Darmowe followersy na Instagramie: najlepsze strony, aplikacje i boty

Darmowe followersy na Instagramie

Interesują cię darmowe followersy na Instagramie? Chcesz poznać najlepsze strony, aplikacje, boty i metody, aby uzyskać więcej follow na Instagramie za darmo? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu!

W tym przewodniku, wyjaśnimy, jak zwiększyć liczbę obserwujących na Instagramie za darmo online. Zaprezentujemy wyspecjalizowane strony i aplikacje, które pozwalają na szybki rozwój profilu na Instagramie bez wydawania ani grosza!

FOLLOWERS NA INSTAGRAM – NAJLEPSZE STRONY

4.7/5
4.6/5
4.5/5

Darmowe followersy na Instagramie: najlepsze strony

Wymieńmy najpierw najlepsze strony internetowe, które oferują darmowe followersy na Instagramie. Są to agencje, które zwykle oferują followersów na Instagramie za opłatą, ale korzystając z ich bezpłatnych pakietów testowych, można zwiększyć liczbę obserwatorów na Instagramie za darmo.

1. Turbomedia

Jedną z najłatwiejszych w obsłudze i najefektywniejszych stron tego typu jest TurboMedia (tutaj oficjalna strona). Dzięki TurboMedia możesz zyskać darmowe followersy na Instagramie, a także lajki.

TurboMedia oferuje zarówno płatne, jak i darmowe pakiety followersów i lajków. Jeśli nie chcesz płacić, codziennie możesz za darmo zdobyć 10 obserwujących. Followersów otrzymasz po wypełnieniu krótkiej ankiety. Jeśli chodzi o pakiety premium, sam możesz wybrać ilość followersów, które trafiać będą do ciebie co tydzień przez miesiąc. Nie musisz wtedy marnować czasu na klikanie i ankiety – obserwujący sami pojawią się na twoim profilu.

Warto jednak podkreślić, że z TurboMedia możesz skorzystać tylko wtedy, gdy ustawisz swój profil jako publiczny. I musi pozostać on publiczny przez cały czas korzystania z TurboMedia.

Jeśli chodzi zaś o to, jak zacząć korzystać z tej strony, tutaj znajdziesz najważniejsze kroki:

 • wejdź na oficjalną stronę TurboMedia (link tutaj);
 • kliknij w „LOGIN/REGISTER” w prawym górnym rogu;
 • zarejestruj się, podając nazwę użytkownika na Instagramie;
 • podaj swojego maila i wybierz najlepszy dla ciebie pakiet.

2. Mr. Insta

Mr. Insta (tu oficjalna strona internetowa) jest znanym i docenianym międzynarodowym serwisem przeznaczonym do zwiększania liczby obserwujących i wskaźnika zaangażowania na twoim koncie na Instagramie.

Strona zapewnia bezpłatne pakiety z followersami na Instagram, które można uzyskać łatwo, szybko i regularnie. Aby zdobyć obserwujących, należy:

 • zarejestrować się na stronie Mr. Insta (na tej stronie);
 • wybrać bezpłatny plan spośród różnych opcji i aktywować go;
 • z proponowanych ci profili zaobserwować 10 takich, które cię interesują.

W tym momencie, usługa się uaktywni i zaczniesz otrzymywać darmowe followersy na Instagramie. Wszyscy obserwujący to prawdziwe profile, a nie boty czy fejki. W sumie otrzymasz 25 nowych followersów, z możliwością powtarzania tej czynności co 12 godzin. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować.

Follow na Instagramie za darmo Mr. Insta

Z Mr. Insta, oprócz followersów, można również uzyskać darmowe lajki na Instagramie. Nigdy nie zostaniesz poproszony o zapłatę, chyba że chcesz skorzystać z usług premium, które swoją drogą, są całkiem korzystne.

3. Poprey

Szukasz sposobu, aby szybko i skutecznie zdobyć darmowe followersy na Instagramie? Poprey (tu oficjalna strona) to coś dla ciebie. Jest to amerykańska firma, która sprzedaje obserwujących i lajki na Instagramie, ale także oferuje bezpłatny pakiet próbny 10 followersów.

Darmowe followersy na Instagramie Poprey

Wiemy, że 10 obserwujących to mało, ale zdobycie ich potrwa dosłownie kilka sekund. Followersi pojawią się na twoim profilu niemal natychmiast. Plus, Poprey pozwala na powtarzanie tego procesu każdego dnia, więc po trochu będziesz mógł uzyskać przyzwoitą liczbę obserwujących za darmo. Aby uzyskać darmowe followersy, należy wykonać te kroki:

 • odwiedź stronę internetową Poprey (znajdziesz ją tutaj);
 • kliknij na ikonę Instagrama, a następnie na „Followers”;
 • wybierz pakiet testowy 10 followersów;
 • wpisz nazwę użytkownika, e-mail, a następnie kliknij na „free test”.

Jeśli chcesz uzyskać większą liczbę followersów na Instagramie, będziesz musiał zapłacić, ale ceny na Poprey są naprawdę niskie w porównaniu do innych stron tego rodzaju. Wszystkie pakiety można znaleźć tutaj.

Uwaga: obserwujący uzyskani w ten sposób są międzynarodowi i nie są zgodni z niszą twojego profilu, więc nie pomogą ci stać się influencerem. Ale jeśli po prostu chcesz rozdmuchać numery swojego konta na Instagramie, aby być bardziej wiarygodnym, Poprey zdecydowanie ci w tym pomoże.

4. GetInsta

Inna strona do zwiększania obserwujących na Instagramie za darmo to GetInsta. Za jego pośrednictwem można zdobywać followersów i polubienia za darmo bez konieczności podawania hasła do konta, a więc w sposób całkowicie bezpieczny.

getinsta darmowi followers

Pierwszym krokiem do rozpoczęcia korzystania z usługi GetInsta jest pobranie aplikacji, która dostępna jest zarówno na urządzenia z systemem iOS, jak i Android.

Po założeniu konta będziesz mógł dołączyć do sieci wymiany like’ów i followersów, co pozwoli ci na zwiększenie ich liczby zupełnie za darmo. Nieźle, prawda?

Profile, z którymi wchodzisz w interakcję, są prawdziwe i przede wszystkim aktywne, więc nie będziesz miał problemów z kontami botów, kontami z małą ilością followersów, nowo utworzonymi kontami czy kontami bez zdjęcia profilowego.

5. Famoid

Obecnie Famoid również ma aktywną promocję, dzięki której co 24 godziny można zdobyć 25 darmowych followersów.

instagram followers gratis famoid

Aby z niej skorzystać, wystarczy wejść na dedykowaną stronę serwisu i wpisać swoją nazwę użytkownika Instagrama oraz adres e-mail. Zaznacz checkbox i zgódź się na otrzymywanie e-maili promocyjnych od Famoid.

Zasadniczo jest to sposób, który twórcy serwisu wykorzystują do promowania swoich płatnych pakietów. Po kliknięciu w przycisk „Get Free Followers” zostaniesz dodany do kolejki, po czym otrzymasz wiadomość e-mail na wskazany adres w celu weryfikacji.

Po zweryfikowaniu adresu e-mail, otrzymasz swoje 25 darmowych Instagram followersów w ciągu 30-45 minut. Sam wypróbowałem usługę i muszę powiedzieć, że działa doskonale.

6. Followers Gallery

Nasz przegląd najlepszych stron z darmowymi obserwującymi na Instagram kończymy serwisem Followers Gallery. Został on wprawdzie uruchomiony niedawno, ale już można powiedzieć, że jest bardzo obiecujący.

followers gallery darmowe like instagram

Zasada działania jest podobna jak w przypadku omawianych już serwisów: należy zarejestrować się na platformie, aby uzyskać nie tylko darmowych Instagram followers, ale także polubienia.

Po złożeniu wniosku otrzymasz swoich obserwujących w czasie rzeczywistym poprzez zarabianie monet w aplikacji Followers Gallery. Monety można uzyskać poprzez wykonanie określonych zadań.

Podsumowując, kolejne bardzo ciekawe rozwiązanie, aby zwiększyć liczbę followersów na Instagramie całkowicie za darmo. Według twórców serwisu, darmowi followersi, których można zdobyć, mają nieograniczoną liczbę.

Darmowe followersy na Instagramie: najlepsze aplikacje

Kolejną sztuczką, która pozwala zdobyć followersy na Instagramie za darmo, jest wykorzystanie aplikacji do wymiany followersów. Ale jak one działają?

Aplikacje tego typu polegają głównie na zarabianiu wirtualnych monet, które można zdobyć, śledząc inne profile lub lajkując zdjęcia użytkowników, które są proponowane przez aplikację.

W zamian za twój wysiłek wirtualne monety mogą być w każdej chwili zamienione na prawdziwe lajki i followersów z profili innych użytkowników, którzy jak ty korzystają z tej samej aplikacji wymiany obserwujących.

Jakie są najlepsze aplikacje, które pozwalają uzyskać darmowe followersy na Instagramie?

Jest ich bardzo wiele, zarówno dla systemu Android, jak i dla iPhone’a. Problem z tymi aplikacjami polega na tym, że są one krótkotrwałe i nierzadko po kilku miesiącach są usuwane ze sklepów Google i Apple, by przepaść na zawsze.

Kilka z nich można znaleźć, wyszukując w App Store lub Google Play. Wpisz hasło „wymiana followersów” lub „darmowi followersi” i zobacz, jakie wyniki się pojawią. Można też skorzystać z wyszukiwarki Google. Niektóre z tych aplikacji można zainstalować wyłącznie za pomocą plików .apk i nie można ich pobrać z wyżej wymienionych sklepów.

Boty oferujące darmowe followersy na Instagramie

Inną metodą na zwiększenie liczby followersów na Instagramie za darmo jest korzystanie z tzw. botów. To aplikacje pozwalające na zautomatyzowanie kilku funkcji, które w innym przypadku musiałyby być wykonywane ręcznie, takich jak lajkowanie, komentowanie lub obserwowanie innych użytkowników.

NAJLEPSZE BOTY NA INSTAGRAM

5/5
4.7/5
4.5/5

Najlepszy bot na Instagram obecnie na rynku to zdecydowanie Inflact. Jest on jednak płatny i nie oferuje bezpłatnego okresu próbnego. Jeśli szukasz innych botów na Instagram, możesz przeczytać nasz artykuł, który znajdziesz tutaj.

Jak zwiększyć followersy na Instagramie za darmo?

Oprócz stron, aplikacji i botów, istnieje kilka innych metod, aby zwiększyć followersy na Instagramie za darmo. Strategie te wymagają zaangażowania i poświęcenia. Jednak w przeciwieństwie do „skrótów”, o których mówiliśmy do tej pory, pozwolą ci one zgromadzić wokół siebie społeczność obserwujących, którzy są naprawdę zainteresowani tobą i publikowanymi przez ciebie treściami.

Jeśli twoim celem jest stać się influencerem lub stworzyć udaną markę, jedynym sposobem na osiągnięcie sukcesu jest zaangażowanie się, tworzenie wartościowych treści i konsekwentne publikowanie zdjęć, filmów i relacji na Instagramie.

Jeśli do tego zaczniesz współpracować z innymi influencerami, którzy działają w tej samej niszy rynkowej, a także promować się na innych platformach, takich jak YouTube i TikTok, zobaczysz, że twoja liczba followersów nie przestanie rosnąć.

Oto, jak zwiększyć liczbę obserwujących na Instagramie za darmo:

 • Wybierz konkretną niszę rynkową lub temat, którym chcesz się zająć;
 • Twórz posty, relacje i filmy wideo, które mogą stanowić wartość dla twoich fanów;
 • Twórz filmy, które z pewnością przyciągną do twojego profilu wielu nowych użytkowników;
 • Nawiązuj wzajemną współpracę z innymi influencerami;
 • Nagrywaj filmy na TikTok i zapraszaj swoich fanów do obserwowania cię również na Instagramie;
 • Codziennie obserwuj nowych użytkowników i polub wiele postów, które ci się podobają;
 • Używaj hashtagów prawidłowo, aby zwiększyć swoją widoczność.

Instagram followers gratis: pytania i odpowiedzi

Jak mogę zdobyć darmowych followersów na Instagram?

Możesz skorzystać z różnych serwisów, np. Turbomedia, gdzie wystarczy wypełnić ankietę, by otrzymać od ręki 10 obserwujących.

Gdzie można dostać 50 darmowych obserwujących na IG?

Przez Mr. Insta możesz uzyskać 25 followersów co 12 godzin, a więc wystarczy doba, by zwiększyć ich liczbę o 50.

Jakiej narodowości są followersi opisani w artykule?

Mówimy tutaj o followersach pochodzenia międzynarodowego. Aktualnie nie ma serwisów oferujących gratis wyłącznie polskich obsaerwujących.

Czy można zdobyć za darmo prawdziwych obserwujących na IG?

Oczywiście, np. serwis Mr. Insta pozwala na darmowe zdobycie followersów z prawdziwych i aktywnych kont na Instagramie.

4.8/5 - (6 votes)

Czytaj również: