Instagram Story Viewer Bot: 6 najlepszych serwisów

instagram-story-viewer-bot-1

Instagram story viewer bot – co to jest? Jakie są najlepsze boty masowo i automatycznie wyświetlające instastories?

Dziś chciałbym opowiedzieć o nowej strategii automatyzacji na jednym z najbardziej popularnych portali społecznościowych – Instagramie. Zanim jednak do tego przejdę, muszę zrobić krótki wstęp.

Programiści IG ostatnimi czasy zajmują się zwalczaniem wszystkich tych botów, które wykorzystują klasyczne mechanizmy pozwalające na rozwój konta na Instagramie, w szczególności automatyczne akcje follow/unfollow.

Poza redukcją limitu liczby obserwujących, którzy mogą zostać dodani w ciągu jednego dnia, z 2000 do 200, udało im się wdrożyć inne techniki jak najlepszego rozpoznawania powtarzających się i automatycznych operacji.

To wszystko doprowadziło do tego, że latem 2019 roku przyszedł zmierzch wielu klasycznych botów, o których przeczytasz w tym wpisie.

Jednocześnie, przeszkoda ta zmotywowała tych, którzy nadal zamierzali przeprowadzać automatycznie niektóre akcje na IG, do rozwinięcia nowych technik, które będą w stanie ominąć narzucone ograniczenia.

Właśnie tak powstały Instagram story viewer bot. Czym dokładnie są i jak działają? O tym już za chwilę.

Póki co, by ułatwić ci wybór, poniżej prezentuję 3 najlepsze boty tego typu, które mogą cię zainteresować. W artykule natomiast zrecenzujemy ich 6.

NAJLEPSZE BOTY MASS STORY VIEWER

5/5
4.7/5
4.5/5

Instagram story viewer Bot: co to?

Instagram story viewer bot ma na celu promocję twojego konta na Insta, ale bazuje przy tym na innej strategii niż klasyczne follow/unfollow (czyli obserwowanie kont, które odpowiadają naszym parametrom po to, by po jakimś czasie przestać je obserwować).

Ich zadaniem jest natomiast masowe wyświetlanie relacji. Jednym z obszarów, na który nie zostały jeszcze nałożone żadne limity (a przynajmniej nie są one tak surowe), jest liczba wyświetlanych stories przez danego użytkownika w ciągu jednego dnia.

Faktycznie, możemy wyświetlić nawet milion relacji IG dziennie i nie musimy obawiać się konsekwencji w stylu czasowej blokady. Instagram story viewer bot wykorzystują tę sprzyjającą okoliczność, by rozpowszechnić twój profil.

Użytkownicy, których relacje wyświetliłeś, zobaczą twój profil na liście osób, które widziały jego instastory. Będą zatem mieli motyw, żeby wejść na twoje konto i ewentualnie zacząć cię obserwować, jeśli będą zainteresowani tym, co publikujesz.

Oczywiście na pewno się domyślasz, że prawdopodobieństwo, że ktoś zacznie cię obserwować po przejściu całej tej drogi, jest niewielkie.

Oszacowałem na podstawie własnych doświadczeń i obserwacji, że 1 follower przypada na 10.000 wyświetlonych przez ciebie relacji. A zatem, wyświetlając milion relacji dziennie, jesteś w stanie pozyskać 100 followersów, co jest całkiem pokaźną sumą.

Ten typ automatycznych operacji ma też tę przewagę nad follow/unfollow, że w przypadku tego drugiego musimy okresowo przestawać obserwować niektóre profile, ponieważ i tu mamy narzucony limit 7500 użytkowników.

Ponadto masz pewność, że followersi, których w ten sposób zdobędziesz, będą autentycznie zainteresowani tym, co robisz, a to dlatego, że nie obserwują cię tylko dlatego, że ty zrobiłeś to jako pierwszy.

W tym wypadku zwiększona jest więc także szansa na to, że followersi wykażą się większą aktywnością na twoim profilu. Będą bowiem odpowiadali twojemu targetowi.

Boty wyświetlające stories na Instagramie: top 6

Przejdźmy zatem do rankingu najlepszych botów korzystających z techniki masowego wyświetlania relacji na Instagramie. Na początek chciałbym przedstawić ci kilka kategorii, które posłużyły mi do podziału przedstawionych niżej oprogramowani/platform na typy.

Zasadniczo możemy podzielić je na 4 kategorie:

 • Mass story viewer: to oprogramowania, których zadaniem jest masowe wyświetlanie instastories niosące ze sobą wszystkie korzyści, o których już wspomniałem.
 • Mass story voter: to podtyp wcześniejszej kategorii, ale dedykowany tym relacjom, które wymagają jakiejś interakcji jak różnego rodzaju ankiety, quizy, pytania itp.
 • Boty Instagram Stories: to programy służące rozwojowi konta na Instagramie za pomocą zwiększenia liczby obserwujących, lajków i komentarzy. Ostatnio rozwinęły swoją ofertę o wyświetlenia relacji.
 • Serwisy rozwoju konta: to usługa polegająca na powierzeniu konta ekspertom zajmującym się jego promowaniem. Niektóre z tym serwisów oferują również korzystanie z narzędzi masowego wyświetlania stories.

1. Inflact

OCENA 9,5/10 – Najlepszy w kategorii „Boty Instagram Stories”

Inflact (oficjalna strona tutaj) to jeden z najlepszych obecnie dostępnych botów na Instagram. W pakiecie promo oferuje również opcję automatycznych wyświetleń stories.

bot instagram inflact

Z Inflactem będziesz w stanie w sposób całkowicie automatyczny przeprowadzić akcje follow/unfollow, zostawiać lajki, komentarze, ustawiać prywatne wiadomości i planować posty. To wszystko dzięki możliwości dokładnego określenia targetu dzięki narzędziu Pro Targeting Filters.

Ponadto Inflact nadąża za nowinkami i dodał opcję masowego wyświetlania relacji na Instagramie.

Oczywiście wszystkie te możliwości sprawiają, że Inflact nie należy do najtańszych, ale nie ma, co ukrywać – jest warty swojej ceny.

Wypróbowaliśmy wszystkie funkcje tego bota, by sprawdzić, czy działają poprawnie, i nie mamy w tym względzie żadnych zastrzeżeń.

Należy wspomnieć, że na początku po uruchomieniu pakietu promo bot będzie ustawiony na tryb bezpieczny. To oznacza, że prędkość promowania początkowo będzie niższa, a to po to, by nie wzbudzić podejrzeń Instagrama.

Następnie prędkość będzie stopniowo zwiększana, aż osiągnie tę pełną. W tym wpisie dokładnie zrecenzowałem bot Inflact.

Radzę ci dokupić również VPN, dzięki czemu serwis będzie pracował bezpieczniej, szybciej i regularniej. Zakup jest możliwy bezpośrednio na koncie Inflacta, a cena nie jest wysoka.

Pakiet standardowy kosztuje 49 dolarów miesięcznie za jedno konto. Możesz otrzymać zniżkę, decydując się od razu na zakup usługi dla wielu kont. Dodatkowe opcje jak automatyczne wiadomości prywatne lub planowanie postów są płatne oddzielnie.

Oficjalna stronainflact.com
KategoriaBot Instagram Stories
Liczba wyświetlanych relacji2000 dziennie
Cena€ 55 miesięcznie
Darmowa wersjaNiedostępna (tygodniowy okres próbny za 3 €)
Nasza ocena9,5/10

2. Hyper IBF (najtańszy bot Instagram Stories)

OCENA 9,0/10 – Kategoria „Bot Instagram Stories”

Hyper IBF (oficjalna strona tutaj) jest odświeżoną wersją historycznego już bota na Instagram, Instagram Bot Follower, i zawiera nowe funkcje, a wśród nich HyperVote.

story viewer bot hyper ibf

Z Hyper IBF możesz dokonywać wszystkich standardowych operacji na Instagramie jak automatyczne obserwowanie, automatyczne lajki, komentarze i prywatne wiadomości.

Jak już wspomniałem, programiści tego bota nie stali z założonymi rękami i postanowili wprowadzić opcje, które lepiej odpowiadają obecnym wymaganiom. Nowy pakiet zwany HyperVote wykorzystuje potencjał mass story viewing.

Doprecyzujmy: chodzi tu o pewien konkretny rodzaj automatycznego wyświetlania instastories, mianowicie mass story voting czyli interakcję z relacjami, które zawierają pytania, quizy, ankiety itp.

bot instagram stories hyper ibf

Jest to jedno z najtańszych narzędzi na rynku, które ustawisz zaledwie w kilka minut! Spójrzmy jednak na cennik. Obecnie Hyper IBF dostępny jest w czterech pakietach:

 • Mini: w cienie 9,99 euro miesięcznie, czyli tyle co nic. Pozwala ci na zarządzanie kontem na Instagramie.
 • Midi: w cenie 24,99 euro miesięcznie. Pozwala na prowadzenie 3 kont na Instagramie, a dodatkowo daje ci dostęp do opcji HyperVote.
 • Maxi: w cenie 49,99 euro miesięcznie. Pozwala na prowadzenie aż 10 kont na Instagramie i do opcji z tańszych pakietów dodaje wsparcie premium.
 • Agency: pakiet kierowany do firm. W cenie 99,00 euro miesięcznie pozwala na prowadzenie 100 kont na Instagramie.

Kliknij przycisk, aby uzyskać więcej informacji o Hyper IBF.

Oficjalna stronahyperibf.com
KategoriaBot Instagram Stories
Liczba wyświetlanych relacjiDo 100.000 dziennie
CenaOd € 25 miesięcznie
Darmowa wersjaBrak (2-dniowy okres próbny od 2,5 €)
Nasza ocena9,0/10

3. Story Voter

OCENA 9,0/10 – Najlepszy w kategorii „Mass Story Viewer”

Jak sama nazwa wskazuje, Story Voter (oficjalna strona tutaj) jest kolejnym serwisem wykorzystującym technikę masowego głosowania w relacjach, którą omawialiśmy już w przypadku Hyper IBF.

story voter

Jest to usługa online, za pośrednictwem której użytkownik może wchodzić w interakcję z relacjami wybranych przez siebie odbiorców, odpowiadając na ankiety, pytania i quizy (do 4000 dziennie). Według twórców aplikacji można w ten sposób zdobyć nawet 100 nowych fanów dziennie.

Oczywiście, to tylko kwestia przetestowania i sprawdzenia, czy rzeczywiście działa. StoryVoter daje ci możliwość bezpłatnego wypróbowania przez pełne dwa dni! Jeśli chodzi o cenę, usługa jest dostępna za 19 USD miesięcznie.

Oficjalna stronastoryvoter.com
KategoriaMass Story Viewer
Liczba wyświetlanych relacji5000 dziennie
Cena$ 19 miesięcznie
Darmowa wersjaDostępna
Nasza ocena9,0/10

4. Combin

OCENA 8,5/10 – Najlepszy w kategorii „Serwis rozwoju konta”

Spośród usług rozwoju konta na Instagramie, które wykorzystują masowe wyświetlanie relacji, najlepszą jest z pewnością Combin (oficjalna strona tutaj). Dzięki niemu można zwiększyć zaangażowanie na profilu pod względem liczby obserwujących, polubień, komentarzy i nie tylko.

bot instagram combin

Na początku należy wyjaśnić, że Combin składa się z dwóch modułów: pierwszy służy do rozwoju konta i to nas tutaj najbardziej interesuje, a drugi do planowania postów i relacji.

Dzięki usłudze rozwoju konta od Combin można w zaawansowany sposób zdefiniować grupę odbiorców, z którymi wchodzi się w interakcje. W szczególności można to zrobić w oparciu o płeć, język i liczbę odbiorców.

Jeśli chodzi o funkcjonalność, oprócz masowego przeglądania relacji, użytkownik będzie miał dostęp do funkcji automatycznego follow/unfollor oraz automatycznego dodawania polubień i komentarzy.

Należy pamiętać, że Combin jest jedyną usługą na rynku, która ma darmowy plan na zawsze! Umożliwi to zapoznanie się z platformą i podjęcie decyzji o ewentualnej subskrypcji jednego z planów premium, które dają dostęp do wszystkich funkcji.

Oficjalna stronawww.combin.com
KategoriaSerwis rozwoju konta
Liczba wyświetlanych relacjiCo najmniej 500 dziennie
Cena€ 18,45 miesięcznie
Darmowa wersjaDostępna
Nasza ocena8,5/10

5. StorieViews

OCENA 8,0/10 – Kategoria „Mass Story Viewer”

Innym dobrym serwisem do masowego przeglądania historii jest StorieViews.com (dostęp stąd).

story viewer bot storieviews

Stronę tę wyróżnia wiele akceptowanych metod płatności oraz różnorodność oferowanych pakietów. Porozmawiajmy najpierw o tych pierwszych. Można płacić przez:

 • Kartę kredytową/debetową
 • American Express
 • PayPal
 • Bitcoin
 • Payoneer

Usługa okazała się bardzo skuteczna. Na jej stronie internetowej znajdziesz liczne dowody, takie jak ten poniżej, w którym już na pierwszy rzut oka widać znaczny wzrost interakcji na profilu na Instagramie po aktywacji masowej przeglądarki relacji:

mass story viewer bot

Jedną z najciekawszych rzeczy w tej usłudze jest to, że oferuje ona pakiety o różnym czasie trwania, a także dla wielu kont. Zobaczmy je jednak w szczegółach:

 • one day: 1-dniowy dla jednego konta na Instagramie za $ 7,99;
 • one week: 1-tygodniowy dla jednego konta na Instagramie za $ 49,99;
 • one month: 1-miesięczny dla jednego konta na Instagramie za $ 149,99;
 • one month multi: 1-miesięczny dla trzech kont na Instagramie za $ 249,99.
Oficjalna stronastorieviews.com
KategoriaMass story viewer
Liczba wyświetlanych relacjiCo najmniej 400 dziennie
Cena€ 149,99 miesięcznie
Darmowa wersjaNiedostępna
Nasza ocena8,0/10

6. Viral Grow

OCENA 7,5/10 – Kategoria „Mass Story Viewer”

Innym serwisem, który wypróbowałem i który osiągnął dla mnie zadowalające rezultaty, jest ViralGrow.

viralgrow mass story viewer instagram

Aby użyć tego bota typu story viewer, kliknij widoczny na obrazku zielony przycisk i dokończ rejestrację. Kiedy wejdziesz już do aplikacji, kliknij „ikonkę”Service” u góry po prawej stronie i wpisz kod pdvmedia, aby otrzymać dostęp do bezpłatnego okresu próbnego.

instagram masowe wyświetlanie

Również ten bot pozwala na wyświetlenie nawet miliona relacji dziennie. Cena różni się w zależności od wybranego pakietu.

W aplikacji znajdziesz również, dodatkowo płatne, inne pakiety, które pozwolą jeszcze bardziej rozwinąć twoje konto na Instagramie, jak powerlikes i powerviews. Mówiąc krótko, ViralGrow to serwis oferujący kompletną gamę usług na Instagram.

Kliknij poniżej, by dokonać bezpłatnej rejestracji na ViralGrow. Wpisz kod pdvmedia i ciesz się darmowym 3-dniowym okresem próbnym!

Oficjalna stronawww.viralgrow.io
KategoriaMass story viewer
Liczba wyświetlanych relacjiOd 100 do 3000 dziennie
Cena$ 0,01 za 1000 wyświetlonych relacji
Darmowa wersjaNiedostępna
Nasza ocena8,0/10

Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Masz jeszcze jakieś wątpliwości odnośnie narzędzia typu Instagram story viewer bot? Poniżej znajdziesz kilka najczęściej zadawanych pytań, na które postarałem się syntetycznie odpowiedzieć.

Jaki jest najlepszy bot wyświetlający relacje na Instagramie?

Najlepsze boty, które oferują funkcję masowego wyświetlania relacji na Instagramie, to bez wątpienia Inflact i Hyper IBF.

Jakie korzyści będę miał z używania Instagram story viewer bot?

Dzięki niemu możesz wyświetlać ogromne ilości relacji każdego dnia, co przekłada się na zwiększenie aktywności innych użytkowników na twoim profilu.

Czy masowe wyświetlanie stories to bezpieczna technika?

Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie narzędzia, które automatyzują operacje na Instagramie, są sprzeczne z polityką tego social media, choć masowe wyświetlanie relacji jest stosunkowo mniej ryzykowne, ponieważ nie koliduje z restrykcyjnymi limitami. Najbezpieczniejszym serwisem jest natomiast Inflact.

Jaką przewagę nad tradycyjnymi botami na Instagram ma opcja mass story viewer?

Nie ma póki co limitów na wyświetlanie relacji na Instagramie (w przeciwieństwie do choćby akcji typu follow/unfollow). Ponadto masz pewność, że jeśli ktoś, widząc, że wyświetliłeś jego relację, zacznie cię obserwować, oznacza to, że jest na poważnie zainteresowany publikowanymi przez ciebie treściami, a nie tylko odpowiada na twój follow.

4.2/5 - (5 votes)

Czytaj również: