Subskrypcje na YouTube za darmo: najlepsze strony i porady

Subskrypcje na YouTube

Jak zdobyć darmowe subskrypcje na YouTube? Jeśli zadajesz sobie to pytanie, to w tym artykule znajdziesz na nie odpowiedź!

Decydując się na założenie kanału na YouTube, musisz mieć dobre chęci i uzbroić się w cierpliwość. Następnie powinieneś dowiedzieć się, które narzędzia będą najlepsze, aby usprawnić twój kanał i aby twoje wysiłki nie poszły na marne.

Na rynku, a dokładniej w sieci, znajdziesz wiele sposobów na powiększenie swojej społeczności i na szybkie dotarcie do 1000 subskrybentów na niedawno utworzonym kanale YouTube.

Ale czy wszystkie te metody są legalne i możesz im bezgranicznie zaufać? Aby rozwiać wszelkie wątpliwości, napisałem ten artykuł, w którym znajdziesz opisy najlepszych stron, aplikacji i botów, oferujących darmowe subskrypcje na YouTube.

Jeśli zdobędziesz darmowe subskrypcje na YouTube, istnieje większa szansa, że zostaniesz zauważony przez innych użytkowników, dzięki tak zwanemu efektowi bandwagon.

Przeczytaj też: Jak kupić suby na YouTube?

Darmowe subskrypcje na YouTube: 3 najlepsze strony, gdzie można je zdobyć

Najpierw przyjrzymy się 3 najlepszym stronom, oferującym darmowe suby na YouTube. Są to platformy oparte na wymianie subskrypcji między tobą a innymi Youtuberami, na zasadzie prostego i zautomatyzowanego procesu. Dowiedzmy się o nich więcej!

1. Views4You

Views4you (oficjalna strona tutaj) to platforma oferująca usługi rozwoju na mediach społecznościowych. Wśród nich jest możliwość zdobycia darmowych subów na YouTube.

generator subskrypcji na youtube

Mówiąc dokładniej, można uzyskać do 20 nowych subskrybcji za darmo. Procedura jest niezwykle prosta:

 • wejdź na stronę Views4you, klikając tutaj;
 • wprowadź link do swojego kanału YouTube;
 • wpisz swój adres e-mail;
 • kliknij „Try now„.

Jak widzisz, nie musisz podawać żadnych haseł ani danych logowania, więc nie ma żadnego ryzyka dla twojego kanału. Następnie należy dodać, że Views4you zapewnia

 • subskrypcje z prawdziwych kont;
 • brak spadku liczby subów;
 • natychmiastowe rozpoczęcie ich dostarczania.

Z usługi można skorzystać tylko raz na dany kanał. Niemniej jednak, Views4you jest jedną z najlepszych opcji dostępnych w sieci, jeśli chodzi o otrzymywanie darmowych subskrypcji YouTube! Wypróbuj usługę już teraz, klikając tutaj.

Oficjalna stronaviews4you.com
Liczba darmowych subów YTDo 20
Nasza ocena9.5/10

2. Thunderclap

Thunderclap (oficjalna strona tutaj) to kolejna platforma, która pozwala zdobyć suby YouTube za darmo.

subskrypcje youtube za darmo

Wystarczy kilka kliknięć, aby uzyskać do 20 nowych subskrypcji YT za darmo. Co więcej, można wybierać pomiędzy 2 różnymi usługami: High Quality Subscribers i Premium Quality Subscribers.

W przypadku drugiego typu subskrypcje zostaną przydzielone zgodnie z dopasowaniem demograficznym, zasadniczo jak najbliżej lokalizacji geograficznej, w której zarejestrowany jest twój kanał.

Oto procedura, którą należy przeprowadzić:

 • wejdź na stronę Thunderclap, klikając tutaj;
 • wybierz High Quality Subscribers lub Premium Quality Subscribers;
 • kliknij „Buy now„;
 • na nowym ekranie wprowadź URL swojego kanału lub nazwę użytkownika;
 • wprowadź swój adres e-mail;
 • kliknij „Continue”.

Jak widać, jest to szybkie i łatwe rozwiązanie, a także bezpieczne, ponieważ nie trzeba podawać haseł ani poufnych danych. Wreszcie, w przypadku problemów, możesz liczyć na wsparcie 24/7. Wypróbuj usługę już teraz, klikając tutaj.

Oficjalna stronathunderclap.it
Liczba darmowych subów YTDo 20
Nasza ocena9.0/10

3. Allsmo

Allsmo (oficjalna strona tutaj) to trzecia platforma w naszym zestawieniu. Tutaj również możesz otrzymywać darmowy suby YT.

darmowe suby yt

Kroki są proste:

 • przejdź do oficjalnej strony, klikając tutaj;
 • wprowadź link do swojego kanału;
 • wybierz liczbę subów, którą chcesz uzyskać (do 100);
 • kliknij „Send„.

Chociaż liczba subskrypcji za darmo jest większa niż w przypadku poprzednich opcji, Allsmo zajmuje trzecią pozycję, ponieważ ich jakość jest niższa.

Wymagana jest również subskrypcja kanału Telegram usługi. Aby uzyskać wszystkie istotne informacje, kliknij tutaj.

Oficjalna stronaallsmo.net
Liczba darmowych subów YTDo 100
Nasza ocena8.0/10

Generator subskrypcji na YT: co to?

Pod hasłem „generator subskrypcji na YT” zwykle rozumiemy oprogramowanie, serwis bądź bota, które umożliwiają zdobywanie subskrypcji na YouTube, czy to za darmo, czy za opłatą.

My zaprezentowaliśmy strony, które normalnie sprzedają subskrypcje na YT (oraz inne usługi), ale w mają dla swoich klientów specjalną ofertę w postaci niewielkich pakietów darmowych subów. Jest to świetne rozwiązanie, by w ciągu chwili zdobyć bez ponoszenia kosztów nawet 140 subskrypcji.

Generator może działać również odpłatnie – wówczas sprzedaje pakiety subskrypcji na YT. Zwykle są one zróżnicowane, co pozwala na zainwestowanie nawet przy skromnym budżecie. Porównaj oferty płatnych subskrypcji na YT.

W końcu, generator subów może być także botem lub rozszerzeniem do przeglądarki, które pomoże ci zoptymalizować twój kanał na YT tak, byś mógł uzyskać więcej subskrypcji. Do takich programów należy TubeBuddy i VidIQ.

Jak zdobyć 1000 subskrypcji za darmo?

Jak widzisz, nie wystarczą generatory subów za darmo, żeby dobić do magicznej liczby 1000 subskrypcji.

Jeśli nie chcesz ponosić żadnych kosztów, powinieneś również wdrożyć dodatkowe działania, które pozwolą ci zdobyć więcej subskrybentów:

 • Udostępniaj swoje filmy na innych portalach społecznościowych
 • Wynagradzaj za subskrypcje i organizuj konkursy
 • Przypominaj w filmach o subskrybowaniu
 • Twórz popularne YouTube Shorts

Poza tym nie trzeba wspominać, że regularne tworzenie wartościowych filmików i spójność kanału to podstawowe kwestie, o które należy zadbać, by odnieść sukces i zdobyć jak najwięcej subskrypcji.

Czy mogę zdobyć darmowe subskrypcje na YouTube od polskich użytkowników?

Niestety, wadą rozwiązania polegającego na pozyskiwaniu darmowych subskrypcji na YouTube ze stron wymienionych w pierwszej części artykułu jest to, że konta, które zaczną cię śledzić, będą często zagraniczne i nie będą nastawione na content, którym zajmujesz się na swoim kanale.

Obecnie nie ma możliwości uzyskania bezpłatnych subskrypcji od polskich użytkowników. Taka usługa zawsze wiąże się z większymi kosztami i jest oferowana tylko przez najlepsze agencje internetowe. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat możliwości zakupu wyświetleń na YouTube, zapraszam do lektury naszego artykułu „Jak i gdzie kupić wyświetlenia na YouTube”.

NAJLEPSZE STRONY OFERUJĄCE SUBSKRYPCJE NA YOUTUBE

Ocena: 4.9/5

Ocena: 4.8/5

Ocena: 4.6/5

Dziękuję za przeczytanie tego artykułu do końca. Mam nadzieję, że zawarte w nim informacje okazały się przydatne i że znalazłeś to, czego szukałeś! Pamiętaj: prawdziwy sekret odnoszącego sukcesy kanału YouTube tkwi w poświęceniu, pasji i ciężkiej pracy!

4.3/5 - (6 votes)

Czytaj również: