Szukaj
Close this search box.

Kursy Facebooka: najlepsze kursy reklamy, marketingu i dla biznesu

kursy facebooka

Kursy Facebooka cieszą się ostatnią dużą popularnością. Nic dziwnego, bowiem Facebook to potężne narzędzie, które nie służy jedynie do dzielenia się wiadomościami czy zdjęciami ze znajomymi.

Ta platforma społecznościowa to także znakomite miejsce, które umożliwia firmom kontakt z potencjalnymi klientami i może być używana chociażby jako sposób promocji i reklamy wielu produktów.

Na rynku znajdziemy wiele szkoleń online, które pomogą nam poznać i wykorzystywać ogromne możliwości tego portalu społecznościowego. Dzięki kursom prowadzonym przed specjalistów z dziedziny marketingu, reklamy i biznesu dowiesz się, jak zdobywać nowych odbiorców i zwiększać widoczność swojej firmy w Internecie.

Kursy Facebooka przedstawione w poniższym rankingu to jedne z najlepszych propozycji dla wszystkich, którzy chcą budować dobre i długofalowe relacje ze swoimi odbiorcami. Dodatkowo z kursów dowiesz się, jak efektywnie stosować kampanie reklamowe i wdrażać różne strategie marketingowe. 

Szkolenia, o których przeczytasz poniżej, dedykowane są zarówno początkującym, jak i zaawansowanym użytkownikom Facebooka, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat korzystania z jego zasobów.

Poznaj więc sztuczki i triki, które pomogą ci rozwijać twój biznes!

Kursy Facebooka online: top 8

1. Reklama na Facebooku od podstaw - Artur Ziółkowski

Reklama na Facebooku od podstaw” to kurs autorstwa Artura Ziółkowskiego, dzięki któremu będziesz mógł pozyskać nowych klientów i znacząco zwiększyć swoje zyski. W tym szkoleniu dowiesz się, jak stworzyć skuteczną kampanię reklamową na Facebooku, która zachęci niezdecydowanych odbiorców do odwiedzenia prowadzonego przez ciebie sklepu.

Biorąc udział w kursie, poznasz nowe, efektywne techniki zdobywania klientów i praktyki prowadzenia kampanii reklamowych. Ponadto nauczysz się wykorzystywać reklamy na Facebooku w taki sposób, aby efektywnie promować swój sklep internetowy bądź stacjonarny.

Jeśli jesteś początkującym marketingowcem lub właścicielem niewielkiej firmy i nie stać cię na duże inwestycje związane z reklamą, ten kurs będzie dla ciebie idealny!

2. Reklama na Facebooku dla zaawansowanych - Artur Ziółkowski

Kolejnym kursem proponowanym przez Artura Ziółkowskiego jest „Reklama na Facebooku dla zaawansowanych”.

To szkolenie dedykowane jest osobom, które znają już podstawy prowadzenia kampanii reklamowych na tym portalu społecznościowym. Będzie więc idealne dla freelancerów, marketingowców i właścicieli małych i średnich firm, którym Facebook jako narzędzie promocji jest dobrze znany.

Na kursie nauczysz się analizowania wyników kampanii, wykorzystywania reklam leadowych i dynamicznych, projektowania tekstów A/B czy korzystania z growth hackingu. Dodatkowo poznasz takie narzędzia jak Facebook Locations, Dynamic Ads czy katalog produktów oraz oferowane przez nie korzyści dla biznesu.

98% użytkowników, którzy skorzystali z oferty kursu, oceniło go na najwyższą możliwą ocenę. Osoby te cenią sobie, m.in. możliwość poznania nowych i przynoszących realne korzyści zagadnień oraz prosty sposób przekazywanych informacji.

3. Jak prowadzić fanpage na Facebooku – Adam Bakalarz

Jak prowadzić fanpage na Facebooku” to szkolenie prowadzone przez Adama Bakalarza. Uczestnictwo w kursie pomoże ci dowiedzieć się jak założyć fanpage dla swojego biznesu, zbudować wizerunek firmy i zwiększyć sprzedaż produktów.

Jeśli chcesz prowadzić marketing darmowymi metodami i zwiększyć widoczność swojej firmy w sieci, koniecznie sprawdź ten kurs! Dzięki niemu dowiesz się również, jak analizować działania konkurencji, budować nowe wpisy oraz angażować swoich odbiorców i tworzyć z nimi długotrwałe relacje.

Adam Bakalarz przeprowadzi cię krok po kroku przez proces zakładania i tworzenia fanpage’a na Facebooku. Po szkoleniu będziesz w stanie jak najlepiej zaprezentować swój biznes na tym potężnym portalu społecznościowym i jednocześnie znacznie zwiększyć swoje zyski.

4. Kurs Marketing i sprzedaż na Facebooku – Katarzyna Głąb

Kurs Marketing i sprzedaż na Facebooku” to doskonały sposób na zwiększenie skuteczności działań marketingowych na Facebooku. Dzięki szkoleniu dowiesz się, jak efektywnie wykorzystać możliwości fanpage’a firmowego do zwiększenia sprzedaży i pozyskiwania nowych klientów.

Biorąc udział w kursie, nauczysz się podstaw płatnych reklam na Facebooku, korzystania z różnych typów wpisów (np. karuzela, ankieta, live czy relacje) oraz budowania lejków sprzedażowych. Autorka, Katarzyna Głąb, zapozna cię także z tajnikami tworzenia biznesowych treści, które pomogą aktywnie wesprzeć twoją sprzedaż.

Pamiętaj, że profil na Facebooku powinien być wizytówką twojej firmy, ponieważ potencjalni klienci bardzo często odwiedzają go przez podjęciem decyzji o kupnie produktów. Dlatego warto sięgnąć po ten kurs i nauczyć się właściwego prowadzenia swoich profili społecznościowych.

5. Facebook Ads 2022 - Praktyczny Marketing w Social Media – Michał Lubaszewski

Facebook Ads 2022 – Praktyczny Marketing w Social Media” to kurs autorstwa Michała Lubaszewskiego, dzięki któremu osiągniesz sukces w mediach społecznościowych. Uczestnictwo w szkoleniu pozwoli ci opanować platformę Facebook Ads i wykorzystywać wszystkie jej możliwości.

Kurs pomoże ci nauczyć się prowadzenia skutecznych kampanii marketingowych i stosowania zaawansowanych strategii reklamowych. Dedykowany jest zarówno zaawansowanym, jak i początkującym użytkownikom Facebooka.

Uczestnicząc w szkoleniu, nauczysz się dobierać grupy docelowe, planować budżet kampanii marketingowych czy wykorzystywać metody remarketingu. Jeśli zależy ci na zmniejszeniu kosztów i zwiększeniu liczby konwersji poprzez zoptymalizowanie swoich reklam na Facebooku, nie wahaj się i skorzystaj z tego kursu!

6. Facebook Bot Expert – Mirosław Skwarek

Kurs „Facebook Bot Expert” to pomocne narzędzie, które nauczy cię zdobywać klientów dzięki chatbotom i automatyzacji sprzedaży na Facebooku. Autor, Mirosław Skwarek, zapozna cię z tajnikami korzystania z botów na tym portalu społecznościowym.

Dzięki kursowi dowiesz się, jak budować listy subskrybentów na Messengerze, jak zwiększać poziom zaangażowania fanów, w jaki sposób wdrażać marketing automation czy jak osiągać wysoki poziom open rate.

Udział w szkoleniu pomoże ci także poznać skuteczne techniki wysyłania masowych wiadomości na Messengerze, sposoby przenoszenia kontaktów do list messengerowych oraz metody  ustawiania automatów sprzedażowych na fanpage’ach. Weź udział w tym kursie, a na pewno się nie zawiedziesz!

7. Facebook Blueprint – Facebook

Facebook Blueprint” to platforma stworzona przez Facebook, która oferuje kursy edukacyjne, oraz programy certyfikacyjne i szkoleniowe. Dzięki nim będziesz mógł nauczyć się efektywniejszego wykorzystywania platform marketingowych oferowanych przez Facebooka.

Facebook Blueprint oferuje całkowicie bezpłatne kursy internetowe, dzięki którym rozwiniesz swoje zdolności marketingowe i reklamowe na wielu portalach społecznościowych.

Dostępne szkolenia nauczą cię budowania swojej widoczności, wprowadzania biznesu do Internetu, przyciągania odbiorców i potencjalnych klientów czy ulepszania strategii reklamowych.

Kursy dedykowane są wszystkim, którzy chcą zdobyć wiedzę na temat zarabiania na portalach społecznościowych, takich jak Facebook czy Instagram oraz na temat przyciągania dużych grup odbiorców i kształtowania swojej firmy w Internecie. Sprawdź ofertę kursów Facebook Blueprint już teraz!

8. Facebook Elite 2.0 – Dawid Bagiński

Celem kursu Dawida Bagińskiego „Facebook Elite 2.0” jest pokazanie uczestnikom, jak zwiększyć obroty firmy oraz liczbę nowych klientów. Dzięki szkoleniu dowiesz się w jaki sposób dzięki Facebookowi pozyskiwać od 50 klientów miesięcznie.

Uczestnicząc w kursie, nauczysz się krok po kroku jak tworzyć i skutecznie prowadzić kampanię reklamową w social mediach i na tym zarabiać. Dawid Bagiński pomoże ci znaleźć klientów do twojego biznesu oraz podpowie, jak zbudować dochodowy fanpage oraz tworzyć reklamy, które przyniosą wiele korzyści prowadzonej przez ciebie firmie.

Szkolenie dedykowane jest marketerom, przedsiębiorcom, dyrektorom przedsiębiorstw, firmom internetowym i stacjonarnym oraz wszystkim tym, którzy sprzedają własną wiedzę (np. blogerom, dietetykom czy psychologom). Weź udział w kursie i zwiększ rozpoznawalność swojego biznesu w sieci!

Zobaczyliśmy wspólnie, jakie kursy Facebooka są obecnie dostępne na rynku. Według mnie są to wysokiej jakości szkolenia, które pogłębią twoją wiedzę na temat tego portalu społecznościowego i efektywnego korzystania z jego możliwości.

Mam nadzieję, że przygotowany przeze mnie ranking pomoże ci zdecydować się na wzięcie udziału w tego typu kursach.

Dzięki uczestnictwie w szkoleniach z pewnością będziesz w stanie samodzielnie zadbać o prawidłowy rozwój swojego biznesu i pozyskiwanie nowych klientów. Kursy Facebooka na pewno przyczynią się do zwiększenia zysków i promowania twojej firmy w Internecie!

Zobacz także: Kursy Instagrama

5/5 - (2 votes)

Czytaj również: