Gdzie i jak kupić lajki na Instagramie: 9 polecanych serwisów

jak kupić lajki na instagramie

Zastanawiasz się, jak kupić lajki na Instagramie? Masz wątpliwości, czy ta strategia ma sens, jeśli chcemy rozwijać nasze konto w tych mediach społecznościowych i poprawić jego widoczność?

Od razu ci powiem, że kupowanie lajków na Instagramie należy do praktyk, które w ostatnich latach zostały bardzo rozpowszechnione wśród aspirujących influencerów czy specjalistów od social media w firmach. Bez wątpienia rozwiązanie to ma wiele zalet, które przeanalizujemy w dzisiejszym wpisie, ale istnieją również pewne wady oraz istotne dodatkowe kwestie, o których będziemy musieli sobie powiedzieć.

W tym wpisie wyjaśnię ci, jak i gdzie kupić lajki na Instagramie. W tym celu przygotowałem opisy 9 serwisów oferujących tego typu usługę, które moim zdaniem są najlepsze i najbezpieczniejsze.

NAJLEPSZE STRONY OFERUJĄCE LAJKI NA INSTAGRAM

4.7/5
4.6/5
4.5/5

Gdzie i jak kupić lajki na Instagramie?

Poniżej prezentuję 5 najlepszych serwisów oferujących lajki na IG.

1. Social Media Biz

SocialMediaBiz to polskojęzyczna strona oferująca różne usługi na social media, z czego najwięcej opcji jest dostępnych właśnie na Instagram. W ofercie znajdziemy również lajki na Instagramie.

socialmedia biz

Cennik usługi jest bardzo atrakcyjny. 100 lajków kupimy już za symboliczną kwotę 4,99 zł. Pakiet 1000 lajków jest obecnie w promocji i kosztuje zaledwie 15,99 zł (zamiast 29,99 zł). Maksymalnie możemy nabyć 10.000 lajków w promocyjne cenie 129,00 zł (zamiast 299 zł).

Aby dokonać zakupu, musimy ustawić nasz profil na publiczny, wybrać interesujący nas pakiet i podać poprawny link do zdjęcia. Dodatkowo możemy dopłacić 35% ceny za tzw. „wysoką jakość”. Serwis gwarantuje automatyczne uzupełnianie lajków w ciągu 30 dni od zakupu.

Na SocialMediaBiz poza lajkami znajdziemy również:

 • obserwujących na Instagramie
 • komentarze na Instagramie
 • wyświetlenia na Instagramie (wideo, relacji i IG TV)
Cena za 100 lajków4,99 zł
Inne usługi na IGfollowers, wyświetlenia, komentarze
Dodatkowe opcjewysoka jakość, błyskawiczna realizacja

2. Instalikes

Instalikes to kolejny polskojęzyczny serwis z usługami na social media. W bogatej ofercie na Instagram, oprócz obserwujących, komentarzy i wyświetleń, znajdziemy także lajki.

Cennik jest właściwie identyczny jak w przypadku poprzedniej strony. 100 lajków kosztuje zatem tylko 499 zł, a w promocji 1000 lajków kupimy za 15,99 zł, zaś maksymalne 5.000 lajków za 95,99 zł.

Dodatkowo możemy dopłacić za błyskawiczną realizację (25% ceny) oraz wysoką jakość (50% ceny). Procedura zamówienia jest bardzo prosta, gdyż wystarczy podać właściwy link zgodnie z instrukcją oraz wybrać pakiet. Pamiętajmy o ustawieniu profilu na publiczny.

Instalikes gwarantuje szybką realizację zamówienia. Jeśli jednak nie nastąpi ona w ciągu 72 godzin, przysługuje nam 100% zwrot poniesionych kosztów.

Cena za 100 lajków4,99 zł
Inne usługi na IGfollowers, wyświetlenia, komentarze
Dodatkowe opcjewysoka jakość, błyskawiczna realizacja

3. Wypromowani

Wypromowani to trzeci na naszej liście polskojęzyczny serwis z usługami na różne social media, wśród których nie mogło naturalnie zabraknąć Instagrama. Charakteryzuje się szerokim wyborem i atrakcyjnymi promocjami.

wypromowani

Ceny są tu nieco wyższe niż w przypadku poprzednich propozycji. Pakiety lajków na Instagram zaczynają się od zaledwie 10 – w cenie 5,99 zł. 100 polubień kosztuje natomiast 8,39 zł. Maksymalny pakiet wynosi aż 100.000 lajków – cena to 559,99 zł.

Wszystkie usługi na Wypromowani dzielą się na te pochodzące ze sztucznych kont (gorsza jakość) i te z prawdziwych kont (wysoka jakość). W drugim przypadku do ceny podstawowej musimy doliczyć jeszcze dodatkową opłatę.

Podobnie, dodatkowo płatne są inne opcje takie jak błyskawiczna realizacja, stopniowe dodawanie, wyświetlanie profilu i gwarancja premium. Realizacja zamówienia odbywa się 24/7. Kupując więcej usług, możemy skorzystać z promocji 3 w cenie 2.

Cena za 100 lajków8,39 zł
Inne usługi na IGfollowers, wyświetlenia, komentarze, automatyczne lajki
Dodatkowe opcjewysoka jakość, błyskawiczna realizacja, gwarancja premium, stopniowe dodawanie

4. Get A Follower

GetAFollower to międzynarodowy serwis mający jedną z bogatszych ofert na social media. Znajdziemy tu usługi praktycznie na każde media społecznościowe.

getafollower

W przypadku tej strony, oprócz wielkości pakietu, możemy określić również typ lajków na Instagramie. Do wyboru mamy ich całkiem sporo:

 • Lajki do postów na Instagramie
 • Lajki do komentarzy na Instagramie
 • Lajki do IG TV
 • Lajki do wideo na żywo na Instagramie
 • Lajki do Instagram Reels
 • Automatyczne lajki do postów

Ceny oczywiście różnią się od rodzaju lajków i wielkości pakietu, ale zasadniczo zaczynają się już od $2,00, a więc nie są bardzo wygórowane. Czas realizacji zamówienia zależy od jego wielkości (od 1 do 5 dni).

Zaletą GetAFollower jest gwarancja satysfakcji albo zwrot pieniędzy, dzięki czemu możemy być pewni, że nic nie stracimy na transakcji.

Cena za 100 lajków3,00 $
Inne usługi na IGfollowers, wyświetlenia, komentarze, odpowiedzi, udostępnienia, oznaczenia, DM i inne
Dodatkowe opcjetarget geograficzny, różne typy lajków

5. Social King

Social King to najszybszy serwis oferujący lajki i followersów na Instagramie. Już po kilku godzinach na swoim profilu zauważysz zamówione lajki i obserwujących.

gdzie kupić followersów social king

Social King oferuje pakiety od 100 lajków za 1,89 dolara aż do 10.000 w cenie 38,49 dolarów.

Obsługa klienta jest czynna 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu w języku angielskim lub hiszpańskim. Istnieje również możliwość zwrotu w terminie 60 dni od zakupu.

Poza lajkami na Instagramie na Social King możesz nabyć:

 • Followersów
 • Autolajki
 • Wyświetlenia
Cena za 100 lajków1,89 $
Inne usługi na IGfollowers, wyświetlenia, automatyczne lajki
Dodatkowe opcjebrak

6. Stormlikes

Stormlikes to strona w języku angielskim, która oferuje wyłącznie usługi na Instagram. W ofercie dostępne są: lajki, followersi i wyświetlenia.

Jeśli chodzi o lajki na Instagramie możemy wybierać spośród 3 pakietów podstawowych, począwszy od 100 lajków w cenie zaledwie 1,39 dolara.

Ceny są zatem bardzo atrakcyjne. Kupując większe pakiety, oszczędzamy jeszcze bardziej. Dodatkowo mamy do czynienia z wysoką jakością lajków, którą możemy jeszcze poprawić – płacąc nieco więcej dostajemy lajki od aktywnych użytkowników.

Inne zalety Stormlikes:

 • Natychmiastowe wsparcie mailowe i na chacie 24/7
 • Gwarancja satysfakcji albo zwrot pieniędzy
 • Wszystkie lajki pochodzą od rzeczywistych użytkowników Instagrama
 • Przejrzysta i wygodna w użyciu strona
Cena za 100 lajków4,99 zł
Inne usługi na IGfollowers, wyświetlenia, automatyczne lajki
Dodatkowe opcjejakość premium

7. Social Empire

Social Empire to hiszpańska strona specjalizująca się w usługach dla użytkowników Instagrama, YouTube’a i SoundClouda.

kupowanie followersów na insta social empire

Wyjątkowość usługi oferowanej przez Social Empire polega na obecności zespołu osób, które analizują twój profil, publikowane na nim treści oraz twoją aktualną popularność, by następnie stworzyć strategię zwiększenia liczby lajków w oparciu o czynniki, które przed chwilą wymieniłem.

Obserwujący będą stopniowo pojawiać się na twoim profilu – strategia ta pozwoli Social Empire zmaksymalizować jakość usługi. Najmniejszy możliwy do zakupienia pakiet wynosi 250 lajków w cenie 4,49 dolarów (najwięcej jednorazowo można ich kupić 10.000 za 38,49 dolarów).

Poza lajkami na stronie możesz nabyć pakiety:

 • Followersów
 • Autolajków
 • Wyświetleń

Serwis umożliwia domaganie się zwrotu w okresie 45 dni od daty zakupu.

Cena za 250 lajków4,49 $
Inne usługi na IGfollowers, wyświetlenia, automatyczne lajki
Dodatkowe opcjebrak

8. Poprey

Poprey to amerykańska firma, która oferuje głównie usługi na Instagram. Możesz wybierać spośród:

• Followersów
• Lajków
• Automatycznych lajków
• Wyświetleń
• Komentarzy

kupowanie lajków instagram poprey

W ofercie znajdziesz również bezpłatny pakiet testowy 25 lajków. Płatne pakiety sięgają 50.000 lajków. Najmniejszy płatny to 200 lajków za 9,90 zł.

Inne zalety serwisu Poprey to:

 • szybka i skuteczna obsługa klienta dostępna mailowo
 • całkowity zwrot pieniędzy w ciągu 24h od zakupu
 • dodatkowe zniżki przy zakupie większych pakietów lajków
Cena za 200 lajków9,90 zł
Inne usługi na IGfollowers, wyświetlenia, komentarze, automatyczne lajki
Dodatkowe opcjebrak

9. Media Mister

Media Mister to strona mając jedną z pełniejszych ofert, jeśli chodzi o kupowanie followersów na Instagramie. Oferuje pakiety praktycznie każdego rodzaju i narodowości.

mediamister

W ofercie lajków możesz zacząć od najmniejszego pakietu 100 lajków w cenie 3 dolarów, kończąc na największym – 500.000 lajków (nikt inny nie oferuje takiej liczby przy jednorazowym zakupie). Możesz zdecydować też, czy chcesz kupić followersów z całego świata, czy też z konkretnego kraju.

Lajki będą pojawiały się na twoim koncie stopniowo, poczynając od minimum 1-2 dni, aż do 5-7 dni. Powodem tego jest fakt, że Instagram prowadzi bardzo restrykcyjną politykę w stosunku do tego rodzaju praktyk. W konsekwencji konieczne jest rozłożenie liczby lajków na więcej dni, by uniknąć tymczasowych blokad lub zbanowania konta.

Poza lajkami na Instagramie w ofercie znajdziesz:

 • Lajki do komentarzy
 • Autolajki
 • Lajki do filmików
 • Lajki do IGTV
 • i wiele więcej…

Media Mister oferuje również możliwość dokonania zwrotu w okresie 30 dni od zakupu.

Cena za 100 lajków3,00 $
Inne usługi na IGfollowers, wyświetlenia, komentarze, odpowiedzi, udostępnienia, oznaczenia, DM i inne
Dodatkowe opcjetarget geograficzny, różne typy lajków

Jak kupić lajki na Instagramie: krok po kroku

Przyjrzyjmy się jeszcze, jak dokonać zakupu polubień na Facebooku. Nie jest to zbyt skomplikowane. Posłużymy się przykładem serwisu Wypromowani.

 1. Przejdź do strony głównej Wypromowani.pl;
 2. W górnym menu wybierz Kup Lajki;
 3. Znajdź na liście Instagram i wybierz interesującą cię usługę Like na Instagramie;
 4. Wybierz wielkość pakietu;
 5. Zaznacz dodatkowe opcje, jeśli zależy ci na wyższej jakości czy tempie realizacji;
 6. Podaj link do posta. Twój profil musi być publiczny;
 7. Dodaj produkt do koszyka i przejdź do opłacenia zamówienia;
 8. Opłać zamówienie przelewem, kartą lub SMS-em.

Oprócz tego możesz skorzystać z promocji 3 w cenie 2 – wystarczy, że dodasz jeszcze dwie inne usługi do koszyka.

Kupowanie lajków na Insta: zalety

Kupowanie followersów i lajków na Instagramie jest jednym z najłatwiejszych i najszybszych sposobów, jeśli chcemy nadać tempo naszemu kontu na Instagramie. Trudno jest startować od zera na social media… mała pomoc nie zaszkodzi!

Przyjrzyjmy się dokładniej powodom, dla których warto zastosować tę strategię. Jest ich co najmniej 3:

1. Zbudowanie autorytetu: wizerunek ciebie lub twojej firmy w Internecie to fundamentalna sprawa. Jeśli masz mało obserwujących lub mało lajków pod publikowanymi przez ciebie treściami, ludzie mogliby wysnuć błędny wniosek, że twój profil (oraz osobista marka z nim związana) ma niską wartość. Dlatego właśnie kupowanie lajków na Insta może okazać się naprawdę skuteczne w poprawie twojej wiarygodności i reputacji online.

2. Wykorzystanie efektu „bandwagon”: tzw. efekt „bandwagon” to zjawisko, zgodnie z którym ludzie podejmują pewne działania, ponieważ widzą, że większość osób robi to samo. Rozumiesz więc, że otrzymywanie kolejnych lajków będzie łatwiejsze, jeśli publikowane przez ciebie treści będą już ich sporo miały.

3. Znalezienie się wśród najbardziej popularnych postów: na podstawie tego samego algorytmu Instagrama, treści, które zdobywają więcej lajków, zostają wyróżnione w różnych miejscach w aplikacji, uzyskując tym samym więcej wyświetleń w stosunku do postów konkurencji. W szczególności dotyczy to strony głównej Instagrama, wśród popularnych hashtagów i sugerowanych treści.

Tak więc jeśli opublikujesz zdjęcie opatrzone różnymi hashtagami i od razu kupisz pakiet lajków dla tego zdjęcia, zwiększysz znacznie prawdopodobieństwo, że to zdjęcie znajdzie się wśród wyróżnionych treści, a tym samym twój profil stanie się dużo bardziej widoczny dla innych użytkowników, którzy go jeszcze nie znają.

Kupowanie lajków na Instagramie: wady

Kupowanie lajków na Insta jest dozwolone przez prawo, a więc żaden przepis tego wprost nie zabrania. Musisz jednak zdawać sobie sprawę z pewnego ryzyka i wad tej praktyki.

1. Kupowanie lajków na Instagramie może być porównane do „napompowywania” własnej popularności na IG, ale nie odpowiada faktycznemu zainteresowaniu publikowanymi przez ciebie treściami. Jest to praktyka przynosząca rezultaty na krótszą metę, niedająca realnych korzyści w rozwoju konta poza tymi, które wymieniłem w poprzednim podrozdziale.

2. Uważny obserwator może być w stanie rozpoznać kupione lajki, a to dlatego, że często pochodzą one z fałszywych lub azjatyckich profili. O polskich lajkach przeczytasz w dalszej części wpisu.

3. Sam Instagram potępia tę praktykę, ponieważ w jego interesie jest skłonienie użytkowników do skorzystania z płatnych narzędzi IG do promowania konta. Dlatego też inwestuje pokaźne kwoty w rozwój zaawansowanych systemów, które mogą wskazać i przeszkodzić kupowaniu lajków i followersów.

Jak kupić polskie lajki na Instagramie?

Niestety obecnie żaden serwis nie oferuje zakupu wyłącznie polskich lajków. Powodem tego jest głównie fakt ograniczonej ilości polskich kont na Instagramie. Tak więc nabywane przez ciebie lajki (a także followersi) będą międzynarodowe (w tym polskie, ale nie tylko).

polskie polubienia na instagramie

Zachowaj ostrożność, widząc oferty serwisów, które w swojej nazwie mają „polskie lajki” lub „polscy followersi” – jest to chwyt marketingowy, a przy dokładniejszym zapoznaniu się z usługą jasne jest, że strona nie proponuje lajków czy obserwacji wyłącznie polskich użytkowników.

Nie zmienia to faktu, że bezpieczne i skuteczne będzie skorzystanie z oferty międzynarodowych lajków na stronach, które opisałem powyżej: są sprawdzone i dają klientowi gwarancję zadowolenia z zakupionej usługi.

Lajki na IG: czy warto je kupować?

Z pewnością kupowanie różnego rodzaju usług związanych z Instagramem, takich jak lajki, followersi i wyświetlenia, jest całkowicie możliwe i legalne. Rozwiązania te cechują zarówno zalety, jak i wady, co uzależnione jest również od tego, w jakim celu z nich korzystasz.

W każdym razie zachęcam cię do zdecydowania się na ofertę jednego z serwisów, które polecam w tym wpisie – są sprawdzone, bezpieczne i gwarantują wysoką jakość usług. Unikaj natomiast stron, które budzą jakiekolwiek wątpliwości lub robią wrażenie nieprofesjonalnych, bowiem często kryją się za nimi nieuczciwe serwisy, mające na celu wyłudzanie pieniędzy.

Ponadto miej na uwadze to, że kupowanie lajków na Instagramie nie jest skuteczna strategią na dłuższą metę, a twój rzeczywisty sukces będzie zależał od dobrego zaplanowania działań nakierowanych na rozwój twojego konta. Niemniej jednak, na dobry początek to jedno z lepszych rozwiązań.

Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Jeśli dotarłeś do tego punktu, możliwe, że wciąż masz jeszcze pewne wątpliwości odnośnie kupowania lajków na Instagramie. Poniżej przygotowałem dla ciebie podsumowanie w postaci odpowiedzi na najczęstsze pytania. Mam nadzieję, że okażą ci się pomocne 😉

Jakie są najlepsze strony oferujące lajki na Instagramie?

Najbardziej godnymi zaufania stronami w języku polskim, oferującymi lajki na Instragramie, są SocialMediaBiz, Instalikes i Wypromowani. Dostępne pakiety są w bardzo atrakcyjnych, często promocyjnych cenach, a realizacja przebiega szybko i bezproblemowo.

Czy kupowanie lajków na Instagram jest legalne?

Oczywiście, nie ma żadnego przepisu prawnego, który zabraniałby kupowania lajków na Instagramie. Niemniej jednak upewnij się, czy serwis, na którego usługi się zdecydowałeś, nie narusza regulaminu Instagrama.

Ile kosztują lajki na Instagramie?

Ceny lajków na Instagramie zależą oczywiście od strony, która je oferuje. Bardzo korzystnie prezentuje się cennik SocialMediaBiz i Instalikes (np. w promocji za 15,99 zł możemy mieć 1000 lajków). Ceny zagranicznych serwisów jak GetAFollower czy Media Mister zaczynają się od $2,00 za najmniejsze pakiety lajków.

Czy kupowanie lajków na Instagramie się opłaca?

Ogólnie rzecz biorąc, kupowanie lajków na Instagramie ma zarówno zalety, jak i wady. Tak czy inaczej ja radziłbym ci sięgnąć do oferty takich serwisów jak SocialMediaBiz czy GetAFollower, natomiast powinieneś unikać podejrzanych stron, mało profesjonalnych stron, za którymi często kryją się oszuści. Poza tym pamiętaj, że kupowanie lajków na Instagramie na dłuższą metę nie jest skuteczną strategią. Żeby odnieść sukces w mediach społecznościowych, musisz skupić się przede wszystkim na bardziej efektywnych działaniach i precyzyjnym planie.

Czy kupowanie lajków na Instagramie jest bezpieczne?

Wszystko zależy od strony, na której kupisz pakiet lajków. Decydując się na ofertę jednego z recenzowanych serwisów, np. Wypromowani, Instalikes albo Media Mister, masz gwarancję, że twój profil nie poniesie żadnych niepożądanych szkód.

Czy stracę lajki, które kupię?

Mało prawdopodobne, że utracisz kupione lajki, jeśli skorzystasz z oferty jednej ze stron, o których pisałem wyżej. Niektóre z nich oferują gwarancję satysfakcji albo zwrot pieniędzy, a inne (jak SocialMediaBiz) zapewniają automatyczne uzupełnianie lajków w ciągu pierwszego miesiąca. Tego typu gwarancji nie dadzą ci mniej popularne serwisy, a co więcej mogą narazić cię na niepotrzebne ryzyko. Jeśli nie chcesz obawiać się o utratę lajków, kup je na dobrze znanej wśród użytkowników stronie.

Czy inni zobaczą, że mam kupione lajki na Instagramie?

To zależy od jakości zakupionych lajków. Dobre, uczciwe serwisy oferują lajki wysokiej jakości czyli takie, które przynajmniej nie pochodzą od botów ani fałszywych kont. Na stronie SocialMediaBiz, Instalikes i Wypromowani możesz dokupić opcję „wysoka jakość”, dzięki której lajki będą wyglądały bardzo naturalnie i nikt nie zorientuje się, że je kupiłeś.

5/5 - (6 votes)

Czytaj również: