Planowanie postów na LinkedIn: 4 najlepsze narzędzia

planowanie postów na linkedin

Jaka jest najlepsza aplikacja do planowania postów na LinkedIn? Czy planowanie postów na LinkedIn jest możliwe z niektórymi aplikacjami za darmo? Jak działają te narzędzia?

W dzisiejszych czasach platforma społecznościowa LinkedIn jest najbardziej wartościową aplikacją do szukania pracy lub dyskutowania na tematy zawodowe. Posiadanie zawsze aktywnego profilu jest bardzo ważne, aby zyskać większą widoczność i wiarygodność. Z tego powodu coraz więcej użytkowników i firm decyduje się na przyjęcie praktyki planowania postów na LinkedIn z wyprzedzeniem, za pomocą specjalnych aplikacji.

W tym artykule zobaczymy, jakie są najlepsze na rynku narzędzia do planowania postów na LinkedIn, ich funkcje i jak z nich korzystać w praktyce. Zaczynajmy!

Planowanie postów na LinkedIn: najlepsze narzędzia

Zacznijmy więc od razu od rankingu najlepszych narzędzi do planowania postów na LinkedIn. Każde z nich ma specyficzne cechy, które czynią je wyjątkowym, mimo że główne funkcje są mniej więcej takie same.

1. NapoleonCat

NapoleonCat to polski serwis oferujący różnego rodzaju narzędzia i rozwiązania związane z prowadzeniem profilu w mediach społecznościowych, w tym także planowanie postów na LinkedIn. Swoje usługi kieruje do mniejszych i większych firm, agencji i specjalistów social media, ale też blogerów i influencerów.

napoleoncat planowanie postów na LinkedIn

NapoleonCat  posiada narzędzie do planowania postów na LinkedIn, z którego może korzystać cały twój zespół. Dzięki niemu do dyspozycji masz serię bardzo użytecznych opcji, taki jak:

 • Automatyczne publikowanie postów na LinkedIn;
 • Nielimitowane planowanie postów na LinkedIn ze znacznym wyprzedzeniem;
 • Kalendarz redakcyjny postów;
 • Kompletne projektowanie postów;
 • Zapisywanie przygotowanych postów w formie szkiców;
 • Dzielenie się z zespołem i zarządzanie wspólną pracą.

Serwis ten jest płatny. Oznacza to, że żeby korzystać z niego na stałe, należy wybrać pasujący do naszych potrzeb pakiet. Jeśli jednak nie jesteś pewien, czy NapoleonCat to coś dla ciebie, możesz skorzystać z 14-dniowego okresu próbnego.

2. Onlypult

Onlypult (oficjalna strona tutaj) to doskonałe narzędzie do zarządzania profilami społecznościowymi, wybierane również przez duże firmy, takie jak Samsung czy Coca-Cola. Ma wiele funkcji i może być używane do planowania postów LinkedIn, ale także do zarządzania wszystkimi innymi kontami, które posiada dana marka, agencja lub firma.

planowanie postów na linkedin onlypult

Jak już wspomnieliśmy, dostępne funkcje są różnorodne i obejmują wszystkie etapy publikacji. Z Onlypult będziesz mógł edytować filmy i zdjęcia, zaplanować publikację za pomocą planera i kalendarza, wybrać odpowiednie hashtagi i sprawdzić postęp swojego postu za pomocą analityki.

Aplikacja jest przeznaczona do pracy zespołowej i pozwala na zarządzanie wieloma kontami społecznościowymi jednocześnie. Liczba kont, które mogą być połączone z twoim profilem Onlypult zależy od rodzaju abonamentu. Na przykład w wersji Start możesz zarządzać 3 kontami społecznościowymi za miesięczny koszt 10,50$, co jest naprawdę bardzo niską kwotą.

Ponadto, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zaplanować posty LinkedIn z Onlypult bez wydawania pieniędzy, możesz aktywować 7-dniową bezpłatną wersję próbną usługi, klikając tutaj.

3. Socialpilot

SocialPilot (oficjalna strona tutaj) jest jednym z najlepszych profesjonalnych narzędzi do zarządzania sieciami społecznościowymi i automatycznego publikowania postów na LinkedIn. Można go używać na wszystkich głównych platformach społecznościowych, w tym na Instagramie, Facebooku i TikTok.

planowanie postów na Linkedin SocialPilot

Planowanie postów na LinkedIn z SocialPilot jest naprawdę wygodne i intuicyjne, szczególnie dzięki różnym narzędziom do publikowania, które znacznie ułatwiają tworzenie angażujących treści. Ale oprócz planera, ta platforma oferuje również:

 • Zaawansowane narzędzia do zarządzania zespołem;
 • Przejrzystą i zaawansowaną analitykę;
 • Scentralizowane zarządzanie wszystkimi postami i komentarzami na różnych mediach społecznościowych;
 • Kalendarz redakcyjny typu drag&drop;
 • Funkcje kanałów RSS.

Aby rozpocząć korzystanie z SocialPilot, z poziomu przeglądarki lub aplikacji, należy aktywować jeden z oferowanych planów cenowych, których koszt zaczyna się od 25 dolarów miesięcznie. Możesz także skorzystać z bezpłatnego 14-dniowego okresu próbnego, bez konieczności podawania danych karty kredytowej.

4. Crowdfire

Crowdire (oficjalna strona tutaj) to narzędzie, które pomaga odkrywać i planować treści, a także zarządzać wszystkimi kontami społecznościowymi z jednego miejsca. Będziesz mógł używać go nie tylko do planowania postów na LinkedIn, ale także na Twitterze, Instagramie i Facebooku.

planowanie postów na linkedin crowdfire

Oprócz planowania postów, dzięki Crowdfire będziesz miał możliwość tworzenia treści, mierzenia ich wyników za pomocą analityki, a nawet śledzenia każdej wzmianki, komentarza i odpowiedzi, jakie twoja marka otrzymuje w sieciach społecznościowych.

Ta poręczna aplikacja ma darmowy pakiet, dzięki któremu można zarządzać nawet 3 kontami społecznościowymi i zaplanować maksymalnie 10 postów. Bardziej zaawansowane pakiety są płatne, ale oferują o wiele więcej funkcji, a stosunek jakości do ceny jest naprawdę dobry.

Jak planować posty na LinkedIn z NapoleonCat

Teraz zobaczmy, jak zaplanować posty LinkedIn poprzez aplikację internetową NapoleonCat, która jest naszym ulubionym narzędziem, ponieważ oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny (a przy tym strona jest w języku polskim).

Najpierw musisz zarejestrować się na NapoleonCat (możesz aktywować 14-dniowy darmowy okres próbny, klikając tutaj) i połączyć swój profil LinkedIn, wpisując wymagane dane.

Następnie kliknij w ikonę Publish (publikuj) i zobaczysz wtedy twój kalendarz. Wybierz dzień, na który chcesz zaplanować post. Kliknij na żółtą kropkę z krzyżykiem na wybranym przez ciebie dniu w kalendarzu, a następnie wybierz platformę, na której chcesz, aby pojawił się post.

napoleoncat jak zaplanować post na linkedin

Wpisz treść posta. Możesz również urozmaicić post, dodając emoji, zdjęcia, filmy, linki i tagi. Po prawej stronie możesz zobaczyć, jak twój post będzie wyglądał. Jeśli zmienisz zdanie, zawsze możesz opublikować post natychmiast, rezygnując z wcześniej wybranej daty.

jak zaplanować post na linkedin napoleoncat

Jak widzisz na obrazku powyżej, do posta możesz dodać również twoich współpracowników. Wtedy także oni będą mogli pracować nad publikacją. Wszystkie posty możesz oznaczać kolorami i nadawać im robocze tytuły. Narzędzie umożliwia również komunikowanie się z innymi pracownikami za pomocą czatu.

Gdy post jest już gotowy, kliknij „Schedule”, aby zapisać zaplanowaną publikację. Jeśli nie jesteś pewien, czy post jest już gotowy, możesz zapisać go jako wersję roboczą i wrócić do niego później.

Jak widzisz, planowanie postów na LinkedIn z NapoleonCat jest bardzo proste i intuicyjne. Do tego, do twojej dyspozycji jest mnóstwo dodatkowych funkcji, które ułatwią ci pracę.

Po co planować posty na LinkedIn: zalety

Po obejrzeniu, jakie są najlepsze aplikacje do planowania postów LinkedIn i jak one działają, dobrze byłoby skupić się na znaczeniu planowania postów z wyprzedzeniem na różnych portalach społecznościowych. Jakie są główne zalety takich działań? Przekonajmy się o tym razem.

 1. Oszczędność czasu

Planowanie postów LinkedIn przede wszystkim oszczędza cenny czas i pozwala zorganizować swój dzień pracy znacznie bardziej efektywnie. Na przykład, można zdecydować się na tworzenie wszystkich swoich postów w określonym dniu tygodnia, a następnie zaplanować je tak, że można spędzić pozostałe dni, robiąc inne rzeczy.

 1. Zwiększone zaangażowanie

Inną korzyścią z używania aplikacji do planowania postów na LinkedIn jest zwiększenie zaangażowania. Dzięki analityce można zrozumieć, o jakiej porze dnia twoi fani i obserwatorzy są najbardziej aktywni i zawsze zaplanować posty w tych momentach. To zagwarantuje ci coraz więcej polubień, komentarzy, akcji i nowych obserwujących.

 1. Skuteczniejsza strategia komunikacji

Publikując swoje posty z wyprzedzeniem, będziesz w stanie uzyskać przegląd swoich treści, zanim jeszcze je opublikujesz. Pozwoli ci to opracować bardziej jednolitą i skuteczną strategię komunikacji dla twojej marki (lub dla twojego osobistego profilu na LinkedIn), a także skuteczniej osiągać cele marketingowe.

Planowanie postów na LinkedIn: pytania i odpowiedzi

Czy nadal masz wątpliwości co do tego, które aplikacje są najlepsze do planowania postów na LinkedIn? Poniżej odpowiemy na najczęściej zadawane pytania, dostarczając wszystkich potrzebnych informacji.

Jaka jest najlepsza aplikacja do planowania postów na LinkedIn?

Według naszych testów, najlepszą aplikacją do planowania postów na LinkedIn jest NapoleonCat, która jest odpowiednia dla agencji internetowych, menedżerów mediów społecznościowych i firm, które chcą zautomatyzować i zoptymalizować zarządzanie swoimi sieciami społecznościowymi.

Jakich aplikacji użyć, aby zaplanować post na LinkedIn?

Aby zaplanować posty na LinkedIn, należy skorzystać z profesjonalnych aplikacji takich jak NapoleonCat, SocialPilot, Crowdire czy Onlypult. Wszystkie te narzędzia oferują również bezpłatny okres próbny, więc nie bój się przetestować ich wszystkich przed wybraniem tego, które będzie ci najbardziej odpowiadało!

Czy istnieje aplikacja do planowania postów na LinkedIn za darmo?

Świetną aplikacją do planowania darmowych postów na LinkedIn jest Crowdfire. Za jego pomocą możesz zarządzać trzema kontami społecznościowymi i zaplanować publikację do 10 postów.

Jakie są korzyści z planowania postów na LinkedIn?

Automatyzacja publikacji treści na LinkedIn jest bardzo ważna, aby zaoszczędzić cenny czas, zwiększyć zaangażowanie i opracować skuteczniejszą strategię komunikacji.

4/5 - (4 votes)

Czytaj również: