Szukaj
Close this search box.

Konwerter YouTube MP4: przewodnik po 5 najlepszych platformach

Konwerter youtube mp4

Interesuje cię konwerter YouTube mp4? Potrzebujesz szybkiego i nieograniczonego darmowego konwertera z YouTube na mp4? Czytaj dalej!

Filmy z YouTube stały się nieodłącznym elementem naszego życia: opowieści audio, podcasty, vlogi i dużo muzyki! Jedyną wadą jest to, że zawsze musisz być podłączony do sieci, aby uzyskać dostęp do tych treści.

Idealnie byłoby mieć narzędzie, które pozwoli nam oglądać nasze ulubione filmy off-line lub gdy nie chcemy, aby nam przeszkadzano. Na szczęście taka technologia istnieje! To konwerter z YouTube na mp4. W poniższym artykule przeanalizujemy 5 najlepszych z nich dostępnych na rynku.

Najlepsze konwertery z YouTube na mp4

Zacznijmy teraz nasz wybór konwerterów YouTube mp4. Poniżej znajdziesz 5 najlepszych konwerterów i wszystkie ich ważne cechy i funkcje. W ten sposób będziesz mógł dokonać świadomego wyboru. Miłej lektury!

1. 4k Video Downloader

Pierwszą opcją w naszej selekcji jest jedno z najlepszych narzędzi na rynku: 4k Video Downloader (oficjalna strona tutaj). Łatwa w użyciu i z bogatym pakietem funkcji platforma pozwoli ci na konwersję filmów bez trudu.

konwerter z youtube na mp4

Dzięki 4k Video Downloader możesz pobierać swoje ulubione filmy i odtwarzać je na wszystkich swoich urządzeniach (telefonie komórkowym, tablecie lub laptopie). Pamiętaj, że możesz to zrobić również dla całych list odtwarzania, a nie tylko dla pojedynczych filmów.

Proces konwersji wideo jest bardzo prosty. Pierwszym krokiem jest pobranie programu z oficjalnej strony internetowej 4k Video Downloader (kliknij w ten link, aby uzyskać bezpłatną wersję).

Po pobraniu go, wszystko, co musisz zrobić, to pobrać adres url filmu z YouTube, który chcesz przekonwertować i wprowadzić go w pasku wyszukiwania po prawej stronie („Wklej link„), a następnie kliknąć „Pobierz„.

Jak widać, jest to bardzo prosta procedura. W każdym razie, jeśli masz jakiekolwiek trudności, można znaleźć kilka tutoriali na oficjalnej stronie internetowej, jak korzystać z wszystkich narzędzi w ramach platformy.

konwerter youtube mp4

Jak już wspomnieliśmy, dostępna jest darmowa wersja programu (można ją pobrać tutaj). Dzięki niej możesz pobrać maksymalnie 30 filmów dziennie.

Ale jeśli uaktualnisz ją do jednej z wersji premium, będziesz mógł pobrać i przekonwertować całe listy odtwarzania, cieszyć się YouTube bez reklam i uzyskać najwyższą jakość filmów.

Podsumowując, jest to jeden z najlepszych konwerterów YouTube mp4, jakie istnieją! Co więcej, działa na Windows, Mac i Android, a wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć tutaj, aby go zdobyć.

2. Wondershare UniConverter

Wśród różnych konwerterów YouTube mp4 dostępnych w sieci pozytywnie wyróżnia się platforma Wondershare UniConverter (oficjalna strona tutaj). Jest to jedno z narzędzi dostarczanych przez Wondershare, software house znany z tego, że stworzył Filmorę, platformę do edycji wideo używaną przez wielu twórców.

bezpieczny konwerter youtube mp4

Proces konwersji twoich ulubionych treści zajmie tylko kilka minut. Pierwszym krokiem jest pobranie interesującego cię filmu. Można to zrobić za pomocą funkcji „Download” na pulpicie nawigacyjnym Wondershare UniConverter.

Następnie kliknij na pole „Tool” i ikonę „Fix Media Metadata„. Pojawi się nowy ekran. Stamtąd wybierz z pamięci urządzenia plik, który cię interesuje i kliknij „Open„. Pozwoli to na rozpoczęcie procesu konwersji.

bezpieczny konwerter youtube mp4 wondershare uniconverter

Aby to osiągnąć, wystarczy przejść do ikony „Search„, a Wondershare UniConverter rozpocznie konwersję wideo. Następnie otrzymasz swoje wideo w formacie mp4.

Możesz również przeprowadzać masowe konwersje obejmujące kilka filmów jednocześnie. Oczywiście, możliwości tej platformy nie ograniczają się do konwersji filmów.

Aby zapoznać się z innymi funkcjami tego programu, zajrzyj na oficjalną stronę internetową, którą znajdziesz tutaj. Możesz również zacząć od wypróbowania niektórych z nich. Istnieje darmowa wersja Wondershare UniConverter, ale jeśli uaktualnisz ją do wersji premium, jej możliwości znacznie wzrosną.

Tak więc sugerujemy, abyś poświęcił chwilę i spojrzał na to, co Wondershare ma do zaoferowania – będziesz zaskoczony! Jeśli nam nie wierzysz, kliknij tutaj.

3. NoTube

Teraz nadszedł czas, aby spojrzeć na konwertery, które są mniej skomplikowane niż te poprzednie, ale nie tracą przez to na wartości. Zacznijmy od NoTube (można go znaleźć tutaj). Dzięki niemu możesz mieć swoje ulubione filmy dostępne przez cały czas za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

konwerter notube

Korzystanie z niego jest dziecinnie proste: wszystko, co musisz zrobić, to pobrać adres url filmu do konwersji (ten na górze strony YouTube) i wpisać go w pasku wyszukiwania w centrum. Gdy już to zrobisz, wybierz interesujący cię format z menu wewnątrz niebieskiego prostokąta (w tym przypadku mp4) i kliknij „OK„.

Następnie wystarczy kliknąć na „Pobierz„, a wideo zostanie zapisane w pamięci urządzenia w wybranym formacie.

4. VideoProc

VideoProc (oficjalna strona tutaj) to również bardzo dobry i bezpieczny konwerter YouTube mp4. Co więcej, jest niesamowicie łatwy w użyciu.

konwerter

Jest to edytor wideo, który zapewnia sporą liczbę funkcji. Oczywiście, w tym miejscu skupimy się na konwersji wideo. Podobnie jak w poprzednich przypadkach, pierwszym krokiem jest pobranie adresu url interesującego nas filmu.

Następnie otwórz VideoProc, wybierz funkcję „Download„, a następnie „Add Video„. Teraz wklej link do filmu i wybierz format. W tym przypadku wybierz „mp4„, a następnie kliknij ponownie „Download„.

Film zostanie pobrany w wybranym przez ciebie folderze i formacie. Jak już mówiliśmy, to bardzo proste.

5. ByClick Downloader

Kończymy naszą listę konwerterów YouTube mp4 z ByClicDownloader (można go znaleźć tutaj), który jak sama nazwa wskazuje, wymaga tylko kilku kliknięć.

youtube converter mp4 hd

Aby przekonwertować swoje filmy, musisz najpierw pobrać ByClick Downloader i ustawić format na mp4 poprzez „Wybierz format„. Następnie przejdź do strony przeglądarki z interesującym cię filmem.

Pojawi się małe okno z pytaniem, czy chcesz pobrać wideo czy ścieżkę dźwiękową w formacie mp4. Wystarczy jedno kliknięcie.

Czym jest konwerter YouTube mp4?

Konwerter YouTube mp4 to narzędzie do konwersji wideo z YouTube na plik mp4.

Dzięki tej zmianie będziesz mógł mieć zawsze przy sobie swoje ulubione filmy: muzykę, vlogi, audiobooki, podcasty itp. Jeśli chcesz, niektóre platformy umożliwiają pobieranie całych kanałów.

Dzięki temu nigdy nie stracisz danego filmiku, nawet jeśli YouTube go usunie. Co więcej, możesz korzystać z plików przez cały czas, nawet jeśli nie masz dostępu do sieci Wi-Fi lub stabilnego połączenia.

5/5 - (1 vote)

Czytaj również: