Jak i gdzie kupić followersów na Twitterze, lajki i retweety?

gdzie kupić followersów na Twitterze

Czy istnieją strony, które pozwalają kupić followersów na Twitterze?

Oczywiście, że tak: istnieje wiele serwisów, które oferują możliwość zakupu followersów, lajków i retweetów dla danego konta na Twitterze, ale trzeba zachować ostrożność…

Jak zapewne wiesz, kupowanie followersów na Twitterze to praktyka, która docelowo zniekształca realną wartość kont oraz lajków i retweetów, które otrzymują posty. Z tego powodu jest to operacja, która choć legalna, nie spotyka się z przychylnością Twittera.

Jeśli postanawiasz kupić followersów na Twitterze, ważne jest, żebyś zdecydował się na usługę serwisu, który będzie w stanie:

 1. zagwarantować ci, że zakupieni followersi rzeczywiście pojawią się na twoim profilu
 2. zapobiec zniknięciu kupionych obserwujących w ciągu kilku godzin
 3. zapewnić, że Twitter nie zorientuje się, że zastosowałeś tego rodzaju praktykę
 4. zagwarantować najlepsze ceny za pakiety followersów, lajków i retweetów

W tym wpisie dowiesz się, jakie są najlepsze strony do kupienia followersów na Twitterze, jak kupić obserwujących i jakie argumenty przemawiają za strategią zakupu followersów.

Kupieni followersi na Twitterze: zalety

Z pewnością zastanawiasz się, czy kupowanie obserwujących na Twitterze ma sens. Co przemawia za tym, żeby to robić? Poniżej przedstawiłem 3 główne argumenty za:

1. Efekt bandwagon: niektóre osoby podejmują pewne działania lub wierzą w niektóre rzeczy tylko dlatego, że inni to robią. Ten mechanizm nazywany jest efektem bandwagon, a w twoim interesie jest wykorzystanie go, by móc cieszyć się większym autorytetem wśród użytkowników.

2. Szybszy wzrost: rozpoczęcie kariery z kilkoma tysiącami followersów na koncie pomoże ci szybciej zdobyć kolejnych obserwujących, niż gdybyś zaczynał od zera. W ten sposób rozwój twojego profilu w tych mediach społecznościowych będzie przebiegał znacznie szybciej niż w przypadku użytkowników, którzy tej możliwości nie wykorzystają.

3. Pierwsze miejsce wśród hashtagów: jeśli zdołasz pojawić się jako jeden z pierwszych wyników wyszukiwań dla określonego hashtagu, zyskasz znakomitą widoczność: w ten sposób łatwiej będzie zwiększyć liczbę followersów i lajków organicznych. Żeby znaleźć się wśród najpopularniejszych treści dla danego hashtagu, musisz zdobyć jak największą liczbę lajków i retweetów w ciągu kilku minut. Jeśli je kupisz, znacznie łatwiej ci będzie ten cel osiągnąć.

Kupowanie followersów, lajków i retweetów: wady

Poniżej natomiast znajdziesz argumenty, które przemawiają na niekorzyść praktyki kupowania na Twitterze followersów, lajków i retweetów:

1. Trudność utrzymania: to prawda, że przynajmniej na początku, kupowanie lajków, retweetów i followersów jest dobrą strategią na rozruch, ale trudno będzie ją utrzymać na dłuższą metę. Z biegiem czasu inwestowanie pieniędzy w lajki i obserwujących może okazać się niekorzystne z punktu widzenia ekonomicznego.

2. Ryzyko ujawnienia: jeśli nie będziesz w stanie zachować równowagi między liczbą followersów a liczbą lajków, odwiedzający twój profil zorientują się, że coś nie gra. Jeśli np. masz 3.000 obserwujących i 0 lajków pod twoimi postami, to normalne, że każdy od razu zacznie się zastanawiać, jak to się stało, że zdobyłeś tylu followersów. W związku z tym radzę ci pilnować tej równowagi.

3. Spadek z czasem: w ciągu kilku tygodni może się zdarzyć, że zakupieni followersi przestaną cię obserwować. Nie zdarzyło mi się to przy zakupie obserwujących na Get A Follower, ale jeśli zdecydujesz się na usługę serwisu niskiej jakości, za śmieszną cenę, to bardzo możliwe, że twoje wysiłki i pieniądze pójdą na marne i znowu będziesz musiał zaczynać od zera.

Gdzie kupić followersów na Twitterze: 3 najlepsze strony

Przetestowałem wiele stron oferujących usługi na Twitterze takie jak followersi, lajki i retweety. Spośród nich wybrałem 3, których propozycje wydały mi się najbardziej sensowne i zrecenzowałem je poniżej:

1. Media Mister

Media Mister to amerykański serwis działający na rynku od 2012 r. Może pochwalić się naprawdę szeroką ofertą na różne media społecznościowe w tym na Twittera.

like twitter mediamister

Na stronie znajdziemy wszystkie usługi na Twittera omawiane w tym wpisie:

 • followersów
 • retweet
 • lajki
 • wyświetlenia
 • głosy w ankietach
twitter retweet mediamister

Cennik prezentuje się następująco: 50 międzynarodowych followersów kosztuje 3 dolary i jest to najmniejszy dostępny pakiet. Najwięcej na raz możemy kupić 2500 obserwujących za 89 dolarów. W zależności od liczby followersi będą pojawiali się na naszym koncie od 1-3 dni do 10-16 dni po to, by zachować naturalność ruchu na naszym profilu.

Do wyboru mamy lajki automatyczne i normalne. Te drugie możemy kupić w cenie od 2 (25 lajków) do 349 dolarów (10.000 lajków). Podobnie jak w przypadku followersów, lajki będą pojawiały się na naszym koncie stopniowo. Pakiety i ceny retweetów są identyczne.

Media Mister dysponuje mailową obsługą klienta oraz daje gwarancję satysfakcji albo zwrot pieniędzy w ciągu 30 dni od dokonania zakupu.

2. Get A Follower

Get A Follower to druga strona mająca dosyć podobną ofertę na różne social media, w tym na Twittera. Cieszy się dużą popularnością i zaufaniem użytkowników.

followers twitter getafollower

Podobnie jak w przypadku Media Mister, na Get A Follower znajdziemy:

 • followersów na Twitterze
 • lajki na Twitterze
 • wyświetlenia na Twitterze
 • retweety
 • głosy w ankietach na Twitterze
twitter obserwujący getafollower

Cennik wygląda w zasadzie identycznie jak w przypadku Media Mister: pakiety od 50 do 2500 followersów kosztują od 3 do 89 dolarów, a pakiety od 25 do 10.000 lajków lub retweetów – od 2 do 349 dolarów. Usługa będzie pojawiała się na naszym koncie w sposób stopniowy, a czas realizacji zamówienia zależy od jego wielkości.

Mailowa obsługa klienta na Get A Follower odpowiada zazwyczaj w ciągu 24 godzin. Serwis daje gwarancję satysfakcji albo zwrot pieniędzy.

3. Followersup

Followersup to ostatnia propozycja w moim rankingu najlepszych stron oferujących followersów, lajki i retweety. Oprócz Twittera serwis dysponuje usługami na inne media społecznościowe m.in. YouTube, Instagram, TikTok czy Facebook.

followersup

Pakiety oferowane przez serwis są bardzo elastyczne i łatwo się w nich zorientować, przesuwając suwak oznaczający ilość lajków, followersów lub retweetów i sprawdzając cenę.

Najmniej możemy kupić 10 followersów za 2 dolary, natomiast najwięcej – aż 10.000 za 349 dolarów. Usługa realizowana jest w przeciągu maksymalnie 3 dni. Na stronie możemy kupić w takim samym przedziale ilościowym lajki: 10 like kosztuje tylko 1 dolara, natomiast 10.000 – jedyne 129 dolarów. Najmniejszy pakiet retweetów to 50 za 6 dolarów, a największy – 5000 za 169 dolarów.

buy twitter followers

Wszystkie usługi dostarczane są na nasze konto stopniowo, a na większość z nich przysługuje 30-dniowy okres gwarancyjny. Z obsługą klienta możemy się porozumieć mailowo lub za pośrednictwem całodobowego livechatu na stronie.

Jak kupić followersów i lajki na Twitterze

Strony, które zrecenzowałem powyżej, są bardzo intuicyjne, więc zakupienie na nich określonej usługi nie powinno ci sprawić problemu.

Media Mister i Get A Follower mają podobny interfejs i zasady zakupu. Wystarczy, że wybierzesz interesującą cię usługę i określisz jej parametry (a więc ilość, rodzaj, ewentualnie target). Następnie musisz podać adres URL swojego konta lub treści na Twitterze, dla której zamawiasz lajki i na koniec kliknąć ORDER NOW lub ADD TO CART, by przejść do płatności.

Jeśli chodzi o Followersup, powinieneś wybrać interesujące cię social media – w tym wypadku Twitter – kliknąć na jedną z usług (follower, like, retweet) i za pomocą suwaka określić ilość. Po kliknięciu przycisku BUY NOW zostaniesz przekierowany do formularza, w którym należy podać swój adres e-mail i adres URL strony. Końcowym etapem jest dokonanie płatności.

Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Jeśli dotarłeś do tego momentu, prawdopodobnie wciąż masz jeszcze wątpliwości odnośnie kupowania usług na Twittera i nie jesteś pewien, czy to rozwiązanie ma sens i czy jest w zupełności bezpieczne. Poniżej zamieściłem listę najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami. Mam nadzieję, że okażą się pomocne 😊

1. Czy kupowanie followersów na Twitterze jest bezpieczne?

Tak. Celem tych usług jest po prostu pomoc w zwiększeniu liczby followersów na twoim koncie. Nic ponad to. Z tego powodu mało prawdopodobne, żeby twój profil został zbanowany lub zawieszony, zwłaszcza, jeśli skorzystasz z oferty zaufanego serwisu jak recenzowane przeze mnie Media Mister, Get A Follower czy Followersup.

2. Czy stracę kupionych obserwujących na Twitterze?

Prawdopodobieństwo tego, że stracisz kupionych followersów, jest bardzo niewielkie, a jest to jedna z głównych obaw, która powstrzymuje użytkowników Twittera przed skorzystaniem z tego typu usług. Prawda jest taka, że oczywiście istnieją serwisy – oszuści. Kupując followersów na takich stronach, rzeczywiście ryzykujesz tym, że w mniej niż tydzień obserwujący przepadną, jednak żadnej z tych stron nie znajdziesz w tym wpisie.

3. Jakie są najlepsze strony oferujące retweet na Twitterze?

Wszystkie zrecenzowane przeze mnie serwisy oferują tę usługę, jednak największy wybór pakietów w najniższych cenach znajdziemy na Media Mister i Get A Follower.

4. Czy Twitter zamknie moje konto, jeśli kupię followersów i lajki?

Nie, Twitter nie zamknie twojego konta, jeśli kupisz followersów lub lajki. W najgorszym wypadku możesz stracić kupionych obserwujących, co też nie jest dobre, bo w końcu zainwestowane pieniądze zostałyby wyrzucone w błoto, a twoja reputacja ucierpiałaby. Aby tego uniknąć, skorzystaj z usług zaufanych serwisów, np. tych, które zrecenzowałem, ponieważ oferują one followersów i lajki wysokiej jakości, które nie pochodzą od botów ani kont spam.

5. Czy kupowanie lajków i followersów na Twitterze jest legalne?

Nie ma żadnego przepisu prawnego, który zabraniałby kupowania lajków czy folllowersów na Twitterze. Niemniej jednak radzę zawsze sprawdzić, czy serwis, z którego usług korzystamy, nie łamie regulaminu danego portalu społecznościowego.

6. Czy kupowanie lajków i followersów na Twitterze działa?

Tak, to praktyka, która działa i która może przynieść ci wiele korzyści pod warunkiem, że zdecydujesz się na usługę wysokiej jakości, jakąś oferuje choćby Media Mister czy Followersup.

7. Ile kosztują followersi na Twittera?

To zależy od serwisu i ilości zakupionych followersów. Najlepsze ceny, zaczynające się już od 3 dolarów oferują serwisy Media Mister i Get A Follower, natomiast większy wybór pakietów w podobnych cenach znajdziesz na Followersup.

8. Czy inni użytkownicy będą widzieli, że kupiłem followersów na Twitterze?

Być może niektórzy użytkownicy mogliby nabrać pewnych podejrzeń, ale 99% nigdy się nie zorientuje, że kupujesz followersów na Twitterze. Aby jeszcze lepiej się zakamuflować, radzę ci dokonywać kolejnych zakupów stopniowo, a oprócz tego kupić także pakiety lajków i retweetów.

5/5 - (2 votes)

Czytaj również: