Szukaj
Close this search box.

Jak zwiększyć wyświetlenia na YouTube: 7 skutecznych metod

jak zwiększyć wyświetlenia na youtube

Czy chcesz wiedzieć, jak zwiększyć wyświetlenia na YouTube? Szukasz sposobów na zwiększenie popularności swoich filmów i kanału? Jeśli tak, to trafiłeś we właściwe miejsce!

Zdobywanie więcej wyświetleń na YouTube jest ważne nie tylko dla twojej samooceny… Liczba wyświetleń, które otrzymujesz, jest miarą tego, jak bardzo twoi widzowie lubią twoje filmy, a od tego zależą również twoje zarobki na tej platformie.

W tym artykule dowiemy się, jak zdobyć wyświetlenia na YT dzięki kilku sztuczkom, technikom i zaawansowanym narzędziom, które pozwolą ci znacznie poprawić swój wizerunek i widoczność w sieci. Gotowy? Zaczynajmy!

NAJLEPSZE STRONY OFERUJĄCE WYŚWIETLENIA NA YOUTUBE

Ocena: 4.9/5

Ocena: 4.8/5

Ocena: 4.6/5

Jak zwiększyć wyświetlenia na YouTube: 7 sposobów

jak nabić wyświetlenia na yt

Zobaczmy teraz, jak nabić wyświetlenia na YT.

Przyjrzymy się technikom i możliwościom najczęściej wykorzystywanym przez twórców treści i social media managerów do szybkiego zwiększenia liczby wyświetleń filmów na YouTube.

Niektóre z nich są całkiem zrozumiałe, podczas gdy inne są nieco bardziej kontrowersyjne lub skomplikowane do wdrożenia…

1. Stwórz społeczność wokół twoich filmów

Pierwsza metoda zwiększenia wyświetleń na YouTube jest być może najbardziej oczywista, ale również najskuteczniejsza w dłuższej perspektywie i najbardziej wykorzystywana przez znane i lubiane kanały: zawsze tworzyć wysokiej jakości filmy i stale publikować.

Kiedy youtuber zaczyna kanał od zera, musi robić jeden filmik tygodniowo, przynajmniej przez pierwsze pół roku, aby się wyróżnić. Prowadzi to do stworzenia wokół jego kanału solidnej społeczności subskrybentów, którzy z niecierpliwością czekają na premierę nowego filmu.

Jeśli jesteś zainteresowany profesjonalną aktywnością na ten platformie i chcesz odkryć, jak nabić wyświetlenia na YT, tworzyć społeczność, rozwijać swój kanał i zarabiać na nim, polecamy „Jak wybić się na YouTube„, intensywny kurs, który pozwoli ci osiągnąć sukces na tej platformie.

jak zdobyć wyświetlenia na yt

Całe szkolenie to 7 godzin filmików. Dowiesz się z nich, jak wyróżnić się z tłumu na Youtube. Poznasz wiele metod rozwijania swojego kanału i zarabiania sporych pieniędzy. Nauczysz się, między innymi, jak zdobyć więcej wyświetleń na YouTube i nowe subskrypcje.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym kursie, przejdź na jego stronę, gdzie dostępne są wszystkie dodatkowe informacje.

Innym kursem, który możemy ci polecić jest „YouTube Marketing – jak prowadzić kanał na YT” Szymona Owedyka. Obejmuje on w zasadzie wszystko, co powinieneś wiedzieć, zakładając swój kanał.

Znajdziesz tu sporo technicznych wskazówek na początek. W szczególności, dowiesz się tutaj, jak zdobywać lojalnych subskrybentów, jak nabić wyświetlenia na YT i jak tworzyć treści atrakcyjne dla widzów.

2. Wykorzystaj SEO i trendy

Jak mieć więcej wyświetleń na YouTube? Zwracaj większą uwagę na SEO (search engine optimization), czyli coś, na co może nie zwracałeś specjalnej uwagi do tej pory.

YouTube powinien być traktowany jako wyszukiwarka sama w sobie. Filmy, które publikujesz dzisiaj, pozostają w sieci na zawsze, a użytkownik może je znaleźć za kilka lat, wpisując określone słowo kluczowe w pasku wyszukiwania Google lub YouTube.

Jak zapewne już się domyślasz, kluczem do zwiększenia liczby wyświetleń na YouTube jest wybór odpowiednich tematów filmów (takich, które są najczęściej wyszukiwane przez użytkowników) i upewnienie się, że zajmują one wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania, wyprzedzając filmy innych youtuberów. Ale jak to zrobić?

Aby to zrobić, powinieneś użyć TubeBuddy, świetnego rozszerzenia przeglądarki. Oferuje ono narzędzia do analizy SEO i optymalizacji, a także narzędzia do wyszukiwania najbardziej popularnych trendów na YouTube w danym czasie.

tubebuddy jak nabić wyświetlenia na yt

TubeBuddy pozwala ci zidentyfikować najgorętsze tematy na YouTube oraz zoptymalizować tytuły, tagi i opisy, tak aby twoje filmy znajdowały się na szczycie wyników wyszukiwania dla określonych słów kluczowych. Tymi prostymi czynnościami można wykładniczo zwiększyć wyświetlenia na YouTube!

Funkcje TubeBuddy nie kończą się na tym. Możesz również zwiększyć swoją produktywność, zautomatyzować powtarzające się zadania i automatycznie wybrać najlepszy czas na publikację swoich filmów.

Aby zainstalować TubeBuddy i przetestować wszystkie jego funkcje, kliknij tutaj. Po skonfigurowaniu, narzędzie może być używane bezpośrednio z przeglądarki. Sprawi, że twoje życie jako twórcy treści będzie o wiele łatwiejsze, a twoje wysiłki o wiele bardziej produktywne.

3. Strony do zwiększania wyświetleń na YouTube

Innym sposobem na zwiększenie wyświetleń na twoim kanale YouTube, wykorzystywanym ostatnio coraz częściej przez nowych youtuberów, jest kupowanie wyświetleń YT z witryn specjalizujących się w tego typu usługach.

W rzeczywistości, istnieje wiele stron, które oferują możliwość zakupu międzynarodowych lub nawet polskich wyświetleń, żeby rozkręcić kanał na początek (pochodzenie wyświetleń zależy od pakietu, jaki wybierzesz).

Aby zapoznać się z listą najlepszych serwisów tego typu, zapraszamy do przeczytania naszego artykułu o tym, jak i gdzie kupować wyświetlenia na YouTube. Warto też rzucić okiem na poniższą tabelę:

NAJLEPSZE STRONY OFERUJĄCE WYŚWIETLENIA NA YOUTUBE

Ocena: 4.9/5

Ocena: 4.8/5

Ocena: 4.6/5

Procedura zwiększania wyświetleń na YouTube za pośrednictwem tych stron jest bardzo prosta. Wystarczy wybrać liczbę wyświetleń, które chcesz otrzymać, pochodzenie geograficzne, podać adres URL swojego filmu i przejść do płatności.

Główną zaletą kupowania wyświetleń jest to, że daje to twojemu wideo początkowy impuls. Dzięki temu jest o wiele bardziej prawdopodobne, że znajdzie się ono wśród trendów, a zatem zostanie odkryte przez wielu innych użytkowników, którzy nigdy by go nie znaleźli.

Dodatkowo, twój kanał stanie się bardziej atrakcyjny dla nowych użytkowników i marek. Firmy, zauważając wysoką liczbę wyświetleń twoich filmów, będą bardziej skłonne zaproponować ci płatne programy partnerskie!

4. Użyj bota Youtube

Kolejna odpowiedź na pytanie, jak zdobyć wyświetlenia na YT, to boty YouTube, takie jak TubeAssist Pro. Są to oprogramowania, które pozwalają na automatyczną interakcję z innymi użytkownikami YouTube, aby zwiększyć ekspozycję i w zamian otrzymać więcej wyświetleń, polubień, komentarzy i subskrybentów dla twojego kanału.

Na przykład z TubeAssist Pro możesz automatycznie znaleźć nowych użytkowników potencjalnie zainteresowanych twoimi treściami. Możesz im wysyłać prywatne wiadomości, lajkować, komentować, wchodzić w interakcje z kanałami na żywo, śledzić, subskrybować kanał i wiele więcej.

Dzięki zaplanowaniu i zautomatyzowaniu tych czynności zaoszczędzisz mnóstwo czasu i skutecznie wypromujesz swój kanał i filmy. A te zaczną otrzymywać znacznie więcej wyświetleń od nowych użytkowników docelowych.

5. Skorzystaj z reklam na YouTube

Na piątym miejscu rankingu metod zwiększania wyświetleń na YouTube jest użycie reklamy. Posiadanie dobrej strategii reklamowej pomoże ci rozwijać swój kanał, uzyskać wiele wyświetleń, a także dotrzeć do potencjalnych klientów, aby sprzedać swoje produkty lub usługi.

youtube ads

Tak zwane YouTube Ads są oferowane przez samą platformę YouTube i są bardzo skutecznym sposobem na dotarcie do określonej grupy docelowej i skłonienie jej do wykonania określonej akcji (np. subskrypcji twojego kanału lub zakupu jednego z twoich produktów).

Aby uzyskać więcej informacji na temat reklamy YouTube i dowiedzieć się, jak jej używać do osiągnięcia swoich celów, wystarczy kliknąć na ten link.

6. Zacznij współpracę z innymi youtuberami i markami

Aby skutecznie nabijać wyświetlenia na YT, zorganizuj współpracę z innymi twórcami treści. Tę metodę stosuje wielu youtuberów: zarówno tych początkujących, jak i tych, którzy już zapisali się na kartach historii YouTube Polska.

Załóżmy, że twój kanał porusza tematy związane z modą damską lub makijażem. Z pewnością zorganizowanie współpracy z twoją koleżanką, która publikuje filmy dla tej samej niszy rynkowej, ale używając nieco innego stylu niż ty, sprawi, że wszyscy jej subskrybenci przynajmniej rzucą okiem na jeden z twoich filmów.

jak zwiększyć wyświetlenia na YT

W najlepszym przypadku, jeśli współpraca jest wykonywana skutecznie, oboje możecie uzyskać natychmiastowy przyrost wyświetleń i subskrybentów waszych kanałów YouTube.

Miejsce tej współpracy może być wspólne (twoje studio lub pokój). Możesz też zrobić montaż z kilku klipów nagranych w różnym czasie. Powinieneś być w stanie zrobić co najmniej dwa fragmenty wideo: jeden dla swojego kanału, a jeden dla kanału znajomego. W ten sposób oboje macie coś do pokazania swojej społeczności.

7. Promuj swój kanał na innych portalach społecznościowych

Jak zapewne ci wiadomo, w sieci istnieje całe mnóstwo innych platform, na których potencjalni subskrybenci spędzają swój czas. Żeby rozszerzyć pole działania, warto zareklamować swój kanał YouTube także na innych portalach społecznościowych.

Takie działania warto zacząć od Facebooka. Udostępniaj co jakiś czas swoje filmy na twoim profilu oraz na różnych dostępnych tam grupach. W ten sposób możesz trafić jednocześnie do wielu osób o tych samych zainteresowaniach. Niezłym pomysłem jest założenie fanpage’u o takiej samej nazwie jak twój kanał.

Swoje wideo i kanał Youtube zareklamować możesz również na Tik Toku lub na Instagramie. Możesz tam na bieżąco informować o nowych filmach i współpracach.

Jak zdobyć wyświetlenia YouTube za darmo?

Czy istnieje sposób na zwiększenie wyświetleń na YouTube za darmo?

Jest to uzasadnione pytanie, zwłaszcza jeśli nie masz środków finansowych, ponieważ na przykład jesteś bardzo młody. Istnieją aplikacje i strony, które pozwalają uzyskać darmowe wyświetlenia, ale są one niskiej jakości i często pochodzą z fałszywych profili. Mogą więc zostać usunięte przez algorytm YouTube w późniejszym terminie.

Radzimy skorzystać z jednej lub kilku metod zaproponowanych w artykule, nawet jeśli wymaga to większego wysiłku lub uiszczenia niewielkiej opłaty. Jeśli naprawdę chcesz uzyskać odpowiednie wyniki na YouTube, unikaj skrótów!

5/5 - (2 votes)

Czytaj również: