Czy MrInsta naprawdę działa? Opinie, recenzja i ceny

MrInsta

Szukasz więcej informacji o MrInsta?

Rozwój twojego profilu na Instagramie jest coraz bardziej skomplikowany przez algorytm tego portalu, który z czasem został wyszkolony do wykrywania aktywności klasycznych botów. Teraz prawie wszystkie automatyzacje dla Instagrama są przestarzałe, więc niezbędne są nowe metody promocji.

W coraz większym stopniu użytkownicy skupiają się na rozwoju organicznym. MrInsta, który działa od 2013 roku, zaspokaja potrzebę szybkiego wzrostu na Instagramie bez natrafiania na tymczasowe blokady i poprzez ukierunkowaną strategię targetowania.

Ale jak dokładnie działa MrInsta? Co odróżnia go od innych podobnych serwisów i sprawia, że jest lepszy od klasycznych botów? Przekonamy się o tym w tym artykule!

MrInsta: co to takiego?

MrInsta to serwis internetowy stworzony w 2013 roku, którego celem jest stymulowanie rozwoju konta na Instagramie poprzez innowacyjny mechanizm oparty na targetowaniu według zainteresowań.

mrinsta free followers

To, co odróżnia go od innych usług, to system używany do pomocy Instagramerom, który jest korzystny zarówno pod względem wyników, jak i kosztów, ponieważ jest to usługa freemium. Powiemy o tym w sekcji o działaniu MrInsta.

Jakie usługi oferuje MrInsta?

Oprócz skupiania się na Instagramie, MrInsta rozszerza również swoją ofertę na inne znane platformy. Poniżej znajduje się pełna lista najlepszych pakietów dostępnych dla każdego z tych portali.

Instagram

Dla platformy Instagram oferowanych rozwiązań jest bardzo dużo, począwszy od darmowych followerów do automatycznych komentarzy, aż po zwykłe lajki. Ale przyjrzyjmy się im dokładniej.

DARMOWI FOLLOWERSI

Z MrInsta wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się, aby uzyskać darmowych obserwujących. I to bez żadnych ukrytych kosztów! Po ustawieniu niektórych informacji w celu otrzymania odpowiednich followersów można uzyskać nowych obserwujących co 12 godzin.

W zasadzie jedyną rzeczą, którą będziesz musiał zrobić, jest obserwowanie wskazanych użytkowników. Nie martw się, liczba followersów, którą otrzymasz jest większa niż liczba tych, których musisz obserwować!

PŁATNI FOLLOWERSI

Istnieje inna metoda, która pozwala na uzyskanie tego samego rodzaju followersów, ale bez konieczności obserwowania innych kont – jest to pakiet premium. Działa on automatycznie, bez konieczności ponownej aktywacji, co 24 godziny.

Różne rodzaje pakietów są dostępne w zależności od liczby followersów, której potrzebujesz. Ich liczba waha się od 250 do maksimum 10.000. Istnieje również oferta, która zapewnia ci tylko amerykańskich i/lub brytyjskich followersów.

INSTAGRAMOWE POLUBIENIA

Dzięki temu pakietowi możesz otrzymać od 100 do 50 000 polubień w ciągu 24 godzin i piąć się w górę w rankingu polecanych postów w feedzie i sekcji explore. W rzeczywistości, otrzymując tak wiele polubień natychmiast po publikacji, można stać się naprawdę popularnym. To działa jak efekt domina!

Możesz również zdecydować się na darmowe rozwiązanie. Wtedy dostaniesz 20 polubień na post co 12 godzin. Dodatkowo istnieje opcja automatycznych polubień, dzięki którym otrzymujesz like za każdym razem, gdy publikujesz post, bez konieczności kupowania ponownie pakietu.

WYŚWIETLENIA NA INSTAGRAMIE

Z pakietem Instagram Views możesz otrzymać od 100 do 100.000 wyświetleń twoich filmów trwających mniej niż 60 sekund. Istnieją również dwa inne pakiety z wyświetleniami IGTV i Instagram Reels. Oba zaczynają się od 500 i sięgają 100.000.

Potencjał tych 3 pakietów polega na tym, że można zgromadzić ogromną liczbę interakcji. Biorąc pod uwagę znaczenie wideo w porównaniu do zdjęć, można w ten sposób dotrzeć do większej liczby użytkowników.

KOMENTARZE

Jednym z najważniejszych wskaźników służących do szacowania zaangażowania twoich followersów jest liczba komentarzy pod każdym postem. Ponieważ całkowita liczba polubień nie jest już widoczna, skupiamy się na komentarzach.

Im więcej komentarzy mają twoje posty, tym bardziej stajesz się godny zaufania i „sławny”. Dlatego też pakiet komentarzy oferuje od 10 do 100 komentarzy dla twoich postów, z których wszystkie mogą być dostosowane do twoich potrzeb. Personalizacja pozwala nadać im realny wygląd.

INSTAGRAM PACKAGE DEAL

Wreszcie istnieją 3 oddzielne pakiety, które zawierają kombinację polubień, komentarzy, followersów i wyświetleń. Pierwszy z nich to pakiet basic, który daje 2.000 obserwujących, 1.000 wyświetleń, 500 lajków i 10 konfigurowalnych komentarzy.

Drugi pakiet jest pakietem premium i zawiera około dwa razy więcej elementów niż podstawowy. Tak samo jest w przypadku ostatniego, „celebrity„, który podwaja liczbę wszystkiego w porównaniu do pakietu premium. Ceny są zróżnicowane i wynoszą odpowiednio 79, 149, 229 dolarów.

YouTube

MrInsta ma zespół, który zajmuje się platformą YouTube od 2011 roku. Oznacza to, że ich usługi opierają się na doświadczeniu z pierwszej ręki i ciągłym korzystaniu z platformy. Specjaliści ci dokładnie wiedzą, jakie metody są najlepsze, aby wyróżnić twoje filmy.

YOUTUBE SEO

Pierwszy pakiet, „Youtube Channel Evaluation„, dotyczy optymalizacji twojego kanału Youtube. Dostając konkretne instrukcje, takie jak szczegółowy plan działania i najlepsze słowa kluczowe, będziesz w stanie uplasować się wyżej w wynikach wyszukiwania.

Drugi pakiet „Youtube Graphic Design” pomoże ci w projektowaniu graficznym, oferując profesjonalne miniaturki, które wyróżnią twoje filmy, a także banery z twoim logo, które poprawią twój CTR (click through rate).

Trzeci pakiet, „Youtube Videos SEO„, to porady dotyczące wideo. Nauczysz się na przykład stosować najlepszy tytuł, aby zwiększyć liczbę kliknięć.

SUBSKRYBENCI YOUTUBE

Inną możliwością dotyczącą Youtube jest zakup od 50 do 2000 subskrybentów. Zdobywając więcej subskrybentów na swoim kanale, będziesz wydawał się bardziej wiarygodny. Z czasem przekonasz się, że znacznie lepiej radzisz sobie z publikowaniem nowych filmów.

W przeciwnym razie, jeśli chcesz, możesz skorzystać z SubPals, darmowej platformy marketingowej, która jest częścią MrInsta. Zaprojektowano ją, aby pomóc ci zwiększyć liczbę subskrybentów i lajki za darmo.

KOMENTARZE YOUTUBE

Kolejnym ważnym elementem, który podkreśla jakość twoich filmów, są komentarze. Dzięki SubPals masz dostęp do systemu wymiany komentarzy, dzięki czemu możesz stworzyć prawdziwą społeczność pod swoimi filmami.

Komentarze są zawsze bardzo ważne, ponieważ zarówno na Instagramie, jak i na Youtube dają pojęcie o aktywnym i realnym uczestnictwie użytkowników, którzy oglądają twoje treści.

Spotify

Król muzycznych serwisów streamingowych jest pierwszą platformą, na której można promować samodzielnie tworzoną muzykę. MrInsta pomyślał o tym i przygotował trzy pakiety, z których każdy odnosi się do innej potrzeby.

FOLLOWERSI SPOTIFY

Ostatecznym celem jest często zwiększenie liczby obserwujących, w celu poprawy rozpoznawalności profilu, zaangażowania nowych słuchaczy i promowania dalszego wzrostu organicznego.

Z tego pakietu można uzyskać między 100 a 15 tysięcy zwolenników w ciągu 72 godzin od zakupu. Należy pamiętać, że według MrInsta serwis zawsze dostarcza nieco wyższą liczbę zwolenników, więc tym bardziej warto z niego skorzystać.

FOLLOWERSI PLAYLISTY SPOTIFY

W tym przypadku nie otrzymujesz followersów swojego osobistego profilu, ale followersów swoich playlist, które oczywiście mogą zawierać twoją muzykę. Jest to również bardzo praktyczna metoda, jeśli chcesz być utożsamiany ze znanymi artystami.

Ta oferta obejmuje od 100 do 10.000 followersów, a to bardzo dużo jak na playlistę. Weź pod uwagę, że większość playlist na Spotify ma nie więcej niż 200 followersów.

SPOTIFY PLAYS

I tu dochodzimy do najbardziej pożądanego marzenia, czyli posiadania dużej liczby odsłuchań Spotify. Dzięki MrInsta możesz kupić ogromnąliczbę odtworzeń, od 1000 do 50 tysięcy. Jeśli masz szansę kupić największy pakiet, jesteś na dobrej drodze do sławy.

Dziś algorytmy Spotify monitorują twoje odtworzenia w czasie. Jeśli radzisz sobie dobrze i systematycznie, twoje utwory są sugerowane użytkownikom serwisu i otrzymują dodatkowe odtworzenia.

SoundCloud

SoundCloud to kolejna platforma do streamingu muzyki, stworzona z innym zamiarem niż Spotify, ale wciąż będąca punktem odniesienia dla producentów muzycznych i wytwórni poszukujących nowych talentów.

ODTWORZENIA NA SOUNDCLOUD

Także tutaj liczba odtworzeń określa, jak dobrze twoje utwory zostały docenione przez publiczność, a zatem jak dobry jesteś jako artysta. Jeśli chcesz zdobyć więcej zwolenników, musisz zwiększyć ten parametr.

MrInsta pozwala zarobić od 100 do aż 50.000 odtworzeń, a to szalona ilość nie często widziana u zwykłych artystów.

POLUBIENIA I POBRANIA NA SOUNDCLOUD

Aby jeszcze bardziej zwiększyć szansę na szybkie rozprzestrzenienie się twojej nowej piosenki na Soundcloud, możesz kupić zarówno polubienia, jak i pobrania. Te pierwsze pozwalają pokazać, że wielu osobom podobało się to, co usłyszeli.

Pakiety te oferują od 100 do 20 tysięcy polubień za piosenkę, podczas gdy pobrania, które można kupić, mogą wynosić do 50 tysięcy.

FOLLOWERSI SOUNDCLOUD

Być może najważniejszą statystyką do rozważenia dla tego typu platformy jest liczba zwolenników na profilu. Im więcej osób będzie cię śledzić, tym bardziej prawdopodobne jest, że nowi słuchacze zdecydują się częściej sprawdzać twoje przyszłe treści.

Liczba followersów waha się od minimum 100 do maksymalnie 10 tysięcy przy największym pakiecie. Otrzymasz swoich zwolenników w ciągu 72 godzin.

Twitter

Polityczna i instytucjonalna sieć społecznościowa może w niektórych przypadkach być skuteczna w promowaniu marki i treści, jeśli jest zintegrowana z innymi platformami, takimi jak Instagram czy Youtube.

FOLLOWERSI

Jeśli chcesz uzyskać więcej fanów na Twitterze, z MrInsta można kupić do 5 tysięcy prawdziwych obserwujących. W ten sposób na twoim profilu będzie się więcej działo i uzyskasz z czasem wzrost organiczny.

Pinterest

Jedna z najszybciej rozwijających się sieci społecznościowych ostatnich czasów, używana do poszukiwania pomysłów i inspiracji, pozwala na promowanie swoich produktów i inspirowanie innych.

FOLLOWERSI I POLUBIENIA NA PINTEREŚCIE

Z MrInsta można kupić zarówno obserwujących, jak i lajki na Pinterest. Istnieją inne ważne parametry do rozważenia, ale te dwa są tymi, które robią największą różnicę.

Twitch

Ostatnia platforma objęta ofertą MrInsta to Twitch, bardzo popularny zwłaszcza wśród graczy, którzy streamingują swoją grę na żywo online na swoich kanałach.

FOLLOWERSI I LAJKI NA TWITCHU

Tutaj również można kupić zarówno obserwujących, jak i polubienia, aby zwiększyć zaangażowanie na Twitchu. Możesz otrzymać maksymalnie 10.000 obserwujących i 20.000 polubień.

Recenzja działania MrInsta

Aby rozpocząć korzystanie z MrInsta, musisz najpierw zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej, wskazując swoją nazwę użytkownika Instagram, adres e-mail i hasło.

mrinsta

Po rejestracji będziesz miał możliwość aktywowania darmowego planu, który pozwoli ci otrzymać pierwszych followersów i powitalne polubienia. Ci obserwujący będą bazować na twoich zainteresowaniach, a więc będą odpowiednio targetowani.

Oferowany mechanizm opiera się na wyszukiwaniu followersów związanych z twoimi zainteresowaniami, czy to muzyką, czy gotowaniem, czy sztuką, czy modą, którzy po zidentyfikowaniu staną się częścią twojej społeczności.

mrInsta free likes

Jak wspomniano w poprzednich akapitach, serwis MrInsta dla Instagram może być używany za darmo lub za opłatą w zależności od potrzeb. Plany Premium mogą być zakupione jednorazowo, aby otrzymać followersów w ciągu 24 godzin.

Jedną z korzystnych cech tego systemu jest to, że nie musisz wprowadzać żadnych prywatnych danych, tj. hasła do Instagrama lub innych serwisów społecznościowych ani innych informacji osobistych. Co więcej, jak pokażemy w następnym akapicie, usługa ta jest doceniana przez tysiące użytkowników.

Opinie o MrInsta

Po pokazaniu zalet korzystania z tej usługi, takich jak elastyczność i różnorodność pakietów, przejdziemy teraz do opinii dotychczasowych użytkowników tego serwisu.

Podobnie jak w przypadku innych platform marketingowych dla mediów społecznościowych, stroną, gdzie można znaleźć opinię o MrInsta, jest TrustPilot.

Ze średniej ocen i całkowitej liczby recenzji jasno wynika, że MrInsta jest bardzo doceniany przez prawie wszystkich jego użytkowników. Z ponad 5000 recenzjami, średnia ocena wynosi 4,8/5.

Wśród opinii wyróżniają się komentarze na temat szybkości otrzymywania followersów, możliwości korzystania z usług bez ponoszenia kosztów oraz braku blokady na Instagramie.

mrinsta opinie

Podsumowując, użytkownicy MrInsta są pod wrażeniem wydajności i bezpieczeństwa usługi. Wszystkie pakiety są dostarczane w ciągu maksymalnie 72 godzin, nie ma potrzeby podawania hasła, a darmowe pakiety pozwalają najpierw przetestować serwis.

MrInsta: godny zaufania serwis czy przekręt?

MrInsta jest jedną z niewielu platform marketingowych dia social mediów, która oprócz pakietów premium oferuje również darmowe pakiety. Dodatkowo, jej system oparty na targetowaniu followersów pozwala na uniknięcie czasowych blokad na Instagramie.

Ale MrInsta działa również na innych istotnych portalach społecznościowych, takich jak YouTube, Twitter i Spotify. W ten sposób, poprzez stymulowanie organicznego wzrostu na różnych profilach, pomoże ci nawiązać lepszy kontakt z nowymi fanami i uzyskać większe zaangażowanie.

W przypadku, gdy nadal nie jesteś przekonany, zapraszamy do wypróbowania jednego z darmowych pakietów dla interesującej cię sieci społecznej, a następnie zdecydowania, czy warto kupić pakiet premium. Przypominamy, że jak zwykle, jeśli nie otrzymasz tego, o co prosiłeś, możesz zażądać zwrotu pieniędzy.

Częste pytania i odpowiedzi

Jakie usługi oferuje MrInsta?

MrInsta koncentruje się głównie na Instagramie, ale działa również na innych platformach, takich jak YouTube, Spotify, Soundcloud, Twitch, Twitter i Pinterest.

Co to jest MrInsta?

MrInsta to serwis, który oferuje pakiety dla kont na platformach społecznościowych. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej.

Czy MrInsta jest wiarygodny?

MrInsta nie wymaga podania żadnych wrażliwych danych i jest chwalony przez tysiące użytkowników na TrustPilot. Jest to więc serwis absolutnie godny zaufania.

Czy MrInsta naprawdę działa?

MrInsta działa bardzo dobrze. Czytając opinie na TrustPilot, można zobaczyć, że wszystkie pakiety są dostarczane szybko i bez żadnych wad związanych z targetowaniem.

Jak kupić followersów na MrInsta?

To bardzo proste. Najpierw rejestrujesz się na stronie głównej. Następnie wystarczy skonfigurować swój darmowy pakiet followersów, aby rozpocząć proces targetowania. Na koniec możesz zdecydować, czy chcesz wykupić jeden z pakietów dostępnych na stronie.

Czy stracę followersów, polubienia lub odsłony, które kupiłem?

Wszystko, co kupisz na MrInsta, nie zostanie usunięte. Nie oznacza to jednak, że osoby, które zaczną cię obserwować, nie przestaną w późniejszym czasie. Wszystko zależy od ciebie i od tego, jak dobry jesteś w publikowaniu interesujących treści dla twojej publiczności.

Czy mogę dostać bana na Instagramie, jeśli używam MrInsta?

Jednym z powodów, dla których średnia ocena wynosi 4,8 jest to, że nikt nie miał problemów z banami lub tymczasowymi blokadami. Dzieje się tak tylko wtedy, gdy używasz złych usług, takich jak niektóre przestarzałe boty Instagram, które oferują tylko fałszywych zwolenników. W tym przypadku otrzymujesz tylko prawdziwych, aktywnych followersów.

5/5 - (1 vote)

Czytaj również: