Planowanie relacji na Instagramie: 5 najlepszych aplikacji

Planowanie relacji na Instagramie

Czy da się zaplanować relacje na Instagramie? Jaka jest najlepsza aplikacja pozwalająca na planowanie relacji na Instagramie? Czy istnieją jakieś aplikacje do planowania relacji za darmo?

Relacje na Instagramie w ostatnich latach zdecydowanie zastąpiły tradycyjne posty (zdjęcia i filmy) ze względu na ich natychmiastowość i wiele funkcji, które pozwalają twórcom treści puścić wodze fantazji.

Istnieje wiele aplikacji poza Instagramem, które dają nam możliwość planowania i automatycznego publikowania relacji w czasie, w którym chcemy, aby zostały opublikowane, dodawania naklejek, ankiet, muzyki, pytań i wiele więcej. To niezwykle wygodna opcja dla każdego, kto profesjonalnie zarządza przynajmniej jednym firmowym profilem na Instagramie.

W tym artykule zobaczymy, które aplikacje są najlepsze do planowania postów na Instagramie w 2024 roku. Wyjaśnimy też w praktyce ich działanie. Ponadto, odpowiemy na wszystkie najważniejsze pytania, jakie możesz mieć na ten temat.

PLANOWANIE RELACJI NA INSTAGRAMIE

Ocena: 4.9/5

Ocena: 4.8/5

Ocena: 4.7/5

Najlepsze aplikacje umożliwiające planowanie relacji na Instagramie

Zacznijmy od razu od rankingu najlepszych aplikacji do planowania relacji na Instagramie: tych najbardziej uwielbianych i używanych przez agencje internetowe i menedżerów mediów społecznościowych w 2024 roku, ale które są również tanie i łatwe w użyciu dla absolutnie początkujących.

1. Storrito

Storrito (oficjalna strona tutaj) jest najbardziej wszechstronnym narzędziem do planowania relacji na Instagramie, ponieważ pozwala zaplanować automatyczną publikację relacji, a także bezpośrednio wstawiać naklejki, GIF-y, pytania lub ankiety, tak jak w przypadku aplikacji Instagram.

storrito

Możesz zarządzać wszystkim z komputera, publikując relacje natychmiast lub ustalając dokładny czas publikacji na Instagramie i Facebooku. Liczne szablony udostępnione przez to narzędzie znacznie ułatwią ci pracę!

Możesz również skorzystać z darmowej wersji Storrito, która ma dość niski limit planowania. Jeśli pracujesz z sieciami społecznościowymi, na pewno trzeba będzie rozważyć aktywację płatnej wersji. Będziesz miał za to naprawdę dobre narzędzie do swojej dyspozycji.

FunkcjeKreator relacji z gotowymi szablonami i elementami, planer automatycznych publikacji, edytor do tworzenia GIF-ów, praca zespołowa
Cena96,58 zł/miesiąc
Darmowy okres próbnyDarmowa wersja i 7-dniowa gwarancja zwrotu

2. Onlypult

Onlypult (oficjalna strona tutaj) to fantastyczne narzędzie do planowania Instagram stories i postów, ale także treści dla wszystkich innych istniejących sieci społecznościowych: Facebook, Twitter, Linkedin, Google My Business, YouTube, TikTok, Tumblr, WordPress i Telegram.

onlypult

Ten program do relacji na Insta jest naprawdę prosty i intuicyjny w obsłudze. Może być używany zarówno na urządzeniach mobilnych (poprzez aplikację), jak i na komputerze. Pozwala zaplanować relacje na Instagramie i sprawić, że publikacja będzie automatyczna, bez konieczności kolejnych interwencji w celu potwierdzenia publikacji.

Jest to płatne narzędzie, ale cena jest bardzo niska. Abonament zawiera wiele ciekawych funkcji, takich jak zintegrowany kalendarz redakcyjny, edytor zdjęć, analityka i możliwość zarządzania więcej niż jednym kontem Instagram.

Możesz zarejestrować się w aplikacji za pośrednictwem tego linku, a otrzymasz 7-dniowy bezpłatny okres próbny. To pozwoli ci przetestować narzędzie i sprawdzić, czy odpowiada twoim potrzebom.

FunkcjePlaner automatycznych publikacji, analityka social media, link builder i kreator landing pages, monitorowanie wyników, platformy streamingowe
CenaOd 17,50$ miesięcznie
Darmowy okres próbny7-dniowy okres próbny

3. Sked Social

Sked Social (oficjalna strona tutaj) to kolejna z najlepszych aplikacji na rynku do automatycznego planowania i publikowania postów, zdjęć, filmów i relacji na Instagramie.

sked social

Główne atuty Sked Social to:

 • kalendarz redakcyjny typu drag&drop, aby lepiej zarządzać swoimi publikacjami;
 • podgląd twoich postów tak, jak byś je widział na Instagramie;
 • visual planner, który pozwala na wizualne zaplanowanie swojego feedu;
 • dostępność aplikacji mobilnych (iOS i Android);
 • zaawansowane raporty do analizy wszystkich wyników twoich relacji;
 • nieograniczona liczba użytkowników i współpracowników.

Już ponad 10 000 firm, agencji internetowych i menedżerów mediów społecznościowych na całym świecie skutecznie korzysta z Sked Social. Sked Social jest bez wątpienia jednym z najbardziej obiecujących narzędzi do planowania relacji na Instagramie i wizualnego organizowania feedu przed publikacją treści.

Polecamy, jeśli szukacie prostego i bardzo konkretnego narzędzia do Instagrama. Ceny są przystępne, a także można spróbować go za darmo przez 7 dni, klikając tutaj.

FunkcjePlaner automatycznych publikacji, narzędzia pracy zespołowej, optymalizacja, narzędzia zwiększania zaangażowania i pozyskiwania klientów
CenaOd 25$ miesięcznie
Darmowy okres próbny7-dniowy okres próbny

4. Iconosquare

Iconosquare (oficjalna strona tutaj) to potężna platforma do analizy, zarządzania i planowania dla agencji i profesjonalistów na całym świecie, którzy chcą poprawić swoją obecność w mediach społecznościowych, a w szczególności na Instagramie.

iconosquare

Aplikacja pozwala automatycznie zaplanować i opublikować Instagram stories, posty, filmy, karuzele i wszelkie inne formy treści. Jednocześnie zarządzamy całym kalendarzem redakcyjnym bezpośrednio z aplikacji. Dzięki funkcji „preview” zawsze będziesz miał podgląd swojego kanału na Instagramie, nawet zanim opublikujesz swoje posty.

Oprócz funkcji publikowania, program oferuje również potężną analitykę i zaawansowane narzędzia do social media listening, aby szpiegować konkurencję i monitorować wszystko, co mówi się o twojej marce w mediach społecznościowych.

Aby zarejestrować się w Iconosquare i otrzymać darmowy 14-dniowy okres próbny usługi, kliknij w ten link. Otrzymasz również natychmiastową 5% zniżkę, jeśli wpiszesz kod icopromo5 w momencie zakupu.

FunkcjePlaner automatycznych publikacji, analizy, raporty, monitorowanie, zarządzanie komentarzami i wzmiankami, social media listening, narzędzia pracy zespołowej
CenaOd 49$ miesięcznie
Darmowy okres próbny14-dniowy okres próbny

5. Later

Later (oficjalna strona tutaj) jest oficjalnym partnerem Facebooka. Jest jednym z najczęściej używanych narzędzi do planowania postów i relacji na Instagramie i innych znanych platformach społecznościowych.

later

W najtańszej wersji, Later oferuje możliwość korzystania przez jednego użytkownika z jednego konta i planowania maksymalnie 30 postów (relacje są wykluczone). Jeśli chcesz uzyskać dostęp do pełnego potencjału Later, musisz wykupić jeden z droższych planów. Oto niektóre z zaawansowanych funkcji wersji pro programu Later:

 • Instagram analytics;
 • Planowanie relacji na Instagramie;
 • Sugerowanie najlepszych hashtagów;
 • Wizualny planer Instagrama;
 • Sugerowanie najlepszych czasów na wysyłanie postów;
 • Kalendarz redakcyjny.

Pamiętaj jednak, że Later działa tylko wtedy, gdy zainstalujesz go również na swoim urządzeniu mobilnym i sprawisz, że będzie aktywny. Wtedy, otrzymasz powiadomienie przed publikacją. Pozwoli ci to również na dokonanie ostatecznych zmian w poście, przed potwierdzeniem publikacji.

FunkcjeEdytor i planer relacji, analizy, automatyczna publikacja, sugestie hashtagów, planer wizualny, planowanie reelsów, optymalizacja czasu publikacji
CenaOd 16,67$ miesięcznie
Darmowy okres próbnyDarmowa limitowana wersja

Jak planować relacje na Instagramie na Storrito

Po przejrzeniu najlepszych aplikacji do planowania relacji na Instagramie, nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jak wygląda ten proces na przykładzie jednej z aplikacji. Wybraliśmy Storrito, który daje najwięcej możliwości z nich wszystkich.

1. Stwórz swoje konto

storrito

Najpierw musisz się bezpłatnie zarejestrować w serwisie Storrito, co możesz zrobić na tej stronie, używając adresu e-mail lub konta Google. Po utworzeniu konta i dodaniu szczegółów profilu Instagram, którym chcesz zarządzać, będziesz mógł uzyskać dostęp do panelu sterowania. Tam zobaczysz wszystkie relacje, które opublikowałeś w przeszłości i te, które są planowane.

2. Wgraj treści

storrito

Możesz teraz przesyłać zdjęcia (.jpg, .png) lub filmy (.mp4) do swojej galerii poprzez panel kontrolny Storrito. Po przesłaniu treści możesz bezpośrednio zaplanować jej publikację w swoich relacjach lub ją edytować.

3. Modyfikuj swoje treści

Jeśli zdecydujesz się na edycję swoich treści, edytor Storrito oferuje ci wiele opcji, które sprawią, że twoje zdjęcie lub wideo będzie wyglądać świetnie na Instagramie. Na przykład, można dodać hashtagi, wzmianki, interaktywne naklejki i wiele więcej.

4. Zaplanuj relację

storrito

Kiedy skończysz wprowadzać zmiany, po prostu kliknij „Zapisz”, a Storrito pokaże ci wszystkie opcje planowania relacji na Instagramie. Dodaj link do strony, wybierz datę i czas publikacji (lub kliknij przycisk „post now”, aby opublikować natychmiast) i gotowe!

Jeśli chcesz zacząć planować Instagram stories z własnego komputera, zapraszamy do wypróbowania Storrito. Załóż darmowe konto na tej stronie.

Możesz zaplanować do 50 relacji bez wydawania ani grosza. Jeśli chcesz nadal korzystać z narzędzia, możesz przejść do planu premium, który obecnie kosztuje 15 dolarów miesięcznie. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.

Planowanie relacji na Instagramie: pytania i odpowiedzi

1. Czy można zaplanować relacje na Instagramie?

Tak, jak najbardziej. Wystarczy wybrać program do relacji na Insta, jak Storrito czy Onlypult, a stworzysz doskonałe relacje i zaplanujesz ich automatyczną publikację.

2. Jaka jest najlepsza aplikacja do planowania relacji na Instagramie w 2024 roku?

Naszym zdaniem, najlepszą aplikacją do planowania i automatycznego publikowania relacji na Instagramie jest Storrito. Jest bardzo łatwa w użyciu i niedroga, a jednocześnie profesjonalna.

3. Jak zaplanować relacje na Instagramie?

Musisz utworzyć konto w wybranej aplikacji, np. Storrito, i połączyć je z profilem na IG. Następnie wgrywasz treści, modyfikujesz je i ustawiasz datę i godzinę publikacji. Gotowe!

4. Czy można zaplanować Instagram stories za pomocą Meta Business Suite?

Meta Business Suite to świetne darmowe narzędzie udostępnione przez Facebooka, za pomocą którego można zaplanować posty na Instagramie, a także relacje, czego nie umożliwiało poprzednie narzędzie, Creator Studio.

5. Jak zaplanować posty na Instagramie?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o planowaniu postów na Instagramie i korzyściach płynących z tej praktyki, przeczytaj nasz artykuł.

5/5 - (3 votes)

Czytaj również: