Kurs Amazon Fba: najlepsze szkolenia online

kurs amazon fba

Zastanawiasz się, na czym polega Amazon Fba? Potrzebny ci kurs Amazon Fba, który pozwoli ci rozwinąć twój biznes? Czytaj dalej!

Amazon Fba to świetne rozwiązanie dla wielu przedsiębiorców. Jeśli posiadasz swój biznes, ale brakuje ci własnej sieci logistycznej, Amazon zaoferuje ci swoje usługi w tym zakresie. Nie tylko ułatwi to twoją pracę, ale również pozwoli zyskać więcej klientów. Pytanie tylko, od czego zacząć, aby osiągnąć sukces?

Aby zdobyć tę wiedzę, wystarczy wziąć udział w jednym z kursów Amazon Fba online. Szkolenia tego typu nie są drogie, a wszystkie wykłady i zadania można odbyć bez wychodzenia z domu lub z dowolnego miejsca na Ziemi. Czytaj dalej i znajdź kurs sprzedaży na Amazonie, który najlepiej odpowiada twoim potrzebom!

Kurs Amazon Fba: 6 najlepszych szkoleń

1. Sprzedaż Fizycznych Produktów Na Amazon FBA - Maciej Brzeziński

Kurs „Sprzedaż Fizycznych Produktów na Amazon FBA” to szkolenie przeznaczone dla zupełnie początkujących w temacie przedsiębiorców. Na drodze nie stanie ci nawet niewielki budżet.

Podczas szkolenia dowiesz się, dlaczego warto współpracować z Amazonem, jak wybrać produkt, który będzie się dobrze sprzedawał w internecie oraz jak wygląda cały proces sprzedaży za pomocą Amazon Fba.

Dzięki wiedzy prowadzącego stworzysz dochodowy biznes i wykreujesz własną, silną markę bez zawracania sobie głowy logistyką. Dodatkowo dowiesz się, jak znaleźć odpowiedniego dostawcę twojego produktu.

2. How to Start an Amazon FBA Store on a Tight Budget - Theo McArthur

How to Start an Amazon FBA Store on a Tight Budget” to kurs w języku angielskim, jednak nie zniechęcaj się na starcie. Dostępne są także polskie napisy.

Kurs ten przeznaczony jest dla osób, które pragną otworzyć własny biznes, ale nie posiadają nieograniczonych środków finansowych. Podczas szkolenia nauczysz się znajdować tanich dostawców, rozpoznawać potrzeby kupujących na Amazon oraz kreować produkty, które na te potrzeby odpowiedzą.

Kierując się sprytnymi wskazówkami autora kursu, unikniesz potknięć i strat finansowych, które często spotykają nawet doświadczonych przedsiębiorców. A tego wszystkiego dowiesz się z wykładów online, które obejrzysz bez wychodzenia z domu.

3. 5-in-1 Amazon FBA Course (2022) - Sumner & Ali Hobart

5-in-1 Amazon FBA Course – Beginner to 7-Figures (2022)” to szkolenie dla każdego. Obojętne, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sprzedażą na Amazon, czy masz już nieco doświadczenia, ten kurs Amazon Fba pozwoli ci rozwinąć twój biznes i zyskać spore przychody.

Dowiesz się tutaj, jak wybrać produkt, który będzie się dobrze sprzedawał online, oraz jak znaleźć dostawcę, który nie będzie miał zbyt wygórowanych cen. Poznasz techniki, które pozwolą ci stać się sprzedawcą dobrze zauważalnym i ocenianym na Amazon.

Kurs trwa 25 godzin i podzielony jest na 164 wykłady online. Na koniec szkolenia możesz ubiegać się o certyfikat poświadczający zdobyte przez ciebie umiejętności.

4. The Last Amazon FBA Course - [ 2022 ] Private Label Guide - Brock Johnson

The Last Amazon FBA Course – [2022] Private Label Guide” to łatwa i przyjemna instrukcja obsługi Amazon FBA. Dowiesz się, jak wystartować z własnym biznesem online i zarabiać tyle, ile ci się podoba.

Poznasz tutaj metody negocjacji, które pozwolą ci ustalać takie ceny, jakie ci odpowiadają, znajdziesz produkt, który pozostanie na szczycie w rankingach Amazon i będzie cieszył się sporym popytem, oraz dowiesz się, jak utrzymać przy sobie klientów na długi czas.

Autor kursu zwraca także uwagę na niby nic nie znaczące szczegóły, które mogą znacznie ułatwić ci życie. Dowiesz się na przykład, jak opisać i nadać towar, aby bez problemu dotarł on do magazynów Amazona.

5. Amazon FBA Course - How to Sell on Amazon MASTERY Course - Course Envy

Amazon FBA Course – How to Sell on Amazon Mastery Course” to szkolenie, które krok po kroku przeprowadzi cię przez proces sprzedaży na Amazon. Wszystko zacznie się oczywiście od analizy produktów i popytu na Amazonie.

Kiedy już zdecydujesz, co chciałbyś sprzedawać, dowiesz się, jak znaleźć odpowiedniego producenta i jak wynegocjować przystępną cenę. Nauczysz się również sprowadzać produkty do wybranego kraju, przesyłać je do magazynów Amazon i utrzymywać wysokie pozycje w rankingach produktów.

Dzięki temu kursowi sprzedaży na Amazonie będziesz mógł zarabiać pieniądze bez wychodzenia z domu i bez martwienia się o przechowywanie i sprzedaż towarów.

6. Kurs sprzedaży na Amazon FBA - Epic Selling

Kurs sprzedaży na Amazon FBA” to kompleksowe szkolenie, które pozwoli ci stworzyć własną, silną markę i sprzedawać produkty na Amazon.

Dzięki temu szkoleniu poznasz skuteczne metody sprzedaży produktów w Europie i w Stanach Zjednoczonych. Dowiesz się, jak rozpocząć własny biznes krok po kroku, a jeśli zasady ulegną zmianie, otrzymasz aktualizację. To samo dotyczy samego kursu: jeśli zostanie on zaktualizowany lub ulepszony, dostaniesz dostęp do wszystkich zmian.

Kurs prowadzony jest przez specjalistów do spraw logistyki, finansów i sprzedaży, Mają oni doświadczenie w międzynarodowym biznesie i świetnie orientują się w trendach panujących online.

Na czym polega Amazon Fba?

Amazon Fba to rodzaj biznesu, który pozwala na sprzedaż na Amazon bez posiadania własnego fizycznego magazynu. Przedsiębiorca korzysta wtedy z sieci logistycznej firmy Amazon (Fulfilled By Amazon).

Cały proces wygląda mniej więcej tak: przedsiębiorca odpowiedzialny jest za produkcję własnego produktu. Każdy stara się zrobić to po niskich kosztach (być może w Chinach).

Następnie należy zająć się importem towaru do wybranego kraju i do jednego z magazynów logistycznych Amazon. Na koniec produkt zostanie sprzedany online za pośrednictwem SellerCentral, portalu Amazona dla sprzedawców.

Aby skorzystać z tej oferty Amazona, należy poświęcić trochę czasu na zdobycie odpowiedniej wiedzy. Najlepszym rozwiązaniem jest zainwestowanie w kurs Amazon Fba, który w krótkim czasie nauczy cię wszystkich potrzebnych działań.

Wszystkie wyżej zaproponowane szkolenia Amazon Fba są niezwykle praktyczne, nie ograniczają się do teorii, a tym samym pozwolą ci się od razu uniezależnić: będziesz mógł natychmiast zacząć biznes z Amazon Fba. Nie czekaj więc i wybierz swój kurs sprzedaży na Amazonie!

5/5 - (2 votes)

Czytaj również: