Szukaj
Close this search box.

TubeBuddy: opinie, recenzja, tutorial i aktualny cennik

TubeBuddy

Czym jest TubeBuddy i jak to działa?

Kiedy decydujesz się rozpocząć nowy biznes, zawsze dobrze jest zrobić to w najlepszy sposób. Warto więc użyć wszystkich dostępnych narzędzi, aby jakość pracy była jak najwyższa. Pozwoli ci to wyróżnić się na tle konkurencji i odnieść sukces w branży, którą sobie wybrałeś.

Szczególnie jeśli decydujesz się na założenie kanału na YouTube, nie możesz nie skorzystać z usług, które oferuje TubeBuddy. To sprytne narzędzie znacząco zwiększy twoje możliwości na tej platformie.

W tym artykule przyjrzymy się, czym jest Tube Buddy. Zobaczymy, jakie są jego funkcje, jakie daje korzyści i jaka jest jego cena. Zamieścimy tu również recenzje i opinie tych, którzy już z niego korzystali. Wszystko to, abyś miał pełną wiedzę na temat tego narzędzia.

TubeBuddy: co to takiego?

TubeBuddy (tutaj link do oficjalnej strony internetowej) to prawdziwy dopalacz YouTube’a. Jest to rozszerzenie przeglądarki, które skutecznie pomoże ci w szybszym rozwoju twojego kanału.

tube buddy

Narzędzie uwzględni każdy pojedynczy aspekt twojego biznesu, łącznie z promocją. Ponadto, aby uzyskać dostęp do jego funkcji, nie będziesz musiał otwierać kolejnego okna. TubeBuddy będzie już wbudowany w twój kanał. Aby z niego skorzystać, wystarczy więc dostęp do YouTube’a.

To rozszerzenie przeglądarki jest obsługiwane przez najpopularniejsze systemy operacyjne. Będziesz mógł korzystać z TubeBuddy za pomocą przeglądarek Chrome, Firefox i Safari. Nie będzie żadnych problemów z kompatybilnością lub wydajnością komputera, niezależnie od tego, czy jest to komputer stacjonarny, laptop czy tablet.

Także cena jest bardzo atrakcyjna. Sam możesz wybrać potrzebną ci wersję, począwszy od trybu darmowego, który pozwala na korzystanie z wersji podstawowych, aż do tych premium. Te pozwalają stopniowo zwiększać liczbę funkcji i możliwości do dyspozycji.

Recenzja TubeBuddy: tutorial

Zobaczmy teraz dokładnie, jak zbudowany jest Tube Buddy. Poznamy narzędzia, których możesz użyć, aby zmaksymalizować wydajność twojego kanału. Poprawisz w ten sposób ilość twoich treści, czym zyskasz wyświetlenia i finansowy przychód.

Interfejs TubeBuddy jest bardzo intuicyjny i już od pierwszego użycia dobrze się z nim dogadasz. Jak mówiliśmy wcześniej, wszystkie, naprawdę wszystkie aspekty twojego kanału zostaną ulepszone.

Przede wszystkim, TubeBuddy pozwala na tworzenie treści wideo w atrakcyjny sposób: od tytułu do opisu, od możliwych tłumaczeń do aspektów związanych z monetyzacją.

Tubebuddy chrome

Dzięki TubeBuddy, będziesz miał również możliwość wybrania tagów do wstawienia w twoich najczęściej oglądanych w danym momencie filmach.

Czasy publikacji wszystkich twoich filmów zostaną przeanalizowane. To pozwoli określić te momenty, w których twoja publiczność jest bardziej skłonna je oglądać. Dzięki temu będziesz mógł od razu zebrać dużą ilość odsłon.

Zawsze będziesz miał pod kontrolą wiadomości związane z twoimi filmami i natychmiastową informację zwrotną od tych, którzy śledzą twoją produkcję. Dostępna jest również wersja aplikacji mobilnej. Dzięki temu możesz zarządzać twoim kanałem nawet wtedy, gdy nie ma cię w domu.

Kolejną wspaniałą cechą tego rozszerzenia jest możliwość korzystania z narzędzi SEO do tworzenia filmów. W ten sposób zawsze będziesz mógł tworzyć treści, które znajdują się na szczycie rankingu popytu. Jest to bardzo ważne, ponieważ pozwoli ci to nie marnować energii na produkty, na które być może nie ma zapotrzebowania ze strony odbiorców.

To tylko kilka z dostępnych funkcji. Wiele z nich jest dostępnych już w wersji podstawowej i dlatego można z nich korzystać od samego początku. W sieci można znaleźć kilka tutoriali TubeBuddy zawierających inne ciekawe szczegóły. Poniżej znajduje się ten na oficjalnym kanale TubeBuddy na YouTubie.

TubeBuddy: ceny i plany taryfowe

Przeanalizujmy teraz ceny tego narzędzia związane z różnymi planami taryfowymi zawartymi w ofercie. Na tej podstawie możesz zdecydować, która opcja najlepiej odpowiada twoim potrzebom.

Zwykle wiele aplikacji i programów oferuje szeroki zakres usług w wersji premium, a te nie są dostępne w wersji podstawowej. Tak samo działa również TubeBuddy.

Nie należy jednak postrzegać opłaty jako oszustwa. Jest to odpowiednia cena za wartościową pod każdym względem usługę.

TubeBuddy oferuje trzy pakiety narzędzi:

  • Pro: 9€ miesięcznie. Pakiet zawiera podstawowe funkcje do jak najlepszego zarządzania twoim kanałem, takie jak wyszukiwanie tagów i słów kluczowych;
  • Star: 19€ co miesiąc. Jest to najczęćciej wybierany tryb, ponieważ relacja między ceną a oferowanymi funkcjami jest naprawdę bardzo wygodna. W porównaniu do wersji podstawowej będziesz miał również do dyspozycji zaplanowanie zawartości, prekompilowane szablony dla twojego kanału oraz narzędzia monetyzacji;
  • Legend: mniej niż 50€ za wszystkie funkcje TubeBuddy! W ten sposób będziesz miał prawdziwą tajną broń, która pozwoli ci być zawsze o krok przed konkurencją. Będziesz miał wszystkie narzędzia zawarte w planach Pro i Star, a także analizę konkurencji, testy A/B i analizę retencji.

Ale co ważniejsze, TubeBuddy zapewnia darmową wersję, dzięki której można wypróbować oprogramowanie bez wydawania choćby grosza. Przejdź do bezpłatnej wersji TubeBuddy teraz:

Opinie i recenzje TubeBuddy

Aby uzyskać pełny obraz TubeBuddy, warto posłuchać tych, którzy wypróbowali już to rozszerzenie przeglądarki. Zobaczmy więc kilka opinii i recenzji o TubeBuddy:

TubeBuddy a VidIQ

Teraz poświęcimy trochę czasu, aby porównać TubeBuddy z jego bezpośrednim konkurentem. Oczywiście mowa o VidIQ (tutaj znajdziesz oficjalny link), który jest rozszerzeniem przeglądarki, tak samo jak TubeBuddy.

Zacząć należy od tego, że oba są świetnym narzędziem do ulepszania i rozwoju twojego kanału na YouTube. Ale jakie są podobieństwa i różnice?

Na początku warto zauważyć, że TubeBuddy nie potrzebuje konkretnej przeglądarki, żeby działać. W przypadku VidIQ potrzebujesz koniecznie Chrome’a lub Firefoksa.

Oba narzędzia są zawsze obecne w prawym górnym pasku naszego ekranu. Jeśli chodzi o instalację, w przypadku TubeBuddy wystarczy przejść do oficjalnej strony internetowej, podczas gdy dla VidIQ trzeba przejść do rozszerzeń Chrome.

Pod tym względem, możemy powiedzieć, że TubeBuddy jest bardziej elastyczny niż VidIQ.

Obie platformy pozwolą ci lepiej kontrolować twoje filmy, znacznie ułatwią ci radzenie sobie z nudnymi kwestiami związanymi z tworzeniem treści, takimi jak dodanie tytułu i opisu.

Ponadto, zarówno TubeBuddy jak i VidIQ będą bardzo pomocne w znalezieniu odpowiednich tagów i najlepszych słów kluczowych. A jak już wiemy, jest to bardzo ważna cecha.

Jeszcze jakiś czas temu tylko TubeBuddy pozwalał analizować pracę konkurentów (wizualizacje, lajki, itp.), ale ostatnio VidIQ również dostosował się do tej funkcji.

Co do ceny, są one mniej więcej na tym samym poziomie. Obie aplikacje mają wersję darmową, natomiast wersje premium można nabyć za kilkadziesiąt euro.

5/5 - (1 vote)

Czytaj również: