Jak zobaczyć relacje na Instagramie anonimowo i bez logowania

jak zobaczyć relacje na instagramie anonimowo i bez logowania

Jak zobaczyć relacje na Instagramie anonimowo? Jak obejrzeć relacje na Instagram bez logowania? Czy są strony lub polecane aplikacje, które na to pozwalają? Na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź w dzisiejszym wpisie!

Jeśli chcemy śledzić ruchy jakiejś osoby, pierwszą rzeczą będzie sprawdzenie jej profilu w mediach społecznościowych, takich jak Instagram. Wiele osób w końcu dzieli się swoją codziennością poprzez posty i relacje.

To samo się tyczy biznesu. Obserwowanie tego, co robi konkurencja w social media, jest dobrym sposobem na to, by trzymać rękę na pulsie.

Jednak w obu tych przypadkach bywa, że nie chcemy zostać rozpoznani przez autora relacji – innymi słowy, chcielibyśmy wyświetlić tę relację anonimowo. A zatem jak zobaczyć instastory, żeby nie było widać?

Istnieją na to metody, które są całkowicie w zasięgu ręki. Poniżej zaprezentuję ci najbardziej skuteczne sposoby, dzięki którym będziesz wiedzieć, jak zobaczyć relacje na Instagramie anonimowo i bez logowania na swoim koncie.

Jak zobaczyć relacje na Instagramie anonimowo: top 5 narzędzi

1. Inflact

Jeśli chcesz wiedzieć, jak zobaczyć relacje na Instagramie anonimowo lub też bez logowania, jako jedną z najskuteczniejszych metod polecam ci Inflact (kiedyś Ingramer, oficjalna strona tutaj). Wśród wielu funkcji tego narzędzia znajdziesz również takie, które przeznaczone jest do wyświetlania instastories.

inflact jak obejrzeć relacje na instagram bez logowania

Możesz wykorzystać Inflact do oglądania relacji na IG, nie zostawiając przy tym po sobie żadnego śladu. Jest to możliwe nawet jeśli zostałeś zablokowany przez właściciela konta, które chcesz obserwować.

Inflact wykorzystuje fakt, że między twoim osobistym kontem na Instagramie a kontem użytkownika, którego relacje chcesz wyświetlić, nie ma w zasadzie żadnego powiązania.

Możesz anonimowo zobaczyć jego instastories, pod warunkiem jednak, że jego profil jest publiczny. Co więcej, jeśli chcesz, możesz pobrać wyszukane stories.

Inflact działa na każdym urządzeniu, zarówno na komputerze, jak i w wersji mobilnej. Jest to bot w typie web-based, a więc dostęp do niego jest z poziomu przeglądarki. Nie musisz pobierać aplikacji ani oprogramowania.

Narzędzie posiada wiele opcji dla zarejestrowanych użytkowników. Można z niego korzystać również bez logowania, bezpłatnie, ale wówczas funkcje są ograniczone: można jedynie wyświetlić wyszukane relacje. Pobieranie ich i zapisywanie jest opcją dodatkową i płatną.

książki Instagram

Inflact oferuje różne pakiety, w ramach których dostępny jest różny zakres funkcji. W pakiecie premium możesz oglądać relacje na Instagramie anonimowo, nawet jeśli były publikowane ponad 24 h temu. Możesz wypróbować pakiet premium za 1 euro przez 3 dni.

Jeśli chodzi o samo narzędzie Story Viewer, dostępne są płatne pakiety, które pozwalają na automatyczne zapisywanie relacji z różnych kont. Dla trzech profili cena wynosi tylko 3.00 € miesięcznie. Przy 100 obserwowanych profilach i pobieranych z nich relacjach koszt ten wynosi 42.00 € miesięcznie.

Jeśli wciąż zastanawiasz się, jak zobaczyć instastory bez logowania, wejdź na Inflact. To szybkie, tanie (nawet bezpłatne!) i łatwe w użyciu narzędzie.

2. StoriesIG

Innym dobrym narzędziem, zwłaszcza ze względu na łatwość użycia, jest StoriesIG (kliknij tutaj, aby uzyskać dostęp).

storiesig oglądanie relacji anonimowo

Ta prosta, ale skuteczna platforma pozwala, za pomocą zaledwie kilku kliknięć, przeglądać relacje z Instagrama całkowicie anonimowo. Po zalogowaniu się na stronie wystarczy wpisać nazwę użytkownika interesującego nas profilu i wybrać „Search„, następnie wystarczy wybrać „Download” i gotowe.

Aby korzystać ze StoriesIG i oglądać relacje Instagrama anonimowo, nie musisz być członkiem tej sieci społecznościowej. Bez problemu można też pobrać wyróżnione relacje. Co więcej, dostęp do portalu można uzyskać zarówno z urządzenia stacjonarnego, jak i mobilnego, niezależnie od marki urządzenia, z którego korzystasz.

Pamiętaj jednak, że narzędzie to nie pozwala na pobieranie Instastories, które mają więcej niż 24 godziny lub należą do prywatnego profilu.

3. Storysaver.net

Inną prostą metodą, dzięki której można zobaczyć relacje na Instagramie anonimowo, jest użycie Storysaver.net (znajdziesz go tutaj).

jak zobaczyć instastory żeby nie było widać storysaver

Narzędzie to jest idealne dla osób, które nie chcą tracić za dużo czasu. Wystarczy wprowadzić nazwę konta, którego relacje nas interesują, i kliknąć „Download”. Ponadto można pobierać relacje wyróżnione, pod warunkiem, że profil ma status publiczny, a nie prywatny.

Podobnie jak Insta Stories platforma ta nie umożliwia wyświetlania stories opublikowanych powyżej 24 godzin temu.

4. Ghostify (Android)

Teraz zobaczmy, jak wykonać operację za pomocą aplikacji mobilnej. Pierwsze narzędzie przychodzi z pomocą osobom korzystającym z urządzenia z systemem Android. W takiej sytuacji jedną z najlepszych aplikacji jest Ghostify (pobierz ją stąd).

jak zobaczyć relacje na instagramie anonimowo ghostify

Aby obejrzeć interesującą cię relację, wystarczy wpisać adres url profilu lub nazwę użytkownika. W mgnieniu oka przejrzysz treść, niezauważony przez drugą osobę, ponieważ twój profil nie pojawi się wśród osób, które obejrzały daną relację.

Za pomocą tej aplikacji możesz również anonimowo przeglądać stories z prywatnych profili, ale tylko wtedy, gdy jesteś obserwującym danego profilu. Co więcej, nigdy nie nastąpi żadne połączenie między danymi z twojego profilu IG a Ghostify.

5. Story Viewer for Insta (iOS)

Kończymy naszą listę najlepszych narzędzi do anonimowego przeglądania relacji z Instagrama aplikacją, która działa zarówno na iPhone’ie, jak i iPadzie. Jego nazwa to Story Viewer for Insta i możesz go pobrać, klikając ten link.

jak obejrzeć relacje na instagramie bez logowania story viewer for insta

Dzięki tej aplikacji możesz oglądać filmy, zdjęcia, a zwłaszcza relacje Instagrama całkowicie incognito. Wystarczy podać swoją nazwę użytkownika i obejrzeć dowolną relację lub feed. Możesz to zrobić również na profilach prywatnych, jeśli je obserwujesz.

Co więcej, Story Viewer for Insta działa doskonale, nawet jeśli nie masz własnego profilu na Instagramie. Dodatkowo, jeśli chcesz przyjrzeć się szczegółom zdjęcia lub filmu, możesz każde z nich powiększyć o 800% dzięki specjalnej opcji zoom.

Jak obejrzeć relacje na Instagramie anonimowo przez Inflact?

Teraz, gdy znamy już najlepsze narzędzia do anonimowego przeglądania Instagram stories, zobaczmy, jak to wygląda w praktyce. Wykorzystamy do tego celu Inflact, gdyż okazał się on najlepszym środkiem do osiągnięcia tego celu.

Zobaczmy, co trzeba zrobić krok po kroku:

jak obejrzeć relacje na instagramie anonimowo inflact
  • Wprowadź adres url strony profilu lub nazwę użytkownika.
  • Kliknij „Search” i wyświetl dostępne treści.
  • Kliknij „Download” pod wybraną relacją, aby ją pobrać.

Jeśli chcesz, by proces ten był jeszcze szybszy, zaloguj się do Inflact. Dzięki temu relacje związane z interesującym cię profilem zostaną zapisane na twoim koncie automatycznie, za każdym razem, gdy zostaną opublikowane.

Aby założyć konto, wystarczy podać adres e-mail i hasło. Alternatywnie możesz użyć swoich danych uwierzytelniających Apple lub Google. Rozpocznij teraz, klikając tutaj.

Jak widać, jest to naprawdę łatwy w obsłudze serwis. Z pewnością zainteresuje cię również fakt, że anonimowe przeglądanie Instagram stories to tylko jedna z wielu możliwości oferowanych przez Inflact. Aby odkryć je wszystkie, przeczytaj naszą dedykowaną recenzję już teraz, klikając tutaj.

Czy można obejrzeć Insta stories anonimowo profilu prywatnego?

Na koniec należy udzielić wyczerpującej odpowiedzi na powyższe pytanie. Zacznijmy od tego, że zawartość prywatnego profilu IG może być przeglądana tylko przez osoby, które uzyskały upoważnienie od administratora profilu.

Musisz więc wiedzieć, że nie ma aplikacji, bota ani oprogramowania, które pozwala na oglądanie takich treści. Każdy, kto mówi ci inaczej, kłamie, więc uważaj, bo to może być oszustwo.

W związku z tym, jedynym sposobem na uzyskanie dostępu do treści takiego profilu na Instagramie jest zostanie jego followerem. Aby pozostać anonimowym, wykorzystaj fałszywe konto.

Oczywiście, aby osiągnąć swój cel bez bycia przyłapanym, będziesz musiał zrobić wszystko, jak należy. Pierwszym krokiem jest stworzenie wiarygodnej drugiej tożsamości.

Na swoim fałszywym koncie będziesz musiał mniej lub bardziej regularnie wrzucać posty i relacje, przygotować szczegółowy opis i ewentualnie także odpowiadać na wiadomości. Zasadniczo musi on w 100% przypominać prawdziwy profil.

Pamiętaj też, że twój awatar nie powinien mieć z tobą nic wspólnego, ale jednocześnie powinieneś nawiązywać do tematu, o którym masz jakąś wiedzę. Pozwoli ci to zachować anonimowość, a jednocześnie będziesz wiedział, co odpowiedzieć w przypadku interakcji z innymi użytkownikami.

insta story anonimowo

Będziesz też musiał mieć wiarygodną grupę followersów i stron, które obserwujesz. Zdobycie autentyczności na tym polu zajmie ci kilka tygodni, ale jeśli chcesz zminimalizować czas trwania tej fazy planu, możesz też skorzystać z małego, ale skutecznego skrótu.

Polega on na wykorzystaniu jednej z platform przeznaczonych do sprzedaży followersów. Aby uzyskać więcej informacji, polecam przeczytać ten artykuł.

Kiedy już twoje konto będzie idealne, możesz wysłać prośbę do profilu, który chcesz szpiegować. Nie trzeba dodawać, że twoje szanse na sukces znacznie wzrastają, jeśli płeć twojego fałszywego konta jest przeciwna do płci twojej „ofiary”

Odpowiedzi na częste pytania

Dotarliśmy do końca wpisu, w którym wyjaśniliśmy sobie, jak zobaczyć story na Instagramie bez konta, bez logowania i anonimowo. Mam nadzieję, że udało ci się uzyskać wszelkie niezbędne informacje i rozwiałem twoje wątpliwości.

Zanim jednak zakończymy, poniżej przygotowałem dla ciebie małe podsumowanie najważniejszych kwestii poruszonych w artykule, w postaci odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Zachęcam cię do śledzenia innych naszych wpisów dotyczących Instagrama, gdzie znajdziesz zarówno praktyczne porady, jak i polecane narzędzia.

Jak zobaczyć relacje na Instagramie anonimowo za pomocą polecanego narzędzia?

Najlepszym sposobem będzie skorzystanie z narzędzia Inflact, które jest proste w obsłudze, a w swojej podstawowej wersji również bezpłatne. Posiada również wiele dodatkowych opcji, które pozwolą ci pobierać automatycznie nawet starsze instastories. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej.

Jak zobaczyć instastory starsze niż 24 godziny?

Taką funkcję posiada jedynie Inflact. Wiele innych serwisów, choć prostych, nie umożliwia tej opcji. Dzięki Inflact nie tylko możesz wyświetlić, ale i pobrać relacje opublikowane powyżej 24 godzin temu.

Czy anonimowe wyświetlanie relacji na Instagramie jest legalne?

Tak, wyświetlanie relacji na Instagramie anonimowo jest całkowicie legalne. Możesz do tego użyć polecanych platform (np. Inflact). Pamiętaj jednak, że opcja ta dotyczy wyłącznie kont ustawionych jako publiczne – do prywatnych zewnętrzne platformy nie będą miały dostępu.

4.3/5 - (7 votes)

Czytaj również: