Szukaj
Close this search box.

Kursy TikToka: 5 najlepszych szkoleń online

Kursy TikToka

Interesują cię kursy TikToka, które pozwoliłyby ci opanować podstawy tej aplikacji? Publikujesz na TikToku już od jakiegoś czasu, ale czujesz, że mógłbyś lepiej wykorzystać jego możliwości? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu!

W tym artykule zaprezentujemy najlepsze kursy TikToka. Będzie to lista najskuteczniejszych szkoleń online. Żeby wziąć w nich udział, nie musisz nawet wychodzić z domu, a stale dostępne materiały pozwolą ci wrócić do trudniejszych tematów.

Przystępne ceny, doświadczeni prowadzący, wartościowe materiały i spora dawka wiedzy sprawią, że będzie to czas spędzony przyjemnie i pożytecznie. Mam nadzieję, że dzięki poniższym krótkim recenzjom zdołasz wybrać kurs TikToka, który najlepiej się sprawdzi w twoim przypadku.

Obojętne, czy prowadzisz prywatne konto, czy używasz TikToka do celów biznesowych, po jednym z niżej zaprezentowanych kursów na pewno uda ci się osiągnąć sukces.

Kursy TikToka: 5 najlepszych

1. Wprowadzenie do TikToka dla kreatywnych - That Icelandic Guy

Wprowadzenie do TikToka dla kreatywnych” to kurs TikToka dostępny na platformie Domestika, stworzony przez Arnulfura Hakonarsona znanego jako That Icelandic Guy. Od wielu lat używa on TikToka do tworzenia i kreowania własnej marki.

Podczas tego kursu dowiesz się, jak stworzyć konto na TikToku od podstaw. Autor poprowadzi cię krok po kroku przez cały proces tworzenia profilu, a następnie zasypie cię skutecznymi wskazówkami, jak go rozwijać. Nauczysz się tworzyć treści, które przyciągną nowych obserwujących.

Kurs jest w języku angielskim, jednak dostępne są napisy po polsku i wielu innych językach. Treść przeznaczona jest dla zupełnie początkujących użytkowników, jednak i zaawansowani TikTokerzy zapewne dowiedzą się tu czegoś nowego.

2. TikTok Marketing 2022: Grow Your Account & Master TikTok Ads - Darius Mora, Evan Kimbrell

TikTok Marketing 2022: Grow Your Account & Master TikTok Ads” to kurs TikToka przygotowany przez Dariusa Morę i Evana Kimbrella. Kurs dostępny jest w języku angielskim na platformie Udemy z automatycznymi polskimi napisami.

Autorzy kursu zapewniają, że dzięki ich wskazówkom w ciągu 30 dni poprawisz swoje konto TikTok i zaczniesz osiągać dobre wyniki. W trakcie wykładów w formie wideo dowiesz się, jak organicznie rozwijać swój profil, jak tworzyć treści idealnie pod algorytmy TikToka i jak promować własne konto, nawet jeśli jest ono zupełnie nowe.

Dzięki wskazówkom doświadczonych TikTokerów zoptymalizujesz swój profil, wybierzesz chwytliwą nazwę użytkownika i nauczysz się wykorzystywać TikTok do prowadzenia i promowania własnego biznesu.

Kurs składa się ze 136 wykładów online, które obejrzeć możesz kiedy tylko chcesz i ile razy masz ochotę. Na koniec możesz ubiegać się o certyfikat ukończenia kursu.

3. TikTok Ads Masterclass: The Complete A-Z TikTok Ads Course - Leon Chaudhari

TikTok Ads Masterclass: The Complete A-Z TikTok Ads Course” to kurs TikTok, którego autorem jest Leon Chaudhari. Nie jest to kurs dla zupełnie początkujących i jeśli chcesz z niego korzystać, powinieneś posiadać już konto na TikToku.

Jest to kurs przeznaczony dla ludzi, którzy chcą zacząć wykorzystywać TikTok Ads to promocji własnej marki. Nauczysz się tu tworzyć reklamę na TikToku od podstaw oraz dowiesz się, jak zarabiać na reklamach i jak zjednywać sobie coraz to większą grupę odbiorców.

Kurs ten trwa 4,5 godziny i jest dostępny w pełni online. Oznacza to, że otrzymujesz do niego dożywotni dostęp, a treści dostępne są o każdej porze dnia i nocy. Jedyne czego potrzebujesz to Internet. Kurs składa się z 39 wykładów w formie wideo.

4. TikTok od podstaw - Jakub Biel

Czas teraz na coś nieco innego. Kurs TikToka „TikTok od podstaw” stworzony przez Jakuba Biela to profesjonalne szkolenie online, które sprawi, że staniesz się profesjonalistą w temacie.

Kurs można zrobić nawet w jeden dzień, jednak nie ma pośpiechu. 14 rozdziałów poświęconych od początku do końca TikTokowi można przerabiać na raty.

Dostęp do treści będziesz miał przez 90 dni przy wykupieniu najtańszego pakietu. Najdroższy pakiet pozwala na 2-letni dostęp. Ten pakiet pozwoli ci również skorzystać z 1 godziny indywidualnych konsultacji i 7-dniowych personalizowanych scenariuszy.

Podczas kursu dowiesz się, jak stworzyć konto TikTok i poznasz wszystkie istotne funkcje platformy. Nauczysz się optymalizować i analizować twoje wyniki, nagrywać i edytować wideo, wykorzystywać skuteczne hashtagi i tworzyć treści viralowe.

5. Kurs TikToka - Ewa Zawada

Kurs TikToka” to szkolenie online pozwalające poznać tajniki tej platformy social media prowadzone przez Ewę Zawadę – jedną z najpopularniejszych tiktokerek w Polsce.

Kurs skierowany jest do ludzi, którzy chcą stać się sławni na Tiktoku. Ewa zdradza wiele sztuczek, które sama wykorzystała na drodze do sławy.

Podczas kursu dowiesz się, co zrobić, żeby twoja popularność zwiększała się każdego dnia. Nauczysz się tworzyć treści, które będą atrakcyjne dla odbiorców oraz zrozumiesz, jak działa algorytm TikToka i jak wykorzystać tę wiedzę w codziennych publikacjach.

Kurs składa się z 34 części podzielonych tematycznie. Kupując szkolenie otrzymujesz roczny dostęp oraz kilka przydatnych prezentów. Na koniec kursu otrzymasz certyfikat podpisany przez samą Ewę.

Kurs TikToka: czy warto?

Platforma TikTok z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularna. Używają jej wszyscy: osoby prywatne, znani i aspirujący influencerzy, małe firmy i wielkie korporacje. TikTok powoli staje się najskuteczniejszą platformą do promocji biznesu lub zdobywania sławy jako twórca treści online.

Obojętne, czy TikTok to dla ciebie tylko zabawa, czy próbujesz wypromować na nim swoją firmę. Warto podszkolić się z wielu funkcji, o których nie miałeś pojęcia.

Idealnym rozwiązaniem są kursy TikToka. To tam specjaliści i doświadczeni użytkownicy pokażą ci, jak właściwie i skutecznie używać tej platformy.

Dzięki kursom poznasz mało znane, a dające niesamowity efekt triki. Dowiesz się jak uczynić z TikToka doskonałe narzędzie marketingu i reklamy oraz jak zdobyć sławę w mediach społecznościowych.

Warto z takiego kursu skorzystać, ponieważ w wygodny i szybki sposób zdobędziesz profesjonalną wiedzę. Prowadzący krok po kroku przeprowadzi cię przez kolejne tematy, tłumacząc wszystko od początku.

Dostęp do materiałów z kursu jest zazwyczaj dożywotni, więc jeśli w przyszłości czegoś zapomnisz lub będziesz potrzebował powtórki, wiedza stoi dla ciebie otworem.

5/5 - (2 votes)

Czytaj również: