Szukaj
Close this search box.

Power Like Instagram: 2 najlepsze serwisy do zdobywania polubień

Power Like Instagram

Instagram z dnia na dzień zyskuje coraz większą popularność. Jest to jedna z wiodących platform mediów społecznościowych na całym świecie. Oprócz zwykłych użytkowników, którzy dzielą się swoją codziennością ze znajomymi, na Instagramie działa wiele marek. Ich celem jest zdobycie jak największej liczby wyświetleń.

Instagramowe polubienia to jeden ze sposobów na uzyskanie większej liczby wyświetleń i pozyskanie nowych, aktywnych użytkowników, zainteresowanych prezentowanymi przez ciebie treściami. Jednak lajk lajkowi nierówny i tu przechodzimy do faktycznego tematu dzisiejszego wpisu…

Chcesz dowiedzieć się, co sprawia, że jedne lajki są bardziej wartościowe od innych? Słyszałeś o czymś takim, jak „powerlikes” na Instagramie, ale nie do końca rozumiesz, co to jest? A może szukasz aplikacji pomagającej w zdobyciu Power Like na Instagramie? Jesteś we właściwym miejscu! W tym artykule dowiesz się wszystkiego o Power Like i o tym, jak wykorzystać tę technikę do rozwoju twojego profilu na Instagramie.

Przedstawię ci również 2 najlepsze dostępne na rynku aplikacje do zdobywania Power Likes. Jestem pewny, że pomogą ci one w poszerzeniu grona odbiorców na Instagramie i przyniosą ci realne korzyści.

❓ Czym są Power Like Instagram?Polubienia pochodzące z bardzo dużych kont na Instagramie (o dużej licznie obserwujących).
📈 Jakie korzyści mają Power Like?Trafienie w zakładkę „Eksploruj”, zwiększenie obserwujących i zaangażowania
💲 Ile kosztują?Od 7,97 euro miesięcznie
🥇 Najlepsze serwisyGoSo, The Dirty Job

Czym są Power Like Instagram?

Power Like Instagram można zdefiniować jako polubienia pochodzące z bardzo dużych kont na Instagramie – nie każdy lajk bowiem ma taką samą wartość.

Polubienie pochodzące z profilu o imponującej liczbie obserwujących (np. oficjalnego konta znanej marki czy popularnego influencera) ma w oczach Instagrama większe znaczenie niż lajk od któregoś z twoich znajomych czy azjatyckiego fake konta.

Jak być może wiesz, Instagram posiada zakładkę ”Eksploruj”, która pokazuje posty użytkowników na całym świecie, które są najpopularniejsze i mają największe zasięgi. Usługa Power Like działa tak, że jak tylko opublikujesz post, otrzymujesz kilkaset wartościowych powerlike’ów i znacznie łatwiej ci jest trafić na zakładkę ”eksploruj”.

power likes for instagram

Power Like Instagram okazuje się więc bardzo skuteczną metoda wykorzystywaną w celu zwiększania zaangażowania na twoim Instagramie (tj. interakcji na twoim profilu, wynikającej z sumy polubień, komentarzy i liczby zapisów twoich postów).

Wzrost zainteresowania twoim kontem jest generowany bowiem poprzez wysoką liczbę jego polubień od właścicieli potężnych kont na Instagramie, a nie anonimowych użytkowników. Dzięki temu opublikowana przez ciebie treść pojawi się w sekcji „Eksploruj” wszystkim obserwującym topowe konta, które od razu zostały ci lajk.

I tak jak z czasem opracowano metody automatyzacji follow/unfollow (strategii długo wykorzystywanej do pozyskania nowych followersów na IG) przez instagramowe boty, teraz możliwe stało się uzyskiwanie powerlikes. Poniżej natomiast znajdziesz 3 najlepsze serwisy, które pozwolą ci skorzystać z ogromnych zalet tej sprytnej techniki.

Gdzie kupić Power Like Instagram: 2 serwisy

Usługa Power Like powstała głównie ze względu na oszczędność twojego czasu i przyspieszenie rozwoju twojego profilu. Jeśli więc chcesz rozbudować swoje konto na IG i dotrzeć do wielu użytkowników, a tym samym spowodować, by prowadzony przez ciebie profil podbijał rankingi popularności, skorzystaj z usług Power Like Instagram.

Wśród najlepszych aplikacji do zdobywania lajków są Goso oraz The Dirty Job. To najbardziej skuteczne i dające efekty usługi. Zaufały im już setki użytkowników na całym świecie. Przejdźmy zatem do ich szczegółowych recenzji, z których dowiesz się, co dokładnie mają do zaoferowania.

1. Goso

Goso (tutaj oficjalna strona) to absolutnie najlepszy serwis do kupowania Powerlike Instagram. W swojej ofercie posiada wiele pakietów, w różnych przedziałach cenowych i zdecydowanie jest to usługa, której użyłbym, aby zwiększyć popularność swojego profilu i zdobyć większą ilość powerlikes.

Ta godna zaufania strona zarządzana jest przez bardzo znaną i cenioną w swojej branży hiszpańską agencję marketingową, która oferuje tę i wiele innych usług. W 2020 roku znacząco rozszerzyła swoją działalność i zdobyła nagrodę dla najlepszej firmy roku zajmującej się marketingiem w mediach społecznościowych.

Ceny zaczynają się już od 7,97 EUR za miesiąc, ale i bardziej zaawansowane wersje usługi nie przerażają ceną. Na przykład, dzięki najtańszemu pakietowi otrzymasz 25 polubień pod dwoma postami dziennie na łączny okres jednego miesiąca.

Wybierając najtańszy pakiet, zyskujesz 25 x 2 x 30 = 1500 polubień! Polubienia są automatycznie przydzielane po opublikowaniu przez ciebie treści. Akceptowane metody płatności to karta kredytowa i PayPal.

power like instagram goso

Aby w możliwie klarowny sposób wyjaśnić ci, co zawarte jest w usłudze, przedstawiłem poniżej najważniejsze informacje dotyczące każdego pakietu:

 • Liczba polubień postu: jest to liczba polubień, które otrzymasz automatycznie po opublikowaniu każdej treści na Instagramie;
 • Liczba postów dziennie: odnosi się do liczby postów, które będą codziennie obsługiwane przez usługę powerlike;
 • Drip-fed: dzięki tej właściwości nie otrzymasz wszystkich polubień jednocześnie. Będą one dostarczane stopniowo, aby zapewnić większe prawdopodobieństwo pochodzenia polubień od realnych użytkowników;
 • Czas trwania usługi: wszystkie pakiety oferowane przez GoSo działają przez miesiąc, ale odnawiają się automatyczne (co w każdym momencie można zmienić w zakładce strefa klienta);
 • Brak wymogu hasła: usługi GoSo, aby poprawnie funkcjonować, nie potrzebują hasła do twojego konta na Instagramie. Niezła wygoda!

Goso, poprzez ofertę różnorodnych pakietów, pozwala wybrać ci ten, który najlepiej odpowiada twoim potrzebom. Aplikacja Goso jest całkowicie bezpieczna, ponieważ nigdy nie zostaniesz poproszony o podanie hasła do konta na Instagramie.

Na Goso możesz kupić nie tylko Power Likes Instagram, ale również:

 • PowerViews: automatyczne wyświetlenia publikowanych przez ciebie treści wideo, dzięki czemu staną się one viralem;
 • HyperComments: komentarze tworzone przez sztuczną inteligencję na podstawie zaawansowanej analizy twojego postu;
 • HyperGrowth: usługa targetowanego rozwoju konta zgodnie z regulacjami Instagrama dla pełnego bezpieczeństwa;
 • HyperVisibility: usługa zwiększająca zasięg twoich postów i stories.

Dodatkowo korzystając z kodu „pdvmedia”, będziesz uprawniony do 20% rabatu na każdy z produktów GoSo. Nieźle, prawda? Nie czekaj dłużej i dowiedz się więcej o usłudze, klikając poniżej:

2. The Dirty Job

The Dirty Job (tutaj oficjalna strona) to włoski serwis, ale również w wersji anglojęzycznej, który nie oferuje bezpośrednio power like, za to wiele różnych typów skutecznych lajków na IG.

thedirtyjob powerlike

The Dirty Job oferuje pakiety usług dla głównych sieci społecznościowych. W przypadku Instagrama istnieje kilka możliwości doboru pakietów polubień, a niektóre z nich będą bardziej skuteczne od pozostałych

Jeśli chodzi o powerlikes to powinniśmy zwrócić uwagę na dwie opcje:

 • polubienia na Instagramie ze zweryfikowanych profili;
 • prawdziwe polubienia na Instagramie z targetem geograficznym.

W pierwszym przypadku można uzyskać do 10 polubień za cenę 60 €. Zamiast tego, w przypadku prawdziwych polubień na Instagramie masz więcej opcji.

power like instagram the dirty job

Jeśli chodzi o pakiety targetowanych lajków, to do wyboru mamy pakiety od 1 do 10000. Oto przykładowe ceny:

 • 50 za 1,75 €;
 • 250 za 8,75 €;
 • 3,000 za 105 €;
 • 10 000 za 350 €.

Ponadto można wybrać pochodzenie z 5 różnych krajów: USA, UK, Francji, Niemiec i Hiszpanii. Warto wspomnieć, że te polubienia pochodzą z grup Telegram prowadzonych przez samą firmę.

Podsumowując, The Dirty Job to strona, która działa dobrze, jest bezpieczna, łatwa w użyciu i oferuje ceny, które mogą śmiało konkurować z cennikami pozostałych serwisów, które tutaj polecamy.

Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Nadal nie jesteś przekonany, którą usługę kupić? Nadal masz wątpliwości co do Power Like Instagram? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na ten temat. Jestem pewny, że bardzo ci pomogą!

Która aplikacja oferuje najlepszą usługę kupna Power Like Instagram?

Najlepszą aplikacją jest zdecydowanie Goso.io. Znajdziesz w niej pakiety w różnych przedziałach cenowych, dostosowane do potrzeb twojego profilu. Goso.io jest bezpieczny i niezawodny.

Czy muszę podać hasło do mojego konta na Instagramie, aby uzyskać powerlikes?

Odpowiedź brzmi: absolutnie NIE. Hasło nie jest wymagane i nigdy nie podawaj go żadnej aplikacji, ponieważ grozi to włamaniem się na twoje konto przez niepożądane osoby i utratą wszystkich twoich danych.

Ile kosztuje zakup powerlikes na Instagramie?

Na tej stronie można znaleźć szeroki wybór pakietów, a ceny zaczynają się już od 34,99 euro miesięcznie.

Czy powerlikes to skuteczna metoda na pozyskanie odbiorców?

Wiele badań dowiodło skuteczności wykorzystania metody Power Like Instagram. Dzięki niej poszerzysz grono obserwujących cię użytkowników.

Czy używając Power Like Instagram, ryzykuję zablokowaniem mojego konta?

W przeciwieństwie do botów na Instagramie, których użycie może powodować zablokowanie twojego konta, używanie usług Power Like Instagram jest bezpieczne i nie powoduje blokady profilu.

4.5/5 - (8 votes)

Czytaj również: