FollowAdder: co to, jak działa, ile kosztuje i czy warto go używać

followadder

Jak działa FollowAdder? Ile kosztuje? Czy jest skuteczny?

W dzisiejszym wpisie przedstawię ci jeden z bardziej popularnych serwisów służących do promowania twojego konta na Instagramie. Jest to jeden z wielu używanych w tym celu botów, z którego korzysta obecnie ponad 75 milionów użytkowników: mam tu na myśli Follow Adder.

FollowAdder należy bez wątpienia do najbardziej rozpowszechnionych na świecie botów, który dzięki swojej skuteczności zapracował sobie na zaufanie użytkowników i z którym z pewnością ciężko konkurować.

Zanim przejdziemy do analizy programu FollowAdder, chciałbym wyjaśnić ci, jakie kategorie botów na Instagram są obecnie dostępne. Są to:

 • Boty web-based: serwisy, z których korzystamy bezpośrednio z poziomu przeglądarki lub za pomocą aplikacji na telefonie;
 • Usługi prowadzenia konta: zawierzamy nasz profil osobom trzecim – ekspertom od rozwoju kont na Instagramie;
 • Programy do pobrania: oprogramowania, które instalujemy na komputerze za pomocą linku otrzymanego po dokonaniu zakupu.

FollowAdder należy to trzeciej grupy, a więc należy go pobrać na zainstalować na komputerze – niebawem wyjaśnię, jak to zrobić. Wcześniej jednak powiedzmy sobie coś więcej o samym programie.

FollowAdder: co to?

Jak już wspomniałem FollowAdder to bot na Instagram, który należy do kategorii programów wymagających instalacji na komputerze. Tego typu bot służy promocji twojego konta na Instagramie: rozwojowi profilu dzięki zwiększeniu liczby obserwujących i interakcji ze strony innych użytkowników.

Zadaniem bota jest przeprowadzanie operacji na koncie, które normalnie użytkownik musiałby wykonywać samodzielnie, np. obserwowanie i zaprzestanie obserwowania innych profili, dawanie lajków czy zostawianie komentarzy pod postami.

To rutynowe czynności, które mogą wydawać się nudne, ale które mają kluczowe znaczenie przy rozwoju profilu: wpływają one bowiem na ilość followersów i interakcji, z czego te drugie są najbardziej istotne.  To dlatego, że jeśli chcesz zostać influencerem lub prowadzisz na Instagramie profil swojej firmy, by osiągnąć sukces, nie wystarczy mieć pokaźne grono fanów.

Followersów można kupić i wiele osób jest tego świadoma, dlatego tak naprawdę liczy się tzw. engagement czyli zaangażowanie użytkowników w reagowanie i odpowiadanie na to, co publikujesz.

FollowAdder, mówiąc kolokwialnie, odwala za ciebie brudną robotę (a przynajmniej nudną i czasochłonną), zdobywając dla ciebie nowych obserwujących i zachęcając użytkowników do interakcji z twoim profilem – dzięki temu ty możesz się skupić na utrzymaniu tych liczb, a nie na mozolnej pracy od zera.

Jak zainstalować FollowAdder?

W celu pobrania oprogramowania Follow Adder należy wejść na stronę główną serwisu i przejść do sekcji pobierania (download). Dostępne są trzy opcje: na Mac, Windows i Linux. Wybieramy interesujący nas system operacyjny i klikamy przycisk Download.

followadder pobieranie

Po zakończeniu pobierania przechodzimy do instalacji, która jest bardzo prosta i szybka. Wyświetli ci się następujące okno:

follow adder pobieranie

Klikając OK, przejdziesz do części związanej z rejestracją produktu:

followadder instalacja

Aby zacząć używać FollowAdder, musisz wpisać kody, które otrzymałeś po zakończeniu zakupu. A ile kosztuje FollowAdder?

Ile kosztuje FollowAdder?

FollowAdder występuje w różnych pakietach, które różnią się również ceną. Poniżej zamieściłem podgląd wszystkich, które masz do wyboru:

followadder-pricing-2021

Nietrudno zauważyć, że cena zależy od ilość profili, którymi można zarządzać za pomocą bota. I tak pakiet Basic dla jednego profilu kosztuje $24 miesięcznie, a największy, obejmujący aż 25 kont, $94 miesięcznie.

Aby dokonać zakupu, musisz wejść w sekcję Pricing, klikając przycisk Get Started. Zostaniesz przekierowany do właściwej strony sprzedażowej:

followadder payment

Teraz musisz podać swój adres e-mail, swoje imię i nazwisko oraz dane karty kredytowej, a następnie kliknąć przycisk Order Now. Po dokonaniu płatności otrzymasz:

 • Link do pobrania programu
 • Kod rejestracji, konieczny, by korzystać z programu
 • E-book gratis „Instagram Tips”

Ponadto w ciągu 14 dni jesteś chroniony warunkiem „gwarancja satysfakcji albo zwrot pieniędzy”.

Jak działa Follow Adder?

Skoro już udało ci się kupić FollowAdder, zainstalować go i wpisać kod rejestracji, przejdźmy do tego, jak w ogóle go używać.

follow adder instalacja

Ilustrowanie wszystkich funkcji screenami byłoby dosyć skomplikowane, dlatego zamieszczam filmik, który moim zdaniem bardzo dobrze tłumaczy, jak korzystać z Follow Adder oraz jak spersonalizować ustawienia.

Ja natomiast podsumowałem wszystko w najważniejszych krokach, które tak czy siak są zawsze takie same. Po podłączeniu do programu swojego konta na Instagramie musisz:

 1. Stworzyć listę: tu pojawiają się 4 możliwości: Users, Photos, My Photos i Comments. Wielu użytkowników nie rozumie różnicy między tymi kategoriami, więc po krótce sobie to wyjaśnijmy:
  • Users: czyli użytkownicy – są to więc listy, które służą do wskazania, kogo obserwować, oraz do wysyłania bezpośrednich wiadomości (direct messages)
  • Photos: używane do dawania lajków i zostawiania komentarzy pod zdjęciami innych użytkowników
  • My Photos: dotyczy możliwości udostępniania twoich zdjęć lub wysyłania ich w bezpośrednich wiadomościach
  • Comments: służy do automatycznego zostawiania komentarzy
 2. Wypełnianie listy: po stworzeniu listy przychodzi czas na wypełnienie jej docelowymi kontaktami. Możesz to zrobić w sekcji Searches. Tutaj masz dwie możliwości, ale tak naprawdę obie musisz wykorzystać:
  • Wyszukiwanie ręczne: jest konieczne, kiedy tworzysz nową listę i chcesz szybko wypełnić ją nowymi kontaktami. Wyszukiwania ręcznego dokonuje sam użytkownik.
  • Wyszukiwanie automatyczne: to metoda wyszukiwania, która odbywa się w sposób automatyczny i ciągły za pomocą oprogramowania. Musi być włączona, jeśli chcesz, by program pracował.
 3. Aktywowanie określonych automatycznych operacji: kiedy na liście znajdą się już odpowiednie dane, można aktywować narzędzia promocji związane z daną listą, np. obserwowanie czy like. Dostępne opcje zależą od rodzaju listy.
 4. Aktywowanie bota: kiedy już wszystko ustawimy, możemy przejść do sekcji Overview, by następnie wydać polecenie rozpoczęcia pracy.
follow adder

Follow Adder: opinie i recenzje

Follow Adder zbiera wiele pozytywnych opinii zadowolonych użytkowników, którzy (głównie do celów zawodowych) korzystają chętnie z udogodnień jakie zapewnia bot.

followadder review

Choć oprogramowanie nie jest najprostsze w użyciu i wymaga precyzyjnych ustawień, daje ogromne możliwości. Wśród recenzji użytkowników wielokrotnie da się słyszeć głosy, że FollowAdder znacznie wpływa na ilość obserwujących, na prosperowanie firmy czy kontakty z klientami, promując dane konto (lub konta) i tym samym stając się świetnym narzędziem marketingu.

Z całą odpowiedzialnością mogę przyłączyć się do tych opinii i gorąco zachęcić cię do skorzystania z ogromnych możliwości tego bota!

Najczęściej zadawane pytania

Na koniec obiecana porcja pytań i odpowiedzi, które uzupełnią to, o czym pisałem wyżej we wpisie. Mam nadzieję, że ostatecznie rozwieją twoje wątpliwości i pomogą zdecydować, czy warto w twoim przypadku skorzystać z Follow Adder.

Czym jest FollowAdder i jak działa?

FollowAdder to jeden z botów na Instagram, który pozwala na szybką i skuteczną promocję profilu. Istnieją różne typy botów, a ten akurat jest oprogramowaniem do pobrania na komputer. Jego działanie jest złożone, ponieważ posiada wiele opcji, ale mówiąc w skrócie, należy wprowadzić odpowiednie ustawienia, by FollowAdder mógł w sposób automatyczny obserwować (lub przestawać obserwować) innych użytkowników, dodawać lajki i komentować, udostępniać twoje zdjęcia czy wysyłać bezpośrednie wiadomości. To duża oszczędność czasu, a narzędzie to wydaje się niemal niezbędne, jeśli zarządzasz więcej niż jednym kontem na Instagramie.

Ile kosztuje FollowAdder?

FollowAdder dostępny jest w różnych pakietach, a ich cena zależy od ilości kont, które program ma obsługiwać. Ceny zaczynają się od $24 miesięcznie.

Czy żeby FollowAdder działał, mój komputer musi być ciągle włączony?

Ponieważ jest to bot zainstalowany na twoim komputerze, podstawowa odpowiedź brzmi: tak. Zasadniczo, aby w pełni wykorzystać jego potencjał, powinno się mieć włączony komputer codziennie, przez 24 godziny. Niemniej jednak alternatywą może się okazać w tym przypadku VPS, na którym możesz zainstalować FollowAdder, dzięki czemu jego praca będzie ciągła.

Czy FollowAdder przyniesie mi realne korzyści?

Jak najbardziej! FollowAdder to niezwykle popularny bot, któremu zaufały już miliony użytkowników na całym świecie. To narzędzie, dzięki któremu wykorzystasz cały potencjał Instagrama jako medium komunikacji z klientem oraz promocji twojej marki lub firmy. Efekty będą widoczne w konkretnych liczbach: obserwujących, interakcji i nowych klientów.

3.9/5 - (8 votes)

Czytaj również: