Kupowanie ruchu na stronie: 4 najbardziej zaufane serwisy

ruch na stronie

Jak i gdzie kupić ruch na stronie? Na czym polega kupowanie ruchu na stronie? Jakie są najlepsze serwisy, które oferują możliwość zakupu organicznego i targetowanego ruchu na stronie?

Poza pakietami usług na media społecznościowe, wiele specjalistycznych serwisów oferuje również usługi związane ze stronami internetowymi lub ruchem na stronie.

Jedną z proponowanych możliwości jest zakup wejść na stronę, które różnią się rodzajem w zależności od serwisu, który ich dostarcza.

W tym wpisie przyjrzymy się 4 najlepszym serwisom oferującym ruch na stronie, przeanalizujemy wady i zalety takiej praktyki oraz odpowiemy sobie na najczęściej zadawane pytania w tym temacie.

KUPOWANIE RUCHU NA STRONIE – NAJLEPSZE SERWISY

5/5
4.5/5
4.5/5

Gdzie kupić ruch na stronie?

Poniżej zamieściłem 4 serwisy, dzięki którym możemy kupić ruch na stronie: organiczny, targetowany, referencyjny, polski i międzynarodowy.

1. Wypromowani

Wypromowani to serwis w języku polskim oferujący różne usługi związane z mediami społecznościowymi i marketingiem online. W ofercie znajduje się również ruch na stronie.

Przejdź do strony głównej, klikając tutaj, a następnie najedź na Kup Lajki w górnym menu. Z propozycji, które się rozwiną, wybierz Wypromuj stronę WWW, a następnie Ruch na stronie WWW.

Wybierz liczbę wejść na stronę. Teoretycznie możesz kupić nawet tylko jedno wejście. Nie ma to jednak większego sensu – koszt to 0,99 zł, a 500 wejść to zaledwie 29,99 zł. Maksymalnie możesz kupić 100.000 odwiedzin strony, co będzie kosztować 699,99 zł.

Jeśli chcesz, żeby odwiedziny pochodziły od prawdziwych użytkowników, a nie były nabijane maszynowo, musisz dopłacić. W przypadku 500 odwiedzin dopłata wyniesie 19,49 zł.

Powyższy cennik obowiązuje dla wejść z Polski. Do wyboru masz jeszcze Wielką Brytanię, Niemcy, Holandię i USA – wówczas cena jest nieco niższa. Błyskawiczna realizacja, gwarancja premium i stopniowe dodawanie to dodatkowe płatne opcje.

ruch na stronie wypromowani

Wystarczy, że wkleisz link do witryny, dokończysz zamówienie, opłacisz je przelewem, kartą lub SMS-em i gotowe! Dodatkowo z kodem rabatowym PDVMEDIA5 otrzymasz 5% zniżki.

2. Get A Follower

GetAFollower to jeden z najtańszych serwisów oferujących ruch na stronie. Większość jego usług dotyczy social media, ale w sekcji „inne” („others”) znajdziesz również pakiety ruchu na stronie. Możesz przejść bezpośrednio do tej sekcji, klikając ten link.

W celu zakupu ruchu na stronie, musisz określić następujące elementy:

  • Typ ruchu na stronie: do wyboru jest ruch organiczny (organic) czyli pochodzący z wyszukiwarek oraz ruch referencyjny (referral) czyli pochodzący z linków zamieszczonych w innych domenach.
  • Kraj, z którego pochodzić będą wejścia: możesz wybrać spośród ok. 30 krajów, w tym z Polski.
  • Referrer: czyli strona, z której będą pochodzić wejścia. To opcja, którą zaznaczasz tylko w przypadku ruchu referencyjnego. Na liście znajdziesz znane wyszukiwarki, porównywarki, magazyny internetowe czy portale społecznościowe, np. w przypadku Polski będą to choćby Ceneo.pl, Filmweb.pl czy Gazeta.pl.
  • Ilość wejść: od 500 do 100 tysięcy. Całość zamówienia jest realizowana w zależności od zaznaczonej ilości wizyt, od 1 do 12 dni.
getafollower kupowanie ruchu na stronie

Ceny zaczynają się od 2 dolarów za 500 wejść. Kliknij poniższy przycisk, żeby przejść do serwisu GetAFollower i kupić ruch na stronie.

3. Media Mister

Media Mister to drugi międzynarodowy serwis, prawdę powiedziawszy bardzo podobny do poprzedniego, gdzie możemy kupić ruch na stronie. Klikając ten link, przejdziesz do odpowiedniej sekcji.

Cała procedura zakupu wejść na stronę jest praktycznie taka sama, jak w przypadku GetAFollower. Na Media Mister możesz również wybrać między ruchem organicznym a referencyjnym i określić kraj pochodzenia wejść oraz oczywiście ich ilość.

Jeśli zdecydujemy się na najmniejszy pakiet ruchu organicznego z Polski – czyli 1000 wejść – zapłacimy 3 dolary. W przypadku ruchu referencyjnego najmniejszy pakiet wynosi 500 wejść i kosztuje 2 dolary. Największy pakiet, a więc 100 tysięcy wejść, kosztuje 277 dolarów. Wszystkie pakiety dostępne są pod tym linkiem.

mediamister kupowanie ruchu

Kliknij na poniższy przycisk, żeby przejść do serwisu Media Mister i kupić polski lub międzynarodowy ruch na stronie.

4. Fiverr

Ruch na stronie możesz również nabyć w serwisie Fiverr, gdzie oferowane są wszelkiego rodzaju, zwykle niewielkie, usługi. Ich wykonawcami najczęściej są ludzie z całego świata pracujący jako freelancerzy.

ruch na stronie fiverr

Jeśli wejdziesz w zakładkę „digital marketing”, a następnie „web traffic”, będziesz mógł zapoznać się z aktualnymi ofertami z zakresu ruchu na stronie. Kliknij ten link, by przenieść się bezpośrednio do tej sekcji.

Wśród ofert dostępnych na Fiverr znajdziemy ruch organiczny, pochodzący z social media, targetowany pod względem kraju pochodzenia i słów kluczowych.

Wejścia na stronę pochodzą najczęściej z USA lub Wielkiej Brytanii. Ceny różnią się w zależności od oferty, ale cena najmniejszych pakietów to zwykle kilka euro. Dodatkowo płatne są zwykle inne towarzyszące usługi, np. gwarancja szybkiej dostawy.

kup ruch na stronie fiverr

W przypadku Fiverr musimy jednak zachować dużą ostrożność. Choć konkurencyjne oferty kuszą, zawsze zwracajmy uwagę, czy pochodzą od sprawdzonego użytkownika, który posiada dużo pozytywnych opinii.

Kliknij poniższy przycisk, by przejść do Fiverr i zapoznać się z ofertą ruchu na stronie.

Kupowanie ruchu na stronie: zalety i wady

Kupienie ruchu na stronie może pomóc ci w skutecznym wypromowaniu twojej strony internetowej lub bloga.

Główną zaletą tego rodzaju praktyki jest to, że kupując organiczny ruch na stronie, masz szansę zająć lepszą pozycję w wynikach wyszukiwania, np. w Google.

Poprawa pozycjonowania w Google jest kluczowa dla zdobycia większej ilości odwiedzających twoją stronę użytkowników, którzy robię to w sposób naturalny, np. potencjalnych klientów zainteresowanych tym, co publikujesz, zakupem twoich produktów lub usług.

Pod tym względem zakup ruchu na stronie może pomóc publikowanym przez ciebie treściom znaleźć się wysoko w rankingu wyników wyszukiwania, co niekiedy potrafi zająć kilka miesięcy. Jeśli np. na twoim konkretnym wpisie na blogu zostanie zarejestrowany większy, regularny ruch, algorytm Google będzie miał powód do lepszego pozycjonowania.

Pamiętaj jednak, by kupować przede wszystkich ruch pochodzący z kraju, który cię interesuje, bo to również ma wpływ na twoje pozycjonowanie!

Główną wadą tego rozwiązania jest efekt ograniczony czasowo. Żeby utrzymać swoją pozycję w rankingu, publikowane przez ciebie treści muszą być wartościowe. W przeciwnym razie pozycjonowanie twojej strony w SERP znacznie spadnie.

Dlatego też, zanim zdecydujesz się na kupno ruchu na stronie, upewnij się, że jakość zawartości, którą chcesz wypromować, odpowiada pozycji w klasyfikacji, którą chcesz osiągnąć.

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Jeśli dotarłeś do tego miejsca, prawdopodobnie masz jeszcze kilka wątpliwości odnośnie kupowania ruchu na stronie. Podsumowałem je w najczęstszych pytaniach i udzieliłem odpowiedzi. Mam nadzieję, że okażą się tobie pomocne 😉

Jaki jest najlepszy serwis oferujący ruch na stronie?

Najbardziej zaufane, a przy tym najtańsze serwisy oferujące ruch na stronie to polski serwis Wypromowani i międzynarodowe GetAFollower i Media Mister. Ich oferta jest bardzo podobna i obejmuje zarówno ruch organiczny, jak i referencyjny, w tym pochodzący z Polski.

Czy kupowanie ruchu na stronie jest bezpieczne?

Jak najbardziej pod warunkiem, że skorzystasz z oferty zaufanej strony. Takimi serwisami są Wypromowani, GetAFollower i Media Mister. Ruch na stronie kupisz również na Fiverr, ale zwracaj uwagę, czy usługa pochodzi ze sprawdzonego źródła.

Czy kupowanie ruchu na stronie działa?

Kupując ruch na stronie, możesz przyspieszyć proces pozycjonowania twojej strony w rankingu wyników wyszukiwania. Z tego powodu kupowanie ruchu na stronie rzeczywiście przynosi efekty i działa.

Ile kosztuje ruch na stronie?

Najtańsze pakiety zaczynają się od 2-3 dolarów w przypadku serwisów GetAFollower i Media Mister. Nie są to więc duże koszty. Polski serwis Wypromowani oferuje odwiedziny w cenie 29,99 zł za 500 wejść.

Czy realizacja zamówionych wizyt na stronie nastąpi natychmiast?

To zależy. W przypadku mniejszych pakietów realizacja zamówienia następuje w ciągu maksymalnie kilku dni. Jeśli kupujesz większy pakiet, realizacja jest rozłożona w czasie i trwa np. kilkanaście dni lub miesiąc.

Czy istnieje ryzyko, że Google „ukarze” mnie za zakup ruchu na stronie?

Odpowiedź brzmi nie. Google nie jest w stanie odróżnić wejść naturalnych od tych kupionych, dlatego pod tym względem nie narobisz sobie żadnych problemów.

4.4/5 - (7 votes)

Czytaj również: