Jak szpiegować Instagram: najlepsze aplikacje i sztuczki

jak szpiegować Instagram

Jak szpiegować Instagram? Czy da się szpiegować czaty na Instagramie bez telefonu śledzonego? Jakie są najlepsze aplikacje do śledzenia na Instagramie? Wszystkie odpowiedzi znajdziesz w poniższym artykule!

Kiedy chcesz zdobyć informacje na temat innej osoby, np. konkurenta, który działa w tej samej branży co ty, ważnym elementem jest monitorowanie jego aktywności w mediach społecznościowych. To samo dotyczy takich dziedzin jak kontrola rodzicielska czy śledzenie partnerów.

Pojawia się więc potrzeba znalezienia sposobu na odzyskanie wszystkich potrzebnych nam informacji. Dlatego właśnie powstał ten artykuł, w którym znajdziesz najlepsze aplikacje i triki do szpiegowania na Instagramie.

Metody, które zamierzamy pokazać, mogą być używane do szpiegowania relacji Instagram, czatów, a nawet zawartości prywatnego profilu, w zależności od celu.

Szpiegowanie Instagrama z Inflact

Pierwszą metodą szpiegowania na Instagramie, zwłaszcza stories, jest skorzystanie z usługi Inflact (dawniej Ingramer, tutaj oficjalna strona). Wśród różnych narzędzi oferowanych przez platformę znajduje się takie, które pozwala na anonimowe przeglądanie relacji IG.

jak szpiegować instagram inflact

Innymi słowy jest to strona internetowa, która pozwala na przeglądanie relacji Instagram bez pozostawiania śladów. Zasadniczo, możesz je przeglądać bez wiedzy właściciela, nawet jeśli zostałeś zablokowany na tym koncie.

Nie ma tu żadnego związku między twoim kontem na Instagramie a tym, czy możesz oglądać zawartość innego profilu, o ile ten profil jest ustawiony na tryb publiczny (więcej o przypadku prywatnym poniżej).

Działa to w bardzo prosty sposób: wystarczy wpisać nazwę profilu w pasku wyszukiwania, kliknąć na „Search” i gotowe. Zobaczysz pożądane relacje, a jeśli chcesz, możesz je również pobrać.

Inflact jest dostępny dla każdego urządzenia (mobilnego lub stacjonarnego) i działa w przeglądarce, więc nie trzeba pobierać żadnych programów ani aplikacji. Bez rejestracji w serwisie korzystanie z niego jest dość ograniczone, ale po zalogowaniu się szanse na obejrzenie relacji znacznie wzrastają.

Istnieje również płatna funkcja, która pozwala na przeglądanie relacji starszych niż 24 godziny. Przed rozpoczęciem użytkowania, Inflact oferuje opcję trzydniowego okresu próbnego za jedno euro, po którym można zdecydować, czy kontynuować, czy nie.

jak szpiegować instagram

Dodatkowo można wykupić pakiet, który pozwala na automatyczne zapisywanie relacji z kilku kont. Jego cena zaczyna się od minimum €3.00 miesięcznie za trzy profile. Maksymalnie możesz śledzić 100 profili za €42.00 co trzydzieści dni.

Jeśli twoim celem jest szpiegowanie profilu na Instagramie, szczególnie poprzez śledzenie relacji, Inflact jest właśnie tym, czego potrzebujesz, ponieważ jest szybki, tani i łatwy w użyciu.

Jak szpiegować Instagram z mSpy?

Naprawdę dobrą aplikacją do szpiegowania na Instagramie jest mSpy (oficjalna strona tutaj). Jest to narzędzie, które pozwala na monitorowanie telefonu „ofiary” bez ryzyka ściągnięcia na siebie jej podejrzeń.

W tym sensie można monitorować czaty wszystkich mediów społecznościowych, takich jak WhatsApp, Facebook i Instagram, mając dokładną kontrolę nad ludźmi, z którymi osoba, którą chcesz monitorować, wchodzi w interakcje.

jak śledzić kogoś na instagramie

Ale potencjał tej szpiegującej czat Instagrama aplikacji tutaj się nie kończy. W rzeczywistości pozwala śledzić wszystko, co robisz ze smartfonem: od pobranych aplikacji po geolokalizację, od wiadomości tekstowych po poziom naładowania baterii. Jeśli nie wierzysz, możesz rzucić okiem na demo (znajdziesz je tutaj).

MSpy jest również bardzo łatwy w użyciu. Oto kroki, które musisz wykonać:

  1. Utwórz konto na stronie (zrobisz to tutaj);
  2. Uzyskaj dostęp do telefonu, który chcesz szpiegować;
  3. Pobierz aplikację mSpy na telefon i zainstaluj ją.

Jeśli masz taką możliwość, możesz podarować osobie, którą chcesz monitorować, telefon, na którym masz już zainstalowaną aplikację. Należy dodać, że aplikacja jest niewidoczna i dlatego nie można jej w żaden sposób wykryć.

instagram szpiegowanie

Ta aplikacja pozwoli ci poznać wszystkie ruchy, które mają miejsce na smartfonie, więc szpiegowanie aktywności na Instagramie będzie dziecinnie proste. W rzeczywistości mSpy jest często używany zarówno do monitorowania telefonów zdradzających partnerów, jak i przez rodziców zaniepokojonych zachowaniem swojego potomstwa.

Jak szpiegować prywatny profil na Instagramie?

Przyjrzyjmy się, jak szpiegować na Instagramie, gdy profil jest prywatny, tzn. gdy treści są dostępne tylko dla tych, którzy obserwują konto i uzyskali pozwolenie na przeglądanie postów i relacji.

Trzeba powiedzieć, że nie ma aplikacji lub narzędzia, które pozwala to zrobić. Byłoby to przecież zakazane marzenie wielu ludzi.

Jedynym sposobem, aby utrzymać prywatny profil pod kontrolą jest śledzenie go… ale z fałszywym profilem! Aby osiągnąć swój cel, musisz jednak się do tego przyłożyć. Osoby korzystające z prywatnego profilu zazwyczaj niechętnie wchodzą w kontakt z niejasnymi i podejrzanymi kontami.

Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, jeśli chcesz szpiegować prywatne konto Instagram, jest stworzenie wiarygodnego opisu profilu szpiegującego. Dodaj informacje i szczegóły, tworząc fałszywą tożsamość.

Oczywiście, aby uniknąć zdemaskowania, całkowicie odbiegaj treścią konta od swoich prawdziwych pasji. Zawsze jednak zajmuj się tematem, do którego jesteś choć trochę przygotowany. W ten sposób będziesz gotowy do odpowiedzi w przypadku komentarzy do twoich postów.

jak szpiegować instagram

Trzeba będzie również publikować treści, mniej lub bardziej regularnie, i mieć sporą liczbę followersów i obserwowanych kont. Jeśli chcesz, możesz zwiększyć te wartości szybciej poprzez zakup obserwujących i innych rodzajów interakcji.

Kiedy już wykonasz te podstawowe czynności, twoje konto będzie dość wiarygodne, by zacząć szpiegować innego użytkownika. Oczywiście, aby mieć większe szanse na sukces, radzimy stworzyć tożsamość płci przeciwnej do płci swojej ofiary 😉

Jak szpiegować Instagram: pytania i odpowiedzi

1. Czy da się szpiegować bez telefonu?

Bez telefonu śledzonego możliwe jest jedynie szpiegowanie relacji za pomocą Inflact, usługi dostępnej bezpośrednio z poziomu przeglądarki internetowej.

2. Czy istnieją aplikacje do szpiegowania prywatnych profili na Instagramie?

Aplikacje, które obiecują to zrobić bez użycia urządzenia, które ma być monitorowane, są zawodne i często nieskuteczne. W związku z tym, jedyną metodą, która naprawdę działa, jest stworzenie fałszywego konta, starannie przestrzegając wszystkich wskazówek wymienionych powyżej.

3. Jaka jest najlepsza aplikacja do szpiegowania na Instagramie?

Najlepszą aplikacją do szpiegowania Instagram stories jest Inflact, podczas gdy mSpy jest bez wątpienia idealny do monitorowania kontaktów i czatów.

5/5 - (2 votes)

Czytaj również: