Szukaj
Close this search box.

Jak kupić głosy w ankiecie Instagram: 2 najlepsze strony

Jak kupić głosy w ankiecie Instagram

Chcesz kupić głosy w ankiecie Instagram? Chcesz wiedzieć, jak zwiększyć liczbę głosów w ankiecie Instagram? Trafiłeś we właściwe miejsce!

Głosy w ankietach na Instagramie świadczą o zaangażowaniu twoich followersów. To dobry wyznacznik tego, że twoi obserwujący rzeczywiście pozostają aktywni, a nie są tylko kontami-widmo.

W poniższym artykule znajdziesz najlepsze platformy do kupowania głosów w ankietach na Instagramie.

Jak kupić głosy w ankiecie Instagram: platformy

Zaczynamy teraz nasz ranking najlepszych witryn do kupowania głosów w ankiecie na Instagramie. Znajdziesz tu opisy dwóch polecanych serwisów i najważniejsze informacje o ich ofercie.

1. GetAFollower

OCENA: 9.0/10

GetAFollower (oficjalna strona tutaj) to platforma, która pozwala w mniej niż minutę kupić głosy do ankiet na Instagramie dla twojego profilu. Jest używana zarówno w Polsce, jak i na całym świecie, zwłaszcza w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

głosy w ankiecie instagram getafollower

Ta platforma oferuje szeroki zakres głosów. W związku z tym świetnie dostosuje się do twoich potrzeb, niezależnie od wielkości twojego profilu. Obojętne, czy jesteś początkującym instagramerem, czy zarządzasz profilem dużej firmy, znajdziesz to, czego potrzebujesz. Wszystko to w cenach mniej więcej na każdą kieszeń.

Ponadto możesz również korzystać z innych pakietów, aby ulepszyć każdy aspekt swojego profilu na Instagramie. Dlatego jeśli planujesz rozwinąć swoje konto, GetAFollower jest właśnie dla ciebie.

Platforma jest naprawdę przyjazna dla użytkownika i zawsze możesz liczyć na bardzo łatwy kontakt z obsługą klienta. Więc nie czekaj dłużej, jeśli chcesz zwiększyć liczbę głosów w ankiecie na Instagramie i rozwinąć swoje konto, skorzystaj z GetAFollower już teraz!

Cena1,76 € za 25 głosy dodane w ciągu 1-2 dni
Metody płatnościKarta VISA/Mastercard/Discover/Diners Club/Bitcoin/JCB
Potrzebne hasłoNie
Czas realizacjiW ciągu 1 godziny od zakupu
Gwarancja zwrotuTak, do 30 dni od zakupu
Jakość profiliWysoka
Wskaźnik utrzymania90%
PomocPrzez email i czat

2. Media Mister

OCENA: 8,5/10

Drugą platformą, którą przedstawiamy, jest Media Mister (można uzyskać do niej dostęp tutaj). Jest to również bardzo dobra i funkcjonalna strona. W rzeczywistości za pomocą zaledwie kilku kliknięć możesz zdobyć dodatkowe głosy w ankiecie dla swojego profilu na Instagramie.

glosy w ankiecie

Udostępnione funkcje umożliwiają również kupowanie głosów w ankietach na Instagramie dla profilu innego niż własny. Jeśli więc chcesz pomóc znajomemu lub współpracownikowi, dając mu mały impuls, możesz to zrobić bez żadnych problemów.

Kolejną zaletą tej strony jest możliwość skontaktowania się z obsługą klienta za pośrednictwem czatu. Co więcej, różnorodność metod płatności ułatwia pracę. Można również zapłacić za pomocą różnych kryptowalut.

Jedynym minusem jest fakt, że w porównaniu do GetAFollower, będziesz musiał poczekać kilka godzin dłużej, zanim zobaczysz zakupione głosy do ankiet na Instagramie.

Faktem jest jednak, że Media Mister to naprawdę bardzo dobra strona. Dowodem na to są liczne recenzje użytkowników. Przeczytaj niektóre z nich, klikając tutaj. Media Mister pozwala również na zakup komentarzy na Instagramie.

Cena1,80 € za 25 głosy dodane w ciągu 1-2 dni
Metody płatnościKarta VISA/Mastercard/Maestro/American Express/Bitcoin/Ethereum
Potrzebne hasłoNie
Czas realizacjiW ciągu 6 godzin od zakupu
Gwarancja zwrotuTak, do 30 dni od zakupu
Jakość profiliBardzo dobra
Wskaźnik utrzymania85%
PomocPrzez email i czat

Głosy w ankiecie Instagram: co to i jak to działa?

Po zapoznaniu się z najlepszymi stronami do zakupu głosów do ankiet na Instagramie warto skupić się na samym temacie głosów. Czym one są i jak działają?

Kilka lat temu Instagram wprowadził możliwość tworzenia ankiety w relacjach. Aby dodać ankietę do relacji wystarczy wybrać naklejkę z tytułem „ankieta”.

Po umieszczeniu jej w wybranym miejscu na zdjęciu lub publikowanym filmie trzeba wpisać pytanie i ewentualne gotowe opcje odpowiedzi. W ten sposób każdy oglądający twoją relację będzie mógł zagłosować, klikając w wybraną odpowiedź.

Ankiety służą nie tylko rozrywce lub zbieraniu informacji. To również świetne narzędzie do rozwoju profilu. Im więcej zdobędziesz głosów, tym lepiej potraktuje cię algorytm, wybijając twój profil na bardziej widoczne miejsce.

W ten sposób obserwujący cię instagramerzy zobaczą twoją relację na górze strony, a ci, którzy jeszcze cię nie obserwują, dostaną sugestię z twoimi treściami.

Aby jeszcze bardziej zwiększyć atrakcyjność twojego konta, pamiętaj o nowych inspiracjach i różnorodnych treściach.

Jak kupić głosy w ankiecie Instagram?

Zobaczmy teraz, jak kupować głosy w ankietach na Instagramie. W szczególności przyjrzymy się, jak to zrobić za pośrednictwem GetAFollower. W końcu okazała się ona najlepszą witryną dostępną na rynku.

Pierwszym krokiem, który należy wykonać, jest przejście do strony głównej GetAFollower. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć tutaj.

getafollower jak kupic glosy

Gdy już to zrobisz, należy następnie zdecydować, który pakiet kupić. Możesz wybrać od 25 do 25000 głosów dla swojej ankiety. Następnie należy wprowadzić link (lub adres url) ankiety na Instagramie.

Na tym etapie należy wprowadzić prawidłowy link, aby głosy zostały przyznane właściwej odpowiedzi. Na przykład:

  • Przykładowy link dla opcji 1: USERNAME?vote=1;
  • Przykładowy link dla opcji 2: USERNAME?vote=2.

Pamiętaj również, aby zawsze utrzymywać status profilu jako „Publiczny„. Teraz wystarczy wybrać metodę płatności i gotowe!

Na koniec pamiętaj, że w razie potrzeby wystarczy kliknąć, aby uzyskać dostęp do wszystkich innych usług. W ten sposób możesz ulepszyć swoje konto na Instagramie w każdym aspekcie. Dzięki GetAFollower możesz, na przykład, kupić również pakiety lajków.

Czy opłaca się kupić głosy w ankiecie Instagram?

Odpowiedź na powyższe pytanie brzmi: tak. Zwiększając liczbę głosów w ankietach, algorytm nagrodzi twój profil. W ten sposób twoje relacje będą miały pierwszeństwo przed innymi.

głosy w ankiecie na instagramie czy warto

Oznacza to, że gdy jeden z twoich obserwujących wejdzie na IG, zobaczy twoją relację na górnym pasku strony głównej. Należy również zauważyć, że twój profil będzie również proponowany innym profilom, które cię nie obserwują.

Jest to ważne, niezależnie od tego, czy chcesz promować swoją markę, czy stać się znanym influencerem. W rzeczywistości kupowanie głosów w ankietach na Instagramie pozwala tym, którzy dopiero założyli profil, przyspieszyć proces rozwoju.

Jednak takie rozwiązanie, to jedynie mały impuls wspierający cię w rozwoju, nie jest on wystarczający do osiągnięcia sukcesu. Aby osiągnąć doskonałe wyniki, będziesz musiał regularnie dodawać wysokiej jakości publikacje.

Wreszcie, jeśli chcesz również poprawić inne aspekty swojego profilu, możesz przeczytać ten artykuł, w którym wymieniono najlepsze platformy do kupowania obserwujących na Instagramie.

Częste pytania i odpowiedzi

Czy kupowanie głosów w ankietach na Instagramie jest bezpieczną operacją?

Tak, przynajmniej jeśli chodzi o platformy wymienione w naszym przewodniku. Zostały one również wybrane ze względu na wagę usługi.

Jaka jest najlepsza strona do zwiększania liczby głosów w ankietach na Instagramie?

Najlepszą platformą do kupowania głosów w ankietach na Instagramie jest z pewnością GetAFollower. Dostęp do oficjalnej strony można uzyskać pod tym linkiem.

Ile kosztuje zakup głosów w ankiecie na Instagramie?

Koszt tej usługi różni się w zależności od pakietu, który zdecydujesz się kupić. Jednak nawet największe pakiety nie wiążą się z dużym wydatkiem. Koszty są tak niskie, jak 1,80 € za 25 głosów.

5/5 - (1 vote)

Czytaj również: