Szukaj
Close this search box.

Konwerter YouTube na MP3: najlepsze programy i aplikacje

Konwerter Youtube na MP3

Szukasz konwertera YouTube na mp3? Czy chcesz wiedzieć, jakie są najlepsze i najbezpieczniejsze konwertery z YouTube na mp3 dostępne online? Jesteś we właściwym miejscu!

YouTube to wciąż jedna z najczęściej używanych sieci społecznościowych na świecie. Jednak jej zawartość jest dostępna tylko wtedy, gdy masz połączenie z Internetem, co znacznie ogranicza jego zastosowanie.

Byłoby miło móc cieszyć się piosenkami, które kochamy, nawet jeśli nie możemy lub nie chcemy mieć aktywnego połączenia, np. podczas uprawiania sportu lub podróży samolotem.

Ale jak to zrobić? Cóż, jest to bardzo proste. Cel ten można osiągnąć za pomocą konwertera YouTube na mp3. W poniższym artykule przedstawimy najlepsze z tych dostępnych w sieci, wyjaśniając, jak z nich korzystać, i wymieniając usługi, które każdy z nich oferuje.

Konwerter mp3 z Youtube: top 5

Poniżej znajdziesz listę najlepszych programów i aplikacji, które pozwalają na konwersję ulubionych filmów z YouTube do formatu mp3, tak, że zawsze masz je w zasięgu ręki (a raczej ucha).

1. 4K Video Downloader

Zacznijmy nasz ranking od jednej z najlepszych usług dostępnych w sieci, jeśli chodzi o konwertery YouTube na mp3: 4K Video Downloader (oficjalna strona tutaj). Jest to program, który na pewno spełni twoje wymagania.

konwerter youtube na mp3

Przy użyciu tego oprogramowania będziesz miał do dyspozycji kilka funkcji, które pozwolą ci również pobrać całe listy odtwarzania, konwertując je do formatu mp3, aby słuchać ich w wolnym czasie na telefonie komórkowym, tablecie lub laptopie.

W prosty sposób możesz od razu rozpocząć konwersję swojej ulubionej ścieżki dźwiękowej. Po pierwsze, pobierz program z oficjalnej strony 4K Video Downloader (możesz znaleźć darmową wersję tutaj).

Następnie skopiuj adres URL filmu z YouTube, którym jesteś zainteresowany, i otwórz program 4K Video Downloader. Po prawej stronie znajduje się przycisk „Wklej link„, po czym wystarczy wybrać jakość wideo i kliknąć „Pobierz„. Nic prostszego.

W razie problemów, na oficjalnej stronie można znaleźć całą serię tutoriali, jak najlepiej wykorzystać platformę.

konwerter mp3 z youtube

Jak już wspomnieliśmy, istnieje darmowa wersja programu (można ją pobrać stąd), która pozwala na pobranie maksymalnie 30 filmów dziennie.

Jednak po uaktualnieniu do jednej z wersji premium można korzystać z dodatkowych funkcji, takich jak pobieranie i konwertowanie całych list odtwarzania jednocześnie, dostęp do YouTube bez reklam oraz dźwięk w najwyższej dostępnej jakości.

Ten Youtube konwerter jest działa dla systemów Windows, Mac i Android. Aby zacząć z niego korzystać, wystarczy kliknąć tutaj.

2. Wondershare UniConverter

Drugą propozycją na naszej top liście jest wysokiej jakości konwerter Wondershare UniConverter (oficjalna strona tutaj). Jest to jedna z wielu funkcji zapewnianych przez Wondershare, firmę programistyczną najbardziej znaną z tego, że stworzyła platformę Filmora – szeroko stosowany program do edycji wideo.

konwerter youtube na mp3 bezpieczny

Konwersja ulubionych treści jest tutaj naprawdę prosta. Pierwszym krokiem jest pobranie interesującego cię filmu z YouTube. Możesz go ściągnąć w kilka sekund za pomocą funkcji Download w pulpicie nawigacyjnym.

Następnie klikamy na okno Tool, a potem na ikonę Fix Media Metadata. Pojawi się wówczas nowy ekran. Wybierz żądany plik z pamięci komputera i kliknij na Open, aby rozpocząć proces konwersji.

konwerter youtube na mp3

Teraz przejdź do fioletowej ikony Search, pozwalając programowi rozpocząć proces konwersji, dzięki czemu otrzymasz swoje wideo w formacie mp3, gotowe do słuchania.

Ponadto, Wondershare UniConverter oferuje możliwość konwersji treści do innych formatów, jak również, konwersję z dużą prędkością oraz konwersję kilku filmów w tym samym czasie. Oczywiście, program ten posiada jeszcze wiele innych funkcji.

Zapraszamy do zapoznania się z oficjalną stroną internetową, gdzie przedstawiony jest szeroki zakres funkcji dostępnych dla użytkowników. Można je wypróbować, korzystając z darmowej wersji tego konwertera.

Oczywiście, jeśli wykupisz abonament premium, jego funkcjonalność wzrasta i to znacznie. Odkryj jego możliwości, klikając tutaj.

3. VideoProc

VideoProc (oficjalna strona tutaj) to kolejne popularne narzędzie do konwersji filmów z YouTube na format MP3. Jest to edytor wideo, który pomoże ci wykorzystać twoją kreatywność.

konwerter youtube mp3

Także w tym przypadku, konwersja filmów z YouTube do formatu mp3 wcale nie jest skomplikowana.

Pierwszym krokiem, podobnie jak w innych przypadkach, jest pobranie linku do filmu, który chcesz przekonwertować. Gdy już to zrobisz, otwórz VideoProc, wybierz funkcję „Downoload„, a następnie „Add Video„.

Teraz wystarczy wkleić adres URL filmu, który pobrałeś wcześniej, a zobaczysz dostępne formaty, do których możesz przekonwertować zawartość. Wybierz mp3, następnie „Download„, a wideo zostanie pobrane do wybranego przez ciebie folderu.

Warto dodać, że jest to tylko jedna z wielu operacji, które możesz wykonać za pomocą VideoProc. Przejdź na oficjalną stronę internetową, aby odkryć je wszystkie.

4. aTube Catcher

Innym bardzo dobrym konwerterem Youtube na mp3 dostępnym online jest aTube Catcher (możesz wejść na stronę, klikając tutaj).

program do konwersji plików z youtube na mp3

Ten konwerter działa w bardzo przyjazny sposób: wystarczy skopiować adres URL filmu, który chcesz przekonwertować i wstawić go do folderu „Download videos„.

Następnie możesz wybrać format mp3 z rozwijanego menu. To bardzo proste! Jedną z cech szczególnych tego serwisu jest to, że jest on całkowicie darmowy. Jest on również dostępny jako aplikacja dla systemów Android, iOS, Mac i Windows.

5. Download4.cc

Zakończmy nasz wybór bardzo podstawowym konwerterem Download4.cc (kliknij tutaj). Jego prostota nie odbiera mu jednak nic z wydajności.

converter youtube mp3 macbook

Aby przekonwertować swoje ulubione filmy na pliki audio mp3, których możesz słuchać kiedy tylko chcesz, musisz wykonać bardzo prostą procedurę:

  • Skopiuj adres URL filmu z YouTube, który chcesz przekonwertować;
  • Wklej go do paska wyszukiwania;
  • Wybierz format mp3;
  • Kliknij na przycisk Download.

Teraz, jeśli jesteś na pulpicie, kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz „Save video as„. Jeśli korzystasz z telefonu komórkowego, podczas odtwarzania filmu naciśnij i wybierz „Save” z menu, które się pojawi, lub kliknij na trzy kropki w prawym górnym rogu i wybierz „Download„. Plik przewędruje bezpiecznie na twoje urządzenie.

Czym jest konwerter Youtube na mp3?

Konwerter YouTube na mp3 to narzędzie, które pozwala na konwersję filmu umieszczonego na tej słynnej platformie do pliku mp3. Dzięki temu możesz mieć zawsze pod ręką swoje ulubione treści, takie jak audiobooki, podcasty, piosenki itp.

konwerter youtube na mp3 bezpieczny

Konwerter sprawi, że nie tylko unikniesz utraty tych filmów, jeśli zostaną one usunięte z YT, ale możesz również słuchać ich, gdy nie masz Wi-Fi lub stabilnego połączenia z Internetem. A przede wszystkim również wtedy, gdy uprawiasz sport lub odpoczywasz i nie chcesz, aby ktokolwiek ci przeszkadzał.

Jak korzystać z konwertera Youtube na mp3?

Korzystanie z tego typu programu lub aplikacji nie jest wcale skomplikowane. Oprogramowanie, które to umożliwia, jest w zasięgu każdego, nie wymaga bowiem zaawansowanej wiedzy informatycznej ani programistycznej.

Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać z YouTube adres URL wideo, które chcesz przekonwertować i za pomocą kilku kliknięć pobrać wersję mp3.

Ponadto, wszystkie platformy, aplikacje, witryny i programy, o których wspomnieliśmy w tym artykule, zapewniają swoim użytkownikom przydatne tutoriale wideo lub tabele FAQ, które zawierają wszystkie informacje potrzebne do korzystania z konwertera YouTube do mp3.

5/5 - (1 vote)

Czytaj również: