Jak zobaczyć relacje na Instagramie anonimowo i bez logowania

jak zobaczyć relacje na instagramie anonimowo i bez logowania

Jak zobaczyć relacje na Instagramie anonimowo? Jak obejrzeć relacje na Instagram bez logowania? Czy są strony lub polecane aplikacje, które na to pozwalają? Na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź w dzisiejszym wpisie!

Jeśli chcemy śledzić ruchy jakiejś osoby, pierwszą rzeczą będzie sprawdzenie jej profilu w mediach społecznościowych, takich jak Instagram. Wiele osób w końcu dzieli się swoją codziennością poprzez posty i relacje.

To samo się tyczy biznesu. Obserwowanie tego, co robi konkurencja w social media, jest dobrym sposobem na to, by trzymać rękę na pulsie.

Jednak w obu tych przypadkach bywa, że nie chcemy zostać rozpoznani przez autora relacji – innymi słowy, chcielibyśmy wyświetlić tę relację anonimowo. A zatem jak zobaczyć instastory, żeby nie było widać?

Istnieją na to metody, które są całkowicie w zasięgu ręki. Poniżej zaprezentuję ci najbardziej skuteczne sposoby, dzięki którym będziesz wiedzieć, jak zobaczyć relacje na Instagramie anonimowo i bez logowania na swoim koncie.

Jak obejrzeć relacje Instagram bez logowania: Inflact

Jeśli chcesz wiedzieć, jak zobaczyć relacje na Instagramie anonimowo lub też bez logowania, jako jedną z najskuteczniejszych metod polecam ci Inflact (kiedyś Ingramer, oficjalna strona tutaj). Wśród wielu funkcji tego narzędzia znajdziesz również takie, które przeznaczone jest do wyświetlania instastories.

inflact jak obejrzeć relacje na instagram bez logowania

Ogólnie rzecz biorąc, możesz wykorzystać Inflact do oglądania relacji na IG, nie zostawiając przy tym po sobie żadnego śladu. Jest to możliwe nawet jeśli zostałeś zablokowany przez właściciela konta, które chcesz obserwować.

Inflact wykorzystuje fakt, że między twoim osobistym kontem na Instagramie a kontem użytkownika, którego relacje chcesz wyświetlić, nie ma w zasadzie żadnego powiązania. Możesz anonimowo zobaczyć jego instastories, pod warunkiem jednak, że jego profil jest publiczny.

Użycie platformy jest dość proste: wystarczy wejść na stronę (kliknij tutaj) i wprowadzić nazwę interesującego cię profilu w polu wyszukiwania. Następnie, kliknij „Search”, a ukażą ci się relacje użytkownika.

Co więcej, jeśli chcesz, możesz pobrać wyszukane stories. Wystarczy skorzystać z drugiego, bardzo podobnego narzędzia od Inflact, które znajdziesz tutaj. Analogicznie, musisz wyszukać relacje po nazwie profilu, a następnie pod wybranymi kliknąć „Download„, aby pobrać na urządzenie.

Inflact działa na każdym urządzeniu, zarówno na komputerze, jak i w wersji mobilnej. Jest to bot w typie web-based, a więc dostęp do niego jest z poziomu przeglądarki. Nie musisz pobierać aplikacji ani oprogramowania.

Narzędzie posiada wiele opcji dla zarejestrowanych użytkowników. Można z niego korzystać również bez logowania, bezpłatnie, ale wówczas funkcje są ograniczone: można jedynie wyświetlić wyszukane relacje. Pobieranie ich i zapisywanie jest opcją dodatkową i płatną.

książki Instagram

Inflact oferuje różne pakiety, w ramach których dostępny jest różny zakres funkcji. W pakiecie premium możesz oglądać relacje na Instagramie anonimowo, nawet jeśli były publikowane ponad 24 h temu. Możesz wypróbować pakiet premium za 1 euro przez 3 dni.

Jeśli chodzi o samo narzędzie Story Viewer, dostępne są płatne pakiety, które pozwalają na automatyczne zapisywanie relacji z różnych kont. Dla trzech profili cena wynosi tylko 3.00 € miesięcznie. Przy 100 obserwowanych profilach i pobieranych z nich relacjach koszt ten wynosi 42.00 € miesięcznie.

Jeśli wciąż zastanawiasz się, jak zobaczyć instastory bez logowania, wejdź na Inflact. To szybkie, tanie (nawet bezpłatne!) i łatwe w użyciu narzędzie.

Jak zobaczyć relacje na Instagramie anonimowo: Insta Stories

Innym przydatnym i łatwym w obsłudze narzędziem jest Insta Stories (kliknij tutaj, by przejść do serwisu).

jak zobaczyć instastory bez logowania insta stories

Ta banalna, ale niezwykle skuteczna platforma pozwala już w kilka kliknięć wyświetlić relacje na Instagramie anonimowo. Po wejściu na stronę wystarczy, że wpiszesz nazwę użytkownika, który cię interesuje, i klikniesz lupkę. Następnie pozostaje ci tylko pobrać wybraną relację i gotowe.

Żeby wykorzystać Insta Stories w celu obejrzenia relacji na Instagramie bez logowania, nie potrzebujesz posiadać konta na żadnej platformie społecznościowej. Będziesz mógł pobrać bez problemu nawet wyróżnione stories.

Niemniej jednak pamiętaj, że narzędzie to nie pozwala na pobieranie relacji starszych niż 24 godziny lub znajdujących się na prywatnym profilu.

Jak zobaczyć instastory bez logowania: Storysaver.net

Inną prostą metodą, dzięki której można zobaczyć relacje na Instagramie anonimowo, jest użycie Storysaver.net (znajdziesz go tutaj).

jak zobaczyć instastory żeby nie było widać storysaver

Narzędzie to jest idealne dla osób, które nie chcą tracić za dużo czasu. Wystarczy wprowadzić nazwę konta, którego relacje nas interesują, i kliknąć „Download”. Ponadto można pobierać relacje wyróżnione, pod warunkiem, że profil ma status publiczny, a nie prywatny.

Podobnie jak Insta Stories platforma ta nie umożliwia wyświetlania stories opublikowanych powyżej 24 godzin temu.

Jak zobaczyć story na Instagramie bez konta: BlindStory (iOS/Android)

Zbliżając się do końca wpisu o tym, jak obejrzeć relacje na Instagram bez logowania i anonimowo, powiedzmy sobie jeszcze o jednym narzędziu. Jest to aplikacja BlindStory, dostępna zarówno na urządzenia z Androidem, jak i iOS (możesz pobrać ją tutaj).

jak zobaczyć instastory żeby nie było widać blind story

Za pośrednictwem tej aplikacji możesz oglądać instastories całkowicie anonimowo, a także pobierać je, jeśli takie jest twoje życzenie. Ponadto, aplikacja wyposażona jest w usługę powiadomień. Dzięki niej będziesz na bieżąco informowany, kiedy interesujący cię profil udostępni nową relację.

Wersja podstawowa pozwala ci na wypróbowanie aplikacji, ale jeśli chcesz w pełni cieszyć się oferowanymi przez nią opcjami, musisz wykupić wersję premium. Dodatkowo warto wiedzieć, że nie możemy wyświetlać relacji starszych niż 24 godziny.

Odpowiedzi na częste pytania

Dotarliśmy do końca wpisu, w którym wyjaśniliśmy sobie, jak zobaczyć story na Instagramie bez konta, bez logowania i anonimowo. Mam nadzieję, że udało ci się uzyskać wszelkie niezbędne informacje i rozwiałem twoje wątpliwości.

Zanim jednak zakończymy, poniżej przygotowałem dla ciebie małe podsumowanie najważniejszych kwestii poruszonych w artykule, w postaci odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Zachęcam cię do śledzenia innych naszych wpisów dotyczących Instagrama, gdzie znajdziesz zarówno praktyczne porady, jak i polecane narzędzia.

Jak zobaczyć relacje na Instagramie anonimowo za pomocą polecanego narzędzia?

Najlepszym sposobem będzie skorzystanie z narzędzia Inflact, które jest proste w obsłudze, a w swojej podstawowej wersji również bezpłatne. Posiada również wiele dodatkowych opcji, które pozwolą ci pobierać automatycznie nawet starsze instastories. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej.

Jak zobaczyć instastory starsze niż 24 godziny?

Taką funkcję posiada jedynie Inflact. Wiele innych serwisów, choć prostych, nie umożliwia tej opcji. Dzięki Inflact nie tylko możesz wyświetlić, ale i pobrać relacje opublikowane powyżej 24 godzin temu.

Czy anonimowe wyświetlanie relacji na Instagramie jest legalne?

Tak, wyświetlanie relacji na Instagramie anonimowo jest całkowicie legalne. Możesz do tego użyć polecanych platform (np. Inflact). Pamiętaj jednak, że opcja ta dotyczy wyłącznie kont ustawionych jako publiczne – do prywatnych zewnętrzne platformy nie będą miały dostępu.

5/5 - (4 votes)

Czytaj również: