z interesującymi cię profilami. Akcje obsługiwane przez bota to: lajki, komentarze, wyświetlenia, follow i unfollow.

W zależności od ustawień, wybranego celu i charakterystyki konta, dzięki Fueltok możesz zdobyć około 50-200 nowych followersów każdego dnia, w całkowicie bezpieczny sposób. A to dlatego, że ten bot TikTok zawsze stara się przestrzegać ograniczeń narzuconych przez tę sieć społecznościową.

Fueltok jest dostępny w ramach subskrypcji, w cenie zaledwie 29 euro miesięcznie, z możliwością uzyskania rabatu w przypadku wybrania pakietu na 3 lub 6 miesięcy. Na początek możesz jednak skorzystać z bezpłatnego 7-dniowego okresu próbnego, klikając tutaj.

2. Socialiser

Kolejnym z ciekawszych botów TikTok jest ten oferowany przez Socialiser (oficjalna strona tutaj). Jest to prawdziwa usługa rozwoju konta, zarządzana przez ludzki personel.

Powierzając swoje konto Socialiser, masz pewność, że zostanie dokładnie przeanalizowane, a zespół serwisu przygotuje dla niego strategię rozwoju. Będzie ona na bieżąco dostosowywana w zależności od uzyskanych wyników, w celu zmaksymalizowania wydajności twojego profilu.

Twoje konto będzie wykonywało operacje typu follow/unfollow, lajkowanie, komentowanie, a nad wszystkim czuwać będzie doświadczony social media manager. Warto dodać, że menedżerowie Socialiser gwarantują minimalną liczbę codziennych działań, a mianowicie:

  • Lajki: 800-1000
  • Follow: 100-200
  • Unfollow: 100-200
  • Lajki do komentarzy: 1500-2000

Na koniec każdego miesiąca otrzymasz szczegółowy raport z twoimi statystykami wzrostu. Będzie to raport, który menedżerowie serwisu wykorzystają do stopniowego ulepszania swojej strategii i sprawią, że będziesz się rozwijał jeszcze bardziej.

Oferta jest bardzo prosta: dostępny jest tylko jeden pakiet w cenie 39 euro za miesiąc. Wejdź teraz na oficjalną stronę Socialiser, aby uzyskać więcej informacji:

3. GoSo

GoSo (tutaj oficjalna strona) to kolejny świetny bot TikTok, oferowany przez hiszpańską firmę, który pozwoli ci bardzo szybko zwiększyć zaangażowanie na twoim profilu.

Mówiąc dokładniej, jest to najlepszy serwis tego typu na TikTok. Twoje konto będzie zarządzane przez zespół ekspertów od marketingu w mediach społecznościowych, którzy stopniowo zwiększą jego popularność.

Warto pamiętać, że GoSo jest liderem na rynku pakietów oferowanych na Instagramie i od niedawna rozszerza swój zasięg zgodnie z panującymi trendami. To na tym gruncie narodziła się usługa rozwoju konta na TikTok. W 2020 roku firma zdobyła nagrodę Best Social Media Marketing Company of the Year w Barcelonie.

Usługa GoSo jest obecnie bezkonkurencyjna, ale wiadomo, za taką jakość trzeba zapewnić odpowiednią rekompensatę. Dlatego też pakiety tego bota TikTok są dostępne od 100 euro miesięcznie.

Zapoznaj się z ofertą GoSo pod tym linkiem. Znajdziesz tu trzy dostępne pakiety. Musisz się zarejestrować (za darmo) na ich stronie, aby otrzymać więcej informacji. Z kodem promocyjnym „pdvmedia” otrzymasz 20% zniżki.

4. TokUpgrade

Jednym z najlepszych botów TikTok jest TokUpgrade (tutaj oficjalna strona). Jest to międzynarodowy serwis, który zadba o rozwój twojego konta w bardzo efektywny sposób.

Ten bot pozwala ci wybrać grupę docelową, która najlepiej pasuje do twojego konta, a następnie przejść do interakcji z nią, zwiększając błyskawicznie zaangażowanie na twoim koncie. Wszystko to w sposób całkowicie zautomatyzowany i przy minimalnym nadzorze z twojej strony.

Jest to niezwykle potężny bot TikTok, używany przez wiele agencji internetowych, firm i influencerów na całym świecie. Jeśli chodzi o koszty, istnieją dwa rodzaje pakietów:

  • Regular: umiarkowany rozwój konta, usługa w pełni zarządzana przez pracowników TokUpgrade i prawdziwi followersi za tygodniową opłatą w wysokości $15 i miesięczną $49;
  • Pro: maksymalny wzrost konta, priorytetowe wsparcie i prawdziwi followersi za tygodniową opłatą w wysokości $25 i miesięczną – $89.

Aby zobaczyć jak skuteczny jest w twoim przypadku TokUpgrade, polecamy wypróbowanie planu Regular przez tydzień za jedyne $15. Jeśli ci się spodoba, możesz kontynuować i wykładniczo zwiększać wyniki twojego konta.

5. InstaZood

InstaZood (oficjalna strona tutaj) jest bardzo dobrym botem TikTok, którym możesz zarządzać bezpośrednio z przeglądarki internetowej i który pozwoli ci szybko się rozwijać.

Ten TikTok bot jest w 100% zautomatyzowaną usługą. Wszystko, co musisz zrobić, to publikować oryginalne treści na swoim profilu TikTok i wybrać grupę docelową, do której chcesz dotrzeć. InstaZood zajmie się resztą.

Wśród najważniejszych zautomatyzowanych funkcji mamy automatyczny follow, automatyczne lajkowanie, automatyczne komentowanie i automatyczny unfollow. W skrócie: wszystko, czego potrzebujesz, aby rozwijać się na TikToku na autopilocie.

Cena bota Instazood jest bardzo korzystna: za jedyne $14,99 będziesz miał możliwość korzystania z pełnej usługi z 5-dniowym bezpłatnym okresem próbnym. Aby uzyskać dostęp do bota ze strony głównej przejdź do services -> TikTok Automation Bot.

6. Autotokker

Ostatnim botem TikTok, który przedstawimy w tym artykule jest AutoTokker. Jest to jedno z pierwszych narzędzi tego typu, które pojawiło się na rynku. Jest to urządzenie stosunkowo proste, ale skuteczne.

Technika promocji konta TikTok opiera się na klasycznym follow/unfollow, oczywiście z możliwością dokładnego wyboru grupy docelowej, z którą chcemy, aby nasz profil wchodził w interakcję (zarówno pod kątem zainteresowań, jak i geolokalizacji).

W pierwszej fazie, czyli follow, twoje konto będzie automatycznie śledzić inne profile na TikToku, a pewien procent z nich będzie odwzajemni to. W drugiej fazie, unfollow, przestaniesz śledzić wszystkie profile, które nie odwzajemniły twojego follow.

AutoTokker jest szczególnie bezpieczny, również dzięki temu, że w abonamencie zawiera wysokiej jakości proxy 4g za darmo. Standardowa cena usługi to $44,99 miesięcznie. Może być ona proporcjonalnie obniżona, jeśli korzystasz z bota dla więcej niż jednego konta. Dodatkowo możesz wypróbować AutoTokker za darmo przez 3 dni.

Bot TikTok: czym są i do czego służą

Każdemu przynajmniej raz zdarzyło się przeczytać jakąś informację o botach dla sieci społecznościowych. Tutaj zagłębimy się w temat, czym tak naprawdę są boty TikTok.

Słowo bot jest skrótem od słowa robot, i oznacza urządzenie zdolne do automatycznego wykonywania zadań. Boty społecznościowe to oprogramowania, które wykonują działania na kontach w mediach społecznościowych całkowicie niezależnie, oszczędzając cenny czas, który możesz poświęcić na inne czynności.

Przez „działania” rozumiemy wszystkie te strategie, które powinieneś zastosować, aby rozwinąć swój profil w sieci społecznościowej. Jest to na przykład dodawanie lajków i komentarzy do treści innych użytkowników, oglądanie ich filmów lub akcje typu follow-unfollow.

Istnieje wiele usług w sieci, które oferują automatyzacje dla TikToka, ale nie wszystkie z nich są niezawodne. Z naszego doświadczenia wynika, że tylko nieliczne z nich są w stanie zapewnić ci stały wzrost przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa twojego konta. Dlatego zalecamy korzystanie wyłącznie z narzędzi opisanych w tym przewodniku.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Czy nadal masz wątpliwości, jeśli chodzi o boty TikTok? Poniżej znajduje się kilka najczęściej zadawanych pytań na ten temat oraz odpowiedzi na nie. Na pewno pomogą one rozwiać twoje wątpliwości!

Co to takiego bot TikTok?

Jest to po prostu automatyzacja wykorzystywana do zwiększenia interakcji na twoim profilu, w zakresie followersów, lajków i komentarzy.

Jaki jest najlepszy bot TikTok roku 2021?

Najlepsze boty TikTok 2021 roku to GoSo i TokUpgrade.

Ile kosztuje bot TikTok?

Ceny są zróżnicowane w zależności od usługi, z której zdecydujesz się skorzystać. Z reguły można znaleźć boty TikTok zaczynające się od 15 euro za miesiąc.

Czy decydując się na bot TikTok, ryzykuję, że będę miał problemy z kontem?

Ponieważ praktyki te są sprzeczne z wytycznymi TikToka, możesz spotkać się z tymczasowymi blokadami funkcji „follow”, „lubię to” i „komentuj”. Jednak przestrzegając limitów i polegając na najlepszych botach TikTok, ryzyko będzie bardzo niskie.

Czy istnieją darmowe boty TikTok?

Obecnie nie istnieją darmowe boty TikTok. Uważaj na oprogramowanie i aplikacje, które są za darmo, ponieważ zazwyczaj nie są one bezpieczne. W najgorszych przypadkach to po prostu oszustwo. Jeśli chcesz używać bota TikTok za darmo, możesz skorzystać z okresu próbnego oferowanego przez niektóre z botów recenzowanych w tym artykule.

5/5 - (2 votes)

Czytaj również: