Darmowe followersy na Instagramie: najlepsze strony, aplikacje i boty

Darmowe followersy na Instagramie

Interesują cię darmowe followersy na Instagramie? Chcesz poznać najlepsze strony, aplikacje, boty i metody, aby uzyskać więcej follow na Instagramie za darmo? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu!

W tym przewodniku, wyjaśnimy, jak zwiększyć liczbę obserwujących na Instagramie za darmo online. Zaprezentujemy wyspecjalizowane strony i aplikacje, które pozwalają na szybki rozwój profilu na Instagramie bez wydawania ani grosza!

NAJLEPSZE STRONY OFERUJĄCE FOLLOWERSÓW NA INSTAGRAM

4.7/5
4.6/5
4.5/5

Darmowe followersy na Instagramie: najlepsze strony

Wymieńmy najpierw najlepsze strony internetowe, które oferują darmowe followersy na Instagramie. Są to agencje, które zwykle oferują followersy na Instagramie za opłatą, ale korzystając z ich bezpłatnych pakietów testowych, można zwiększyć liczbę obserwatorów na Instagramie za darmo.

1. Turbomedia

Jedną z najłatwiejszych w obsłudze i najefektywniejszych stron tego typu jest TurboMedia (tutaj oficjalna strona). Dzięki TurboMedia możesz zyskać darmowe followersy na Instagramie, a także lajki.

TurboMedia oferuje zarówno płatne, jak i darmowe pakiety followersów i lajków. Jeśli nie chcesz płacić, codziennie możesz za darmo zdobyć 10 obserwujących. Followersów otrzymasz po wypełnieniu krótkiej ankiety. Jeśli chodzi o pakiety premium, sam możesz wybrać ilość followersów, które trafiać będą do ciebie co tydzień przez miesiąc. Nie musisz wtedy marnować czasu na klikanie i ankiety – obserwujący sami pojawią się na twoim profilu.

Warto jednak podkreślić, że z TurboMedia możesz skorzystać tylko wtedy, gdy ustawisz swój profil jako publiczny. I musi pozostać on publiczny przez cały czas korzystania z TurboMedia.

Jeśli chodzi zaś o to, jak zacząć korzystać z tej strony, tutaj znajdziesz najważniejsze kroki:

 • wejdź na oficjalną stronę TurboMedia (link tutaj);
 • kliknij w „LOGIN/REGISTER” w prawym górnym rogu;
 • zarejestruj się, podając nazwę użytkownika na Instagramie;
 • podaj swojego maila i wybierz najlepszy dla ciebie pakiet.

2. Mr. Insta

Mr. Insta (tu oficjalna strona internetowa) jest znanym i docenianym międzynarodowym serwisem przeznaczonym do zwiększania liczby obserwujących i wskaźnika zaangażowania na twoim koncie na Instagramie.

Strona zapewnia bezpłatne pakiety z followersami na Instagram, które można uzyskać łatwo, szybko i regularnie. Aby zdobyć obserwujących, należy:

 • zarejestrować się na stronie Mr. Insta (na tej stronie);
 • wybrać bezpłatny plan spośród różnych opcji i aktywować go;
 • z proponowanych ci profili zaobserwować 10 takich, które cię interesują.

W tym momencie, usługa się uaktywni i zaczniesz otrzymywać darmowe followersy na Instagramie. Wszyscy obserwujący to prawdziwe profile, a nie boty czy fejki. W sumie otrzymasz 25 nowych followersów, z możliwością powtarzania tej czynności co 12 godzin. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować.

Follow na Instagramie za darmo Mr. Insta

Z Mr. Insta, oprócz followersów, można również uzyskać darmowe lajki na Instagramie. Nigdy nie zostaniesz poproszony o zapłatę, chyba że chcesz skorzystać z usług premium, które swoją drogą, są całkiem korzystne.

3. Poprey

Szukasz sposobu, aby szybko i skutecznie zdobyć darmowe followersy na Instagramie? Poprey (tu oficjalna strona) to coś dla ciebie. Jest to amerykańska firma, która sprzedaje obserwujących i lajki na Instagramie, ale także oferuje bezpłatny pakiet próbny 10 followersów.

Darmowe followersy na Instagramie Poprey

Wiemy, że 10 obserwujących to mało, ale zdobycie ich potrwa dosłownie kilka sekund. Followersi pojawią się na twoim profilu niemal natychmiast. Plus, Poprey pozwala na powtarzanie tego procesu każdego dnia, więc po trochu będziesz mógł uzyskać przyzwoitą liczbę obserwujących za darmo. Aby uzyskać darmowe followersy, należy wykonać te kroki:

 • odwiedź stronę internetową Poprey (znajdziesz ją tutaj);
 • kliknij na ikonę Instagrama, a następnie na „Followers”;
 • wybierz pakiet testowy 10 followersów;
 • wpisz nazwę użytkownika, e-mail, a następnie kliknij na „free test”.

Jeśli chcesz uzyskać większą liczbę followersów na Instagramie, będziesz musiał zapłacić, ale ceny na Poprey są naprawdę niskie w porównaniu do innych stron tego rodzaju. Wszystkie pakiety można znaleźć tutaj.

Uwaga: obserwujący uzyskani w ten sposób są międzynarodowi i nie są zgodni z niszą twojego profilu, więc nie pomogą ci stać się influencerem. Ale jeśli po prostu chcesz rozdmuchać numery swojego konta na Instagramie, aby być bardziej wiarygodnym, Poprey zdecydowanie ci w tym pomoże.

Darmowe followersy na Instagramie: najlepsze aplikacje

Kolejną sztuczką, która pozwala zdobyć followersy na Instagramie za darmo, jest wykorzystanie aplikacji do wymiany followersów. Ale jak one działają?

Aplikacje tego typu polegają głównie na zarabianiu wirtualnych monet, które można zdobyć, śledząc inne profile lub lajkując zdjęcia użytkowników, które są proponowane przez aplikację.

W zamian za twój wysiłek wirtualne monety mogą być w każdej chwili zamienione na prawdziwe lajki i followersów z profili innych użytkowników, którzy jak ty korzystają z tej samej aplikacji wymiany obserwujących.

Jakie są najlepsze aplikacje, które pozwalają uzyskać darmowe followersy na Instagramie?

Jest ich bardzo wiele, zarówno dla systemu Android, jak i dla iPhone’a. Problem z tymi aplikacjami polega na tym, że są one krótkotrwałe i nierzadko po kilku miesiącach są usuwane ze sklepów Google i Apple, by przepaść na zawsze.

Kilka z nich można znaleźć, wyszukując w App Store lub Google Play. Wpisz hasło „wymiana followersów” lub „darmowi followersi” i zobacz, jakie wyniki się pojawią. Można też skorzystać z wyszukiwarki Google. Niektóre z tych aplikacji można zainstalować wyłącznie za pomocą plików .apk i nie można ich pobrać z wyżej wymienionych sklepów.

Boty oferujące darmowe followersy na Instagramie

Inną metodą na zwiększenie liczby followersów na Instagramie za darmo jest korzystanie z tzw. botów. To aplikacje pozwalające na zautomatyzowanie kilku funkcji, które w innym przypadku musiałyby być wykonywane ręcznie, takich jak lajkowanie, komentowanie lub obserwowanie innych użytkowników.

NAJLEPSZE BOTY NA INSTAGRAM

5/5
4.7/5
4.5/5

Najlepszy bot na Instagram obecnie na rynku to zdecydowanie Inflact. Jest on jednak płatny i nie oferuje bezpłatnego okresu próbnego. Jeśli szukasz innych botów na Instagram, możesz przeczytać nasz artykuł, który znajdziesz tutaj.

Jak zwiększyć followersy na Instagramie za darmo?

Oprócz stron, aplikacji i botów, istnieje kilka innych metod, aby zwiększyć followersy na Instagramie za darmo. Strategie te wymagają zaangażowania i poświęcenia. Jednak w przeciwieństwie do „skrótów”, o których mówiliśmy do tej pory, pozwolą ci one zgromadzić wokół siebie społeczność obserwujących, którzy są naprawdę zainteresowani tobą i publikowanymi przez ciebie treściami.

Jeśli twoim celem jest stać się influencerem lub stworzyć udaną markę, jedynym sposobem na osiągnięcie sukcesu jest zaangażowanie się, tworzenie wartościowych treści i konsekwentne publikowanie zdjęć, filmów i relacji na Instagramie.

Jeśli do tego zaczniesz współpracować z innymi influencerami, którzy działają w tej samej niszy rynkowej, a także promować się na innych platformach, takich jak YouTube i TikTok, zobaczysz, że twoja liczba followersów nie przestanie rosnąć.

Oto, jak zwiększyć liczbę obserwujących na Instagramie za darmo:

 • Wybierz konkretną niszę rynkową lub temat, którym chcesz się zająć;
 • Twórz posty, relacje i filmy wideo, które mogą stanowić wartość dla twoich fanów;
 • Twórz filmy, które z pewnością przyciągną do twojego profilu wielu nowych użytkowników;
 • Nawiązuj wzajemną współpracę z innymi influencerami;
 • Nagrywaj filmy na TikTok i zapraszaj swoich fanów do obserwowania cię również na Instagramie;
 • Codziennie obserwuj nowych użytkowników i polub wiele postów, które ci się podobają;
 • Używaj hashtagów prawidłowo, aby zwiększyć swoją widoczność.
5/5 - (5 votes)

Czytaj również: