Szukaj
Close this search box.

Szkolenia personal branding, z którymi stworzysz markę osobistą

szkolenia personal branding

Chciałbyś znaleźć szkolenia personal branding, które spełnią twoje oczekiwania? Zastanawiasz się, na czym dokładnie polega personal branding i jak można wykorzystać takie umiejętności? Świetnie trafiłeś!

Personal branding to strategia marketingowa, która skupia się na inwestowaniu w siebie i tworzeniu własnej reputacji i wizerunku na rynku pracy. Umiejętność doskonalenia własnej marki osobistej może być kluczowym elementem zdobycia lepszej pozycji, znalezienia pracy lub zwiększenia popularności własnej firmy.

W tym artykule przedstawimy najlepsze szkolenia personal branding, jakie możesz znaleźć w sieci. Będzie to 7 najskuteczniejszych kursów online. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ, aby zdobyć gruntowną wiedzę, nie musisz nawet wychodzić z domu. Zaczynajmy!

Szkolenia personal branding: 7 najlepszych

1. Kurs Personal Branding - budowanie marki osobistej - Mateusz Buczkowski

Kurs Personal Branding – budowanie marki osobistej” to kurs przygotowany przez Mateusza Buczkowskiego. Mimo że określany jest jako kurs dla początkujących, wielu zaznajomionych z tematem uczestników przyznaje, że dowiedziała się dzięki temu szkoleniu personal brandingu wielu nowych rzeczy.

Podczas kursu dowiesz się, jak budować silny wizerunek twojej marki, jak zdobywać klientów i zarabiać na marce osobistej oraz jak wykorzystać stronę internetową do personal brandingu. Nauczysz się również budować społeczność wokół twojego biznesu i wybierać odpowiednie social media.

Kurs ten to nie tylko wiedza teoretyczna. Otrzymasz tu wiele praktycznych wskazówek, popracujesz na case studies i poznasz pomocne triki.

2. Kurs Jak budować wizerunek - skuteczne techniki autoprezentacji - Agata Bijak

Jak budować wizerunek – skuteczne techniki autoprezentacji” to uniwersalny kurs stworzony przez Agatę Bijak, z którego skorzystać może każdy, niezależnie od wykonywanego zawodu czy zdobytego wykształcenia.

Podczas szkolenia dowiesz się, jak budować spójne strategie rozwoju własnego wizerunku. Nauczysz się dobierać kanały komunikacji do strategii i do twoich odbiorców oraz zbudujesz własną sieć kontaktów. Poćwiczysz opowiadanie o sobie w ciekawy sposób, tak aby inni słuchali cię z chęcią.

Kurs ten pomoże ci wywołać dobre wrażenie na potencjalnych pracodawcach i partnerach. Dzięki niemu, będziesz wiedział, jak radzić sobie z trudnymi pytaniami i jak zaprezentować się z najlepszej strony.

3. Personal Branding Strategy for Social Media - Dot Lung

Personal Branding Strategy for Social Media” to kurs autorstwa Dot Lung, ekspertki od social mediów. Sporo wskazówek zawartych w kursie bazuje na jej osobistych doświadczeniach.

Podczas szkolenia poznasz podstawy social media marketingu. Dowiesz się, na czym skupić się przy kreowaniu własnego wizerunku w sieci. Dzięki informacjom zawartym w lekcjach, wyznaczysz swoje cele, oraz kroki, jakie musisz podjąć, aby te osiągnąć.

Szkolenie to podpowie ci również, jak zidentyfikować twoją grupę docelową, jak analizować konkurencję i klientów. A to wszystko potrwa niecałe dwie godziny.

4. Personal branding na Instagramie - Vix Meldrew

Personal branding na Instagramie” to kurs stworzony przez twórczynię treści online Vix Meldrew. Jeśli szukasz szkolenia personal branding związanego z kreowaniem wizerunku na Instagramie, to coś dla ciebie.

Kurs ten pomoże ci zdefiniować, co chcesz przekazać twoim odbiorcom i kim oni tak naprawdę są. Znając grupę docelową, nauczysz się wyrażać swoje myśli w przejrzysty i zrozumiały sposób i trafiać do twoich klientów.

Podczas szkolenia twój profil na Instagramie przejdzie prawdziwą metamorfozę. Każdy jego element będzie wyrażał twoją osobowość i mocne strony. Poznasz również wady i zalety każdego z formatów obecnych na tej platformie społecznościowej.

5. Cyfrowy personal branding: metodologia HyperThinking - Philip Weiss

Cyfrowy personal branding: metodologia HyperThinking” to szkolenie Philipa Weissa, który przedstawia w nim własny koncept i metodę HyperThinking.

Metodologia HyperThinking polega na nastawieniu swojego myślenia na sukces w nowych środowiskach. To pozwoli ci osiągnąć zamierzone cele i spełnić się w twoim zawodzie.

Ale po kolei. Podczas kursu zbudujesz własny plan, który po zrealizowaniu, pozwoli ci osiągnąć zamierzony wizerunek twojej marki osobistej lub firmy. W ten sposób przekażesz klientom dokładnie takie informacje, jakie chcesz i sprawisz, że zobaczą w tobie to, co sam zaplanowałeś.

6. Personal Branding Mastery: The System To Reinvent Yourself! - Silviu Marisk

Personal Branding Mastery: The System To Reinvent Yourself!” to kompletne szkolenie online, które przeprowadzi cię przez temat kreowania marki osobistej od początku do końca.

Podczas szkolenia dowiesz się, jak wybrać swoją misję, wizję i wartości. Zaplanujesz swoje cele i podejmiesz decyzję, jak chcesz być postrzegany w życiu zawodowym. Następnie podejmiesz odpowiednie kroki, aby twoje plany stały się rzeczywistością.

Kurs ten trwa 8 godzin i podzielony jest na 113 wykładów w formie wideo online. Szkolenie jest w języku angielskim, jednak dostępne są również polskie napisy.

7. Kurs LinkedIn - budowanie marki osobistej - Weronika Dudkowska

Kurs LinkedIn – budowanie marki osobistej” to szkolenie Weroniki Dudkowskiej, w którym głównym tematem jest personal branding na popularnej platformie dla osób szukających i oferujących pracę – LinkedIn.

Jeśli kiedykolwiek szukałeś pracy, bardzo prawdopodobne, że posiadasz już konto na tym portalu. Podczas tego kursu dowiesz się, jak ulepszyć swój profil, aby stał się on bardziej atrakcyjny dla pracodawców. Dzięki praktycznym wskazówkom wyciągniesz na wierzch swoje zalety i zaprezentujesz się jako silny zawodnik na rynku pracy.

Dowiesz się, jak budować sieć kontaktów, tworzyć przyciągające uwagę wpisy, budować wizerunek profesjonalisty w swojej branży oraz przyciągnąć uwagę rekruterów.

Na czym polega personal branding?

Personal branding to wszystkie działania włożone w kreowanie własnej marki osobistej i budowanie wizerunku na rynku pracy. Do niedawna uważano, że są to czynności zarezerwowane dla szefów firm, polityków i celebrytów, ale to nic bardziej mylnego.

W dzisiejszym świecie pracodawcy i konkurencja wyczuleni są na najmniejsze sygnały. Warto wiedzieć, jak pokazać swoje mocne strony, a ukryć wady. Każda informacja, jaką chcesz o sobie przekazać, ma swoje odniesienie w tworzeniu marki osobistej.

Jeśli czujesz, że personal branding to coś, nad czym chcesz popracować, polecamy wzięcie udziału w jednym z kursów online. Bez wychodzenia z domu zdobędziesz cenną wiedzę pod okiem specjalistów. Na koniec otrzymasz certyfikat, a wszystkie materiały zawarte w szkoleniach będą dostępne dla ciebie dożywotnio.

5/5 - (1 vote)

Czytaj również: