Szukaj
Close this search box.

Instagram Auto Like: co to i gdzie kupić automatyczne lajki?

instagram auto like instagram

Czym są Instagram auto like? Czemu służą? Jaka jest korzyść z używania ich? I jakie są najlepsze serwisy, gdzie kupimy automatyczne lajki na Instagram?

Jeśli wyszukiwałeś w Google hasło „auto like Instagram” albo „automatyczne lajki na Instagramie”, prawdopodobnie interesuje cię jedna z poniższych usług:

 • Instagram auto like czyli polubienia pozostawione automatycznie pod twoimi zdjęciami zaraz po publikacji, przez innych użytkowników lub serwisy zewnętrzne;
 • Instagram auto like bot czyli narzędzia, które pozwalają ci zostawiać polubienia pod zdjęciami innych użytkowników Instagrama w sposób zautomatyzowany.

W tym wpisie w pierwszej kolejności przeanalizujemy dokładnie te dwa typy automatycznych lajków na Instagram, a następnie zobaczymy, jakie są najlepsze dostępne na rynku serwisy, zarówno jeśli chodzi o lajki automatyczne pod twoimi zdjęciami, jak i boty, które zostawiają auto like.

NAJLEPSZE STRONY OFERUJĄCE LAJKI NA INSTAGRAM

Ocena: 4.8/5

Ocena: 4.7/5

Ocena: 4.7/5

Instagram Auto Like: czym są?

Auto like Instagram to nic innego jak automatyczne lajki na Instagramie. Odnosi się to do dwóch głównych aspektów. Przyjrzyjmy się im bardziej szczegółowo.

1. Automatyczne lajki na Instagram

Pierwszy aspekt odnosi się do otrzymywania automatycznych lajków za każdym razem, kiedy publikujesz nową treść na Instagramie. Czemu służy ta technika?

Służy ona zwiększeniu wiralności twoich postów. Instagram ma bowiem tendencję do premiowania treści, które w pierwszych minutach od publikacji zdobyły dużo lajków. Posłużenie się auto like pozwala ci zatem wykorzystać w pełni tę tendencję.

W ten sposób twoje posty mogą cieszyć się większą widocznością czy nawet pojawić się w sekcji „eksploruj” na Instagramie.

Ta technika przyczyniła się również do stworzenia koncepcji powerlike na Instagramie. To tak naprawdę zwykłe polubienia, ale pozostawione przez konta, które mają co najmniej dziesiątki, jak nie setki tysięcy obserwujących, co sprawia, że wiralność twoich postów jeszcze bardziej rośnie – Instagram uznaje je bowiem za ważniejsze od innych.

2. Instagram auto like bot

Drugi aspekt auto like odnosi się natomiast do świata tzw. botów na Instagram. Są to narzędzia różnego typu, które pozwalają na lajkowanie w sposób automatyczny zdjęć innych użytkowników Instagrama.

W ten sposób ci, którzy otrzymają od ciebie polubienia, będą mogli się odwzajemnić tym samym, a nawet zacząć cię obserwować. To wszystko przekłada się na zaangażowanie i rozwój twojego kąta na Instagramie.

W tym wpisie zobaczymy też dwa przykład botów na Instagram posiadających funkcję auto like i mogących zostawiać setki lajków dziennie.

Gdzie kupić automatyczne lajki na Instagram?

Istnieje wiele międzynarodowych serwisów, które umożliwiają zakup Instagram auto like lub powerlikes dla publikowanych przez ciebie treści.

Możesz dokonać zakupu z wyprzedzeniem, a potem nie musieć się niczym martwić, jako że lajki zostaną ci przydzielone automatycznie, zaraz po opublikowaniu przez ciebie posta.

Jednakże jeśli decydujesz się na taki krok, powinieneś skorzystać z zaufanego serwisu, który dostarczy ci lajki wysokiej jakości tak, by ostatecznie pomóc twojemu kontu się rozrosnąć i zyskać większą popularność.

Poniżej zamieściłem recenzje 4 najlepszych serwisów tego typu:

1. Wypromowani

Wypromowani to serwis w języku polskim oferujący różne usługi na social media w korzystnych cenach i elastycznych pakietach. Wśród usług na Instagram znajdziemy również automatyczne lajki.

Aby przejść do automatycznych lajków, wybierz Kup Lajki w górnym menu, następnie Wypromuj Instagram i Automatyczne lajki. Pakiety zaczynają się od 10-25 like za 39,99 zł. Kolejne rosną stopniowo aż do 5000-10.000 lajków za 299,99 zł. Czas trwania subskrypcji wynosi od 5 do 30 nowych zdjęć.

Powyższy cennik dotyczy sztucznych kont. Jeśli chcesz, żeby polubienia pochodziły z kont prawdziwych, będziesz musiał dopłacić proporcjonalnie do pakietu. Oprócz tego opcjonalnie możesz zaznaczyć błyskawiczną realizację, stopniowe dodawanie czy wyświetlanie profilu (płatne).

Zamów, wpisując nazwę Instagrama, ale bez @. Pamiętaj, że twoje konto na IG nie może być prywatne. Zmień status na publiczne, w razie potrzeby. Opłać zamówienie przelewem, kartą lub SMS-em.

Na koniec dodajmy, że aktualnie na Wypromowani jest promocja – 3 usługi zamówisz w cenie 2. Oprócz tego możesz zgarnąć zniżkę 5% – wystarczy, że podasz kod rabatowy PDVMEDIA5.

2. Get A Follower

Get A Follower to jeden z serwisów z najpełniejszą ofertą, jeśli chodzi o pakiety na social media mające na celu poprawę twojej widoczności (w szczególności na Instagramie).

instagram autolike getafollower

Jeśli chodzi o automatyczne lajki na Instagram, znajdziesz je na tej stronie, wybierając opcję „Automatic Posts Likes” w menu po wejściu w opcję „Instagram likes”. Inne opcje, które możesz ustawić, zanim złożysz zamówienie na auto like, są następujące:

 • pochodzenie („narodowość”) lajków – póki co tylko ogólnoświatowe;
 • ilość lajków na post (od 25 do 2500);
 • ilość postów, pod którymi mają pojawiać się lajki (od 25 do 100);
 • szybkość dostarczenia (od zaraz, maksymalnie do 90 minut od publikacji);
 • datę zakończenia usługi.

Get A Follower dysponuje mailową obsługą klienta (odpowiedź przychodzi zwykle w przeciągu maksymalnie 24 godzin) oraz gwarancją „satysfakcja albo zwrot pieniędzy”.

3. Media Mister

Media Mister to kolejny międzynarodowy serwis o bardzo szerokiej ofercie na różne social media. To, co proponuje, bardzo przypomina GetAFollower, dlatego polecam tę stronę jako w zasadzie równoważną konkurencję.

Aby zapoznać się z ofertą Media Mister, musisz wybrać z menu Instagram likes. Następnie spośród różnych rodzajów lajków wybierasz Automatic Post Likes. Kolejne kroki są podobne jak w przypadku poprzedniego serwisu.

Wybierz zatem ilość polubień: od 25 do 2500. Następnie określ dla ilu postów chcesz je otrzymać (25, 50 lub 100). Wybierz, po jakim czasie lajki mają się pojawić (od razu czy po paru minutach, maksymalnie możesz zaznaczyć 90 minut). Na koniec podajesz datę zakończenia usługi i nazwę swojego konta.

Obsługa klienta na Media Mister odbywa się za pośrednictwem formularza mailowego. Klientów chroni gwarancja satysfakcji albo zwrot pieniędzy. Dowiedz się więcej, klikając poniżej:

4. SocialKing

Trzecim serwisem na liście, oferującym automatyczne lajki na Instagram, jest Social King – hiszpańska agencja specjalizująca się w marketingu na social media.

instagram auto like socialking

Oferta tego serwisu wydaje się jednak nieco węższa w stosunku do konkurencji, możesz bowiem kupić auto like do 15-30 postów. Jeśli chodzi o liczbę lajków, możesz wybrać od 50 do 2000 polubień pod jednym postem.

Podaj swoją nazwę użytkownika na Instagramie, wybierz liczbę postów, które chcesz promować i liczbę lajków, które chcesz otrzymać pod każdym postem. Następnie kliknij „Add to cart„, by sfinalizować zakup.

W przypadku tego serwisu automatyczne lajki pojawią się w ciągu 15-30 minut od publikacji danej treści.

Instagram auto like bot: 2 najlepsze boty

Przejdźmy teraz do drugiego aspektu wykorzystania automatycznych lajków, a więc do tematu auto like instagram bot. To, przypominam, te narzędzia, które pozwalają ci zostawiać polubienia na setkach innych profili w celu zwiększenia zaangażowania na twoim koncie, w postaci obserwacji, polubień i komentarzy.

Poniżej zaprezentuję ci dwa tego typu narzędzia, które możesz wykorzystać do ustawienia automatycznych polubień z twojego profilu: Inflact i Instagram Bot Follower.

1. Inflact

Obecnie najlepszym botem w tej kategorii jest Inflact. Jakie funkcje obejmuje? Poniżej znajdziesz wszystkie najważniejsze.

bot instagram inflact
 • auto like
 • automatyczne follow/unfollow
 • planowanie postów
 • masowe wysyłanie DM
 • statystyki rozwoju konta

Dostępne pakiety są podzielone na różne warianty: ten, który dotyczy opcji auto like, to pakiet Promo, który zawiera również wszystkie inne funkcje mające na celu wzrost zaangażowania na twoim koncie.

Siła tego bota tkwi nie tylko w ilości dziennych interakcji, które jest w stanie generować, ale także w zaawansowanych opcjach targetowania za pomocą specjalnych filtrów, które pozwolą ci określić właściwą grupę docelowych odbiorców.

Ponadto, możesz zaznaczyć konkretną niszę, z którą twój profil będzie wchodził w interakcję, pozyskując odbiorców zgodnych z targetem.

Usługa Promo dostępna jest we wszystkich pakietach cenowych, które zaczynają się od 34 euro miesięcznie.

W celu uzyskania więcej informacji i rozpoczęcia użytkowania tego bota, kliknij poniższy przycisk:

2. Instagram Bot Follower

Innym, bardzo łatwym w użyciu botem jest IBF czyli Instagram Bot Follower.

story viewer bot hyper ibf

Mocną stroną IBF z pewnością jest jego cena, która wypada bardzo konkurencyjnie na tle innych tego typu aplikacji. Aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji, wystarczy 9,99 euro miesięcznie przy rocznym rozliczeniu lub 11,99 euro przy miesięcznym rozliczeniu.

Oczywiście, ustawienia są znacznie bardziej podstawowe od tych, które oferuje Inflact. Jednak jeśli masz ograniczony budżet i niezbyt rozbudowane wymagania, ten prosty bot powinien cię całkowicie usatysfakcjonować i przynieść zauważalne rezultaty.

Auto like Instagram: odpowiedzi na najczęstsze pytania

Dotarliśmy do końca tego wpisu, poświęconego automatycznym lajkom na Instagramie. Poniżej znajdziesz podsumowanie tego, co sobie dotychczas powiedzieliśmy. Mam nadzieję, że rozwiałem wszystkie twoje wątpliwości dotyczące auto like na Instagram.

Czym są auto like Instagram?

Automatyczne lajki na Instagramie (Instagram auto like) to polubienia, które pojawiają się pod twoim zdjęciem w sposób automatyczny, bezpośrednio po jego publikacji. Dzieje się tak dzięki usługom takich serwisów jak Wypromowani czy GetAFollower.

Czemu służą automatyczne lajki na Instagram?

Celem automatycznych lajków jest zwiększenie ilości polubień, jakie pojawiają się pod twoimi treściami. Dzięki temu, że są one automatyczne, nie musisz za każdym razem aktualizować nowych pakietów dla każdego zdjęcia.

Jaka jest najlepsza strona, na której kupię autolike Instagram?

Niewątpliwie pod względem ceny i zakresu oferty najbardziej można polecić GetAFollower i Media Mister. To dwa serwisy międzynarodowe, posiadające cały wachlarz propozycji na social media, w tym zróżnicowane pakiety auto like Instagram.

Jaki jest najlepszy Instagram auto like bot?

Najlepszym botem roku 2024, jeśli chodzi o zautomatyzowanie zostawianych lajków, jest Inflact. Dzięki niemu zostawisz polubienia na setkach profili innych użytkowników, zachęcając do interakcji i zwiększając ostatecznie zaangażowanie na twoim koncie.

Czy kupowanie auto like jest nielegalne?

Z całą pewnością nie jest nielegalne. Nie istnieje żaden przepis, który zabraniałby kupowania auto like. Natomiast strategie niektórych serwisów mogą działać w sprzeczności z polityką Instagrama. Istnieje wówczas ryzyko utraty lajków, które zakupiłeś, jeśli sposób działania serwisu budzi wątpliwości.

Czy kupowanie Instagram auto like jest bezpieczne?

Tak. Celem tej praktyki jest po prostu zwiększenie polubień pod twoimi zdjęciami. Nic więcej, dlatego zbanowanie lub zawieszenie twojego konta z tego powodu jest praktycznie niemożliwe.

Gdzie kupić lajki na Instagram?

Jeśli interesuje cię zakup zwykłych lajków (nie automatycznych), zachęcam cię do lektury artykułu o zakupie lajków na Instagram, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje.

4.8/5 - (5 votes)

Czytaj również: