Instagram Story Viewer Bot: 5 najlepszych serwisów

instagram-story-viewer-bot-1

Instagram Story Viewer Bot – co to jest? Jakie są najlepsze boty masowo i automatycznie wyświetlające instastories? Poznaj najlepsze Insta Story Viewer i opinie!

Dziś chciałbym opowiedzieć o nowej strategii automatyzacji na jednym z najbardziej popularnych portali społecznościowych – Instagramie. Zanim jednak do tego przejdę, muszę zrobić krótki wstęp.

Programiści IG ostatnimi czasy postarali się o to, by lepiej rozpoznawać automatyczne działania na Intagramie, kreowane często przez boty. Jednak to jeszcze bardziej zmotywowało serwisy do znalezienia nowych technik automatyzacji.

Właśnie tak powstały Instagram Story Viewer Bot. Czym dokładnie są i jak działają? O tym już za chwilę.

Póki co, by ułatwić ci wybór, poniżej prezentuję 3 najlepsze boty tego typu, które mogą cię zainteresować. W artykule natomiast zrecenzujemy ich 5.

NAJLEPSZE BOTY MASS STORY VIEWER

Ocena: 4.9/5

Ocena: 4.8/5

Ocena: 4.6/5

Instagram Story Viewer Bot: top 5

Przejdźmy do rankingu najlepszych botów korzystających z techniki masowego wyświetlania relacji na Instagramie. Na początek chciałbym przedstawić ci kilka kategorii, które posłużyły mi do podziału przedstawionych niżej oprogramowani/platform na typy.

Zasadniczo możemy podzielić je na 4 kategorie:

  • Mass Story Viewer: to oprogramowania, których zadaniem jest masowe wyświetlanie stores z opcją „IG Story Viewer”, niosące ze sobą wszystkie korzyści, o których już wspomniałem.
  • Mass Story Voter: to podtyp wcześniejszej kategorii, ale dedykowany tym relacjom, które wymagają jakiejś interakcji jak różnego rodzaju ankiety, quizy, pytania itp.
  • Instagram Bot: to programy służące rozwojowi konta na Instagramie za pomocą zwiększenia liczby obserwujących, lajków i komentarzy. Ostatnio rozwinęły swoją ofertę o wyświetlenia relacji.
  • Serwisy rozwoju konta: to usługa polegająca na powierzeniu konta ekspertom zajmującym się jego promowaniem. Niektóre z tym serwisów oferują również korzystanie z narzędzi masowego wyświetlania stories.

1. Inflact

OCENA 9,5/10 – Najlepszy w kategorii „Instagram Bot”

Inflact (oficjalna strona tutaj) to jeden z najlepszych obecnie dostępnych botów na Instagram. W pakiecie promo oferuje również opcję automatycznych InstaStory Viewer.

bot instagram inflact

Z Inflactem będziesz w stanie w sposób całkowicie automatyczny przeprowadzić akcje follow/unfollow, zostawiać lajki, komentarze, ustawiać prywatne wiadomości i planować posty. To wszystko dzięki możliwości dokładnego określenia targetu dzięki narzędziu Pro Targeting Filters.

Oczywiście wszystkie te możliwości sprawiają, że Inflact nie należy do najtańszych, ale nie ma, co ukrywać – jest warty swojej ceny. Wypróbowaliśmy wszystkie funkcje tego bota, by sprawdzić, czy działają poprawnie, i nie mamy w tym względzie żadnych zastrzeżeń.

Należy wspomnieć, że na początku po uruchomieniu pakietu promo bot będzie ustawiony na tryb bezpieczny. To oznacza, że prędkość promowania początkowo będzie niższa, a to po to, by nie wzbudzić podejrzeń Instagrama.

Następnie prędkość będzie stopniowo zwiększana, aż osiągnie tę pełną. W tym wpisie dokładnie zrecenzowałem ten Instastory Viewer Bot Inflact.

Radzę ci dokupić również VPN, dzięki czemu serwis będzie pracował bezpieczniej, szybciej i regularniej. Zakup jest możliwy bezpośrednio na koncie Inflacta, a cena nie jest wysoka.

Na stronie inflact.com Story Viewer pakiet standardowy kosztuje 34 dolarów miesięcznie za jedno konto przy rocznym abonamencie. Pakiet Pro kosztuje od 55 dolarów miesięcznie i pozwala na wyświetlanie i pobieranie relacji na Insta.

Oficjalna stronainflact.com
KategoriaInstagram Bot
Liczba wyświetlanych relacji2000 dziennie
Cena€55 miesięcznie
Darmowa wersjaTygodniowy okres próbny za 3 €
Nasza ocena9,5/10

2. Hyper IBF (najtańszy bot Instagram Stories)

OCENA 9/10 – Kategoria „Insta Story Viewer Bot

Hyper IBF (oficjalna strona tutaj) jest odświeżoną wersją historycznego już bota na Instagram, Instagram Bot Follower, i zawiera nowe funkcje, a wśród nich HyperVote.

story viewer bot hyper ibf

Z Hyper IBF możesz dokonywać wszystkich standardowych operacji na Instagramie jak automatyczne obserwowanie, automatyczne lajki, komentarze i prywatne wiadomości.

Jak już wspomniałem, programiści tego bota nie stali z założonymi rękami i postanowili wprowadzić opcje, które lepiej odpowiadają obecnym wymaganiom. Nowy pakiet zwany HyperVote wykorzystuje potencjał mass story viewing.

Doprecyzujmy: chodzi tu o pewien konkretny rodzaj automatycznego wyświetlania instastories, mianowicie mass story voting czyli interakcję z relacjami, które zawierają pytania, quizy, ankiety itp.

Jest to jedno z najtańszych narzędzi na rynku, które ustawisz zaledwie w kilka minut! Spójrzmy jednak na cennik. Obecnie Hyper IBF dostępny jest w czterech pakietach:

  • Mini: w cienie 11,99 euro miesięcznie, czyli tyle co nic. Pozwala ci na zarządzanie kontem na Instagramie.
  • Midi: w cenie 29,99 euro miesięcznie. Pozwala na prowadzenie 3 kont na Instagramie, a dodatkowo daje ci dostęp do opcji HyperVote.
  • Maxi: w cenie 59,99 euro miesięcznie. Pozwala na prowadzenie aż 10 kont na Instagramie i do opcji z tańszych pakietów dodaje wsparcie premium.
  • Agency: pakiet kierowany do firm. W cenie 119,00 euro miesięcznie pozwala na prowadzenie 20 kont na Instagramie.

Kliknij przycisk, aby uzyskać więcej informacji o Hyper IBF.

Oficjalna stronahyperibf.com
KategoriaInsta Story Viewer Bot
Liczba wyświetlanych relacjiDo 100.000 dziennie
CenaOd €29,99 miesięcznie
Darmowa wersja2-dniowy okres próbny od 2,5 €
Nasza ocena9,0/10

3. Story Voter

OCENA 8,5/10 – Najlepszy w kategorii „Mass Story Viewer”

Jak sama nazwa wskazuje, Story Voter (oficjalna strona tutaj) jest kolejnym serwisem wykorzystującym technikę masowego głosowania w relacjach, którą omawialiśmy już w przypadku Hyper IBF.

story voter

Jest to usługa online, za pośrednictwem której użytkownik może wchodzić w interakcję z relacjami wybranych przez siebie odbiorców, odpowiadając na ankiety, pytania i quizy (do 4000 dziennie). Według twórców aplikacji można w ten sposób zdobyć nawet 100 nowych fanów dziennie.

Oczywiście, to tylko kwestia przetestowania i sprawdzenia, czy rzeczywiście działa. StoryVoter daje ci możliwość bezpłatnego wypróbowania przez pełne dwa dni! Jeśli chodzi o cenę, usługa jest dostępna za 19 USD miesięcznie.

Oficjalna stronastoryvoter.com
KategoriaMass Story Viewer
Liczba wyświetlanych relacji5000 dziennie
Cena$19 miesięcznie
Darmowa wersjaDostępna
Nasza ocena9,0/10

4. Flamista

OCENA 8,5/10 – Kategoria „Insta Story Viewer Bot

Flamista (oficjalna strona tutaj) to stosunkowo nowy, ale niezwykle skuteczny bot dla Instagrama. Dzięki niemu można zwiększyć zaangażowanie na profilu pod względem liczby obserwujących, polubień, komentarzy i nie tylko.

insta story viewer flamista

Flamista jest wspierany przez sztuczną inteligencję, co zdecydowanie wpływa pozytywnie na jego efektywność i umożliwia zaawansowane zdefiniowanie grupy odbiorców.

Najciekawszą funkcją tego insta story viewer’a jest bez wątpienia Reactions Pro, czyli automatyzacja większości interakcji na Instagramie. Obejmuje to nie tylko automatyczną konfigurację reakcji na Stories, ale również odpowiedzi w ankietach.

Oprócz masowego przeglądania relacji, użytkownik będzie miał dostęp do funkcji automatycznego ustawienia wiadomości powitalnych skierowanych do nowych obserwatorów czy automatycznych komentarzy.

Co więcej, na Flamista będziesz miał opcję zaplanowania publikacji postów i Stories o określonej porze. Skorzystasz również z automatycznego akceptowania próśb o obserwację przy kontach prywatnych.

Oficjalna stronaflamista.com
KategoriaInsta Story Viewer Bot
Cena€46.99 miesięcznie
Darmowa wersjaNiedostępna
Nasza ocena8,5/10

5. Viral Grow

OCENA 7,5/10 – Kategoria „Mass Story Viewer”

Innym serwisem, który wypróbowałem i który osiągnął dla mnie zadowalające rezultaty, jest ViralGrow.

viralgrow mass story viewer instagram

Aby użyć tego bota typu story viewer, kliknij widoczny na obrazku zielony przycisk i dokończ rejestrację. Kiedy wejdziesz już do aplikacji, kliknij „ikonkę”Service” u góry po prawej stronie i wpisz kod pdvmedia, aby otrzymać dostęp do bezpłatnego okresu próbnego.

Również ten bot pozwala na wyświetlenie nawet miliona relacji dziennie. Cena różni się w zależności od wybranego pakietu.

W aplikacji znajdziesz również, dodatkowo płatne, inne pakiety, które pozwolą jeszcze bardziej rozwinąć twoje konto na Instagramie, jak powerlikes i powerviews. Mówiąc krótko, ViralGrow to serwis oferujący kompletną gamę usług na Instagram.

Kliknij poniżej, by dokonać bezpłatnej rejestracji na ViralGrow. Wpisz kod pdvmedia i ciesz się darmowym 3-dniowym okresem próbnym!

Oficjalna stronaviralgrow.io
KategoriaMass Story Viewer
Liczba wyświetlanych relacjiOd 100 do 3000 dziennie
Cena$0,01 za 1000 wyświetlonych relacji
Darmowa wersjaNiedostępna
Nasza ocena8,0/10

Insta Story Viewer Bot: co to?

InstaStories Viewer Bot ma na celu promocję twojego konta na Insta, ale bazuje przy tym na innej strategii niż klasyczne follow/unfollow (czyli obserwowanie kont, które odpowiadają naszym parametrom po to, by po jakimś czasie przestać je obserwować).

Ich zadaniem jest natomiast masowe wyświetlanie relacji. Jednym z obszarów, na który nie zostały jeszcze nałożone żadne limity (a przynajmniej nie są one tak surowe), jest liczba wyświetlanych stories przez danego użytkownika w ciągu jednego dnia.

Faktycznie, możemy wyświetlić nawet milion relacji IG dziennie i nie musimy obawiać się konsekwencji w stylu czasowej blokady. IG Story Viewer bot wykorzystują tę sprzyjającą okoliczność, by rozpowszechnić twój profil.

Użytkownicy, których relacje wyświetliłeś, zobaczą twój profil na liście osób, które widziały jego instastory. Średnio 1 follower przypada na 10.000 wyświetlonych przez ciebie relacji. Zatem, wyświetlając milion relacji dziennie, jesteś w stanie pozyskać 100 followersów.

Ten typ automatycznych operacji ma też tę przewagę nad follow/unfollow, że w przypadku tego drugiego musimy okresowo przestawać obserwować niektóre profile, ponieważ i tu mamy narzucony limit.

Ponadto masz pewność, że followersi, których w ten sposób zdobędziesz, będą autentycznie zainteresowani tym, co robisz, a to dlatego, że nie obserwują cię tylko dlatego, że ty zrobiłeś to jako pierwszy.

W tym wypadku zwiększona jest więc także szansa na to, że followersi wykażą się większą aktywnością na twoim profilu. Będą bowiem odpowiadali twojemu targetowi.

IG Story Viewer FAQ

Masz jeszcze jakieś wątpliwości odnośnie narzędzia typu Instagram Story Viewer Bot? Poniżej znajdziesz kilka najczęściej zadawanych pytań, na które postarałem się syntetycznie odpowiedzieć.

Jaki jest najlepszy IG Story Viewer?

Najlepsze boty, które oferują funkcję masowego wyświetlania relacji na Instagramie, to bez wątpienia Inflact i Hyper IBF.

Jakie korzyści będę miał z używania Instagram Story Viewer Bot?

Dzięki niemu możesz wyświetlać ogromne ilości relacji każdego dnia, co przekłada się na zwiększenie aktywności innych użytkowników na twoim profilu.

Czy masowe wyświetlanie z InstaStory Viewer to bezpieczna technika?

Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie narzędzia, które automatyzują operacje na Instagramie, są sprzeczne z polityką tego social media, choć masowe wyświetlanie relacji jest stosunkowo mniej ryzykowne, ponieważ nie koliduje z restrykcyjnymi limitami. Najbezpieczniejszym serwisem jest natomiast Inflact.

Jaką przewagę nad tradycyjnymi Insta Story Viewer ma opcja Mass Story Viewer?

Nie ma limitów na wyświetlanie relacji na Instagramie (w przeciwieństwie do choćby akcji typu follow/unfollow). Ponadto masz pewność, że ktoś, widząc, że wyświetliłeś jego relację, zacznie cię obserwować, oznacza to, że jest zainteresowany publikowanymi przez ciebie treściami, a nie tylko odpowiada na twój follow.

Insta Story Viewer: opinie użytkowników

Najwyższą ocenę w popularnym serwisie z recenzjami Trustpilot ma Inflact.com Story Viewer – 4,3/5 oraz Hyper IBF – 4,4/5.

4.2/5 - (5 votes)

Czytaj również: