Najlepszy generator hashtagów Instagram: top 6 narzędzi

Generator hashtagów instagram

Chcesz wiedzieć, co to jest generator hashtagów na Instagram? Szukasz rankingu najlepszych generatorów hashtagów dostępnych na rynku? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu!

Jednym z najlepszych sposobów pozwalających rozwijać się na Instagramie jest możliwość znalezienia podobnych profili, czyli takich o podobnych zainteresowaniach. Ale aby to zrobić, trzeba starannie wybrać, których hashtagów używać, aby dotrzeć do jak największej liczby użytkowników.

Wybór hashtagów nie jest łatwy, zwłaszcza teraz, gdy jest ich tak wiele. Celem jest znalezienie tych najbardziej popularnych i skutecznych. Sukces jednak może zagwarantować ci użycie doskonałego narzędzia jakim jest generator hashtagów na Instagram.

W tym artykule wyjaśnimy, jak poprzez generator hashtagów możesz dotrzeć do profili zainteresowanych twoją treścią. Dodatkowo sporządzimy dla ciebie ranking 6 najlepszych generatorów hashtagów na Instagram.

Generator hashtagów Instagram: top 6

W sieci istnieje teraz mnóstwo generatorów hashtagów na Instagram, z których niektóre są darmowe, a inne płatne. Darmowe rozwiązania zazwyczaj pozwalają szybko znaleźć hashtagi związane ze słowem kluczowym, ale tylko płatne narzędzia naprawdę pozwolą wykorzystać hashtagi w celu rozwoju na Instagramie.

Poniżej przedstawiamy listę najpotężniejszych generatorów hashtagów Instagram dostępnych obecnie na rynku. Damy pierwszeństwo usługom profesjonalnym, a następnie pozostawimy trochę miejsca dla darmowych narzędzi.

1. Inflact

Najlepszy generator hashtagów to ten oferowany przez Inflact (tutaj oficjalna strona), platformę marketingową przeznaczoną dla Instagrama, dzięki której możesz w pełni zarządzać swoim kontem.

bot instagram inflact

Generator hashtagów na Instagram od Inflact opiera się na wykorzystaniu sztucznej inteligencji i pomaga automatycznie znaleźć najlepsze hashtagi dla każdego elementu treści, którą chcesz opublikować, aby znacznie zwiększyć widoczność twoich postów.

Inflact posiada generator hashtagów na podstawie zdjęcia, słowa kluczowego lub linku. Przesyłasz obraz, podajesz link lub wpisujesz słowo kluczowe, a program automatycznie zasugeruje najbardziej odpowiednie i skuteczne hashtagi dla danego typu treści.

Na Inflact możesz również zobaczyć listę najczęściej używanych hashtagów na Instagramie w bieżącym dniu, w ciągu ostatnich 7 dni lub w ciągu ostatniego miesiąca, dzięki czemu możesz je skopiować, zainspirować się nimi i być na bieżąco z najnowszymi trendami na Instagramie.

Ale oprócz generatora hashtagów, Inflact jest najlepszym botem na Instagram, oferując funkcje przydatne do zarządzania i rozwoju profilu na Instagramie, w tym:

  • planowanie postów;
  • wysyłanie automatycznych wiadomości;
  • follow/unfollow;
  • automatyczne polubienia i komentarze;
  • automatyczna interakcja z relacjami innych użytkowników.

Wypróbuj Inflact i dowiedz się więcej o jego działaniu, klikając tutaj. Nie będziesz zawiedziony!

2. Flick

Flick (oficjalna strona tutaj) to bardzo potężny generator hashtagów na Instagram, który oferuje klientom wiele różnych funkcji.

Dzięki zintegrowanemu narzędziu wyszukiwania masz możliwość analizowania danych dotyczących średniej liczby interakcji dla każdego użytego hashtaga. Niektóre ważne wskaźniki to liczba użytkowników konkurujących o dany hashtag, potencjalny zasięg oraz średnia liczba polubień i komentarzy.

Dzięki viral post finder znajdziesz treści, które stały się popularne. Ponadto, możesz tworzyć grupy hashtagów według tematów, zapisując całe zbiory, do których możesz mieć dostęp później, dzięki czemu możesz je ponownie wykorzystać za każdym razem, gdy publikujesz nowy post.

Istnieje również wersja aplikacji dla urządzeń mobilnych, która również posiada wszystkie funkcje wymienione powyżej, w tym kolekcje hashtagów zapisanych z komputera. Aby uzyskać dostęp do bezpłatnej 7-dniowej wersji próbnej generatora hashtagów Flick, kliknij tutaj.

3. Hashtagfox

Generator hashtagów Hashtagfox (oficjalna strona tutaj) to bardzo często używana w USA wyszukiwarka hashtagów. Przez lata Hashtagfox opracował prosty system, który jest w stanie wykorzystać ukierunkowane hashtagi, aby przenieść treści do sekcji „Odkrywaj” na Instagram.

W aplikacji można analizować wydajność hashtagów, znaleźć inne, powiązane z nimi i zapisać je w ulubionych, aby użyć ich później. Ponadto, dzięki zaawansowanemu narzędziu analitycznemu, możesz zbadać, jakich hashtagów używają twoi rywale i stworzyć strategię.

Wreszcie, możliwość wyszukiwania hashtagów związanych z zapytaniem pozwala pozostać w precyzyjnym, znaczeniowym kręgu, a uniknąć niektórych off-topic hashtagów, które sprawiają, że trudniej jest uplasować się wśród najlepszych postów.

Od dziś możesz wypróbować przez 3 dni ten generator hashtagów za darmo (kliknij tutaj), a następnie ocenić, czy narzędzie jest dla ciebie odpowiednie i zdecydować, czy kontynuować jeden z płatnych planów. Będziesz miał możliwość zażądać zwrotu pieniędzy w ciągu 7 dni od daty zakupu.

4. Kicksta

Kicksta (tutaj oficjalna strona) to narzędzie organicznego wzrostu dla Instagrama, które oprócz dbania o przechwytywanie profili podobnych do twoich pod kątem zainteresowań i lajkowanie ich treści, pozwala na wyszukiwanie odpowiednich hashtagów, aby lepiej targetować twoje zdjęcia.

To bardzo unikalny serwis integrujący wiele funkcji, które pozwolą ci osiągnąć świetne wyniki pod względem rozwoju twojego profilu.

Podejście Kicksta opiera się na wykorzystaniu strategicznych polubień i hashtagów w celu zwiększenia widoczności twojego profilu i zachęcenia nowych użytkowników do obserwowania cię. Wszystko to jest możliwe dzięki potężnemu algorytmowi sztucznej inteligencji.

Zapraszamy więc do wypróbowania Kicksta już teraz, możesz się zarejestrować na tej stronie. Zapisz się na jeden z dostępnych pakietów, a w ciągu 14 dni możesz zażądać zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś w pełni zadowolony z usługi. Finalnie nic nie ryzykujesz.

5. Hashtagforlikes

Ostatnią profesjonalną usługą z listy jest hashtag generator Hashtagforlikes. Za pośrednictwem tej platformy można wyszukiwać konkurentów, influencerów i hashtagi na Instagram, które chcesz mieć jako target.

Możesz śledzić hashtagi używane w treściach swoich i konkurencji, aby je porównać. Co więcej, narzędzie to działa zarówno na Instagramie, jak i TikToku, więc pozwala na stworzenie strategii multi-social opartej na wykorzystaniu najlepiej działających hashtagów.

Hashtagforlikes jest używany przez ponad 11.000 agencji internetowych i influencerów, co nie powinno dziwić. Wygoda wyszukiwania hashtagów, opcje śledzenia konkurentów, zarządzanie listą hashtagów, analityka w czasie rzeczywistym i punktacja poszczególnych hashtagów w oparciu o ich popularność sprawiają, że narzędzie to jest naprawdę wartościowe i skuteczne.

Możesz wykupić plan miesięczny lub tygodniowy i zawsze jest możliwość zażądania zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni w przypadku niezadowolenia.

6. Sistrix

Narzędzie oferowane przez Sistrix to darmowy generator hashtagów, który zamyka naszą listę. Jest bardzo prosty w użyciu, ale również dość podstawowy, ponieważ jedyną funkcją, jaką oferuje, jest wyszukiwanie hashtagów związanych ze słowem kluczowym.

Aby skorzystać z Sistrix należy, przejść na stronę serwisu, wpisać słowo kluczowe i nacisnąć Enter. Narzędzie automatycznie wygeneruje 30 hashtagów związanych z interesującym cię tematem. Dzięki temu będziesz mógł je wykorzystać w swoich postach na Instagramie.

Strona jest również dostępna z urządzeń mobilnych, a funkcja „kopiuj” pozwala na bezpośrednie importowanie hashtagów i wklejanie ich do opisów postów na Instagramie, dzięki czemu nie musisz pisać ich ręcznie.

Ten generator hashtagów na Instagram może być używany do 25 darmowych wyszukiwań dziennie, po których musisz utworzyć konto na stronie.

Do czego służy generator hashtagów Instagram?

Bez hashtagów, wszystkie treści, które zostały opublikowane na Instagramie, byłyby trudne do znalezienia. Pomyśl tylko: możesz zobaczyć posty i filmy swoich przyjaciół, ale na jakiej podstawie masz możliwość interakcji z treściami innych użytkowników, jeśli nie poprzez hashtagi?

Dlatego przemyślenie hashtagów już na etapie planowania postów na Instagramie, jest absolutnie kluczowe.

Hashtagi pomagają kierować twoje posty do osób, które są zainteresowane twoimi tematami. Jeśli wiesz, jak ich używać i jesteś w stanie zidentyfikować najlepsze z nich, możesz przyciągnąć jak najwięcej profili, bez zbytniego wysiłku.

Hashtagi nadają znaczenie temu, co publikujesz, ponieważ komunikujesz Instagramowi, w jakiej kategorii chcesz być zaindeksowany. Ludzie często szukają inspiracji w hashtagach. Warto więc mieć sposób na wybranie tych najskuteczniejszych.

Generator hashtagów spełnia tę ważną funkcję, ponieważ nie tylko pozwala znaleźć te najczęściej używane, ale także poznać wyniki ich użycia. Dodatkowo możesz przeanalizować trend ich popularności w czasie, aby nadążyć za trendami.

W skrócie, generator hashtagów Instagram daje ci całą pomoc, której potrzebujesz, aby móc umieścić swoje treści dokładnie tam, gdzie są ludzie potencjalnie nimi zainteresowani. Jest to więc niezbędne do rozwoju konta na Instagramie.

Częste pytania i odpowiedzi

Czym jest generator hashtagów na Instagram?

Generator hashtagów to internetowe narzędzie, które pozwala znaleźć najczęściej używane hashtagi oraz poznać wyniki ich użycia.

Jaki jest najlepszy generator hashtagów na Instagram?

Najlepszym generatorem hashtagów na Instagram jest Inflact. Wykorzystując sztuczną inteligencję, pozwala on znaleźć najlepsze i najbardziej korzystne hashtagi.

Czy istnieje darmowy generator hashtagów?

Tak, jednym z nich jest ten oferowany przez Sistrix. Pozwala on jednak wyłącznie generować hashtagi związane z podanym przez ciebie tematem w formie frazy kluczowej.

Czy istnieje generator hashtagów po polsku?

Wszystkie opisane wyżej generatory dają możliwość wyszukiwania hashtagów po polsku. Do tego Tagsfinder oferuje możliwość wybrania kraju, w tym Polski.

5/5 - (2 votes)

Czytaj również: