TurboMedia: przekręt czy zaufany serwis? Opinie i recenzje

Turbomedia

Czy Turbomedia naprawdę działa? Jakie usługi oferuje? Czy jest to wiarygodna strona?

W tej recenzji TurboMedia rozwiejemy wszystkie wątpliwości związane z tym serwisem social media marketingu, który działa na wielu ciekawych platformach.

Zobaczymy, co to jest Turbomedia, jak działa i jak kupić followersy na Instagram za pośrednictwem tej usługi. Zaprezentujemy również różne recenzje i opinie klientów, którzy już go używali. Na końcu dostępna będzie seria najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi.

Po przeczytaniu tego artykułu będziesz miał o wiele większą wiedzę na temat serwisu i będziesz w stanie podjąć świadomą decyzję, czy opłaca ci się skorzystać z jego usługi. Miłej lektury!

TurboMedia: co to?

TurboMedia (oficjalna strona tutaj) to serwis, który oferuje szeroki wybór pakietów do rozwoju konta na najpopularniejszych portalach społecznościowych. W kolejnych akapitach opiszemy wszystkie usługi bardziej szczegółowo.

Osobliwym aspektem tej usługi jest to, że oprócz radzenia sobie z prawie wszystkimi najważniejszymi portalami społecznościowymi i działania na całym świecie, TurboMedia daje możliwość uzyskania followersów i like całkowicie za darmo.

Jakie usługi oferuje TurboMedia

Turbomedia nie tylko koncentruje się na Instagramie, ale także na wielu innych istotnych portalach społecznościowych. Przyjrzyjmy się teraz wspólnie wszystkim pakietom dostępnym w poszczególnych kategoriach.

  • Instagram: dostępne są pakiety obserwujących, like, IGTV i komentarzy, które można kupić osobno lub jako większy pakiet, wybierając „Package Deal”. Zawiera on wszystkie te opcje, ale w niższej cenie;
  • Facebook: tu istnieją 3 rozwiązania dotyczące liczby followersów, wyświetleń wideo oraz liczby fanów twojej strony na Facebooku;
  • YouTube: oprócz pakietów z subskrybentami, wyświetleniami i lajkami, są też takie, które oferują ci więcej akcji i prawdziwych komentarzy;
  • Tik Tok: dla najszybciej rozwijającej się platformy 2020 roku istnieje wiele alternatyw, w tym pakiety obserwujących, wyświetlenia, udostępnienia, komentarze i like;
  • Pinterest: dla portalu z pomysłami Turbomedia oferuje dwa pakiety: followersy i like;
  • Twitter: dla platformy społecznościowej polityków dedykowane jest tylko jedno rozwiązanie – pakiet follower;
  • Spotify: na najczęściej używanej na świecie platformie streamingowej możesz zwiększyć liczbę obserwujących twój profil osobisty, twoje publiczne playlisty i nadać większą widoczność swoim utworom;
  • Soundcloud: Turbomedia dedykuje 6 pakietów najpopularniejszej na świecie społeczności niezależnych artystów: komentarze, wyświetlenia, like, odtworzenia, followersi, pobrania, reposty;
  • Twitch: na platformie streamingu filmów słynącej z obecności licznych graczy można kupić pakiety followersów i wyświetleń.

DARMOWE PAKIETY

Jak można się domyślić, istnieją darmowe pakiety na Instagram, które można otrzymać, wypełniając ankiety lub obserwując innych użytkowników. W tej chwili jest to maksymalnie 10 followersów i 20 like’ów. Są one bardzo przydatne do wypróbowania usługi.

Jak działa TurboMedia: recenzja

Aby rozpocząć korzystanie z Turbomedia i kupić pakiety, które cię interesują, musisz kliknąć na stronie głównej na zakładkę „Premium Services” i tam zobaczysz wszystkie rozwiązania dostępne dla każdej sieci społecznej.

Po wybraniu pakietu, którego potrzebujesz, wszystko, co musisz zrobić, to wybrać rozmiar. W przypadku „Package Deal” na Instagram dostępne są 3 różne wersje:

Następnie, klikając na „Purchase Now”, zostaniesz przekierowany na stronę zakupu, gdzie będziesz musiał podać ilość pakietów.

Na koniec najważniejszy krok. Po wypełnieniu pól obowiązkowych, w innym polu będziesz musiał wskazać adres URL swojego profilu lub postów, które chcesz promować za pośrednictwem wybranego pakietu. Potem należy jeszcze wybrać metodę płatności.

Przejdź teraz do oficjalnej strony Turbomedia, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Opinie o TurboMedia

Aby sprawdzić jakość Turbomedia, polecamy najbardziej wiarygodną stronę z recenzjami do oceny wszelkich usług tego typu: Trustpilot.

turbomedia trustpilot

Średnia ocena to 4,9/5 na podstawie 2330 recenzji, co jest doskonałym wynikiem. Prywatne komentarze są również bardzo pozytywne, wiele osób uważa, że usługa wykroczyła poza ich początkowe oczekiwania.

turbomedia opinie

Jak widać, klienci z całego świata używają Turbomedia do rozwoju konta na portalach społecznościowych. Według wielu, jest to jedna z najbezpieczniejszych usług rozwoju kont dostępnych na rynku.

TurboMedia: wiarygodny serwis czy oszustwo?

Turbomedia jest w 100% działającym i całkowicie bezpiecznym serwisem. Jak widać na Trustpilot, wielu klientów przed tobą skorzystało z jego usług i znaczna ich większość była zadowolona z wyników, które pojawiły się w krótkim czasie.

Ponadto Turbomedia zapewnia natychmiastowy zwrot pieniędzy, jeśli zakupiony pakiet nie jest zgodny z wymaganiami lub jeśli nie działa tak, jak powinien. Aby zgłosić problem, możesz skontaktować się z serwisem za pomocą formularza w prawym dolnym rogu „pomoc”, który pojawia się na każdej stronie ich witryny.

Różnica między Turbomedia a innymi usługami polega na tym, że ten serwis oferuje możliwość uzyskania followersów na Instagramie za darmo. Obserwując innych użytkowników, otrzymasz w zamian prawdziwych i trwałych followersó. A gdy przekonasz się już do usługi, możesz wykupić pakiet!

Częste pytania i odpowiedzi

Jeśli nadal nie jesteś przekonany do tej usługi, zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami. W ten sposób możesz uzyskać jeszcze więcej informacji i zdecydować ostatecznie, czy jest to dla ciebie odpowiednie rozwiązanie.

Czy TurboMedia można bezpiecznie używać do obsługi konta na Instagramie?

Oczywiście. Już ponad 100 tysięcy osób zakupiło pakiety na Turbomedia, uzyskując optymalne rezultaty. Ponadto, nie musisz wprowadzać swojego hasła do Instagrama, aby usługa zaczęła działać. Serwis nie ma więc żadnego dostępu do twojego konta na Instagramie.

Jak mogę anulować płatną subskrypcję?

Przy zakupie jednego z płatnych planów abonamentowych opłata będzie pobierana automatycznie w tym samym dniu każdego miesiąca. Jeśli chcesz w pewnym momencie anulować subskrypcję, możesz skontaktować się z pracownikami Turbomedia, aby ustawić datę wygaśnięcia.

Kiedy otrzymam moje zamówienie?

Wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane w ciągu 24-72 godzin od momentu zakupu. Zazwyczaj zamówienie jest dostarczane w kilka minut po dokonaniu płatności, wszystko jednak zależy od ilości pakietów i ich wielkości.

Czy te usługi zablokują moje konto na Instagramie?

Absolutnie nie! Wszystkie usługi są w 100% bezpieczne i świadczone w sposób, który nie sprawia problemów z żadnym z mediów społecznościowych.

Jak mogę zacząć korzystać z Turbomedia?

Aby rozpocząć, musisz najpierw kliknąć przycisk „LOG IN / REGISTER” w prawym górnym rogu, lub kliknąć na „Premium Services” z górnego paska narzędzi, jeśli chcesz już kupić pakiety. Następnie zostaniesz poproszony o zalogowanie się i zarejestrowanie. Aby to zrobić, po prostu wpisz swoją nazwę użytkownika na Instagramie i kliknij zielony przycisk „LOGIN”.

Jak działa pakiet darmowych followersów?

Ten plan daje ci 10 DARMOWYCH obserwujących w ciągu 24 godzin po wypełnieniu 90 sekundowej ankiety lub wykonaniu prostych czynności typu follow. Pakiet ten można zawsze znaleźć w sekcji „Usługi Premium” na górnym pasku.

Jak działa pakiet Free Like?

Plan darmowych like oferowany przez Turbomedia pozwala na zdobycie maksymalnie 20 polubień w ciągu 48 godzin poprzez wypełnienie 90 sekundowej ankiety lub poprzez lajkowanie na portalach społecznościowych.

Vote

Czytaj również: