Subskrypcje na YouTube za darmo: najlepsze strony, aplikacje i boty

Subskrypcje na YouTube

Jak zdobyć darmowe subskrypcje na YouTube? Jeśli zadajesz sobie to pytanie, to w tym artykule znajdziesz na nie odpowiedź!

Decydując się na założenie kanału na YouTube, musisz mieć dobre chęci i uzbroić się w cierpliwość. Następnie powinieneś dowiedzieć się, które narzędzia będą najlepsze, aby usprawnić twój kanał i aby twoje wysiłki nie poszły na marne.

Na rynku, a dokładniej w sieci, znajdziesz wiele sposobów na powiększenie swojej społeczności i na szybkie dotarcie do 1000 subskrybentów na niedawno utworzonym kanale YouTube.

Ale czy wszystkie te metody są legalne i możesz im bezgranicznie zaufać? Aby rozwiać wszelkie wątpliwości, napisałem ten artykuł, w którym znajdziesz opisy najlepszych stron, aplikacji i botów, oferujących darmowe subskrypcje na YouTube.

Jeśli wyposażysz się w darmowe subskrypcje na YouTube, istnieje większa szansa, że zostaniesz zauważony przez innych użytkowników, dzięki tak zwanemu efektowi bandwagon. Jednak pamiętaj: jeśli naprawdę zależy ci na tym, aby twoja społeczność była zaangażowana, a twój kanał stale się rozwijał się, musisz dbać w tworzenie jakościowych treści!

Przeczytaj też: Jak kupić suby na YouTube?

Darmowe subskrypcje na YouTube: 3 najlepsze strony, gdzie można je zdobyć

Najpierw przyjrzymy się 3 najlepszym stronom, oferującym darmowe subskrypcje na YouTube. Są to platformy oparte na wymianie subskrypcji między tobą a innymi Youtuberami, na zasadzie prostego i zautomatyzowanego procesu. Dowiedzmy się o nich więcej!

1. SubPals

Na pierwszym miejscu listy najlepszych stron, na których można bezpłatnie pozyskać subskrypcje na YouTube, znajduje się SubPals (tutaj oficjalna strona). Jest to światowej sławy platforma, oferująca usługi SEO oraz usługi przyspieszania rozbudowy kanału YouTube.

SubPals subskrypcje youtube za darmo

Za pośrednictwem tej strony możesz od razu aktywować funkcję, która umożliwia otrzymywanie 10 nowych subskrybentów co 12 godzin. Usługa jest bezpłatna, a jej aktywacja przebiega bardzo szybko i sprawnie.

Aby skorzystać z platformy, przejdź do oficjalnej strony SubPals, klikając tutaj. Następnie wprowadź adres URL kanału YouTube lub identyfikator kanału (który znajdziesz pod tym linkiem) i podaj adres e-mail oraz hasło.

Usługa opiera się na wymianie subskrypcji między tobą a innymi użytkownikami YouTube, którzy również korzystają z tej platformy. Dzięki subskrypcjom, konto na YouTube rozbudowuje się i staje się coraz bardziej popularne. Gdy dokonasz aktywacji usługi, efekty zobaczysz już od pierwszego dnia użytkowania!

Należy podkreślić, że SubPals jest bezpieczny i niezawodny, ponieważ w żaden sposób nie jest sprzeczny z algorytmem YouTube. Korzystając z usługi zwiększania liczby subskrybentów, nie ryzykujesz, że twoje konto zostanie zablokowane lub serwis nałoży na nie karę.

2. YTpals

Drugą stroną, która oferuje darmowe subskrypcje na YouTube jest YTpals (tutaj oficjalna strona). Jest to platforma bardzo podobna do poprzedniej, jednak oprócz subskrypcji daje możliwość otrzymywania „polubień”.

YTpals darmowe subskrypcje youtube

YTpals umożliwia otrzymywanie 10 subskrybentów i 20 polubień co 12 godzin, a wszystko to całkowicie za darmo i za pomocą kilku kliknięć. Wystarczy wejść na tę stronę, wpisać adres URL swojego kanału (można go znaleźć tutaj) i korzystać z możliwości YTpals!

Ta platforma również oparta jest na wymianie subskrypcji między tobą a innymi YouTuberami. Co więcej, Ytpals oprócz darmowych planów oferuje wiele usług premium. Umożliwiają one wzrost liczby obserwujących, subskrybentów, polubień, wyświetleń, komentarzy i udostępnień na YouTube oraz na wszystkich innych istniejących sieciach społecznościowych.

3. SoNuker

Trzecią stroną, dzięki której możesz za darmo zwiększyć liczbę subskrypcji na YouTube, jest SoNuker (tutaj znajdziesz oficjalną stronę internetową).

SoNuker darmowe subskrypcje yt

SoNuker oferuje całkowicie bezpłatną usługę, która umożliwia otrzymanie 10 nowych subskrybentów i 20 „polubień” na twoim kanale YouTube, w ciągu 12 godzin. Aby aktywować usługę, wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie serwisu i wybrać bezpłatny plan.

Na tej platformie możesz zlecić przyznawanie ci polubień oraz 10 subskrybentów dla twojego kanału YouTube w sposób ciągły, co 12 godzin. Podobnie jak poprzednie strony, SoNuker również korzysta z sieci YouTuberów, aby móc świadczyć ci bezpłatne usługi, oparte na wymianie subskrypcji i polubień.

Oprócz bezpłatnego abonamentu, SoNuker oferuje usługi premium czyli plany rozwoju YouTube: Enterprise, Elite i Celebrity. Ich ceny wynoszą od 20 do 80 dolarów miesięcznie. Płatne pakiety pozwolą ci bardzo szybko zwiększyć liczbę subskrybentów, bez konieczności subskrybowania kanałów użytkowników, którzy subskrybują twoje konto.

Darmowe narzędzia i boty do zwiększania subskrypcji na YouTube

Oprócz platform opartych na wymianie subskrypcji, na rynku dostępnych jest także kilka narzędzi, aplikacji, rozszerzeń do Google Chrome oraz botów, które pozwalają na darmowe pozyskiwanie subskrybentów na YouTube. Zobaczmy najbardziej znane narzędzia i boty zwiększające subskrypcje na YouTube i przyjrzyjmy się ich funkcjom.

1. VidIQ

VidIQ (tutaj oficjalna strona internetowa) to rozszerzenie dla przeglądarki Chrome i Firefox, które pozwala ulepszyć podstawowe funkcje YouTube, poprzez liczne narzędzia do analizy SEO, statystyki, automatyczne sugestie, analizy i przydatne informacje dla każdego YouTubera.

VidIQ darmowe subskrypcje na youtube

To narzędzie pozwoli ci bezpłatnie i w krótkim czasie zwiększyć liczbę subskrybentów na YouTube oraz zoptymalizować filmy, które istnieją już na twoim kanale. Warto podkreślić, że tworzenie doskonałych treści na YouTube to tylko połowa sukcesu i nie zawsze wystarczy, aby kanał zyskał na popularności. Drugą połowę stanowi analiza uzyskiwanych wyników i optymalizacja. Dzięki funkcjom VidiQ możesz:

 • wyszukać słowa kluczowe na YouTube;
 • przeprowadzić analizę konkurencji w twojej niszy;
 • uzyskiwać powiadomienia o nowych słowach kluczowych;
 • dokonywać analiz szybkości, z jaką wyświetlenia docierają do twoich filmów;
 • uzyskać dostęp do narzędzi przyspieszających twoją pracę;
 • skorzystać z generatora miniatur do twoich filmów;
 • przeglądać statystyki twoich treści w czasie rzeczywistym.

VidIQ posiada bezpłatną wersję, z której możesz skorzystać, rejestrując się na tej stronie. Aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji, jakie oferuje platforma, zalecam aktywację planu premium, który znacznie rozbuduje twój kanał YouTube.

2. TubeBuddy

Tworząc listę przydatnych narzędzi do rozwoju kanału na YouTube nie można nie wspomnieć o TubeBuddy (tutaj oficjalna strona internetowa). Korzystając z tego narzędzia z pewnością szybko zauważysz wzrost liczby subskrybentów na twoim kanale.

TubeBuddy darmowe subskrypcje na yt

To narzędzie spowoduje znaczącą poprawę produktywności, jakości i optymalizacji filmów, które przesyłasz na swój kanał. Oto główne funkcje TubeBuddy:

 • produktywność: około dwudziestu funkcji przyspieszających proces tworzenia nowych filmów, również poprzez automatyzację niektórych czynności, takich jak tworzenie miniaturki i ekranu końcowego;
 • optymalizacja SEO: narzędzia, które pozwalają wskazać i użyć najlepszych słów kluczowych w twoich filmach, aby zwiększyć ich widoczność i automatycznie pozyskać nowych subskrybentów;
 • publikowanie: funkcje umożliwiające automatyczne publikowanie filmów, również w innych mediach społecznościowych, za każdym razem sugerując najlepszy moment publikacji;
 • data&research: zestaw narzędzi związanych z procesem analizy danych i statystyk dotyczących filmów, także w odniesieniu do twojej konkurencji.

To narzędzie, podobnie jak VidIQ, jest rozszerzeniem dla Google Chrome i Firefox. Można więc korzystać z niego bezpośrednio przez przeglądarkę internetową lub alternatywnie przez aplikację na smartfony.

Zarówno rejestracja w TubeBuddy, jak i korzystanie z podstawowego planu, oferującego funkcje zwiększania liczby subskrypcji na YouTube, są całkowicie bezpłatne. Jeśli chodzi o plany premium to są one naprawdę dobre i niedrogie, dlatego warto im się dokładniej przyjrzeć (kliknij tutaj).

3. TubeAssist Pro III

Na trzecim miejscu w rankingu znalazł się prawdziwy YouTube bot. TubeAssist Pro III (tutaj oficjalna strona), to bardzo potężne oprogramowanie, które pozwala automatycznie zwiększać liczbę wyświetleń, polubień, komentarzy i subskrypcji na YouTube.

TubeAssist subskrypcje na yt za darmo

TubeAssist Pro III można pobrać jako licencjonowane oprogramowanie, z jednorazową, stałą płatnością lub z miesięcznym planem subskrypcji (kliknij tutaj, aby pobrać). Po aktywacji usługi, bot uruchomi sterowniki, które pozwolą ci wejść w interakcję z innymi użytkownikami i przyciągnąć ich do twojego kanału. Oto główne funkcje TubeAssist Pro III:

 • Like/unlike: automatycznie umieszczaj „like” lub „unlike” przy setkach innych filmów;
 • Automatyczna subskrypcja kanałów YouTube, które spełniają określone wymagania;
 • Automatyczny i spersonalizowany komentarz do dużej liczby filmów;
 • Automatyczne powiązanie z transmisjami YouTube na żywo.

TubeAssist Pro III to prawdopodobnie jeden z najskuteczniejszych sposobów na zdobycie darmowych subskrypcji na YouTube, ponieważ podczas gdy ty koncentrujesz się na budowaniu treści, ten bot wykonuje za ciebie najtrudniejszą i najbardziej żmudną pracę.

Czy mogę zdobyć darmowe subskrypcje na YouTube od polskich użytkowników?

Niestety, wadą rozwiązania polegającego na pozyskiwaniu darmowych subskrypcji na YouTube ze stron wymienionych w pierwszej części artykułu jest to, że konta, które zaczną cię śledzić, będą często zagraniczne i nie będą nastawione na content, którym zajmujesz się na swoim kanale.

Obecnie nie ma możliwości uzyskania bezpłatnych subskrypcji od polskich użytkowników. Taka usługa zawsze wiąże się z większymi kosztami i jest oferowana tylko przez najlepsze agencje internetowe. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat możliwości zakupu wyświetleń na YouTube, zapraszam do lektury naszego artykułu „Jak i gdzie kupić wyświetlenia na YouTube”.

NAJLEPSZE STRONY OFERUJĄCE SUBSKRYPCJE NA YOUTUBE

4.7/5
4.6/5
4.5/5

Dziękuję za przeczytanie tego artykułu do końca. Mam nadzieję, że zawarte w nim informacje okazały się przydatne i że znalazłeś to, czego szukałeś! Pamiętaj: prawdziwy sekret odnoszącego sukcesy kanału YouTube tkwi w poświęceniu, pasji i ciężkiej pracy!

4.3/5 - (6 votes)

Czytaj również: