Odtworzenia i followersi na Spotify: 4 najlepsze strony, gdzie ich kupisz

odtworzenia i followers na spotify

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to możliwe, że niektórym zespołom albo piosenkarzom, których nikt nie zna, udało się zdobyć setki tysięcy odtworzeń na Spotify w ciągu zaledwie paru tygodni?

No właśnie… Mi też zdarzało się trafić na jakiegoś wykonawcę, które kompletnie nie kojarzyłem, a którego liczba followersów i odtworzeni świadczyła o jego popularności. Zadawałem sobie wtedy pytanie: „Czy coś mnie ominęło?”.

Prawda jest taka, że w rzeczywistości nic mi nie umknęło – po prostu ci „popularni” muzycy kupili obserwujących i odtworzenia na Spotify, co automatycznie zapracowało na ich karierę na ten platformie.

Jeśli ty też jesteś zainteresowany kupieniem Spotify plays lub followersów dla twojego profilu lub playlisty, dobrze trafiłeś. W dzisiejszym wpisie bowiem zobaczymy, jakie są zalety i wady takiej praktyki.

Przede wszystkim przyjrzymy się jednak najlepszym serwisom oferującym odtworzenia i obserwujących na Spotify. Jeśli zamierzasz skorzystać z takiej usługi, powinieneś zlecić ją zaufanej stronie, która da ci gwarancję, że followersi i plays rzeczywiście pojawią się na twoim profilu, a jednocześnie nie narażą na szwank twojego prywatnego konta.

Gdzie kupić odtworzenia i followersów na Spotify?

Przetestowałem jedna po drugiej najlepsze strony, które oferują Spotify plays i followers. Spośród nich wybrałem 4, które moim zdaniem cieszą się największym zaufaniem i przedstawiają bardzo korzystny stosunek jakości do ceny.

Get A Follower

GetAFollower to międzynarodowa strona oferująca usługi praktycznie na wszystkie media społecznościowe. Wśród nich nie brakuje również Spotify, na którą to platformę strona ma przygotowane pakiety odtworzeń i obserwujących różnych narodowości: międzynarodowych, amerykańskich, kanadyjskich, niemieckich, francuskich, brazylijskich i innych.

followers spotify getafollower

Jeśli chodzi o plays zaczynamy od pakietu 1000 odtworzeń. Największy z nich liczy 100.000 odtworzeń. Ceny zaczynają się od 4 dolarów. Ponadto do wyboru mamy odtworzenia dla:

Jeśli natomiast interesują cię obserwujący, do dyspozycji masz pakiety followersów od 100 do 100.000. Ceny zaczynają się już od 2 dolarów. W tej kategorii do wyboru masz opcje:

Followersi i plays będą pojawiali się na twoim profilu lub twoich utworach czy playlistach stopniowo, od 2-3 dni w przypadku mniejszych pakietów do 15 dni w przypadku tych największych. To wszystko po to, by uchronić twoje konto przed banem ze strony Spotify.

obserwujący spotify getafollower

GetAFollower posiada mailową obsługę klienta (odpowiedź zazwyczaj przychodzi w ciągu 24 godzin) oraz działa zgodnie z polityką „gwarancja satysfakcji albo zwrot pieniędzy”.

Media Mister

Media Mister to kolejna popularna i bardzo dobra strona oferująca usługi na social media. W ofercie na Spotify znajdziemy różnorodne pakiety Spotify plays i followersów.

spotify plays media mister

Propozycja Media Mister w zasadzie bardzo przypomina tę od GetAFollower: zarówno pod względem rodzajów pakietów, jak i ich ceny i pochodzenia. Poniżej zamieściłem linki do obserwujących i odtworzeń na Spotify dostępnych na stronie Media Mister:

odtworzenia spotify media mister

Media Mister gwarantuje ponadto możliwość zwrotu pieniędzy za zakupiony pakiet w przeciągu 30 dni od jego dokonania.

Followersup

Followersup to przedostatnia propozycja w moim rankingu najlepszych stron oferujących followersów i odtworzenia na Spotify. Serwis dysponuje również usługami na inne platformy, m.in. Instagram, YouTube czy TikTok.

plays spotify followersup

W ofercie Followersup znajdziemy m.in.:

Pakiety odtworzeń wynoszą od 1000 aż do 1000.000, a ceny zaczynają się od 9 dolarów. Natomiast najmniejszy pakiet followersów to 100 obserwujących w cenie 3 dolarów, a największy – 50.000 w cenie 299 dolarów.

Usługi objęte są dożywotnią gwarancją, a czas ich realizacji wynosi w zależności od wielkości pakietu od 24 godzin do miesiąca.

spotify odtworzenia followersup

Strona jest w języku angielskim, a obsługa klienta dostępna jest pod adresem mailowym lub na livechacie 24/7. Followersup daje gwarancję satysfakcji oraz możliwość zwrotu pieniędzy w przypadku nieotrzymania zamówienia.

Poprey

Poprey to amerykańska firma, która oferuje usługi na różne media społecznościowe, przede wszystkim na Instagram, ale znajdziemy na niej również ofertę dla Spotify.

spotify followers poprey

Na stronie możemy kupić pakiety obserwujących playlistę na Spotify. Najmniejszy z nich to 1000 followersów, największy zaś – 20.000.

Choć Poprey nie ma aż tak bogatej oferty jak inne strony, które znalazły się w tym rankingu, jego niewątpliwą zaletą jest polska wersja językowa serwisu oraz konkurencyjne ceny (podane w PLN). Koszt pakietu followersów zaczyna się od 25,90 zł.

Realizacja usługi odbywa się w sposób stopniowy, a pierwsze oznaki możemy zauważyć już po 12 godzinach od zakupu. Serwis daje również gwarancję trwałości pakietów.

Kupowanie Spotify plays i followersów: korzyści

Czy kupowanie followersów i odtworzeń na Spotify dla twojego profilu bądź playlisty ma sens?  Istnieją przynajmniej 3 powody, dla których naprawdę warto rozważyć zakup takiej usługi:

1. Uznanie społeczności: jeśli wiele osób zdążyło już odsłuchać dany kawałek i obserwuje zespół czy piosenkarza, to oznacza, że wartość tego utworu lub wykonawcy jest wysoka, musi w nim być coś interesującego, a więc warto się z nim zapoznać – tym będą się sugerowali kolejni użytkownicy Spotify, którzy odtworzą twoje utwory lub dołączą do grona twoich followersów. Poza tym największym „orężem” danego zespołu jest właśnie najchętniej słuchany utwór.

2. Dołączenie do znanych playlist: na Spotify istnieją playlisty, które gwarantują utworowi, który się na nich znajdzie, bardzo dobrą widoczność. Algorytm Spotify promuje w szczególności te piosenki, które były w stanie uzyskać znaczną liczbę odtworzeń w krótkim czasie. Dlatego właśnie początkujące zespoły często decydują się na zakup Spotify plays.

3. Playlisty gwarantują zarobki: jednym ze sposobów na zarobienie na Spotify jest umieszczenie swojego utworu wśród innych znanych utworów. Dzięki temu osoby, które odsłuchają znane piosenki, z dużym prawdopodobieństwem trafią też na twoje. Techniką natomiast, która pozwala zainteresować użytkowników nową playlistą, jest zapewnienie jej dużej liczby followersów. W ten sposób łatwiej będzie przyciągnąć też do niej innych, nowych użytkowników.

Kupowanie obserwujących i odtworzeń na Spotify: wady i ryzyko

Poniżej znajdziesz natomiast argumenty, które przemawiają na niekorzyść praktyki kupowania followersów i odtworzeń na Spotify:

1. Mało widzów na koncertach: istnieje szansa, że jeśli w krótkim czasie na twoim profilu pojawi się dużo followersów, a twoje utwory będą często odtwarzane, skontaktują się z tobą organizatorzy jakiegoś festiwalu albo właściciele lokali, by zaproponować koncert na żywo. Problem jest taki, że mało prawdopodobne, by nagle proporcjonalnie dużo osób pojawiło się na twoim występie, a jeśli okaże się on klapą, w najbliższym czasie nikt się do ciebie ponownie nie odezwie.

2. Niska wiarygodność: jeśli ktoś odkryje i będzie w stanie udowodnić, że kupujesz followersów lub plays na Spotify… możesz się pożegnać ze swoją karierą muzyka! Prawdziwi fani poczują się nabici w butelkę i trudno im będzie wybaczyć ci coś takiego. Niełatwo będzie odzyskać zaufanie i sympatię.

3. Trudność utrzymania: na dłuższą metę trudno będzie nadal kupować odtworzenia, za każdym razem, kiedy wrzucisz nowy utwór lub album. Inwestowanie dużych kwot w tego typu usługi może być dla ciebie niemożliwe z punktu widzenia ekonomicznego. Kupienie odtworzeń na początku jest ok, ale pamiętaj, że to ma ci posłużyć do zbudowania sobie prawdziwej publiczności, która spontanicznie będzie reagować na twoją twórczość.

Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Być może na tym etapie lektury nadal masz wątpliwości, czy kupować followersów lub odtworzenia na Spotify. Dlatego postanowiłem zebrać najczęściej zadawane pytania w tym temacie i udzielić odpowiedzi, które mam nadzieję, pomogą ci podjąć ostateczną decyzję 😉

1. Jakie są najlepsze strony, na których kupię obserwujących i odtworzenia na Spotify?

Wszystkie strony, które recenzowałem w tym wpisie, są godne zaufania i gwarantują wysoką jakość usług. Największy wybór pakietów followersów i plays znajdziemy na GetAFollower i Media Mister. Bardzo korzystne cenowo pakiety obserwujących ma też Poprey.

2. Czy są serwisy oferujące miesięcznych słuchaczy?

Tak, taką usługę udostępnia serwis Followersup. Strona oferuje pakiety od 1000 do 25.000 słuchaczy w cenie od 8 do 135 dolarów.

3. Czy Spotify zamknie moje konto, jeśli kupię obserwujących lub odtworzenia?

Nie, Spotify nie zamknie twojego konta. W najgorszym wypadku stracisz kupionych followersów/plays, co też nie jest dobre, bo oznacza, że wyrzuciłeś pieniądze w błoto i twoja reputacja może na tym ucierpieć. Aby tego uniknąć, skorzystaj z usług serwisów, które ci poleciłem – są wysokiej jakości i na pewno nie używają kont spam ani botów, które mogłyby zaszkodzić twojemu profilowi.

4. Czy kupowanie followersów i plays na Spotify jest bezpieczne?

To zależy od strony, z której usług skorzystasz. Kupując followersów np. na GetAFollower czy Media Mister, masz gwarancję, że jest to całkowicie bezpieczne. Jeśli zdecydujesz się na mało znaną, podejrzaną stronę, istnieje ryzyko, że obserwujący będą np. pochodzili z fałszywych kont – wówczas niesie to ze sobą pewne ryzyko.

5. Czy stracę kupione odtworzenia?

Jedną z największych obaw osób, które planują kupno odtworzeń na Spotify, jest utrata ich po krótkim czasie. Prawda jest taka, że też w tym wypadku wszystko zależy od strony, z której korzystasz. Jeśli nie jest ona godna zaufania, usługi będą niskiej jakości i może się zdarzyć, że zakupione plays rozpłyną się w powietrzu. Korzystając z dobrych serwisów, jak Followersup czy Media Mister, nie ponosisz takiego ryzyka.

6. Czy kupowanie followersów i odtworzeń na Spotify jest legalne?

Nie ma żadnego przepisu, który zabraniałby kupowania usług na Spotify, tak więc zakup followersów lub odtworzeń jest całkowicie legalny. Warto jednak mieć świadomość, że praktyki stosowane przez tego rodzaju serwisy mogą niekiedy być sprzeczne z regulaminem Spotify.

7. Czy kupowanie followersów i plays na Spotify działa?

Tak, to praktyka, która działa i która może przynieść ci bardzo konkretne korzyści, szczególnie, jeśli powierzysz ją zaufanej stronie, jak GetAFollower czy Poprey.

8. Czy inni użytkownicy zauważą, że kupuję Spotify plays?

Ktoś oczywiście mógłby podejrzewać, że kupujesz odtworzenia, ale 99% użytkowników nigdy nie zorientuje się, że robisz coś takiego. Aby mieć pewność, że nie wzbudzasz podejrzeń, kupuj plays stopniowo, a do tego dobierz również pakiety obserwujących.

9. Ile kosztuje kupienie followersów i plays na Spotify?

Wszystko zależy od strony, z której usług skorzystasz. Ceny serwisów GetAFollower i Media Mister zaczynają się już od 2 dolarów. Na Followersup najmniejszy pakiet 100 obserwujących będzie kosztował 3 dolary, natomiast na Poprey kupisz 1000 obserwujących za 25,90 zł.

5/5 - (3 votes)

Czytaj również: