Komentarze na FB: czy warto je kupić oraz jak i gdzie to zrobić

komentarze na fb

Szukasz zaufanych stron oferujących komentarze na FB? Zastanawiasz się, gdzie kupić personalizowane komentarze? Trafiłeś we właściwe miejsce!

W tym wpisie przyjrzymy się wspólnie, jak i gdzie kupić komentarze na Facebooku. Zaprezentuję ci 2 najlepsze serwisy oferujące tego typu usługę.

Ale to nie koniec. Przeanalizujemy również powody, dla których kupowanie komentarzy na Facebooku może okazać się wyjątkowo skuteczną strategią w niektórych obszarach marketingu w social media.

Wystarczy już jednak tego wprowadzenia i przejdźmy do rzeczy!

Gdzie i jak kupić komentarze na FB

Poniżej znajdziesz najlepsze strony mające w swojej ofercie komentarze na Facebook. Najlepsze czyli takie, które są godne zaufania i gwarantują najwyższą jakość usług w jak najkorzystniejszej cenie. Przyjrzyjmy się ich recenzjom.

Get A Follower

GetAFollower (link do serwisu) to międzynarodowa strona oferująca kompletny pakiet usług na niemal każde media społecznościowe. Komentarze na FB znajdziemy tu w dwóch wersjach do wyboru.

GetAFollower

Serwis oferuje zarówno losowe komentarze, jak i personalizowane. W tym wypadku optowałbym raczej za drugą opcją, która umożliwia samodzielne podanie treści komentarza, jaki ma się znaleźć na naszym profilu.

Aby zamówić personalizowane komentarze na FB, wystarczy, że wykonasz następujące kroki:

 • ustalisz target – w tym przypadku narodowość (komentarze z całego świata – rekomendowane – lub jednego z 5 krajów) lub płeć;
 • określisz ilość komentarzy od 10 do 100;
 • wpiszesz treści komentarzy;
 • podasz link do posta/zdjęcia/wideo na Facebooku.

Sfinalizuj zakup, klikając „ORDER NOW”.

Zdecydowanie mocną stroną GetAFollower są ceny. Pakiet 10 komentarzy to zaledwie $3,00, natomiast 100 komentarzy kupisz za $20,00. W zależności od wielkości pakietu czas realizacji to od 1 do 4 dni.

komentarze na fb getafollower

Inne pakiety na Facebook, które możesz znaleźć w ofercie tego serwisu to:

 • lajki;
 • followersi;
 • wyświetlenia;
 • członkowie grupy;
 • reakcje;
 • udostępnienia.

Bezpieczeństwo usługi zapewnia gwarancja satysfakcji albo zwrot pieniędzy. Kliknij przycisk poniżej, by przejść do oferty komentarzy na FB na GetAFollower.

Media Mister

Drugim serwisem, który mogę śmiało zarekomendować, jest Media Mister (oficjalna strona). Tu również znajdziemy praktycznie wszystkie możliwe pakiety na liczne media społecznościowe, z gwarancją najwyższej jakości.

Media Mister

Procedura dokonania zakupu na tej stronie bardzo przypomina GetAFollower. Pierwszym krokiem jest zatem wybranie, czy interesują nas komentarze losowe czy spersonalizowane. W przypadku tych drugich kolejno wskazujemy:

 • target czyli narodowość (np. ogólnoświatowe), alternatywnie możemy podać płeć;
 • ilość komentarzy: 10, 25, 50 lub 100;
 • własną treść komentarzy;
 • adres URL do treści na Facebooku, pod którą mają znaleźć się komentarze.
komentarze na facebooku media mister

Cennik jest właściwie identyczny jak w przypadku poprzedniego serwisu, a więc za kolejne pakiety zapłacimy $3,00, $7,00, $12,00 lub $20,00. Oprócz komentarzy na FB serwis oferuje:

 • lajki na FB;
 • wyświetlenia na FB;
 • udostępnienia na FB;
 • obserwujących na FB;
 • reakcje na FB;
 • członków grupy na FB;
 • uczestników wydarzenia na FB;
 • głosy w ankietach na FB.

Kliknij poniższy przycisk i przejdź do oferty Media Mister.

Komentarze na FB: czy kupowanie ich ma sens?

Kupowanie komentarzy na Facebooku może okazać się bardzo efektywną strategią promocyjną, w szczególności w przypadku, który opisuję poniżej.

Przyjmijmy, że prowadzisz kampanie reklamowe na Facebooku, za pośrednictwem których próbujesz sprzedać określone produkty, nieważne, jakie.

Na niektórych stronach sprzedażowych to recenzje użytkowników i klientów stanowią wyznacznik, którym kieruje się potencjalny nabywca, podejmując decyzję, czy coś kupić czy też nie. W przypadku Facebooka tę samą rolę odgrywają właśnie pozytywne komentarze.

Innymi słowy, użytkownik, widząc pod sponsorowanym produktem pozytywne komentarze, będzie bardziej skłonny zakupić produkt.

Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Jeśli dotarłeś do tego miejsce, prawdopodobnie wciąż masz wątpliwości odnośnie kupowania komentarzy na Facebooku. Postanowiłem zebrać poniżej najważniejsze zagadnienia w formie pytań i odpowiedzi. Mam nadzieję, że to podsumowanie okaże ci się pomocne 😉

Czy kupowanie komentarzy na FB jest bezpieczne?

Wszystko zależy od serwisu, na którego usługi się zdecydujesz. Wspomniane we wpisie Media Mister i GetAFollower gwarantują wysoką jakość usług, co w przeciwieństwie do podejrzanych serwisów, nie powoduje żadnego ryzyka i jest całkowicie bezpieczne.

Jakie są zalety kupowania komentarzy na Facebooku?

Kupowanie komentarzy to praktyka, która może ci pomóc zbudować twój autorytet i reputację na Facebooku. W szczególności może być bardzo użyteczna, jeśli prowadzisz kampanię reklamową na tym medium społecznościowym. Jeśli promujesz jakieś produkty, pozytywne komentarze mogą znacząco zwiększyć twoje wyniki sprzedażowe.

Kupowanie komentarzy na Facebooku jest legalne?

Jak najbardziej tak. Nie ma żadnego przepisu, który zabraniałby tego typu praktyki. Niemniej jednak działania niektórych serwisów mogą stać w sprzeczności do polityki Facebooka, dlatego dla bezpieczeństwa radzę ci korzystać z usług GetAFollower lub Media Mister.

W jaki sposób recenzowane strony sprzedają komentarze na FB?

Wszystko zależy od danej firmy. Każda z nich może używać innej strategii. Wśród najpopularniejszych technik znajdziemy zarówno proste boty, jak i zaawansowane kampanie reklamowe nastawione na określony target.

Czy inni użytkownicy zorientują się, że kupuję komentarze na Facebooku?

Inni użytkownicy mogliby coś podejrzewać, widząc krótkie, schematyczne komentarze pisane w języku angielskim. Jeśli jednak korzystasz z opcji spersonalizowanych komentarzy i sam kontrolujesz ich treść, ryzyko odkrycia znacznie maleje.

5/5 - (1 vote)

Czytaj również: