Konto TikTok na sprzedaż: 4 najlepsze serwisy

konto tiktok na sprzedaż

Czy są strony, które oferują konto TikTok na sprzedaż? Gdzie najlepiej kupić konta TikTok? Czy mogę sprzedać mój profil na TikToku? Jeśli szukasz odpowiedzi na te pytania, czytaj dalej!

TikTok błyskawicznie zyskał pozycję lidera wśród platform społecznościowych na całym świecie. Dzięki krótkim, angażującym filmom i ogromnej liczbie użytkowników, oferuje ogromne możliwości dla osób prywatnych, firm i influencerów.

Jednakże, wypracowanie mocnej pozycji na TikToku od podstaw może być wyzwaniem, szczególnie jeśli chcesz szybko być rozpoznawalny i skutecznie promować swoją markę. W takim wypadku liczba obserwujących odgrywa kluczową rolę w sukcesie i przyciąganiu uwagi potencjalnych odbiorców.

Wielu twórców decyduje się na sprzedaż konta TikTok, właśnie ze względu na ogromną liczbę obserwujących. Z drugiej strony są ci, którzy są zainteresowani zakupem już ugruntowanego profilu, gwarantującym zaangażowanych obserwatorów nawet od pierwszego dnia.

Poniżej przedstawimy ci najlepsze strony do kupna i sprzedaży kont TikTok. Przeanalizujemy też, jakie czynniki należy wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji, czy cena jest naprawdę odpowiednia.

Konta TikTok: gdzie kupić i na co uważać

Zakup konta TikTok jest w zasięgu każdego, jednak należy być w pełni świadomym wszystkich czynników związanych z tym procesem. W rzeczywistości dostępnych jest wiele metod, dlatego warto poświęcić chwilę na zapoznanie się z nimi i wybór odpowiedniej dla ciebie.

Najbezpieczniejszym sposobem bez wątpienia jest skorzystanie z renomowanych platform oferujących tego typu usługi. Dzięki temu zachowasz przejrzystość w procesie przenoszenia własności konta, korzystając z usług o wysokim standardzie bezpieczeństwa.

Dodatkowo, niektóre platformy umożliwiają wymianę kont nie tylko na TikToku, ale i na różnych platformach społecznościowych, w tym na YouTube, Twitterze czy Instagramie, co tylko potwierdza ich istotną pozycję na rynku.

Innym sposobem na wychwycenie konta na TikToku do kupienia są specjalne grupy i Marketplace na Facebooku. Jest to w miarę przystępny sposób, warto jednak pamiętać, że z uwagi na niesprawdzony charakter usługi, istnieje potencjalne ryzyko oszustwa.

Możesz również znaleźć porządne konto Tik Tok na Allegro (znajdziesz je tutaj). Tutaj również wybór kont jest ogromny, ale podobnie jak w przypadku grup na Facebooku, oszustwo jest wysoce prawdopodobne.

Jak nie dać się oszukać podczas kupna konta na TikToku? Przede wszystkim musisz wiedzieć, jak ono przebiega: zazwyczaj osoba, która sprzedaje swoje konto, po otrzymaniu pieniędzy zapada się pod ziemię, oczywiście nie udostępniając ci zakupionego profilu.

Jednym ze sposobów takiego ograniczenia ryzyka jest zawarcie umowy sprzedaży i przeprowadzenie transakcji pieniężnej za pośrednictwem PayPal (wybierając opcję „zakup towarów lub usług”). Pozwoli ci to poprosić o zwrot pieniędzy, jeśli rzeczywiście zostaniesz oszukany przez rzekomego sprzedawcę.

Konto TikTok na sprzedaż: ranking 4 sprawdzonych stron

Osobiście polecamy skorzystać ze specjalistycznych platform do wymiany kont. Co więcej, niektóre oferują również inne usługi, jak TikTok Bot.

Po dokładnym zapoznaniu się z dostępnymi ofertami na rynku wybraliśmy dla ciebie 4 najlepsze, sprawdzone serwisy do zakupu i sprzedaży kont na TikToku.

1. Fameswap

Pierwszą (i według nas najlepszą) platformą do sprzedaży i zakupu konta TikTok jest zdecydowanie Fameswap (oficjalna strona tutaj). Posiada wiele udogodnień, dzięki którym możesz w krótkim czasie przejrzeć dostępne profile i mieć pewność, że znajdziesz odpowiedni.

Dzięki dostępnym filtrom będziesz mógł wyświetlić listę kanałów, które posiadają interesujące cię parametry: zawartość, cenę, interakcje, liczbę członków itp.

Ponadto, chociaż wybrane przeć ciebie konto TikTok na sprzedaż jest oferowane przez osobę prywatną (wystawione bezpośrednio przez właściciela), każdy etap procesu kupna i sprzedaży będzie odbywał się pod ochroną operatorów witryny. Zwiększa to znacznie poziom bezpieczeństwa transakcji, chroniąc przed możliwymi oszustwami.

Należy również pamiętać, że nazwy kont na sprzedaż zawsze będą częściowo zasłonięte. Jednak jeśli dobrze się przyjrzysz, niektóre z nich można łatwo rozpoznać, porównując widoczne litery ze zdjęciem okładki.

Umożliwi to sprawdzenie na własne oczy, czy dane na Fameswap są prawdziwe i czy przypisana wartość rynkowa jest zasłużona. Zwróć też uwagę na datę utworzenia konta TikTok.

Na Fameswap możesz również sprzedać swój profil. Proces jest regulowany przez operatorów witryny, którzy podejmą odpowiednie środki, aby transakcja odbyła się w sposób bezpieczny.

Aktualnie na platformie dostępnych jest około 1000 kont TikTok do kupienia. Lista jest aktualizowane codziennie, a ceny różnią się w zależności od cech. Nie będzie więc zaskakujące, że konto TikTok 1k (i więcej) obserwujących będzie droższe, niż to z kilkuset.

2. Accfarm

Kolejną opcją może być serwis Accfarm (oficjalna strona tutaj). Jest to dobrze działająca platforma do wymiany profili społecznościowych.

Na Accfarm można kupić dwa rodzaje kanałów: konta tradycyjne i konta przeznaczone do usług sponsorowanych.

Decydując się na pierwszy rodzaj, warto pamiętać, że im większa liczba obserwujących i polubień, tym większą kwotę trzeba będzie zainwestować w zakup danego profilu. Możliwe jest również kupowanie kanałów hurtowo.

Druga kategoria to konta TikTok przeznaczone stricte do sponsorowania usługi lub produktu. Tutaj koszty początkowe wynoszą 50 USD, czyli około 200 zł. Co ważne, możesz również wybrać rynek docelowy, dzięki czemu będziesz pewien skuteczności inwestycji.

Ponadto, na platformie Accfarm dostępne są również inne specjalne narzędzia, które na przykład umożliwiają pobieranie filmów z TikToka.

3. PlayerUp

Kolejną sprawdzoną platformą jest PlayerUp (oficjalna strona tutaj), jest ona używana na całym świecie.

PlayerUp oferuje kilka znakomitych korzyści dla swoich użytkowników, niezależnie od tego, czy korzystasz z tej platformy jako sprzedawca czy kupujący.

Przede wszystkim, wystawiając konto TikTok na sprzedaż, będziesz zwolniony z wszelkich prowizji, a jednocześnie zachowasz pewność, że twoje konto będzie wyceniane według maksymalnej wartości rynkowej.

Podczas gdy interesuje cię konto na TikToku do kupienia, będziesz mieć zagwarantowaną dostawę konta i prywatne negocjacje z właścicielem. Koszty kont są raczej przystępne i różnią się w zależności od liczby polubień, komentarzy i obserwujących.

4. Sklep Kont TikTok

To nasz ostatnia, ale równie polecana propozycja. Sklep Kont TikTok (oficjalna strona tutaj) to polska platforma zajmująca się sprzedażą i kupnem małych i dużych profili na Tik Toku.

W ofercie znajdują się konta o różnej liczbie obserwujących, obejmujące zakres od tysiąca do nawet 150 tysięcy obserwujących.

Na stronie internetowej Sklepu Kont TikTok można dokonać szybkich i bezpiecznych transakcji, za pomocą znanych metod płatności, takich jak Przelewy24, Blik, PayPal czy tradycyjna płatność kartą.

Firma regularnie publikuje atrakcyjne treści oraz promuje swoje profile na innych platformach społecznościowych, takich jak Instagram, YouTube czy TikTok, dzięki czemu staje się bardzo popularna na polskim rynku.

Co istotne, serwis gwarantuje krótki czas dostawy zakupionego konta, który wynosi do 24 godzin. Jednak w większości przypadków klient otrzymuje dostęp do konta już w ciągu kilku minut od złożenia zamówienia.

Obawiasz się, że sam zakup konta nie wystarczy? Oto mały pro tip na skuteczne prowadzenie konta: polecamy ci zainwestować również w szkolenia TikToka. Większość z nich odbywa się online, a uczestnicząc w takim kursie zdobędziesz kwalifikacje, które pozwolą ci w pełni wykorzystać potencjał platformy.

Jak kupić lub sprzedać konta TikTok na Fameswap

Jak już wspomnieliśmy wyżej, Fameswap to aktualnie najlepiej działająca tego typu platforma. Jeśli więc próbujesz znaleźć konto TikTok na sprzedaż, koniecznie zapoznaj się z funkcjonowaniem tej strony, aby proces przeszedł sprawnie i bezpiecznie.

Zobaczmy więc krok po kroku, jak kupić konto TikTok na Fameswap.

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest uzyskanie dostępu do platformy za pośrednictwem tego linku. Po przekierowaniu na oficjalną stronę pojawi się poniższy obrazek:

Teraz należy wykorzystać odpowiednie filtry, ułatwiające wyszukiwanie kont:

  • Escrow Accepted: umożliwiają gwarantowaną transakcję pieniężną podczas zakupu;
  • Email Included: są dostarczane z adresem e-mail;
  • Audience Report: dostarczają raport o zaangażowaniu na profilu.

Drugie menu Fameswap pozwala wybrać liczbę obserwujących profil. Zakres to: mniej niż 10 000 – maksymalnie 1 milion.

Na koniec wystarczy odnaleźć kategorię, do której kierowane są treści na koncie. Istnieje wiele opcji, od memów, przez rozwój osobisty, aż po produkty luksusowe. Z pewnością znajdziesz coś dla swojej marki.

Następnie, możesz zdecydować się na wyświetlenie wyników według następujących kryteriów:

  • Publiczność;
  • Cena;
  • Data sprzedaży;
  • *Zaangażowanie na profilu;
  • *Najlepsze ceny.

*Dwa ostatnie są wyświetlane za dodatkową opłatą.

Po skonfigurowaniu wszystkich filtrów, wystarczy wybrać odpowiednie konto Tik Tok do kupienia. Aby to zrobić, należy kliknąć w nazwę konta, a pojawi się arkusz danych konta:

Jak widać na powyższym obrazku, aby uzyskać dostęp do informacji takich jak cena i skontaktować się ze sprzedawcą, należy zarejestrować się na platformie. Jest to bezpłatna operacja, która zajmie ci tylko kilka minut.

Gdy już to zrobisz, będziesz mógł rozpocząć negocjacje, oczywiście wszystko pod kontrolą operatorów serwisu Fameswap. Wypróbuj platformę już teraz, klikając w ten link.

Czy warto kupić konto na Tik Tok?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – tak, zainwestowanie w konto na TikTok niesie za sobą wiele pozytywów, zarówno w rozwoju prywatnego profilu, jak i biznesowego. Jak zarabiać na Tik Toku, i jak może ci w tym pomóc kupno profilu?

Na przykład, jeśli chcesz korzystać z mediów społecznościowych, aby promować własny produkt lub usługę, promowanie konta od zera byłoby skomplikowanie. Wymagałaby bardzo dużych nakładów pracy i pieniędzy, a przede wszystkim czasu, którego często brakuje, gdy jest się właścicielem biznesu.

A publikowanie na profilu, który jest już dobrze rozwinięty i posiada zaangażowaną społeczność, być może nawet z kilkuset tysiącami obserwujących, znacznie skróciłoby czas pracy.

To samo dotyczy twórcy, który chce zrobić karierę jako influencer: zaczynanie od zera i wybicie się ze stosu innych, odnoszących sukcesy TikTokerów jest znacznie trudniejsze, niż mogłoby się wydawać.

Jednak kupując konto na TikToku, które ma dużą liczbę obserwujących, większość pracy będziesz miał już za sobą. W takim przypadku musisz oczywiście upewnić się, że nisza pierwotnego właściciela konta, które chcesz kupić, jest powiązana z treściami, które zamierzasz publikować.

W obu przypadkach należy jednak pamiętać, że w celu osiągnięcia jak najbardziej satysfakcjonujących wyników konieczne będzie regularne tworzenie wysokiej jakości treści. Oczywiście, występują pewne triki na to, jak zdobyć fanów na TikToku – warto się z nimi zapoznać i używać na swoim profilu.

A skoro już ustaliliśmy, że warto kupić konto na TikToku, to samo dotyczy też innych mediów społecznościowych. Prawdopodobnie prowadzisz też Instagrama, dla którego dostępne są podobne opcje. Przeczytaj nasz artykuł, by dowiedzieć się, jak kupić konto na Instagramie.

Vote

Czytaj również: