Kursy CorelDRAW: najlepsze szkolenia online

kursy coreldraw

Planujesz zacząć przygodę z grafiką wektorową? A może chcesz poznać bardziej zaawansowane techniki i metody stosowane w sztuce robienia zdjęć? Jeśli tak, kursy CorelDRAW to coś, czego potrzebujesz!

CorelDRAW to pakiet programów do grafiki wektorowej i nie tylko. Jest jednym z najchętniej używanych narzędzi tego typu na rynku, ze względu na swoją wszechstronność i świetną jakość. Umiejętność obsługi i tworzenia w CorelDRAW oznaczają spore możliwości na rynku pracy.

Aby zdobyć tę wiedzę, wystarczy wziąć udział w jednym z kursów CorelDRAW. Szkolenia tego typu nie są drogie, a wszystkie wykłady i zadania można odbyć bez wychodzenia z domu lub z dowolnego miejsca na Ziemi. Czytaj dalej i znajdź kurs CorelDRAW online, który najlepiej odpowiada twoim potrzebom!

Kursy CorelDraw: 6 najlepszych

1. Kurs CorelDRAW - projekty marketingowe - Tomasz Kubisztal

Kurs CorelDRAW – projekty marketingowe” to szkolenie online skupiające uwagę na tworzeniu materiałów reklamowych, stworzone przez Tomasza Kubisztala.

Podczas kursu poznasz odpowiednie narzędzia dostępne w programie CorelDRAW, dowiesz się, jak używać ich w konkretnych sytuacjach, oraz poznasz przydatne skróty klawiszowe, które skracają znacznie czas pracy. Nauczysz się tworzyć kreatywne i inspirujące projekty, które przyciągną wzrok klientów.

Kurs ten przeznaczony jest zarówno dla początkujących, jak i nieco zaznajomionych już z tematem grafików. Oprócz lekcji wideo, do twojej dyspozycji są także różne testy i zadania, które pozwolą ci wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.

2. Kurs CorelDRAW - wizualizacja produktów - Tomasz Kubisztal

Kurs CorelDRAW – wizualizacja produktów” to szkolenie Tomasza Kubisztala przeznaczone dla tych, którzy chcą nauczyć się projektowania realistycznych wizualizacji produktów.

Do pracy wykorzystany zostanie oczywiście program CorelDRAW. Podczas szkolenia nauczysz się, jak projektować naklejki, etykietki, nadruki i opakowania. Dowiesz się, jak narysować realistyczne produkty, które potem możesz wykorzystać w dowolnym projekcie. W końcu, poznasz również cały proces przygotowywania projektu do wydruku.

Szkolenie trwa 9,5 godziny, a wszystkie lekcje dostępne są w formie wykładów online, co oznacza, że odbyć je możesz bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, w momencie wykupienia kursu, otrzymujesz dożywotni dostęp do materiałów.

3. Kurs CorelDRAW - tworzenie ilustracji - Tomasz Kubisztal

Kurs CorelDRAW – tworzenie ilustracji” to kolejne szkolenie przygotowanie przez mistrza CorelDRAW Tomasza Kubisztala. Tym razem zajmiemy się tworzeniem ilustracji.

Kurs ten przeznaczony jest dla początkujących, ale zaznajomionych już nieco z programem grafików. Jeśli znasz już podstawowe narzędzia i umiesz tworzyć proste kształty, na pewno dużo nauczysz się podczas tego szkolenia. Dowiesz się, jak kreatywnie wykorzystać bardziej zaawansowane narzędzia, jak tworzyć zaskakujące, oryginalne projekty i jak ulepszy istniejące już ilustracje.

Jeśli przejdziesz przez cały kurs uważnie, słuchając wykładów i wykonując ćwiczenia i testy, na koniec otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia, który wzbogaci twoje CV.

4. Kurs CorelDRAW - kompendium wiedzy - Tomasz Kubisztal

Kurs CorelDRAW – kompendium wiedzy” to obszerny kurs, który ogólnie podchodzi do tematu  programu CorelDRAW.

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z CorelDRAW, to szkolenie będzie dla ciebie idealne. Poznasz podstawy obsługi tego programu, dowiesz się, jak zacząć pracę z grafiką wektorową i utrwalisz najistotniejsze informacje. Dzięki temu szkoleniu szybko nauczysz się podstaw i będziesz w stanie samodzielnie projektować ulotki, opakowania, banery czy wizytówki.

Kurs trwa 7,5 godziny i składa się z 79 wykładów dostępnych online. Do tego, masz również dostęp do zadań i testów, które pozwolą ci utrwalić wiedzę i umiejętności.

5. CorelDraw Designer - Tomasz Kubisztal

CorelDRAW Designer” to istna gratka dla wszystkich, którzy chcą szybko i skutecznie podstać wszystkie aspekty CorelDRAW i stać się prawdziwymi profesjonalistami w swojej dziedzinie.

Szkolenie to to tak naprawdę większy program edukacyjny zawierający w sobie wszystkie wcześniej omówione kursy, z tą małą różnicą, że na koniec czeka cię oficjalny egzamin i jeśli ci się na nim powiedzie, otrzymasz certyfikat, który wart jest więcej niż zaświadczenie otrzymywane po pojedynczym kursie.

Zachęcająca jest również cena, która niższa jest niż suma cen wszystkich czterech kursów.

6. CorelDRAW for Beginners: Graphic Design in Corel Draw - Radu Velcea

CorelDRAW for Beginners: Graphic Design in CorelDRAW” to szkolenie przeznaczone dla zupełnie początkujących użytkowników CorelDRAW.

Dzięki bardzo przystępnym i łatwym do zrozumienia lekcjom nauczysz się bez problemu korzystania z najważniejszych narzędzi oferowanych przez program.  Dowiesz się, jak projektować własne wizytówki, jak dodawać efekt 3D do różnych obiektów, jak tworzyć unikalne palety kolorów, oraz jak tworzyć loga i grafiki.

Kurs trwa zaledwie 3,5 godziny, wszystkie lekcje dostępne są w formie wideo online, a na koniec możesz ubiegać się o wystawienie ceryfikatu ukończenia kursu.

Czym jest CorelDRAW i dlaczego warto umieć go obsługiwać?

CorelDRAW to produkt kanadyjskiej firmy Corel Corporation. W jego skład wchodzi zestaw programów graficznych. Niegdyś podstawową funkcją programu było tworzenie grafiki wektorowej, jednak teraz dostępnych jest wiele innych funkcji dotyczących grafiki komputerowej.

Program ten pozwala tworzyć własne cyfrowe dzieła sztuki, obrabiać zdjęcia, edytować wideo, zarządzać multimediami i plikami oraz wiele innych. Jest to więc idealne narzędzie dla freelancerów, jak i dla pracujących w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach grafików i projektantów.

Aby nauczyć się tworzenia w CorelDRAW lub aby wzbogacić swoje umiejętności, wybierz kurs CorelDRAW dostosowany do twoich celów i potrzeb. Dzięki szkoleniom możesz w krótkim czasie nauczyć się wszystkich niezbędnych działań i ciekawych sztuczek.

W ten sposób zdobędziesz cenne umiejętności, które obecnie są niezwykle pożądane, szczególnie w świecie social mediów.

Wszystkie zaprezentowane wyżej kursy CorelDRAW są bardzo praktyczne, gdyż oprócz teorii zawierają mnóstwo ćwiczeń, zadań oraz przykładów. Dodatkowo oferują one certyfikat ukończenia kursu, co potwierdzi zdobyte przez ciebie umiejętności. A wszystko to bez wychodzenia z domu.

5/5 - (1 vote)

Czytaj również: