Szukaj
Close this search box.

Instagram Story Viewer: najlepsze aplikacje do wyświetlania relacji

Instagram Story Viewer

Szukasz aplikacji do wyświetlania relacji na IG? Innymi słowy, potrzebny ci Instagram Story Viewer? Trafiłeś we właściwe miejsce!

Relacje na Instagramie już od kilku lat są częścią codzienności milionów ludzi, którzy lubią dzielić się ciekawymi fragmentami swojego życia z przyjaciółmi lub followersami poprzez spontaniczne stories.

Istnieją jednak przypadki, w których użytkownik może być zainteresowany przeglądaniem relacji na Instagramie innego profilu bez pozostawiania śladów, a nawet bez rejestracji w tej sieci społecznościowej.

To właśnie dla tych dwóch głównych przypadków zostały opracowane Instagram Story Viewers, czyli usługi i/ub aplikacje, które pozwalają na przeglądanie IG stories niezależnie od tego, czy jesteś zarejestrowany w tej sieci społecznej, czy nie, a co ważniejsze, anonimowo.

W tym artykule znajdziesz wybór najlepszych na rynku Instagram Story Viewers, wybranych na podstawie naszego doświadczenia.

Instagram Story Viewer: ranking 4 najlepszych

Przejdźmy do kilku przykładów usług, które działają jako Instagram story viewers. Niektóre z nich są dostępne bezpośrednio z przeglądarki, podczas gdy inne są aplikacjami, które można zainstalować na urządzeniach z systemem Android i iOS.

1. Najlepszy Instagram story viewer: Inflact

Najlepszym Instagram story viewer jest z pewnością ten oferowany przez Inflact (oficjalna strona tutaj). Jest to serwis, który oferuje pakiet bardzo ciekawych narzędzi dla IG.

inflact jak obejrzeć relacje na instagram bez logowania

Choć zaczynał jako bot Instagrama pod nazwą Ingramer (później zmienioną na Inflact), to obecnie posiada szereg narzędzi dla IG. Wśród nich jest bodaj najlepsza na rynku aplikacja do wyświetlania relacji na Instagramie.

Korzystanie z tego narzędzia jest naprawdę bardzo proste. Wystarczy przejść na oficjalną stronę Inflact, którą można znaleźć pod tym linkiem, wpisać nazwę użytkownika profilu, którego relacje chcesz zobaczyć, i poczekać, aż zostaną przesłane.

Osobom, które nie są zarejestrowane na platformie Inflact, udostępniono kilka darmowych prób, których liczba wzrasta po zarejestrowaniu się. Narzędzie jest darmowe i pozwala na przeglądanie relacji z Instagrama z ostatnich 24 godzin.

Jeśli natomiast uaktualnisz usługę do wersji premium, otrzymasz pełną przeglądarkę relacji. Daje ona dostęp do wszystkich stories danego profilu, niezależnie od daty ich publikacji. Usługa jest dostępna w 3-dniowej wersji próbnej za jedyne 1 euro.

Inflact story viewer działa również w przypadku pobierania. W tym sensie pozwala na pobranie wszystkich treści, do których daje dostęp bez dodatkowych kosztów. Dowiedz się więcej o tym ciekawym narzędziu, klikając tutaj.

2. Intuicyjna apka do wyświetlania relacji: InstaStories

Inną ciekawą przeglądarką relacji na Instagramie, która jest również bardzo intuicyjna w obsłudze, jest InstaStories (znajdziesz ją pod tym linkiem). Jest ona często wymieniana w rankingach najlepszych przeglądarek relacji ze względu na łatwość obsługi.

instagram story viewers instastories

Aby z niej skorzystać, nie musisz zakładać konta na platformie. Wszystko, co musisz zrobić, to wpisać nazwę użytkownika profilu, którego Instagram stories chcesz zobaczyć, i gotowe.

Narzędzie działa jako Instagram Story Viewer dla profili publicznych i pozwala na przeglądanie relacji opublikowanych w ciągu ostatnich 24 godzin, więc jest bardziej ograniczony niż ten, o którym wspomnieliśmy wcześniej.

Mimo to, jest bardzo łatwy w użyciu i nie posiada zbyt wielu bajerów, które mogłyby niepotrzebnie skomplikować jego działanie. Dostęp do niego można uzyskać bezpośrednio z przeglądarki internetowej.

3. IG story viewer: Story Saver for Instagram/Storized

Przejdźmy dalej w naszym wyborze najlepszych Instagram Story Viewers, prezentując parę aplikacji, które wykonują tę funkcję bardzo dobrze. Pierwsza z nich jest dedykowana urządzeniom z systemem Android, natomiast druga jest przeznaczona dla urządzeń Apple z systemem iOS.

Story Saver for Instagram to poręczna aplikacja do przeglądania relacji na Instagramie, dedykowana urządzeniom z systemem Android. Jak sama nazwa wskazuje, pozwala nie tylko na przeglądanie Instagram stories, ale także na zapisywanie ich w telefonie za pomocą kilku prostych kroków. Można ją znaleźć pod tym linkiem i pobrać z Google Play.

story saver for instagram

Storized for Instagram to natomiast poręczna aplikacja, która działa jako IG story viewer i jest dedykowana urządzeniom z systemem iOS. Znajdziecie ją w Apple Store pod tym linkiem, skąd możecie ją zainstalować na swoim telefonie.

4. Instagram story viewer online: Stories IG

Stories IG (znajduje się pod tym linkiem) zamyka nasze zestawienie najlepszych Instagram story viewers. Jest to aplikacja do wyświetlania relacji online, dostępna bezpośrednio z przeglądarki i bardzo łatwa w użyciu.

stories ig

Również przy użyciu tego narzędzia będziesz mógł zobaczyć relacje opublikowane w ciągu ostatnich 24 godzin. Wystarczy wpisać nazwę użytkownika żądanego profilu. Oprócz stories, możesz również przeglądać treści w sekcji wyróżnionych relacji, które są w zasadzie rodzajem kolekcji relacji podzielonych na kategorie tematyczne.

Podsumowując, kolejne praktyczne narzędzie, które pełni funkcję Instagram story viewer naprawdę bardzo dobrze.

Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Czy można oglądać relacje z Instagrama prywatnego profilu?

Nie, nie ma żadnego legalnego narzędzia, które pozwala na przeglądanie relacji prywatnego profilu. W końcu, jeśli użytkownik zdecydował się ustawić swoje konto w trybie prywatnym, jego życzenia muszą być respektowane.

Czy istnieje narzędzie do przeglądania relacji z Instagrama starszych niż 24 godziny?

Tak, Inflact story viewer (możesz go znaleźć tutaj) w swojej płatnej wersji pozwala na przeglądanie relacji, które zostały opublikowane ponad 24 godziny temu. Większość innych narzędzi nie pozwala na to.

Czy aplikacje IG Story Viewers umożliwiają anonimowe oglądanie Stories?

Tak, aplikacje do wyświetlania relacji na Instagramie przedstawione w tym artykule pozwalają na przeglądanie stories anonimowo, bez pozostawiania śladów. Należy pamiętać, że działają one tylko dla profili ustawionych na tryb publiczny.

5/5 - (2 votes)

Czytaj również: