Jak kupić konto na Instagramie: gdzie można to zrobić i za ile

Jak kupić konto na Instagramie

Być może zdarzyło ci się trafić na ogłoszenie: „Sprzedam konto na Instagramie” albo „Kupię konto na Instagramie„. Jeśli również i ty rozważasz którąś z tych opcji i chcesz dowiedzieć się, jak i gdzie kupić konto na Instagramie, znalazłeś się we właściwym miejscu!

Kupno i sprzedaż konta na Instagramie, podobnie jak w przypadku followersów na Instagramie, staje się coraz bardziej popularne. Fenomen ten zaczyna docierać do większości krajów na świecie.

Dla tych, którzy sprzedają konto, jest to sposób na spieniężenie wykonanej pracy. Natomiast dla tych, którzy to konto kupują, to świetny sposób na zaoszczędzenie cennego czasu.

W tym artykule dowiemy się wszystkiego, co trzeba wiedzieć, jeśli chodzi o kupno konta na Instagramie. Poznamy ceny rynkowe, zalety i wady, odpowiednie środki ostrożności, aby nie uniknąć oszustwa, i najlepszą stronę, gdzie można kupić konto na Instagramie w 2024 roku.

Jak kupić konto na Instagramie?

konto instagram do kupienia

Zacznijmy od tego, że najbezpieczniej jest kupić konto na Instagramie, korzystając z wiarygodnych stron internetowych. Gwarantują one jakość usług, a także przejrzystość i uczciwość transakcji.

Istnieją prawdziwe międzynarodowe marketplace’y, które łączą sprzedawców i kupujących. Są też agencje internetowe, które oferują sprzedaż kont na Instagramie utworzonych przez nich i opracowanych zgodnie z określonymi specyfikacjami.

Istnieją również fora i grupy na Facebooku, gdzie można znaleźć wiele ofert typu „sprzedam konto na Instagramie”. Nie polecamy jednak tej opcji, ponieważ łatwiej jest w ten sposób paść ofiarą oszustwa. To samo dotyczy profili przeznaczonych do sprzedaży w serwisie eBay.

Jeśli wybierzesz transakcję prywatną, bez pośrednictwa bezpiecznej platformy, musisz być świadomy ryzyka, na jakie jesteś narażony. Osoba, od której kupujesz konto, po zapłacie, może nie dać ci uprawnień dostępu i ulotnić się, pozostawiając cię z niczym.

Żeby tego uniknąć, proponujemy zawarcie zwykłej umowy sprzedaży i dokonanie płatności za pośrednictwem systemu PayPal. W ten sposób będziesz miał możliwość zażądania zwrotu pieniędzy, jeśli coś okaże się nie tak.

Oczywiście, po zakupie trzeba będzie natychmiast zmienić hasło i e-mail, z którym powiązane jest dane konto na Instagramie. W ten sposób poprzedni właściciel nie będzie mieć do niego dostępu.

Ten ruch ważny jest jednak w każdym przypadku. Nawet jeśli kupisz swój profil na jednej z oficjalnych stron internetowych, o których mamy zamiar ci jeszcze powiedzieć, powinieneś to zrobić.

Kupno konta na Instagramie: najlepszy serwis

Jak zapewne już się domyślasz, najlepszym sposobem na kupno konta na Instagramie jest skorzystanie z pomocy pośrednika. Może to być marketplace lub rzetelna agencja internetowa.

My polecamy Fameswap (tutaj oficjalna strona internetowa), który jest pierwszym i najbardziej zaufanym międzynarodowym marketplacem, na którym można kupić konta na Instagramie w połączeniu z prawdziwymi lajkami, obserwującymi i akcjami.

jak kupić konto na instagramie fame

Na tej stronie, charakteryzującej się prostym, ale skutecznym układem, można znaleźć konta na Instagramie na sprzedaż. Są też kanały YouTube i profile na TikToku.

Wszystkie konta na sprzedaż mają częściowo ukrytą nazwę użytkownika. W niektórych przypadkach można je łatwo znaleźć według ostatnich liter i zdjęcia profilowego, aby sprawdzić ich jakość.

Ceny można zobaczyć tylko po zarejestrowaniu się na stronie. Są to profile oferowane przez innych użytkowników lub influencerów, którzy włożyli w te konta dużo ciężkiej pracy i czasu.

Na rynku Fameswap znajduje się obecnie ponad 2000 profili na Instagramie do sprzedaży. Można je filtrować i zamawiać według różnych parametrów, takich jak liczba obserwujących, data wystawienia na sprzedaż i kategoria, do której należą (podróże, moda, memy, fitness, zwierzęta, technologia, samochody, motywacja…).

Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.

Ile kosztuje konto na Instagramie?

Przejdźmy teraz do kolejnego istotnego punktu w naszym przewodniku: ile kosztuje konto na Instagramie? Jak zrozumieć, jaka jest właściwa cena za profil?

Czynniki, które należy rozważyć w celu ustalenia właściwej ceny rynkowej dla konta na Instagramie są różne. Zobaczmy główne z nich poniżej:

 • liczba osób śledzących profil (i ich autentyczność);
 • średnia liczba akcji (np. komentarze, opinie…);
 • rozpoznawalność i autorytet profilu;
 • kategoria rynkowa, do której odnosi się profil;
 • wiek konta.
kupowanie konta na instagramie

Ogólnie rzecz biorąc, ceny wahają się od 25 euro (dla niedawno utworzonych kont, które mają niewielu obserwujących), aż do dziesiątek tysięcy euro (dla profili dojrzałych, dobrze usytuowanych w pewnej niszy rynkowej i mających ponad 100 tysięcy prawdziwych followersów).

Aby podać bardziej konkretne przykłady, konto należące do kategorii podróżniczej z 10 tysiącami prawdziwych obserwujących może mieć średnią cenę około 150 euro. Konto tego samego typu z 1 mln followersów może kosztować nawet 40 tys. euro.

Jak kupić konto na Instagramie na Fameswap?

Zobaczmy teraz, jak kupić konto na Instagramie za pomocą najlepszego w tej dziedzinie serwisu: Fameswap. Konieczne będzie wykonanie następujących kroków:

konto instagram kup
 1. Wejdź na stronę główną Fameswap;
 2. Utwórz konto użytkownika (możesz za pomocą konta Google);
 3. Uzupełnij konieczne dane na swoim profilu
 4. Kliknij w górnym menu „Browse
 5. Spośród różnych platform wybierz Instagram
 6. Wybierz interesujące cię konto i kliknij „Send offer
 7. Wpisz swoją ofertę ($) i czekaj na odpowiedź

Ceny kont są zróżnicowane, a złożenie oferty umożliwia ci podjęcie negocjacji. Zanim wyślesz ofertę, możesz skontaktować się z ogłoszeniodawcą.

Po co kupować konto na Instagramie?

konto instagram na sprzedaż

W tym momencie słuszne może wydać się pytanie o przydatność tej praktyki.

Wiele osób kupuje konta na Instagramie, które dopiero co zostały utworzone, lub wcześniej należały do innych właścicieli. Ale w jakim celu?

Zobaczmy wszystkie możliwe powody:

1. Odsprzedaż profilu po wyższej cenie

Ci, którzy kupują te konta, nie zawsze chcą sami z nich korzystać. W wielu przypadkach prawdziwy biznes polega na kupnie, a następnie odsprzedaży po wyższej cenie. Można to zrobić bezpośrednio po zakupie lub po dłuższej pracy nad nimi, aby zwiększyć liczbę obserwujących.

2. Bezpośredni przychód

Wiele osób kupuje już aktywowany i potwierdzony profil na Instagramie i traktuje transakcję jako prawdziwą inwestycję. Płaci się początkową cenę, którą można później odzyskać z czasem dzięki zyskowi, który gwarantuje sama strona.

Niektóre metody zarabiania na Instagramie to sprzedaż shoutoutów (stories i posty z tagami innych stron za opłatą), marketing afiliacyjny i współpraca z markami działającymi w tej niszy rynkowej.

3. Masowe operacje marketingowe

Niektórzy przedsiębiorcy cyfrowi wykorzystują dziesiątki, a czasem setki profili na Instagramie jednocześnie (ale w sposób zautomatyzowany, dzięki botom dla Instagrama), aby dotrzeć do bardzo szerokiej grupy odbiorców i przeprowadzić ukierunkowane kampanie i promocje.

Ponieważ trudno jest stworzyć i zweryfikować dużą liczbę profili na Instagramie przez telefon, najlepszą opcją w tym przypadku jest zakup kont z serwisów.

4. Wykorzystanie społeczności użytkowników

Czasami zakup konta na Instagramie może mieć na celu wykorzystanie społeczności do rozpowszechniania informacji, przeprowadzania badań, uzyskiwania cennych danych lub po prostu poszerzania swojej grupy odbiorców.

Czy kupno konta na Instagramie jest legalne?

Sprzedaż i kupno kont na Instagramie staje się coraz bardziej powszechną praktyką, ale musimy pamiętać, że narusza ona warunki użytkowania sieci społecznościowych, które wyraźnie zabraniają użytkownikom kupowania, sprzedawania lub przenoszenia praw do ich konta na inną osobę, w tym nazwy użytkownika:

You can’t attempt to buy, sell, or transfer any aspect of your account (including your username) or sollicit, collect, or use login credentials or badges of other users.

Jeśli kupisz konto na Instagramie lub wystawisz takie na sprzedaż, pamiętaj, że praktyka ta nie jest mile widziana przez portale społecznościowe. Potencjalnie za akt sprzedaży konta może grozić kara lub zawieszenie, jeśli Instagram dotrze do sprzedawcy.

jak kupić konto na instagramie poradnik

W każdym przypadku, zasady Instagrama zabraniają również nabywania obserwujących i interakcji, jak również używania botów lub aplikacji do wykonywania automatycznych operacji lub po prostu zaprzestania śledzenia nieaktywnych followersów. Jednak wszystkie te operacje są normalne na Instagramie i są tylko częściowo ograniczone przez portal.

Kupowanie i sprzedawanie kont na Instagramie trudne jest jednak do wykrycia. Nie będzie to raczej nigdy realnym problemem dla tych, którzy się tego podejmują. Co więcej, nie istnieje żadne prawo zakazujące sprzedaży profili społecznościowych.

Tak więc, jeśli kupisz konto na Instagramie, naruszysz regulamin sieci społecznościowych, ale nie naruszysz żadnego prawa.

Aby krótko odpowiedzieć na początkowe pytanie: tak, kupowanie konta na Instagramie jest legalne. Ale postaraj się zrobić to dyskretnie, aby twoje konto nie było później karane lub blokowane przez Instagram!

4.9/5 - (8 votes)

Czytaj również: