Inflact (kiedyś Ingramer): przewodnik po narzędziu, opinie, cennik

inflact

Chcesz wiedzieć, jak działa Inflact (kiedyś Ingramer), bot zwiększający liczbę obserwujących i interakcji na twoim profilu? Szukasz recenzji, z których dowiesz się, czy warto z niego korzystać? Jeśli tak, dobrze trafiłeś!

Zautomatyzowane działania i rozwój konta na Instagramie to usługi, które już od kilku lat stale ewoluują. Inflact (tu oficjalna strona) jest aktualnie numerem jeden w tym sektorze i odnotowuje ogromny sukces dzięki imponującym możliwościom i wielofunkcyjności.

W naszej recenzji Inflact zaprezentujemy po kolei wszystkie plany abonamentowe oferowane przez tego bota na Instagram, z których każdy jest do kupienia niezależnie i posiada inne interesujące funkcje. Przyjrzymy się ponadto cenom i działaniu serwisu Inflact, procedurze rejestracji oraz zaskakującym rezultatom, które możemy osiągnąć dzięki temu botowi.

Jeśli natomiast jesteś już zaznajomiony z Inflact i szukasz kodu promocyjnego, aby zaoszczędzić pieniądze na różnych pakietach, ostrzegamy, że dostawcy usług niedawno zdecydowali się wyłączyć tę funkcję. Przestrzegamy zatem przed recenzjami, które oferują kupon rabatowy na Inflact. Po więcej informacji odsyłam na oficjalną stronę internetową.

Uwaga: Początkowo ten bot Instagrama nazywał się Ingramer. Ze względu na ekspansję na inne sektory przeszedł niedawno rebranding i zmienił nazwę na Inflact, choć wszystkie dotychczasowe funkcje pozostały takie same. Zarządzający serwisem i platformą przeznaczoną dla użytkowników są również ci sami.

Inflact (kiedyś Ingramer): co to jest i jak działa?

Inflact (tu oficjalna strona) to bot na Instagram najnowszej generacji, który okazał się jednym z najpotężniejszych i najbardziej godnych zaufania narzędzi tego typu. Pozwala rozwinąć i wypromować profil oraz zautomatyzować poszczególne działania. Od dłuższego czasu zajmuje pierwsze miejsce na podium w naszej klasyfikacji najlepszych botów na Instagram.

Narodził się jako Ingramer, a ostatnio zmienił nazwę na Inflact z inicjatywy zespołu odpowiadającego za rozwój serwisu, którzy postanowili rozszerzyć jego funkcje na inne sektory, nie ograniczając się wyłącznie do marketingu na Instagramie.

inflact recenzja

To bot w typie web-based, a więc korzystamy z niego bezpośrednio z poziomu przeglądarki. Nie ma potrzeby instalowania na komputerze żadnego dodatkowego oprogramowania. Co więcej nie musimy mieć stale włączonego komputera, by Inflact mógł pracować – jest stale aktywny w chmurze.

Z tego bota na Istagram skorzystało już ponad 50 tysięcy usatysfakcjonowanych użytkowników, wśród których znajdziemy influencerów, firmy, freelancerów i przedsiębiorców cyfrowych. Wyniki, jakie można osiągnąć dzięki Inflact, to zwykle między 1000 a 3000 followersów miesięcznie, ale korzyści przekładają się również na rosnące zaangażowanie, organiczny zasięg twoich treści i sprzedaże (jeśli np. działasz w branżu e-commerce).

Inne mocne strony serwisu Inflact to bezpieczeństwo platformy, szybkość, z jaką reaguje na zmiany w algorytmie Instagrama oraz wysoki poziom obsługi klienta, która zawsze jest gotowa, by odpowiedzieć na wszelkie wątpliwości i rozwiązać ewentualne problemy, na jakie natrafiają klienci.

Funkcje i moduły serwisu Inflact

Przejdźmy dalej i przyjrzyjmy się opisom poszczególnych planów abonamentowych dostępnych w ramach bota Inflact. Każdy z nich można wykupić niezależnie. Poszczególne plany oferują użytkownikom inne funkcje. Aktualnie jest ich 7, a ich pełną analizę znajdziesz poniżej.

Promo

Moduł promo to wiodący pakiet Inflact. Dzięki niemu będziesz w stanie promować swoje konto na Instagramie, by zwiększyć na nim liczbę obserwujących oraz zaangażowanie w postaci interakcji z twoimi treściami (lajki, komentarze, reakcje).

Mówiąc dokładniej, dzięki modułowi promo będziesz mógł zautomatyzować następujące działania: follow, unfollow, polubienia postów nowych użytkowników, polubienia postów użytkowników, których już obserwujesz i masowe wyświetlanie relacji.

Oczywiście możesz wybrać sobie grupę odbiorców, z którą będziesz wchodził w interakcję. W ten sposób targetujesz tylko użytkowników, którzy cię interesują. Możesz ustawić zaawansowane filtry, dzięki którym Inflact będzie bazował na hashtagach, geolokalizacji lub profilach innych użytkowników.

Jak zostało już wcześniej zaznaczone, używanie wyłącznie planu promo na Inflact pozwala na wzrost od 1000 do 3000 obserwujących miesięcznie, potrojenie organicznego zasięgu treści i znaczny wzrost zaangażowania widoczny zarówno w relacjach, jak i postach.

Direct

Moduł direct przeznaczony jest do zarządzania wysyłaniem wiadomości prywatnych (Direct Messages) na Instagramie i jest niezwykle użyteczny w celu zautomatyzowania czatu z twoimi kontaktami, stworzenia automatycznych odpowiedzi i wysyłania promocyjnych wiadomości wysokiej liczbie kontaktów.

Przede wszystkim, jeśli wykupisz ten pakiet, Inflact udostępni ci bardzo wygodny panel sterowania, z którego będziesz mógł zarządzać wszystkimi czatami bezpośrednio z komputera, kategoryzować konwersacje za pomocą etykietek oraz wprowadzać dodatkowe informacje dla każdego kontaktu. W ten sposób możesz przekształcić swój Instagram w prawdziwą bazę danych klientów.

ingramer bot direct

Ponadto, możesz używać modułu direct Inflact tak, jakby był to chatbot, dzięki czemu możesz wysyłać automatycznie powitalne wiadomości swoim nowym followersom, automatycznie odpowiadać na niektóre pytania i zaprogramować go tak, by działał jak obsługa klienta.

W końcu, najciekawszą funkcją modułu direct jest możliwość automatycznego wysyłania znacznej liczbie kontaktów promocyjnych wiadomości, w celu sprzedaży twoich produktów lub usług, lub przypominajek i informacji tym użytkownikom, którzy już wcześniej wchodzili z tobą w interakcję – to prawie jak newsletter dostarczany mailowo!

Jeśli chcesz lepiej się zorientować, jak działa Inflact, zachęcam cię do skorzystania z darmowej wersji demonstracyjnej tego bota – znajdziesz ją tutaj.

Scheduled Posting

Moduł scheduled posting pozwala ci przeprowadzić wszystko operacje związane z planowaniem i automatyzacją publikacji treści na twoich kontach na Instagramie. To usługa dla tych, którzy zarządzają kilkoma profilami naraz czy też pracują profesjonalnie z Instagramem i nie są w stanie publikować zdjęć, filmików i stories ręcznie.

Dzięki pakietowi scheduled posting możesz załadować wszystkie treści z wyprzedzeniem, wraz z tagami, opisem i lokalizacją. Inflact zajmie się ich publikacją w dniu i o godzinie zgodnie z twoimi ustawieniami, udostępniając w każdej chwili podgląd twojego feedu. Wygodne, prawda?

Ponadto, planując publikację treści na godziny, kiedy twoi obserwujący są najbardziej aktywni, zdołasz odnotować większe zaangażowanie.

Hashtag Generator

Kolejnym modułem jest hashtag generator. Jego główną funkcją jest pomoc w odnalezieniu najlepszych hashtagów dla każdej treści, którą publikujesz, po to, by zwiększyć zasięgi i interakcję użytkowników oraz lepiej rozpowszechnić twoje posty. Powiedzieliśmy o nim więcej w tym artykule.

inflact hashtag generator

Z tym narzędziem możesz wyszukać odpowiednie dla twoich postów hashtagi na trzy sposoby:

 • na podstawie słowa kluczowego: oprogramowanie zajmie się wyszukaniem najczęściej używanych hashtagów dla danego słowa kluczowego;
 • na podstawie obrazka: możesz załadować zdjęcie, a sztuczna inteligencja oprogramowania zasugeruje ci najlepsze hashtagi;
 • na podstawie adresu URL: w tym przypadku wprowadź link do swojego posta, by wyszukać najlepsze sugerowane hashtagi.

W wielu przypadkach użycie tego narzędzia w znaczący sposób zwiększyło ruch na profilu na Instagramie, dlatego zachęcam cię do wypróbowania go i zweryfikowania efektów. Darmowy test możesz zrobić na stronie serwisu Inflact, klikając tutaj.

Instagram Downloader

Z sekcji „tools”, którą znajdziesz w menu na stronie głównej Inflact, możesz przejść do innych narzędzi, bardzo ciekawych, mimo że mniej znanych. Wśród nich jest na przykład Instagram Downloader, który pozwala na pobieranie treści z Instagrama.

Przez aplikację Instagrama nie możesz pobrać zdjęć, wideo, relacji czy informacji z innych profili. To wszystko jednak jest możliwe dzięki Instagram Downloader od Inflact, z którym możesz pobrać:

 • Zdjęcia
 • Wideo
 • Profile
 • Relacje
 • IGTV

Ogólnie rzecz biorąc, jest to pojedyncze narzędzie, przez które możesz pobrać wszystkie treści opublikowane na Instagramie. Możesz wypróbować je przez 3 dni za jedyne 1 dolara, klikając tutaj.

Inflact Profiles

Innym modułem, który możesz znaleźć w sekcji Tools, jest tzw. Profiles. Składa się na niego wiele funkcji, które służą do uzyskania cennych informacji o twoich konkurentach, influencerach z twojej niszy i innych użytkownikach, których chcesz obserwować.

Pierwszą z tych funkcji jest Profile Analyzer. Jest to darmowe narzędzie, które pozwala na szczegółową analizę profilu na Instagramie poprzez uzyskanie ważnych statystyk. Analiza może wymagać do 30 sekund, po czym od razu dostaniesz pakiet informacji dotyczących followersów, wrzucanych treści, zaangażowania i aktywności użytkowników.

Funkcja Search jest również darmowa i pozwala na filtrowanie kont na Instagramie pod względem konkretnych słów kluczowych, nazwy użytkownika, liczby obserwujących i postów lub płci i kategorii, do której przynależą.

Trzeba funkcja to Story Viewer, który pozwala na anonimowe wyświetlanie i pobieranie relacji na Instagramie z każdego publicznego profilu. Narzędzie jest darmowe dla relacji z ostatnich 24 godzin, natomiast w przypadku tych starszych możesz skorzystać z próbnej wersji – 3-dniowej za 1 dolara.

story viewer inflact

Ostatnim modułem tej sekcji jest Viewer for Instagram. To użyteczne narzędzie, jeśli nie masz konta na Instagramie lub zostałeś zablokowany. Pozwala na wyświetlanie treści i informacji o każdym profilu publicznym obecnym na Instagramie.

Fonts Generator

Zamykamy ten wykaz funkcji i narzędzi Inflact usługą, która nazywa się Font Generator i jest również gratis.

Narzędzie daje dostęp do 80 przykuwających uwagę czcionek, których możesz używać w swoich opisach, komentarzach i treści postów w mediach społecznościowych.

Oprogramowanie jest tak zbudowane, żebyś miał podgląd, jak wybrana czcionka będzie wyglądać , dzięki czemu od razu będziesz mógł stwierdzić, czy ci się podoba, czy nie. Używanie oryginalnej czcionki może bardzo pomóc ci wyróżnić się na Instagramie!

Jak założyć konto na Inflact?

Procedura bezpłatnej rejestracji na Inflact jest bardzo prosta. Wystarczy, że przejdziesz na stronę główną i klikniesz przycisk GET STARTED w prawym górnym rogu. Zostaniesz przekierowany do następującego formularza rejestracyjnego:

inflact sign up

Na tym etapie wystarczy, że wpiszesz swój adres e-mail oraz utworzysz i potwierdzisz hasło. Kliknij SIGN UP, by przejść dalej. Proces rejestracji możesz zakończyć, weryfikując swoje konto przez wiadomość mailową, która zostanie wysłana na podany przez ciebie e-mail.

Od tej chwili twój Inflact jest już aktywny. Możesz przejść do swojego panelu sterowania, dodać swoje profile na Instagramie (poprzez podanie nazwy użytkownika i hasła) i przejść do ewentualnego zakupu interesujących cię pakietów.

ingramer review

Ponadto, jeśli chcesz, żeby twój bot Instagram pracował równomiernie, bezpiecznie i z maksymalną prędkością, zachęcam cię do kupna VPN – wystarczy, że klikniesz na odpowiadający mu przycisk na pasku.

Poza tym, dzięki VPN uzyskasz dedykowany adres IP, który umożliwi aplikacji działanie bez zakłóceń i z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa, nie wzbudzając jednocześnie podejrzeń Instagrama (i unikając blokad czy kar).

Inflact: przewodnik po pakiecie Promo

W tej sekcji artykułu przeanalizujemy szczegółowo, jak działa pakiet promo Inflact, który jest flagowym modułem tego bota na Instagram.

Po podłączeniu konta i dokonaniu opłaty jako pierwszą rzecz musisz określić profil użytkowników, z którymi masz wchodzić w interakcję. Masz 3 opcje do dyspozycji

 • Hashtag: w tym przypadku Inflact będzie wchodził przez twój profil w interakcję z użytkownikami, którzy używali ostatnio jednego lub więcej konkretnych hashtagów, wskazanych przez ciebie.
 • Lokalizacja geograficzna: Inflact ukierunkuje promocję twojego profilu na użytkowników, którzy mieszkają lub oznaczyli się w określonym mieście lub danej lokalizacji.
 • Nazwa użytkownika: w tym trzecim przypadku będziesz wchodził w interakcję z followersami określonego konta, którym może być np. twój konkurent, któremu chcesz „ukraść” obserwujących.
ingramer jak działa

Jeśli masz potrzebę jeszcze bardziej precyzyjnego targetowania lub chcesz zmaksymalizować efektywność Inflact, w sekcji Pro Filters możesz ustawić poniższe konfiguracje:

 • Płeć: decydujesz, czy wchodzić w interakcję z mężczyznami, kobietami czy ze wszystkimi.
 • Języki: wybierz języki użytkowników, z którymi chcesz wchodzić w interakcję.
 • Relacje: określ, czy chcesz wyświetlać relacje osoby, którą już obserwujesz.
 • Czarna lista: stwórz listę profili, z którymi nie chcesz wchodzić w interakcję.
 • Polubienia: zdecyduj, czy dodawać lajki również do postów z twojego feedu (i komentarzy), czy tylko pod treściami użytkowników z zewnątrz, których nie obserwujesz i którzy nie obserwują ciebie.
 • Unfollowing: możesz zdecydować, że chcesz przestać obserwować 1) wszystkie profile, 2) wszystkie profile, które cię nie obserwują, 3) nowych obserwujących, którzy pochodzą od Inflact, 4) nowych followersów, którzy pochodzą od Inflact, ale przestali cię obserwować.
 • Strefa czasowa: wprowadź swoją strefę czasową. Będzie ona wykorzystywana przez Inflact w celu przerwania działań w nocy tak, by upodobnić się do naturalnego cyklu dobowego człowieka.
 • Likes per Profile: określ, ile lajków chcesz dać jednemu profilowi.
ingramer przewodnik

Jak już określisz swój target, kliknij na przycisk play, aby uruchomić Inflact. Po kilku dniach będziesz mógł wyświetlić wykresy ze statystykami, które dadzą ci podgląd na aktywność Inflact i osiągane przez niego rezultaty.

ingramer bot instagram
ingramer

Uwaga: ze względu na aktualne restrykcje Instagrama, musisz wiedzieć, że w najblizszych tygodniach bot będziesz działał w trybie bezpiecznym, aby nie wzbudzać podejrzeń i nie ryzykować blokadą niektórych funkcji ze strony Instagrama.

Z czasem prędkość promocji będzie stopniowo wzrastała, aż osiągnie normalne wartości, pozwalając ci w ten sposób w pełni wykorzystać możliwości Inflact.

Inflact: cena i kod promocyjny

Poniżej przedstawiłem pełny cennik usług Inflact dla poszczególnych modułów. Naturalnie, możesz zdecydować się również na pakiet łączony lub zakup licencji na więcej kont na Instagramie.

Płatności można dokonać przez PayPal lub kartą debetową/kredytową.

Zacznijmy od planu Promo. Cennik wygląda następująco:

 • 32 euro za 2 tygodnie
 • 49 euro za miesiąc
 • 124 euro za 3 miesiące
ingramer promo code

W planie Direct musimy się liczyć z następującymi kosztami:

 • 16 euro za 2 tygodnie
 • 24 euro za miesiąc
 • 62 euro za 3 miesiące
ingramer cena

Z kolei moduł Scheduled Posting kosztuje:

 • 10 euro za 2 tygodnie
 • 15 euro za miesiąc
 • 39 euro za 3 miesiące
ingramer kod promocyjny

W końcu Hashtag Generator jest w cenie:

 • 12 euro za 2 tygodnie
 • 19 euro za miesiąc
 • 36 euro za 3 miesiące
ingramer promo

Aby od razu zacząć korzystać z tego znakomitego bota lub uzyskać więcej informacji na temat jego działania i cennika, kliknij tutaj.

Inflact: opinie i recenzje

W serwisie SiteJabber, gdzie możemy zapoznać się z opiniami na temat Inflact, bot otrzymuje mnóstwo pozytywnych recenzji. Został oceniony na 4,4/5 gwiazdek, a zdecydowana większość użytkowników nie ma mu nic do zarzucenia. Ponad 90% recenzentów oceniła go na doskonały lub bardzo dobry.

inflact opinie
ingramer opinia
ingramer recenzja

Opinie poszczególnych użytkowników są bardzo pozytywne. Ich zdaniem na pochwałę zasługują obsługa klienta, darmowe funkcje bota, a także płatne funkcje, które pozwalają szybko zwiększyć liczbę followersów na Instagramie i lepiej zarządzać swoim profilem.

Naszym zdaniem, Inflact jest najlepszym botem Instagrama w 2021 roku: najpotężniejszym, najbardziej wszechstronnym, a także najbezpieczniejszym.

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Podsumujmy to, o czym pisałem w artykule, w odpowiedziach na kilka najczęstszych pytań:

Czym jest Inflact?

Inflact to najlepszy w 2021 roku bot na Instagram typu web-based. Jego główną funkcją i celem jest zwiększenie interakcji na twoim koncie w formie lajków, followersów i komentarzy. Pozwala również na programowanie postów, szpiegowanie relacji na Instagramie, wyszukiwanie najlepszych hashtagów i wiele innych.

Czy jest jakiś kod promocyjny na usługi Inflact?

Nie, aktualnie Inflact nie oferuje kuponu promocyjnego.

Jakie są główne dostępne moduły na Inflact?

Dostępnych jest 7 modułów, a każdy z nich reprezentuje inne funkcje. Są to: Promo, Direct, Posting, Downloader, Hashtag Generator, Stories Viewer i Instagram Search.

Jakie są alternatywne rozwiązania dla Inflact?

Inflact nie jest jedynym botem na Instagram, choć na pewno wyróżnia się na tle konkurencji. Dobrymi alternatywami są Instagrow (rozwój organiczny na Instagramie) oraz FollowAdder (bardzo dobry bot, ale w postaci oprogramowania instalowanego na komputerze). Jeśli chcesz zapoznać się z recenzjami innych tego typu narzędzi, przeczytaj ten wpis.

Ile kosztuje Inflact?

Pakiety Inflact możemy wykupić w trybie dwutygodniowym, miesięcznym i trymestralnym. Cena pakietu Promo zaczyna się od 32 euro. Szczegółowy cennik pozostałych pakietów opisałem w przedostatnim fragmencie wpisu. Nie zapomnij skorzystać z naszego kodu promocyjnego!

5/5 - (4 votes)

Czytaj również: