Upleap: opinie i recenzje serwisu rozwoju profilu na Instragramie

Upleap

Co to jest Upleap? I jak działa w praktyce?

Rozwijanie profili na Instagramie staje się w ostatnich latach coraz bardziej skomplikowane, nie tylko z powodu zwiększonej konkurencji w publikowaniu treści, ale także z powodu dziennego limitu nowych obserwowanych.

Wielu instagramerów, którzy używali instagramowych botów w celu zwiększenia swoich działań w okresach wysokiej aktywności na portalach społecznościowych, znalazło się bez wsparcia niezbędnego do utrzymania stałego poziomu swoich followersów.

Ale jak się okazało, istnieje nowe rozwiązanie: Upleap. Co to jest? A co ważniejsze, jak działa Upleap? Przekonajmy się o tym razem!

Co to jest Upleap

Upleap (tutaj oficjalna strona internetowa) to innowacyjna usługa, która korzystając z nowego mechanizmu, pozwoli zwiększyć twoją popularność na portalach społecznościowych. W rzeczy samej, nie chodzi tutaj o przestarzałą już metodę typu follow/unfollow oferowaną przez proste boty.

Podstawową ideą jest to, że docelowa grupa odbiorców nie jest już wybierana losowo, co nie prowadzi do negatywnych skutków takich, jak nagła utrata followersów, nieaktywni fani, usunięte profile.

Upleap pozwala ci przechwycić profile takie jak twój, a więc o podobnych tematach i zainteresowaniach, w celu ustanowienia bardziej stabilnych kontaktów społecznościowych.

Inną zaletą tego podejścia jest to, że obserwując prawdziwe, aktywne profile, jest mniej prawdopodobne, że później je stracisz, lub co gorsza, że zostaniesz zbanowany.

W końcu Upleap pozwala również ustawić parametry, które pozwalają skupić się na śledzeniu w określonych obszarach geograficznych. Jest to szczególnie użyteczne, jeśli jesteś zainteresowany na przykład tylko polskimi followersami.

Upleap: rejestracja i bezpłatna wersja próbna

Rejestracja w serwisie jest bardzo prosta, trwa dosłownie kilka minut. Po wejściu na oficjalną stronę internetową należy kliknąć na przycisk w prawym górnym rogu z napisem „try us for free” i wprowadzić swoje dane.

W ten sposób będziesz miał do dyspozycji trzydniową bezpłatną wersję próbną serwisu Upleap. Możesz wtedy przetestować, jak to naprawdę działa, a następnie zdecydować, czy kupić oferowane przez nich pakiety.

Upleap: jak to działa?

Jak już wiesz, Upleap to innowacyjna usługa, którą można wypróbować za darmo przez 3 dni. Ale jak to działa w praktyce? Wyjaśnimy ci to w czterech prostych krokach.

1) REJESTRACJA

Najpierw musisz zarejestrować się na stronie, a na podany przez ciebie adres e-mail zostanie wysłany e-mail potwierdzający. Na koniec należy wprowadzić nazwę profilu Instagram i hasło.

2) KATEGORIA

Teraz czas na najważniejszy moment całej rejestracji. Wybranie odpowiedniej kategorii pozwoli na wskazanie zakresu zastosowania mechanizmu Upleap. Jeśli nie jesteś pewien, co wybrać, zrób mały research w Internecie!

3) HASHTAGI

W trzecim kroku zostaniesz poproszony o wybranie 4 hashtagów odnoszących się do tematów, którymi zajmujesz się na swoim profilu Instagram. Upewnij się, że wybrałeś te bardziej szczegółowe, niezbyt ogólne, w przeciwnym razie możesz utracić dokładność targetingu.

4) PROFILE

Tutaj zostaniesz poproszony o podanie 3 profili podobnych do twojego. W ten sposób Upleap będzie w stanie jeszcze lepiej zrozumieć, jakie są twoje tematy i zgodnie z tym rozpocząć dobrą strategię śledzenia.

Tadam! Po robocie. Od teraz przez 3 dni będziesz mógł oglądać wyniki w panelu Upleap i testować prawidłowe działanie serwisu.

Największe zalety serwisu

Zacznijmy od tego, że będąc usługą bardzo różniącą się od klasycznych botów dla Instagram, Upleap jest na rynku nowością i warto go wypróbować. Po zakończeniu bezpłatnej wersji próbnej możesz zdecydować, czy warto wydać na niego pieniądze, czy nie. Przyjrzyjmy się, jakie są 3 największe zalety serwisu Upleap:

  • PERSONALIZACJA TARGETU

Główną zaletą jest to, że korzystając z takiego serwisu, możesz stworzyć prawdziwą społeczność fanów i followersów twoich treści. Niezależnie od tego, czy jesteś influencerem czy fryzjerem, możesz zbudować swoją niszę i zacząć szybko się rozwijać.

Wszystko to dzięki trybowi targetowania profili do śledzenia. Dzięki wyborowi kategorii, profili i hashtagów, usługa ta zapewni ci stałych obserwujących, którzy będą wchodzić w interakcję z publikowaną przez ciebie treścią.

  • DARMOWA WERSJA PRÓBNA

Jeśli nie jesteś przekonany do tej usługi, wystarczy, że z niej zrezygnujesz i gotowe. Chociaż 3 dni to może wydawać się za mało na sprawdzenie jakości nowych followersów, lepiej skupić się na dokładności systemu obserwowania.

Zwracamy na to uwagę, bo to nie ilość, a jakość obserwujących jest tu niezbędna. Korzystając ze zwykłego bota dla Instragrama, na samym początku twoje wyniki rosną, ale po kilku miesiącach je tracisz lub konta stają się nieaktywne i wracasz do punktu wyjścia.

  • OPCJE PREMIUM

Jak zobaczymy poniżej, dzięki pakietom premium można usprawnić działanie Upleap. Niektóre z tych funkcji dotyczą wizualizacji stories profili docelowych oraz wyboru obszarów geograficznych, na których można oprzeć funkcje obserwowania.

Ale to nie wszystko: profesjonalna wersja Upleap pozwoli ci wykluczyć słowa kluczowe związane z innymi profilami społecznościowymi, które cię nie interesują. To narzędzie jest ważne zwłaszcza, gdy zajmujesz się tematami, które łatwo pomylić z innymi, na których ci nie zależy.

Upleap: ceny

Istnieją dwa rodzaje abonamentu: miesięczny i roczny. Dla każdego z nich istnieją 3 różne pakiety, których cena różni się w zależności od dodatkowych funkcji. Te trzy pakiety to Lite, Standard i Premium. Poniżej znajdziesz ich podsumowanie:

1) Lite

Pakiet ten jest świetny dla kont osobistych i influencerów poszukujących wzrostu organicznego. Funkcje obejmują usługę świadczoną przez account managera, opcje hashtagów referencyjnych i profili docelowch do wyboru.

Koszt miesięcznego abonamentu wynosi 39$/miesiąc, a rocznego – 29$/miesiąc.

2) Standard

W tym pakiecie, oprócz opcji standardowych, istnieją dwie dodatkowe funkcje: wyświetlanie Instagram Stories na profilach docelowych oraz podwojone tempo rozwijania konta.

Koszt miesięcznej subskrypcji wynosi 69$/miesiąc, a rocznej – 49$/miesiąc.

3) Premium

W pakiecie Premium znajdują się wszystkie wymienione do tej pory funkcje oraz możliwość wyboru interesujących nas obszarów geograficznych, wyłączenia słów kluczowych i wsparcia premium ze strony zespołu Upleap.

Koszt miesięcznego abonamentu wynosi 99$/miesiąc, a rocznego – 59$/miesiąc.

Alternatywy dla Upleap

Upleap jest naprawdę innowacyjną usługą i oferuje również bezpłatną wersję próbną, ale istnieje kilka całkiem przekonujących alternatyw. Wśród najlepszych są Inflact i Instagrow.

Inflact to bardzo szczególny serwis, ponieważ oprócz oferowania tradycyjnych funkcji typowego Bota, takich jak follow i unfollow, wiadomości prywatne (DM) i publikowanie postów, daje również możliwość znalezienia followersów, których szukasz poprzez zaawansowane targetowanie.

Zaawansowane targetowanie oparte jest na hashtagach, lokalizacji, płci i języku. Poprzez ustawienie tych parametrów możesz natychmiast znaleźć potrzebnych followersów.

Instagrow jest usługą podobną do poprzednich, która poprzez zarządzanie twoim kontem rozwija go, pomagając ci w zaawansowanym mechanizmie targetowania. Instagrow wyróżnia się dbałością o szczegóły i rzetelnością zespołu, który za nim stoi.

Serwis ten uważany jest za najlepszy, ponieważ rozwinął zaawansowane umiejętności, które trudno znaleźć gdzie indziej. Jeśli jesteś zainteresowany, przejdź na oficjalną stronę internetową i skorzystaj z kuponu „PDVMEDIA5„, aby uzyskać zniżkę!

Upleap: recenzje i opinie

Na stronie internetowej Upleap znajduje się wiele opinii ludzi i firm, które korzystały z serwisu, aby rozwijać się na Instagramie.

Oto niektóre z nich:

Upleap – recenzje użytkowników

Jak widać w recenzjach Upleap, niektóre z wyróżnionych zalet dotyczą efektywności, z jaką świadczone są usługi, wyświetleń w przypadku Youtube’a i followersów o wspólnych zainteresowaniach w przypadku portali społecznościowych.

Oczywiście na oficjalnej stronie internetowej można znaleźć wiele innych opinii, to tylko przykład, żeby pokazać ci potencjał tego serwisu.

Częste pytania i odpowiedzi

Jeśli nadal masz wątpliwości co do serwisu Upleap, zapraszamy cię do zapoznania się z poniższą sekcją FAQ.

Czy Upleap jest darmowy?

Nie, ale na początku możesz skorzystać z 3-dniowej bezpłatnej wersji próbnej, a następnie zdecydować, czy chcesz wykupić pakiet lite, standardowy czy premium.

Czy Upleap dobrze działa na Instagramie?

Oczywiście, że tak, usługa ta została specjalnie zaprojektowana w celu osiągnięcia optymalnej wydajności Instagramu dzięki wykorzystaniu funkcji targetowania dostosowanych do zainteresowań i lokalizacji.

Jak działa Upleap?

Na początku zostaniesz poproszony o wybranie kategorii lub tematu interesującego twoją grupę docelową, a następnie za pomocą hashtagów i profili podobnych do twojego możesz łatwo odnaleźć potencjalnych followersów zainteresowanych twoją treścią.

Czy Upleap to przekręt?

Nie, Upleap nie jest przekrętem. Oferowane usługi są wydajne i działają, w przeciwnym razie nie byłoby tylu klientów. Oprócz wielu muzyków, fotografów i modelek, zaufały im także znane marki, takie jak Ikea czy BMW.

Jakie są najlepsze alternatywy dla Upleap?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jedną z usług, którą możemy polecić jako dobrą alternatywę, jest Instagrow, ponieważ gwarantuje on doskonałe rezultaty. Bardzo podobnym narzędziem jest Inflact, który również dobrze działa, mimo że opiera się bardziej na bocie niż na samodzielnej pracy zespołu.

5/5 - (2 votes)

Czytaj również: