Boty na Instagram: ranking 8 najlepszych w 2024 roku

boty na instagram 2024

Chcesz dowiedzieć się więcej o botach na Instagram i poznać najlepsze boty do automatycznych lajków i zwiększenia liczby obserwujących w tej aplikacji?

W tym przewodniku poznamy 8 najlepszych botów na Instagram dostępnych na rynku w 2024 roku. Oprócz tego omówimy sposób działania botów na Instagramie, rodzaje dostępnych obecnie programów tego typu, a także korzyści i zagrożenia związane z automatyzacją aktywności na Insta.

Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany rozwojem swojego osobistego profilu, aby stać się influencerem, czy chcesz dać mu zastrzyk energii i zautomatyzować zarządzanie firmowym kontem na Instagramie, w tym artykule znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz 😉

Poniżej znajdziesz już wykres podsumowujący, przedstawiający 3 najlepsze boty Instagrama z 2024 roku. Aby poznać wszystkie 8, czytaj dalej!

NAJLEPSZE BOTY NA INSTAGRAM

Ocena: 9/10

Ocena: 8.5/10

Ocena: 8/10

Najlepsze boty na Instagram 2024

Teraz, kiedy znasz już różne rodzaje narzędzi mogących pomóc w rozwoju twojego profilu na Instagramie, nadszedł moment, żeby przyjrzeć się rankingowi najlepszych botów w 2024 roku. Zaczynajmy!

1. Inflact

OCENA: 9/10 – Najlepszy w kategorii „Web-based bot”

bot instagram inflact

Inflact (poprzednio Ingramer) jest pomyślany pod kątem tych, którzy chcą otrzymać od sieciowego bota maksimum zarówno w zakresie potencjału, jak i wszechstronności. Naszym zdaniem to najlepszy bot do Instagrama w tej kategorii.

Przyjrzyjmy się kilku najważniejszym funkcjom. Dzięki Inflact możesz:

 • zlecać automatyczne działania typu follow/unfollow;
 • zlecać automatyczne polubienia, komentarze i wiadomości bezpośrednie;
 • zaplanować publikację postów na Instagramie;
 • masowo wyświetlać relacje innych profili.

Wszystko to z możliwością dokładnego wyboru grupy docelowej dzięki tak zwanym Pro Targeting Filters. Oczywiście wszystkie te funkcje wiążą się z kosztami, które z pewnością nie należą do najniższych.

Ale stosunek ceny do jakości jest moim zdaniem nadal doskonały. W zależności od zakresu funkcji, mamy róże pakiety:

 • Promo: dedykowany promocji konta użytkownika.
 • Direct: do zarządzania prywatnymi wiadomościami.
 • Scheduled posting: do planowania postów.

Tak więc, jeśli chcesz zwiększyć swoje statystyki na Instagramie, najlepiej kupić pakiet promocyjny. Dostępne są różne kombinacje w zależności od potrzeb. Więcej szczegółów można znaleźć w sekcji na oficjalnej stronie Inflact.

Po aktywacji pakietu promocyjnego bot Instagram Inflact zostanie początkowo ustawiony na tryb bezpieczny. Oznacza to, że na początku prędkość promocji będzie niższa, aby nie wzbudzać podejrzeń w oczach Instagrama. Następnie prędkość będzie stopniowo zwiększana, aż osiągnie pełny zakres.

Średnio dzięki temu botowi na Instagramie można osiągnąć wzrost liczby obserwujących od 1000 do 3000 miesięcznie, a także wzrost zasięgu organicznego, polubień i komentarzy do publikowanych treści.

Inflact jest dostępny od 49 euro miesięcznie w wersji Basic, która daje dostęp do pakietu Promo, niezbędnego do rozwoju na Instagramie, wraz z VPN i generatorem hashtagów. Przeczytaj również naszą recenzję Inflact.

Oficjalna stronabot.inflact.com
TypWeb-based bot
CenaOd 49 € miesięcznie
Nasza ocena9/10

ZALETY

 • Doskonała funkcjonalność i możliwości.
 • Wysokie bezpieczeństwo dzięki dedykowanemu proxy.
 • Wygodny, przejrzysty interfejs.
 • Brak konieczności pobierania oprogramowania.

WADY

 • Droższy od innych botów typu web-based.

2. FollowAdder

OCENA: 8,5/10 – Najlepszy w kategorii „Oprogramowanie do pobrania”

boty na instagram followadder

Tak oto dotarliśmy do najlepszego bota na Instagram dla komputerowców!

FollowAdder to oprogramowanie do pobrania na PC, a co za tym idzie, gwarantuje ci możliwość kontrolowania twojego profilu i działania, które trudno by było osiągnąć za pomocą botów sterowanych z poziomu przeglądarki.

To naprawdę wszechstronny bot, kompletny, stabilny, niedrogi, posiadający wsparcie klienta (po angielsku) na świetnym poziomie, z wieloletnim doświadczeniem i kilkudziesięcioma tysiącami zadowolonych użytkowników.

Jeśli zdecydujemy się go pobrać i zainstalować na naszym komputerze, będziemy musieli poświęcić trochę czasu na skonfigurowanie go za pierwszym razem i zaznajomienie się z nim. Zapewniam cię jednak, że każdy, kto jest choć trochę obeznany z komputerem, zdoła skutecznie z niego korzystać.

Jeśli chodzi o cenę, FollowAdder przewiduje opłatę za abonament w wysokości 24 dolarów miesięcznie za konto. To naprawdę drobne, biorąc pod uwagę zakres oferty, a przede wszystkim, porównując go do innych botów na Instagram.

Naprawdę godny polecenia szczególnie, że to jeden z botów o największych możliwościach – przeczytaj naszą recenzję.

Oficjalna stronafollowadder.com
TypOprogramowanie do pobrania
CenaOd $24 miesięcznie
Nasza ocena8.5/10

ZALETY

 • Bardzo tani.
 • Ogromny potencjał w porównaniu z konkurencją.
 • Wysoka kontrola każdej operacji.
 • Doskonała obsługa klienta i wysokie standardy bezpieczeństwa.

WADY

 • Konieczne pobranie na PC i konfiguracja.
 • Brak bezpłatnego okresu próbnego.

3. Instagram Bot Follower

OCENA: 8/10 – Kategoria „Web-based bot”

ibf bot instagram

Instagram Bot Follower, obecnie HyperIBF to inny, moim zdaniem dający dużo możliwości, bot na Instagram typu „web-based”. Wolę go od innych ze względu na naprawdę wyjątkowy stosunek jakości do ceny.

Oprócz prezentowania wszystkich klasycznych funkcji bota na Instagram (auto-follow, auto-unfollow, auto-DM, auto-like…), HyperIBF pozwala na interakcję z dużą liczbą ankiet, pytań i quizów zawartych w relacjach innych użytkowników na Instagramie, dzięki funkcji HyperVote.

Ale to, co najbardziej podoba mi się w Instagram Bot Follower, to jego natychmiastowość: konfiguracja zajęła mi mniej niż połowę czasu w porównaniu do Followadder, a główną zaletą jest to, że nie muszę mieć włączonego komputera, aby działał.

Jeśli chodzi o cenę, obecnie w ofercie są cztery pakiety, a najtańszy z nich kosztuje 11,99 euro miesięcznie (natomiast 9,99 euro, jeśli subskrybujesz na rok), co jest bardzo mało jak na to, co oferuje ten bot.

Jeśli chciałbyś wypróbować IBF bez płacenia miesięcznej subskrypcji, możesz również wykonać 24-godzinną próbę za jedyne 0,99 €, klikając tutaj.

W każdym razie pierwszym krokiem do odkrycia, jak działa ten bot i wszystkie jego funkcje, jest utworzenie bezpłatnego konta na platformie. Można to zrobić za pośrednictwem tego linku. Naprawdę polecam!

Oficjalna stronahyperibf.com
TypWeb-based bot
CenaOd 9,99 € miesięcznie
Nasza ocena8/10

ZALETY

 • Nowatorska funkcja HyperVote.
 • Przyjemny i intuicyjny interfejs.
 • Analizy i filtry dla zaawansowanego targetingu.
 • 1-dniowy okres próbny za 0,99 euro.
 • Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

WADY

 • Trochę słaby pod względem szybkości promocji.
 • Niedostępny 3-dniowy darmowy okres próbny.

4. Autogramer

OCENA: 8/10 – Kategoria „Web-based bot”

autogramer bot instagram

Autogramer to kolejny interesujący bot Instagrama, którego można używać bezpośrednio w przeglądarce. Dlatego nie wymaga on pobierania.

Jest to jeden z najbardziej wszechstronnych botów na Insta. Oprócz tradycyjnych funkcji, takich jak follow/unfollow, można wykorzystać masowe wyświetlanie relacji z interakcją w postaci quizów, ankiet i pytań. Ponadto można także zaplanować i automatycznie publikować treści.

Inne funkcje to automatyczne komentarze, polubienia i wiadomości prywatne, narzędzia analizy oraz automatyczne usuwanie szkodliwych followersów-widmo.

Mocną stroną Autogramera jest zdecydowanie jego cena. Możesz korzystać ze wszystkich wymienionych przeze mnie funkcji już od 19 euro miesięcznie (pakiet w przypadku jednego konta Instagram). Opinie klientów, którzy z niego korzystali, są również bardzo pozytywne.

Oficjalna stronaautogramer.com
TypWeb-based bot
CenaOd 19 € miesięcznie
Nasza ocena8/10

ZALETY

 • Funkcja masowego wyświetlania i głosowania.
 • Planer Instagrama w pakiecie.
 • Usuwanie followersó-widmo.
 • Świetny stosunek jakości do ceny.

WADY

 • Szybkość promowania niższa niż u innych botów.

5. InstaGrow

OCENA: 7,5/10 – Najlepszy w kategorii „Serwisy do prowadzenia konta”

instagrow bot instagram

Moim zdaniem InstaGrow to najlepszy serwis do prowadzenia konta i rozwijania go, jaki istnieje na rynku. Pod tym względem pozwala osiągnąć lepsze rezultaty niż ze zwykłym botem.

To włoski serwis (dostępny w języku angielskim) przydzielający ci swój zespół ekspertów, który codziennie pracuje na twoim profilu i gwarantuje mu stały rozwój pod względem rzeczywistych followersów i lajków, jakości i z uwzględnieniem targetu twojego sektora.

Followersi, których możesz otrzymać dzięki usłudze InstaGrow, plasują się w przedziale od 300 do 1600 miesięcznie. Dostępne są trzy pakiety:

 • Basic w cenie 99 euro miesięcznie
 • Élite w cenie 169 euro miesięcznie
 • Platinum w cenie 239 euro miesięcznie

Biorąc pod uwagę, że płacisz za prawdziwych menedżerów social media, którzy prowadzą twoje konto za ciebie, ta kwota wydaje się śmiesznie niska, ale jednak wciąż wyższa niż za bot, który musisz ustawiać i kontrolować samodzielnie.

Niedawno wprowadzono również możliwość wypróbowania usługi przez dwa tygodnie za pośrednictwem pakietu #TESTAGROW, który kosztuje 69 EUR. Otrzymujesz wszystkie funkcje pakietu Platinum, dzięki czemu możesz przetestować możliwości usługi.

Ponadto InstaGrow zapewnia wszystkie statystyki wzrostu w obszarze prywatnym oraz zaawansowane wskazówki dotyczące optymalizacji profilu. Wszystko to z możliwością stałego kontaktu przez WhatsApp z jednym z operatorów pracujących nad twoim kontem.

Ale to nie wszystko! Wpisując w momencie zakupu kod promocyjny „PDVMEDIA5”, otrzymasz 5% zniżki na wszystkie dostępne pakiety. Nieźle, co?

Oficjalna stronainstagrow.it/en
TypSerwis do prowadzenia kont
CenaOd 69 € za dwa tygodnie
Nasza ocena7.5/10

ZALETY

 • Porównywalne z menedżerem social media, który dla ciebie pracuje.
 • Od 300 do 2100 rzeczywistych followersów w miesiąc.
 • E-book na temat marketingu na Instagramie gratis.

WADY

 • Dość kosztowny.
 • Niektóre opcje są dostępne tylko jednorazowo.

6. Nitreo

OCENA: 7,5/10 – Kategoria „Serwisy do prowadzenia konta”

bot na instagram nitreo

Nitreo stosuje szereg strategii w celu pozyskania autentycznych, zaangażowanych obserwujących dla konta na Instagramie. Identyfikując i obserwując użytkowników w twojej niszy, nie tylko zwiększy twoją widoczność, ale także zachęci do wzajemnego śledzenia użytkowników zainteresowanych twoimi treściami, gwarantując stały wzrost.

Ponadto, Nitreo wykorzystuje sztuczną inteligencję do targetowania obserwujących, więc możliwe jest bardzo szczegółowe określenie grupy odbiorców. Przyczyni się to do angażowania użytkowników, którzy najbardziej będą zainteresowani twoimi treściami.

To, co sprawia, że jest jednym z najskuteczniejszych tego typu serwisów, jest fakt, że pomagać budować autentyczne, znaczące profile. Zagwarantuje ci regularny wzrost liczby odwiedzających profil, polubień i obserwujących.

Co więcej, umożliwia automatyczne przeglądanie Stories potencjalnych followersów na Instagramie, co pomoże zwiększyć swoją widoczność i ułatwi nawiązywanie nowych kontaktów.

Oficjalna stronanitreo.com
TypSerwis do prowadzenia kont
CenaOd 64 € za miesiąc
Nasza ocena7.5/10

ZALETY

 • Pakiet przyspieszony za kilka euro dziennie.
 • Masowe oglądanie stories.
 • Automatyczne like po follow.
 • Szczegółowe targetowanie przy pomocy AI.

WADY

 • Wyższe pakiety (+2500 followersów) są dość kosztowne.

7. Kicksta

OCENA: 7,5/10 – Kategoria „Serwisy do prowadzenia konta”

boty instagram kicksta

Kicksta to kolejny serwis rozwoju konta, którego działanie jest bardzo proste i przejrzyste. Tym razem usługa nie bazuje jednak na klasycznym follow/unfollow ani na zostawianiu komentarzy.

Serwis Kicksta preferuje technikę bardzo naturalną, organiczną i nienachalną, a przy tym nie mniej skuteczną czyli lajkowanie. Jak to wygląda w praktyce?

Wykupujesz usługę i udostępniasz Kicksta swoje konto do Instagrama (musisz w tym wypadku podać hasło). Następnie możesz podać namiary na podobne profile (np. konkurencję, pokrewne branże, influencerów z tej samej niszy itp.)

Serwis regularnie lajkuje na każdym z tych profili po 1-2 zdjęcia, co zachęca tych użytkowników do zainteresowania się twoim kontem.

Jak widzisz, jest to metoda budująca trwałe i owocne relacje z innymi podobnymi profilami na Instagramie. Zapewnia jednocześnie zrównoważony i stabilny wzrost. Do wyboru masz trzy pakiety: za 69, 129 i 219 dolarów miesięcznie.

Plan Starter pozwala na uzyskanie nawet 400 followersów. Wyższe plany gwarantują nawet 1000-2500 followersów miesięcznie W ciągu 7 dni możesz zrezygnować z usługi i otrzymać całkowity zwrot pieniędzy.

Oficjalna stronakicksta.co
TypSerwis do prowadzenia kont
CenaOd $69 miesięcznie
Nasza ocena7.5/10

ZALETY

 • Naturalny, organiczny wzrost.
 • Twój profil zostaje powierzony pracownikom serwisu.
 • Sprawdzanie autentyczności lajkowanych profili (nie tracimy lajków na fake konta).
 • 7-dniowa gwarancja satysfakcji albo zwrot pieniędzy.

WADY

 • Ograniczone usługi – tylko lajkowanie.
 • Stosunkowo wysoka cena planów.

8. Flock Social

boty na instagram flock social

OCENA: 7/10 – Kategoria „Web-based bot”

Flock Social to kolejny bot Instagrama, który okazał się całkiem skuteczny według tych, którzy go wypróbowali. Należy do kategorii web-based, więc można z niej korzystać bezpośrednio przez Internet. Nie ma konieczności pobierania plików i pozostawiania włączonego komputera, aby mogła działać.

W przypadku Flock Social, po utworzeniu konta należy przejść przez kreator w celu określenia grupy docelowej, z którą chcemy wejść w interakcję. Następnie bot będzie automatycznie wykonywał swoje zadania, wchodząc w interakcję z wybraną grupą odbiorców.

Możesz wybierać odbiorców według hashtagów, konkurentów lub podobnych profili oraz geolokalizacji, jest to więc bardzo elastyczny bot Instagrama.

Aplikacja deklaruje, że w przypadku najtańszego pakietu o nazwie „Instagram Rising Star” można uzyskać wzrost liczby obserwujących nawet o 600 osób miesięcznie. Pakiet ten jest dostępny w cenie 49 USD miesięcznie, która jest o połowę niższa w przypadku wybrania subskrypcji rocznej.

Oficjalna stronaflocksocial.com
TypWeb-based bot
CenaOd $29 miesięcznie
Nasza ocena7.5/10

ZALETY

 • Dokładny wybór grupy odbiorców.
 • Zaawansowane statystyki wzrostu.
 • 50% zniżki na roczne pakiety.
 • Dostęp do innych narzędzi Instagrama.

WADY

 • Cena nie należy do najniższych w porównaniu z innymi botami.

Bot Instagram: czym jest i do czego służy

Co to są boty na Instagramie?

Bot na Instagramie to program lub serwis, który w automatyczny sposób zarządza niektórymi czynnościami, które normalnie musiałbyś wykonywać ręcznie. Te czynności to:

 • obserwowanie lub zaprzestanie obserwowania innych profili (follow i unfollow)
 • wciskanie lajków pod zdjęciami innych użytkowników (autolike)
 • komentowanie zdjęć i wideo innych użytkowników
 • wysyłanie prywatnych wiadomości do innych użytkowników (auto DM)
 • masowe wyświetlanie relacji innych użytkowników;
 • automatyczne odpowiadanie na pytania i ankiety;
 • publikowanie za ciebie zdjęć i filmików o określonych godzinach.

Jak możesz się domyślać, korzyści płynące z automatyzacji tych zadań i braku konieczności zajmowania się tym osobiście są naprawdę znaczne. Dlatego też od kilku lat tysiące influencerów, menedżerów social media i przedsiębiorców cyfrowych korzysta z botów na Instagramie, by poprawić swoją widoczność w sieci.

Instagrambot a regulamin IG

Problem z botami na Instagramie polega jednak na tym, że są one sprzeczne z zasadami sieci społecznościowej, ponieważ Instagram nie zezwala na korzystanie z zewnętrznego oprogramowania do automatyzacji różnych operacji, które użytkownicy musieliby wykonywać ręcznie.

Nadmierna automatyzacja w rzeczywistości może sprawić, że doświadczenia innych użytkowników, którzy wejdą w kontakt z kontem korzystającym z botów, będą mało autentyczne.

co to są boty na instagramie

Z tego powodu, począwszy od lata 2019 r., programiści Instagrama rozpoczęli kampanię mającą na celu przeciwdziałanie usługom (takim jak boty Instagram), które są sprzeczne z wytycznymi. W związku z tym limity follow/unfollow zostały zmniejszone do maksymalnie 200 dziennie i 20 na godzinę.

Jeśli zdecydujesz się na korzystanie z bota na Instagramie, pamiętaj, aby zachować umiarkowaną prędkość, z jaką wykonujesz automatyczne operacje na swoim koncie, aby uniknąć kar od Instagrama lub tymczasowych blokad.

Jeśli to możliwe, korzystaj z profesjonalnych i bezpiecznych botów, takich jak Inflact, które mają początkowy tryb bezpieczny, aby uniknąć jakichkolwiek problemów z siecią społecznościową.

Bot na Instagram: rodzaje

Zważywszy na wyjątkowo duże zainteresowanie wśród użytkowników korzystaniem z tego rodzaju narzędzi, w ostatnich latach coraz więcej firm oferuje na rynku swój bot na Instagram, angażując do tego programistów i ekspertów w dziedzinie web marketingu, by zagwarantować najwyższy poziom jakości i skuteczności.

bot do instagrama

Musisz bowiem wiedzieć, że stworzenie narzędzia, które wchodzi w interakcję z Instagramem, symulując ludzkie zachowanie, nie jest łatwą rzeczą do zrealizowania. Wymaga to dużego nakładu pracy oraz nieustannej obsługi, by dotrzymywać kroku aktualizacjom, które Instagram wprowadza w swojej aplikacji.

Z tego powodu na rynku istnieje wiele rodzajów botów, charakteryzujących się różnym działaniem i różnymi poziomami jakości. Zobaczmy teraz, jakie są główne typy botów obecnie na rynku, i przeanalizujmy ich wady i zalety.

Programy do pobrania

Pierwszym rodzajem botów jest klasyczne oprogramowanie do pobrania, jak np. FollowAdder.

Ten typ botów nie kosztuje dużo i może być sterowany bezpośrednio z komputera. Po dokonaniu płatności możesz pobrać program i zainstalować go na swoim komputerze lub serwerze VPS.

Jeśli wybierzesz to drugie rozwiązanie, będziesz mógł używać bota również wtedy, kiedy komputer będzie wyłączony, w chmurze.

P.S. Jeśli szukasz niedrogiego serwera VPS, polecam ci GreenCloudVPS, w szczególności serwery z sekcji „Jarvee Optimized VPS”.

Te boty są zwykle najtańsze i najbezpieczniejsze w użyciu, ale jednocześnie nieco trudne w ustawieniu i sterowaniu. Jeśli nie radzisz sobie najlepiej z komputerem, radzę ci spróbować któregoś z dwóch pozostałych typów, które za chwilę ci przedstawię.

ZALETY OPROGRAMOWAŃ

 • Tanie rozwiązanie
 • Możesz używać ich na twoim PC
 • W połączeniu z VPS działa również przy wyłączonym PC

WADY OPROGRAMOWAŃ

 • Konieczna instalacja
 • Ustawienie oprogramowania jest dość zajmujące

Boty sieciowe

Tzw. web-based bot są nieco droższe od programów, które możemy pobrać. Plus jest taki, że dużo szybciej i łatwiej będzie nam się ich używało.

Nie musisz nic innego robić, jak tylko wybrać stronę, z której usługi chcesz skorzystać. Płacisz, podajesz dane twojego konta na Instagramie i ustawiasz wszystko w opcjach serwisu.

Nie ma potrzeby pobierania na komputer żadnego oprogramowania czy aplikacji i zwykle wystarczy dosłownie 10 minut, żeby wszystko skonfigurować. W każdej chwili będziesz mógł modyfikować ustawienia oraz zatrzymać i wznowić aktywność bota.

Najlepszym botem tego rodzaju, spośród wszystkich wypróbowanych przeze mnie, jest Inflact.

ZALETY BOTÓW SIECIOWYCH

 • Łatwość używania
 • Brak programu do pobrania
 • Szybka konfiguracja

WADY BOTÓW SIECIOWYCH

 • Wyższa cena w porównaniu z oprogramowaniami

Serwisy do prowadzenia konta

Trzecim rozwiązaniem są tzw. usługi prowadzenia konta, których popularność stale rośnie dzięki gwarantowanej wygodzie i bezpieczeństwu.

Są to firmy, które biorą całkowicie na siebie prowadzenie twojego konta. Powierzają je zespołowi ekspertów i zapewniają o szybkim wzroście (rzeczywistych followersów i reakcji na posty) oraz spójności z tematyką, którą się zajmujesz.

To rzecz jasna najbardziej kosztowna opcja. Jeśli jednak masz pewien, nawet niewielki, budżet, który co miesiąc chcesz przeznaczać na Instagram, naprawdę warto się na to zdecydować.

Najlepszym serwisem tego typu jest InstaGrow.

ZALETY SERWISÓW ZARZĄDZANIA KONTEM

 • Wygodne i bezpieczne rozwiązanie
 • 100% wzrostu organicznego
 • Za interakcje odpowiedzialna jest firma

WADY SERWISÓW ZARZĄDZANIA KONTEM

 • Wyższy koszt niż w przypadku pozostałych botów na Instagram

Darmowe boty na Instagram

W tym wpisie zaprezentowałem ci wyłącznie profesjonalne boty. Mają one limitowany okres próbny, ale za które przy normalnym regularnym użytkowaniu musimy zapłacić.

Ale czy istnieją darmowe boty na Instagram?

Jeśli nie masz pieniędzy, które mógłbyś każdego miesiąca inwestować w rozwój twojego konta na Instagramie, nic dziwnego, że przychodzi ci do głowy takie pytanie. Niestety prawda jest taka, że nie istnieją darmowe boty na Instagram, które reprezentowałyby ten sam poziom, co profesjonalne, płatne boty.

W ostateczności możesz użyć darmowych aplikacji na Android jak Followers Assistant albo Followers & Unfollowers, które pozwolą ci przeprowadzić kilka podstawowych operacji:

 • zaprzestanie obserwowania użytkowników, którzy cię nie obserwują;
 • odkrycie, kto przestał cię obserwować;
 • dokonanie kilku podstawowych analiz twojego konta.

Niektóre z tych aplikacji oferują również wersję płatną, która pozwala na symulację operacji follow/unfollow typowej dla bota na Instagram. W ten sposób można rozwinąć swój profil, ale pamiętaj, że jest to mniej skuteczny i mniej bezpieczny sposób.

Moja rada, jeśli chcesz zwiększyć liczbę followersów na swoim profilu, to zaufać sprawdzonemu narzędziu, które jest bezpieczne i na bieżąco aktualizowane. Mimo że wiąże się to z poniesieniem kosztów, warto.

Jeśli natomiast chcesz tylko w sposób automatyczny przestać obserwować użytkowników, którzy cię nie obserwują, być może faktycznie wystarczy ci jedna z darmowych aplikacji, które wymieniłem wyżej 😉

Bot na Instagramie: najczęstsze pytania

Poniżej znajdziesz syntetyczne podsumowanie tego, co czym pisałem, wraz z najczęstszymi pytaniami dotyczącymi botów na Instagram.

👉 Czym są i jak działają boty na Instagram?

Boty na Instagram to narzędzia, które pozwalają na zautomatyzowanie niektórych operacji i procesów na Instagramie, jak np. lajkowanie, obserwowanie lub zaprzestanie obserwowania większej liczby użytkowników, wysyłanie wiadomości prywatnych, programowanie i automatyczne publikowanie zdjęć… a więc wszystkich czynności, które normalnie zabrałyby ci sporo czasu.

👉 Jaki jest najlepszy bot na Instagram w 2024 roku?

Najlepszym botem na Instagram w 2024 roku z funkcją automatycznych lajków, obserwowania i zaprzestania obserwowania jest bez wątpienia Inflact, dzięki swoim możliwościom i prostej obsłudze. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej.

👉 Ile kosztuje bot na Instagram?

Inflact oferuje pakiet standard w cenie 49 euro miesięcznie, zawierający automatyczne lajki, akcje follow/unfollow i różne inne zaawansowane funkcje. Kliknij tutaj, by zapoznać się z ofertą. Są tańsze boty, których cena zaczyna się np. od 11,99 euro (sprawdź bot IBF).

👉 Czy ponoszę jakieś ryzyko, używając botów na Instagram?

Używanie botów nie należy do praktyk mile widzianych przez Instagram, tak więc ponosimy ryzyko możliwej czasowej blokady konta lub shadowbana, przede wszystkim, jeśli zdecydujemy się na usługę niskiej jakości lub też jeśli ustawienia naszych akcji follow/unfollow będą zbyt skumulowane w czasie.

👉 Które boty na Instagram oferują darmowy okres próbny?

Wiele różnych botów oferuje darmowy okres próbny (zwykle 2-dniowy), pozwalający na przetestowanie usługi przed jej opłaceniem.

👉 Jakie są najlepsze boty do wyświetlania stories?

W ostatnim czasie niektóre boty rozwinęły innowacyjną funkcję: masowego automatycznego oglądania stories (mass story viewing) czyli wyświetlania dziesiątek tysięcy stories innych użytkowników w celu skłonienia ich do odwiedzenia twojego profilu, obserwowania cię i lajkowania twoich zdjęć. Najlepszym botem tego rodzaju jest z pewnością IG Mass Viewing.

👉 Używanie botów na Instagram to to samo, co kupowanie lajków i followersów?

Nie, są to dwie różne praktyki. Jeśli chcesz wiedzieć, jak i gdzie kupić lajki i followersów na Instagramie, przeczytaj ten wpis.

4.9/5 - (15 votes)

Czytaj również: