Jak kupić lajki na YouTube: 6 stron oferujących likes i dislikes

Jak kupić lajki na YouTube

Szukasz zaufanych serwisów oferujących lajki na YouTube? Chcesz wiedzieć, czy któryś z nich proponuje także dislikes na YouTube? Zastanawiasz się, jak kupić lajki na YouTube?

Na naszym blogu mogłeś już natknąć się na wpisy poświęcone kupowaniu subskrypcji i wyświetleń na YouTube. Dziś natomiast zajmiemy się nieco kontrowersyjną praktyką, która jednak wciąż zyskuje zwolenników zwłaszcza wśród początkujących youtuberów: mianowicie kupowaniem lajków na YT.

Przyjrzymy się zaletom i wadom tego typu operacji, ale przede wszystkim zaprezentuję ci 6 najlepszych stron, na których możliwe jest kupienie lajków na YouTube, spośród których dwie oferują także dislikes na YouTube.

Jeśli zdecydujesz się kupić lajki na YouTube, musisz przynajmniej się upewnić, że korzystasz z zaufanego serwisu, który będzie w stanie dostarczyć ci lajki wysokiej jakości, nie narażając na ryzyko twojego kanału na YouTube, nad którym zdążyłeś się już napracować.

NAJLEPSZE STRONY OFERUJĄCE LAJKI NA YOUTUBE

Ocena: 4.9/5

Ocena: 4.8/5

Ocena: 4.6/5

Jak kupić like na YT: 6 najlepszych stron

Przetestowałem i przeanalizowałem najlepsze dostępne na rynku strony oferujące like na YouTube, spośród których wybrałem i zrecenzowałem 6, które wydały mi się najbardziej godne polecenia.

1. Social Media Biz

SocialMediaBiz to strona w języku polskim oferująca różne usługi na media społecznościowe, w tym na YouTube. Ceny na tzw. kciuki w górę są na tej stronie całkiem atrakcyjne.

W ofercie znajdziemy 50 lajków w promocyjnej cenie 6,99 zł (zamiast 7,99 zł). 100 lajków kosztuje 14,99, natomiast maksymalnie można kupić 1000 lajków za 109,00 zł. Dodatkowo możemy dopłacić 30% ceny za „wysoką jakość”, która gwarantuje brak spadków lajków.

Aby złożyć zamówienie i szybko je otrzymać, należy upewnić się, że dostęp do filmu nie będzie utrudniony (brak ograniczeń, publiczny status). Wprowadzamy link do wideo, wybieramy interesujący nas pakiet i finalizujemy płatność. Lajki mogą zacząć się pojawiać już nawet 30 minut później!

SocialMediaBiz gwarantuje autouzupełnianie lajków w ciągu 30 dni. Inne usługi na YouTube, które oferuje to:

 • wyświetlenia na YouTube (w tym polskie wyświetlenia na YouTube)
 • subskrypcje na YouTube
 • kciuk w dół czyli dislike na YouTube
 • udostępnienie na YouTube
 • wyświetlenia premierowego wideo na YouTube
Strona głównahttps://socialmedia.biz.pl/
Cena za 100 like YouTube14,99 zł
Inne usługi na YouTubeWyświetlenia, watch time, udostępnienia, subskrypcje, widzowie na żywo

2. Instalikes

Drugą polskojęzyczną stroną w naszym zestawieniu jest Instalikes – serwis, który również posiada w ofercie usługi na YouTube.

Cennik prezentuje się tutaj jeszcze atrakcyjniej. 50 lajków kosztuje tu tylko 4,99 zł, a 100 lajków – 9,99 zł. Największy pakiet to tradycyjnie 1000 lajków za 92,00 zł. Dodatkowo możemy dopłacić za wysoką jakość i brak spadków lajków.

Zamówienie możemy złożyć szybko i łatwo, a na realizację nie będziemy długo czekać. Jeśli w ciągu 72 godzin nie zauważymy spodziewanych efektów, serwis zwróci nam 100% kosztów.

Instalikes, poza kciuków w górę, oferuje na YouTube:

 • kciuki w dół (dislikes) na YouTube
 • wyświetlenia na YouTube
 • subskrypcje na YouTube
 • wyświetlenia premierowego wideo na YouTube
Strona głównahttps://instalikes.pl/
Cena za 100 like YouTube9,99 zł
Inne usługi na YouTubeWyświetlenia, watch time, udostępnienia, subskrypcje, widzowie na żywo, kciuk w dół

3. Wypromowani

Na trzecim miejscu polecamy kolejny polski serwis – Wypromowani. To strona oferująca liczne usługi na media społecznościowe. Po przejściu w menu do YouTube wyświetli nam się 7 różnych usług, w tym polubienia na YT dla filmów, komentarzy oraz łapki w dół.

Dostępne pakiety lajków dla wideo wynoszą od 5 aż do 100.000 polubień na YT, a więc są bardzo elastyczne. Najmniejszy pakiet kosztuje 9,99 zł. Bardziej korzystnie cenowo prezentują się większe pakiety, np. 1000 like kosztuje 107,99 zł.

Składając zamówienie, w drugim punkcie podajemy jakość. Do wyboru mamy autentyczne konta lub sztuczne. Jeśli wybierzemy prawdziwe konta, do końcowej ceny trzeba będzie doliczyć proporcjonalną kwotę.

Na koniec opcjonalnie możemy wybrać dodatkowo inne właściwości, np. błyskawiczną realizację czy stopniowe dodawanie, a także wyświetlanie profilu.

Aby dokonać zakupu, przejdź na stronę Wypromowani (kliknij tutaj). Upewnij się, że film i oceny są publiczne, skopiuj do niego link i wklej podczas składania zamówienia. Opłać SMS-emkartą lub szybkim przelewem i gotowe!

Uwaga! Przy zakupie możesz podać kod rabatowy PDVMEDIA5 i zyskać 5% zniżki!

Strona głównahttps://wypromowani.pl/
Cena za 100 like YouTube19,43 zł
Inne usługi na YouTubeSubskrypcje, wyświetlenia, komentarze, łapki w dół, czas oglądania, like do komentarza, udostępnienia, widzowie live

4. Get A Follower

Get A Follower to międzynarodowa firma, która oferuje szeroki wachlarz usług na wszystkie możliwe media społecznościowe. To moim zdaniem jedna z najmocniejszych dostępnych propozycji, jeśli zamierzamy kupić lajki na YouTube.

youtube like getafollower

Strona i obsługa klienta (mailowa, telefoniczna lub na chacie) są w języku angielskim. Interfejs jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu bez trudu znajdziemy to, co nas interesuje. Ponadto stosunek jakości do ceny jest naprawdę mocną stroną Get A Follower.

Jeśli chodzi o like na YT, pakiet 100 lajków kosztuje 17 dolarów (czas „dostawy” to 1-3 dni), natomiast pakiet 1000 lajków to koszt 149 dolarów (dostawa w ciągu 7-10 dni). Tutaj znajdziesz wszystkie dostępne pakiety.

Poza lajkami do wideo, Get A Follower oferuje mnóstwo innych usług związanych z YT. To jedna z najpełniejszych dostępnych ofert w tej kategorii. Na stronie znajdziesz również:

 • like do komentarzy na YouTube;
 • wyświetlenia międzynarodowe na YouTube;
 • wyświetlenia na YouTube wybranych narodowości;
 • wyświetlenia transmisji na żywo na YouTube;
 • gotowe komentarze na YouTube;
 • komentarze autorskie na YouTube;
 • udostępnienia na YouTube;
 • subskrypcje na YouTube;
 • dislikes filmików na YouTube;
 • dislikes komentarzy na YouTube.
Strona głównahttps://www.getafollower.com/
Cena za 100 like YouTube$17,00
Inne usługi na YouTubeWatch time, wyświetlenia, udostępnienia, subskrypcje, widzowie na żywo, kciuk w dół, komentarze, odpowiedzi na komentarze, odpowiedzi na sondaże

5. Media Mister

Media Mister to kolejny duży serwis oferujący bardzo szeroki zakres usług na różne social media. Znajdziesz tam również bogatą ofertę na YouTube, w tym lajki.

Serwis jest w języku angielskim. Wsparcie dla klientów dostępne jest drogą mailową, za pomocą formularza lub na chacie. Media Mister daje gwarancję 100% satysfakcji oraz oferuje wyłącznie prawdziwe lajki międzynarodowe.

Możemy wybierać z sześciu pakietów lajków do filmików: 100 lajków kosztuje 17 dolarów (realizacja w ciągu 1-3 dni), a największy pakiet 1000 lajków jest w cenie 149 dolarów (dostawa 10-13 dni). Pod tym linkiem znajdziesz pozostałe pakiety.

Poza lajkami do filmików, Media Mister ma w swojej ofercie inne usługi na YouTube, które mogą cię zainteresować:

 • lajki do komentarzy na YouTube;
 • różnego rodzaju wyświetlenia na YouTube;
 • subskrypcje na YouTube;
 • udostępnienia na YouTube;
 • komentarze na YouTube: ogólne i spersonalizowane;
 • dislikes na YouTube: do filmików I komentarzy.

Media Mister cieszy się dużą popularnością i zaufaniem, a co więcej daje możliwość zwrotu pieniędzy w terminie 30 dni od zakupu.

Strona głównahttps://www.mediamister.com/
Cena za 100 like YouTube$17,00
Inne usługi na YouTubeWatch time, wyświetlenia, udostępnienia, subskrypcje, widzowie na żywo, kciuk w dół, komentarze, odpowiedzi na komentarze, odpowiedzi na sondaże

6. Followersup

Followersup to ostatnia propozycja w moim rankingu najlepszych stron oferujących lajki na YouTube. Oprócz YT serwis proponuje usługi na inne media społecznościowe m.in. Instagram, TikTok czy Facebook.

Strona jest w języku angielskim, a obsługa klienta dostępna jest pod adresem mailowym lub na livechacie 24/7. Followersup daje gwarancję satysfakcji oraz możliwość zwrotu pieniędzy w przypadku nieotrzymania zamówienia. Ponadto zamówionym lajkom przysługuje dożywotni okres gwarancji i wszelkie problemy można zawsze zgłosić obsłudze serwisu.

Followersup ma rozbudowaną ofertę pod względem dostępnych pakietów, które zaczynają się od 50 lajków za 19 dolarów dostarczanych w ciągu 24 godzin.

100 lajków kosztuje wprawdzie 19 dolarów (dostawa w 24 godziny), ale 1000 tylko 99 dolarów (dostarczane w ciągu 48h). Największy możliwy pakiet to 10.000 lajków za 499 dolarów, które pojawią się u nas w ciągu dwóch tygodni.

Inne usługi na YouTube, które znajdziemy na stronie Followersup to:

 • wyświetlenia na YouTube;
 • subskrypcje na YouTube;
 • komentarze na YouTube.

Wszystkie oferty dostępne są w zróżnicowanych pakietach i przysługuje im czasowa lub dożywotnia gwarancja.

Strona głównahttps://www.followersup.co/
Cena za 100 like YouTube$29,00
Inne usługi na YouTubeWyświetlenia, subskrypcje, komentarze

Czym są i jak działają łapki w górę YouTube?

Łapki w górę YouTube, czyli lajki pod filmikami publikowanymi na tej platformie, umożliwiają użytkownikom ocenę, czy podobał im się dany filmik. Oprócz nich istnieją także łapki w dół.

Jeśli użytkownik uważa, że filmik jest wartościowy, klika na łapkę w górę. Jeśli treść mu się nie podobała, wtedy kliknie na łapkę w dół. A to, dla algorytmów używanych przez YouTube, jest informacja o tym, jak bardzo dane wideo powinno być promowane.

Dużo łapek w górę pod jak największą liczbą filmów pozwoli ci promować twój kanał i publikowaną treść. To wszystko przekłada się na twoją popularność i pewnego dnia, być może, również na zarobki. Lajki to też informacja dla twórcy, które treści są bardziej pożądane przez oglądających.

Jak już ci zapewne wiadomo, istnieje dużo sposobów, aby liczbę łapek w górę zwiększyć w sposób syntetyczny. Lajki można zatem kupić albo spróbować zdobyć za darmo. Przyjrzyjmy się obu strategiom.

Jak kupić lajki na YouTube: krok po kroku

Wybierz jedną ze stron, na której chcesz dokonać zakupu. Załóżmy, że będą to Wypromowani. Oto kroki, które musisz wykonać:

 1. Sprawdź, czy twoje wideo jest publiczne i widoczne są oceny;
 2. Przejdź do strony Wypromowani;
 3. Wejdź z zakładkę YouTube likes;
 4. Skopiuj film do wideo i wklej w odpowiednim miejscu;
 5. Wybierz wielkość pakietu lajków;
 6. Opcjonalnie zaznacz dodatkowe parametry;
 7. Przejdź do płatności.

W przypadku Wypromowani masz kilka dogodnych opcji płatności: szybki przelew, płatność kartą lub SMS. Gotowe! Obserwuj teraz, co się dzieje na twoim wideo.

Jeśli wybierzesz opcję polubień do komentarzy na YouTube, procedura będzie bardzo podobna. Musisz tylko sprawdzić, czy komentarz jest wszędzie widoczny, np. spróbuj go zobaczyć w trybie incognito lub w innej przeglądarce.

Kupowanie like na YT: zalety i wady

Coraz więcej kanałów na YouTube korzysta z usług zewnętrznych serwisów po to, by otrzymać większą liczbę wyświetleń, komentarzy i like na YT. To rozwiązanie ma oczywiście wiele zalet.

Chodzi tu przede wszystkim o czynnik psychologiczny: jeśli filmik ma już setki lajków, komentarzy lub wyświetleń, osoba, która na niego trafi, będzie znacznie bardziej zaciekawiona i chętna do zareagowania na ten filmik. Ponadto będzie skłonna go zapamiętać i wrócić do niego później, nawet po kilku miesiącach.

Poza tym lajki i komentarze są silnym sygnałem wiarygodności, tak więc kupienie lajków na YouTube może pomóc we wzmocnieniu swojego wizerunku influencera, dzięki czemu zwiększa też szanse na współpracę z innymi youtuberami lub nawet firmami.

Niemniej jednak nie możesz w nieskończoność polegać na fałszywych reakcjach na YouTube. Wydałbyś mnóstwo pieniędzy, nie tworząc przy tym grona odbiorców faktycznie zainteresowanych publikowanymi przez ciebie filmikami.

Poza tym inni użytkownicy mogliby nabrać podejrzeń i domyślić się, że kupujesz lajki na YT. To z kolei mogłoby wyrządzić dużą, nienaprawialną szkodę twojej reputacji jako influencera, ponieważ twoi obserwujący poczuliby się oszukani i zdradzeni, wiedząc, co zrobiłeś.

Wreszcie sam YouTube nie patrzy łaskawym okiem na tego typu praktyki, które stoją w sprzeczności z polityką portalu (o ile jakaś zewnętrzna firma nie sponsoruje twoich filmików, żeby pokazywać je rzeczywistym użytkownikom). Szczególnie szkodliwe mogą być lajki na YouTube niskiej jakości, pochodzące z podejrzanych stron.

ZALETY

 • Przykuwanie uwagi innych użytkowników
 • Dobre wrażenie na odbiorcach
 • Zachęcanie do reakcji
 • Większa wiarygodność
 • Zniwelowanie negatywnych reakcji
 • Większe szanse na współpracę z markami

WADY

 • Kupione lajki to nie autentyczni odbiorcy
 • Ryzyko zdemaskowania
 • Ryzyko kary ze strony YT

Jak nabić like na YT: porady

Jeśli nie chcesz kupować like na YT, istnieje kilka sposobów, dzięki którym zdobędziesz ich więcej za darmo. Wymaga to jednak trochę wysiłku i czasu, ale rezultaty są trwalsze i choćby z tego względu – warte zachodu.

lajki yt

Jedną z możliwości jest komentowanie i lajkowanie filmików innych. Jest szansa, że wtedy inni użytkownicy odwdzięczą się tym samym. Może ktoś też trafić na twój kanał poprzez twój komentarz.

Publikowane na Youtube filmy warto udostępniać na Facebooku. To zwiększy ich oglądalność, podbije wyświetlenia, a także łapki w górę. Do tego, wideo warto udostępniać także na stronach internetowych i blogach, jeśli takie posiadasz.

Innym pomysłem jest organizowanie konkursów. Warto wtedy dołączyć do regulaminu zasadę, że każdy, kto chce wziąć udział w konkursie, musi polajkować dane wideo. Niezłym pomysłem jest też publikowanie filmów regularnie i o konkretnej porze.

Powinieneś także spróbować stworzyć społeczność fanów wokół publikowanych przez ciebie treści, a także skorzystać z narzędzi SEO, by śledzić bieżące trendy. Więcej porad znajdziesz w artykule Jak zwiększyć wyświetlenia na YouTube – w końcu im więcej wyświetleń, tym więcej szans na lajk.

Jak kupić dislikes na YouTube?

Kupowanie dislikes na YouTube jest równie powszechną praktyką, co kupowanie lajków, szczególnie w ostatnich latach. Wielu użytkowników YouTube stara się wyrządzić szkodę swojej konkurencji (firmom lub influencerom), kupując dislikes dla ich filmików.

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem dislikes na YouTube, nie będę cię przed tym powstrzymywał, ale wiedz, że jest to wyjątkowo niewłaściwa praktyka. Radziłbym ci skupić się na jakości twoich filmików i wzroście interakcji innych użytkowników z treściami, które publikujesz na swoim kanale. Rywali zostaw lepiej w spokoju.

Tak czy inaczej, zauważyłeś pewnie, że cztery z pięciu recenzowanych przeze mnie stron oferują dislikes na YT: są to SocialMediaBiz, Instalikes, Wypromowani, Get A Follower i Media Mister.

SocialMediaBiz i Instalikes oferują pakiety kciuków w górę od 20 do 1000 dislike. Pierwsza strona ma pakiety od 100 do 500 dislike, druga – od 20 do 1000.

dislike youtube socialmediabiz

Najmniejszy pakiet kosztuje już 3,99 zł. Standardowo 100 kciuków w dół kosztuje 10,99 zł. SocialMediaBiz oferuje dodatkowo płatną błyskawiczną realizację.

Złożenie zamówienia na jednej i na drugiej stronie wygląda podobnie. Dany film musi być publiczny i pozbawiony jakichkolwiek ograniczeń. Zwróćmy uwagę, żeby podać właściwy link, następnie wybieramy interesujący nas pakiet i finalizujemy płatność.

Lajki na YouTube: najczęściej zadawane pytania

Jeśli dotarłeś do tego momentu, prawdopodobnie targają wciąż tobą wątpliwości i nie jesteś pewien, czy kupowanie lajków na YouTube to rozwiązanie dla ciebie. Poniżej zamieściłem listę najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami. Mam nadzieję, że okażą się pomocne 😊

Jakie są najlepsze strony oferujące like na YouTube?

We wpisie zrecenzowałem 5 serwisów, które moim zdaniem są godne polecenia. Najszersze i zresztą bardzo podobne oferty mają Get A Follower i Media Mister, ale najbardziej atrakcyjne ceny znajdziemy na polskojęzycznych stronach SocialMediaBiz i Instalikes.

Czy kupowanie YouTube like jest legalne?

Nie ma żadnego przepisu prawnego, który zabraniałby kupowania lajków na YT. Niemniej jednak radzę zawsze sprawdzić, czy serwis, z którego usług korzystamy, nie łamie regulaminu YouTube.

Czy kupowanie lajków na YouTube jest bezpieczne?

To zależy od strony, na której usługi się zdecydujesz. Korzystanie z takich serwisów jak SocialMediBiz czy Wypromowani jest całkowicie bezpieczne, natomiast jeśli lajki pochodzą z fałszywych kont lub są niskiej jakości, musimy liczyć się z pewnym ryzykiem.

Czy można kupić dislike na YouTube?

Tak, zarówno na stronach SocialMediaBiz i Instalikes, jak i Get A Follower i Media Mister możesz kupić dislikes na YouTube, które dostępne są dla filmików lub komentarzy.

Czy po pewnym czasie mogę stracić kupione lajki YouTube?

Kupując lajki na YouTube na jednym z recenzowanych przeze mnie serwisów, w zasadzie możesz mieć pewność, że ich nie stracisz. Na SocialMediaBiz masz gwarancję autouzupełnienia lajków w ciągu 30 dni. Ponadto np. Followersup daje zawsze dożywotnią gwarancję na lajki, więc nie musisz się martwić, że kiedyś je stracisz – wystarczy, że zgłosisz to obsłudze klienta, a problem zostanie rozwiązany.

5/5 - (5 votes)

Czytaj również: