Instagram Story Viewer Bot: co to jest i jak go wybrać?

instagram-story-viewer-bot-1

Instagram story viewer bot – co to jest? Jakie są najlepsze boty masowo i automatycznie wyświetlające instastories?

Dziś chciałbym opowiedzieć o nowej strategii automatyzacji na jednym z najbardziej popularnych portali społecznościowych – Instagramie. Zanim jednak do tego przejdę, muszę zrobić krótki wstęp.

Programiści IG ostatnimi czasy zajmują się zwalczaniem wszystkich tych botów, które wykorzystują klasyczne mechanizmy pozwalające na rozwój konta na Instagramie, w szczególności automatyczne akcje follow/unfollow.

Poza redukcją limitu liczby obserwujących, którzy mogą zostać dodani w ciągu jednego dnia, z 2000 do 200, udało im się wdrożyć inne techniki jak najlepszego rozpoznawania powtarzających się i automatycznych operacji.

To wszystko doprowadziło do tego, że latem 2019 roku przyszedł zmierzch wielu botów, które wcześniej były skutecznie używane.

Jednocześnie, przeszkoda ta zmotywowała tych, którzy nadal zamierzali przeprowadzać automatycznie niektóre akcje na IG, do rozwinięcia nowych technik, które będą w stanie ominąć narzucone ograniczenia.

Właśnie tak powstały Instagram story viewer bot – boty masowo wyświetlające relacje na Instagramie. Czym dokładnie są i jak działają? O tym już za chwilę, a póki co poniżej prezentuję ci 3 najlepsze boty tego typu, które mogą cię zainteresować.

NAJLEPSZE BOTY MASS STORY VIEWER

5/5
4.7/5
4.5/5

Instagram story viewer Bot: co to?

Instagram story viewer bot ma na celu promocję twojego konta na Insta, ale bazuje przy tym na innej strategii niż klasyczne follow/unfollow (czyli obserwowanie kont, które odpowiadają naszym parametrom po to, by po jakimś czasie przestać je obserwować).

Ich zadaniem jest natomiast masowe wyświetlanie relacji. Jednym z obszarów, na który nie zostały jeszcze nałożone żadne limity (a przynajmniej nie są one tak surowe), jest liczba wyświetlanych stories przez danego użytkownika w ciągu jednego dnia.

Faktycznie, możemy wyświetlić nawet milion relacji IG dziennie i nie musimy obawiać się konsekwencji w stylu czasowej blokady. Instagram story viewer bot wykorzystują tę sprzyjającą okoliczność, by rozpowszechnić twój profil.

Użytkownicy, których relacje wyświetliłeś, zobaczą twój profil na liście osób, które widziały jego instastory. Będą zatem mieli motyw, żeby wejść na twoje konto i ewentualnie zacząć cię obserwować, jeśli będą zainteresowani tym, co publikujesz.

Oczywiście na pewno się domyślasz, że prawdopodobieństwo, że ktoś zacznie cię obserwować po przejściu całej tej drogi, jest niewielkie, dlatego tak ważne jest, by wyświetlić maksymalnie dużą liczbę stories.

Oszacowałem na podstawie własnych doświadczeń i obserwacji, że 1 follower przypada na 10.000 wyświetlonych przez ciebie relacji. A zatem, wyświetlając milion relacji dziennie, jesteś w stanie pozyskać 100 followersów, co jest całkiem pokaźną sumą.

Ten typ automatycznych operacji ma też tę przewagę nad follow/unfollow, że w przypadku tego drugiego musimy okresowo przestawać obserwować niektóre profile, ponieważ i tu mamy narzucony limit 7500 użytkowników.

Ponadto masz pewność, że followersi, których w ten sposób zdobędziesz, będą autentycznie zainteresowani tym, co robisz, a to dlatego, że nie obserwują cię tylko dlatego, że ty zrobiłeś to jako pierwszy. W tym wypadku zwiększona jest więc także szansa na to, że wykażą się większą aktywnością na twoim profilu.

Boty wyświetlające stories na Instagramie: top 8

Przejdźmy zatem do rankingu najlepszych botów korzystających z techniki masowego wyświetlania relacji na Instagramie. Na początek jednak chciałbym przedstawić ci kilka kategorii, które posłużyły mi do podziału przedstawionych niżej oprogramowani/platform na typy.

Zasadniczo możemy podzielić je na 4 kategorie:

 • Mass story viewer: to oprogramowania, których zadaniem jest nic innego, jak masowe wyświetlanie instastories, które niesie ze sobą wszystkie korzyści, o których już wspomniałem.
 • Mass story voter: to podtyp wcześniejszej kategorii, ale dedykowany tym relacjom, które wymagają jakiejś interakcji jak różnego rodzaju ankiety, quizy, pytania itp.
 • Boty Instagram: to programy służące rozwojowi konta na Instagramie za pomocą zwiększenia liczby obserwujących, lajków i komentarzy. Ostatnio rozwinęly swoją ofertę właśnie o wyświetlenia relacji.
 • Serwisy rozwoju konta: to usługa polegająca na powierzeniu konta teamowi ekspertów, którzy zajmują się jego promowaniem. Niektóre z tym serwisów oferują również korzystanie z narzędzi masowego wyświetlania stories.

1. Inflact

OCENA 9,5/10 – Najlepszy w kategorii „Boty Instagram”

Inflact (oficjalna strona tutaj) to jeden z najlepszych obecnie dostępnych botów na Instagram. W pakiecie promo oferuje również opcję automatycznych wyświetleń stories.

bot instagram inflact

Z Inflactem będziesz w stanie w sposób całkowicie automatyczny przeprowadzić akcje follow/unfollow, zostawiać lajki, komentarze, ustawiać prywatne wiadomości i planować posty. To wszystko dzięki możliwości dokładnego określenia targetu dzięki narzędziu Pro Targeting Filters.

Ponadto Inflact nadąża za nowinkami i dodał opcję masowego wyświetlania relacji na Instagramie.

Oczywiście wszystkie te możliwości sprawiają, że Inflact nie należy do najtańszych, ale nie ma, co ukrywać – jest warty swojej ceny.

Wypróbowałem wszystkie funkcje tego bota, by sprawdzić, czy działają poprawnie, i nie mam w tym względzie żadnych zastrzeżeń.

Należy wspomnieć, że na początku po uruchomieniu pakietu promo bot będzie ustawiony na tryb bezpieczny. To oznacza, że prędkość promowania początkowo będzie niższa, a to po to, by nie wzbudzić podejrzeń Instagrama.

Następnie prędkość będzie stopniowo zwiększana, aż osiągnie tę pełną. W tym wpisie dokładnie zrecenzowałem bot Inflact.

Radzę ci dokupić również VPN, dzięki czemu serwis będzie pracował bezpieczniej, szybciej i regularniej. Zakup jest możliwy bezpośrednio na koncie Inflacta, a cena nie jest wysoka.

Pakiet standardowy kosztuje 49 dolarów miesięcznie za jedno konto. Możesz otrzymać zniżkę, decydując się od razu na zakup usługi dla wielu kont. Dodatkowe opcje jak automatyczne wiadomości prywatne lub planowanie postów są płatne oddzielnie.

2. Hyper IBF

OCENA 9/10 – Najlepszy w kategorii „Mass Story Voter”

Hyper IBF (oficjalna strona tutaj) jest odświeżoną wersją historycznego już bota na Instagram, Instagram Bot Follower, i zawiera nowe funkcje, a wśród nich HyperVote.

story viewer bot hyper ibf

Z Hyper IBF możesz dokonywać wszystkich standardowych operacji na Instagramie jak automatyczne obserwowanie, automatyczne lajki, komentarze i prywatne wiadomości.

Jak już wspomniałem, programiści tego bota nie stali z założonymi rękami i postanowili wprowadzić opcje, które lepiej odpowiadają obecnym wymaganiom. Nowy pakiet zwany HyperVote wykorzystuje potencjał mass story viewing.

Doprecyzujmy: chodzi tu o pewien konkretny rodzaj automatycznego wyświetlania instastories, mianowicie mass story voting czyli interakcję z relacjami, które zawierają pytania, quizy, ankiety itp.

bot instagram stories hyper ibf

Jest to jedno z najtańszych narzędzi na rynku, które ustawisz zaledwie w kilka minut! Spójrzmy jednak na cennik. Obecnie Hyper IBF dostępny jest w czterech pakietach:

 • Mini: w cienie 11,99 euro miesięczni,e czyli tyle co nic. Pozwala ci na zarządzanie kontem na Instagramie.
 • Midi: w cenie 29,99 euro miesięcznie. Pozwala na prowadzenie trzech kont na Instagramie, a dodatkowo daje ci dostęp do opcji HyperVote.
 • Maxi: w cenie 59,99 euro miesięcznie. Pozwala na prowadzenie aż 10 kont na Instagramie i do opcji z tańszych pakietów dodaje wsparcie premium.
 • Agency: pakiet kierowany do firm. W cenie 119,00 euro miesięcznie pozwala na prowadzenie 100 kont na Instagramie.

Powyższy cennik dotyczy miesięcznego rozliczenia. Jeśli opłacisz usługę za rok z góry, zapłacisz mniej (w praktyce to 2 miesiące korzystania gratis). Kliknij przycisk poniżej, aby dowiedzieć się więcej o ofercie Hyper IBF.

3. IG Mass Viewing

OCENA 8,5/10 – Najlepszy w kategorii „Mass Story Viewer”

Narzędziem całkowicie przeznaczonym do masowego oglądania relacji na Instagramie jest IG Mass Viewing (oficjalna strona tutaj). Jest on dostępny w postaci całkowicie bezpłatnego 2-dniowego okresu próbnego, dzięki czemu można samemu sprawdzić jego skuteczność.

ig mass viewing bot insta

To narzędzie do promocji na Instagramie ma funkcje Masslooking i Massvoting, więc nie tylko wyświetla relacje, ale także umożliwia interakcję z ankietami, pytaniami i quizami.

Wszystko to z możliwością wybrania konkretnej grupy docelowej, z którą można wejść w interakcję. W razie jakichkolwiek problemów można skorzystać z całodobowego wsparcia technicznego, które zawsze będzie gotowe do pomocy.

ig mass viewing instagram story viewer

Po zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego, usługa IG Mass Viewing jest dostępna od zaledwie 9,99 USD miesięcznie dla 1 konta. Ponadto, jeśli zdecydujesz się na roczną subskrypcję, możesz skorzystać z dodatkowego rabatu w wysokości 10%.

4. Combin

OCENA 8/10 – Kategoria „Serwis rozwoju profilu”

Spośród usług rozwoju konta na Instagramie, które wykorzystują masowe wyświetlanie relacji, najlepszą jest z pewnością Combin (oficjalna strona tutaj). Dzięki niemu można zwiększyć zaangażowanie na profilu pod względem liczby obserwujących, polubień, komentarzy i nie tylko.

bot instagram combin

Na początku należy wyjaśnić, że Combin składa się z dwóch modułów: pierwszy służy do rozwoju konta i to nas tutaj najbardziej interesuje, a drugi do planowania postów i relacji.

Dzięki usłudze rozwoju konta od Combin można w zaawansowany sposób zdefiniować grupę odbiorców, z którymi wchodzi się w interakcje. W szczególności można to zrobić w oparciu o płeć, język i liczbę odbiorców.

Jeśli chodzi o funkcjonalność, oprócz masowego przeglądania relacji, użytkownik będzie miał dostęp do funkcji automatycznego follow/unfollor oraz automatycznego dodawania polubień i komentarzy.

Należy pamiętać, że Combin jest jedyną usługą na rynku, która ma darmowy plan na zawsze! Umożliwi to zapoznanie się z platformą i podjęcie decyzji o ewentualnej subskrypcji jednego z planów premium, które dają dostęp do wszystkich funkcji.

5. Story Voter

OCENA 8/10 – Kategoria „Mass Story Viewer”

Jak sama nazwa wskazuje, Story Voter (oficjalna strona tutaj) jest kolejnym serwisem wykorzystującym technikę masowego głosowania w relacjach, którą omawialiśmy już w przypadku Hyper IBF.

story voter

Jest to usługa online, za pośrednictwem której użytkownik może wchodzić w interakcję z relacjami wybranych przez siebie odbiorców, odpowiadając na ankiety, pytania i quizy (do 4000 dziennie). Według twórców aplikacji można w ten sposób zdobyć nawet 100 nowych fanów dziennie.

Oczywiście, to tylko kwestia przetestowania i sprawdzenia, czy rzeczywiście działa. StoryVoter daje ci możliwość bezpłatnego wypróbowania przez pełne dwa dni! Jeśli chodzi o cenę, usługa jest dostępna za 19 USD miesięcznie.

6. Stellation Media

OCENA 7,5/10 – Kategoria „Mass Story Viewer”

Jednym z najlepszych serwisów, który oferuje usługę masowego wyświetlania relacji na Instagramie, jest Stellation Media (tu oficjalna strona).

instagram mass story viewer stellation media

Stellation Media pozwala ci na wyświetlenie setek tysięcy relacji na Intagramie w sposób całkowicie automatyczny! Korzystanie z niego jest niezwykle proste. Wystarczy, że podasz dane kont podobnych do twojego, a bot automatycznie zacznie wyświetlać stories użytkowników, którzy obserwują podane przez ciebie profile.

W poniższym filmiku możesz dokładnie zobaczyć, jak wprowadzić ustawienia do Stellation Media. Ja również go używam i rezultaty są naprawdę zaskakująco dobre. Dodatkowo możesz skorzystać z darmowego okresu próbnego i przekonać się, jak działa.

Jeśli zdecydujesz się na kupno, możesz wybrać spośród trzech dostępnych pakietów:

 • Mass story engager: w cenie 99 dolarów miesięcznie, zawiera funkcję mass story viewer
 • Influencer: w cenie 149 dolarów, oprócz mass story viewer do dyspozycji masz opcje Auto-posting & Scheduler, Professional Image Editor i Instagram Direct Inbox
 • Rock star: w cenie 199 dolarów miesięcznie, w którym poza wyżej wymienionymi opcjami masz Instagram profile editor, Welcome direct messagge i Auto repost
mass story viewing stellation media

Mówiąc krótko, Stellation Media jest kompletnym serwisem, dostosowanym do aktualnych wymagań, doskonałym dla tych, którzy chcą korzystać z dobrodziejstw automatycznych operacji bez ryzyka dla własnego konta.

Na co więc jeszcze czekasz? Kliknij poniżej i wypróbuj mass story viewer od Stellation Media całkowicie za darmo!

7. Mass Looking (obecnie MassPoller)

OCENA 7,5/10 – Kategoria „Mass Story Voter”

Innym historycznym serwisem służącym automatycznym wyświetleniom relacji jest Masslooking.com (oficjalna strona tutaj).

Ostatnio zmienił nazwę na MassPoller, rozszerzając dotychczasowe funkcje, również o tę związaną z reagowaniem na stories, które tego wymagają poprzez ankiety czy pytania.

ig story viewer bot masslooking

Na stronie głównej wystarczy kliknąć „Sign up” i dokonać rejestracji.

Po dokończeniu procesu rejestracji, musisz dodać swoje konto na Instagramie i określić target za pomocą podobnych profili, na których ma wzorować się MassPoller.

Narzędzie story viewer będzie wyświetlało relacje użytkowników, którzy obserwują wskazane przez ciebie profile. Radzę ci skoncentrowanie się na użytkownikach, którzy reprezentują twoją niszę albo poruszają podobne tematy jak ty.

Z MassPoller możesz regulować prędkość, z jaką działa bot. Jeśli napotkasz jakiś problem (choć z nowym algorytmem nie powinien się taki zdarzyć), możesz zawsze zredukować prędkość do poziomu slow.

Liczba wyświetleń, które bot nabije, nie zależy tylko od ustawionej prędkości, ale również od liczby obserwujących profile, które wskazałeś. Postaraj się zatem podać w miarę duże konta, których liczba followersów przekracza milion.

Jak widzisz poniżej, byłem w stanie wyświetlić dzięki temu narzędziu ponad milion stories dziennie!

story viewer bot masslooking

Usługa jest darmowa przez 14 dni, jeśli zdecydujesz się zareklamować masslooking.com na twoim profilu na Instagramie w opisie konta. Bot zrobi wszystko automatycznie. Następnie cena za miesiąc wynosi 29,99 dolarów, ale możesz obniżyć ją o połowę, jeśli zamieścisz krótką recenzję na platformie.

Ponadto masz możliwość zakupienia pakietów na wiele kont, których cena jest proporcjonalnie niższa. W końcu możesz też kupić pakiet VIP, który pozwala na największe osiągi – czyli do 30 milionów wyświetlonych relacji dziennie.

Poniżej znajduje się skrót cennika:

mass strory view masslooking

Nie ma, co czekać, skoro możesz już teraz wypróbować go całkowicie za darmo przez dwa tygodnie!

8. Viral Grow

OCENA 7/10 – Kategoria „Mass Story Viewer”

Innym serwisem, który wypróbowałem i który osiągnął dla mnie zadowalające rezultaty, jest ViralGrow.

story view instagram viral grow

Aby użyć tego bota typu story viewer, kliknij widoczny na obrazku zielony przycisk i dokończ rejestrację. Kiedy wejdziesz już do aplikacji, kliknij ikonkę u góry po prawej stronie i wpisz kod pdvmedia, aby otrzymać dostęp do bezpłatnego okresu próbnego.

story viewing instagram viral grow

Również ten bot pozwala na wyświetlenie nawet miliona relacji dziennie. Aktualna regularna cena usługi to 24,99 euro za jedno konto (cena będzie proporcjonalnie niższa przy zakupie narzędzia dla wielu kont).

instagram story bot view viral grow

W aplikacji znajdziesz również, dodatkowo płatne, inne pakiety, które pozwolą jeszcze bardziej rozwinąć twoje konto na Instagramie, jak powerlikes i powerviews.

Na dowód przedstawiam poniżej, jak bardzo wzrosła liczba interakcji na moim profilu na Instagramie. Jak widzisz w krótkim czasie udało mi się dojść do 1000 interakcji dziennie.

mass story viewing viral grow

Kliknij poniżej, by dokonać bezpłatnej rejestracji na ViralGrow. Wpisz kod pdvmedia i ciesz się darmowym okresem próbnym!

Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Masz jeszcze jakieś wątpliwości odnośnie narzędzia typu Instagram story viewer bot? Poniżej znajdziesz kilka najczęściej zadawanych pytań, na które postarałem się syntetycznie odpowiedzieć.

Jaki jest najlepszy bot wyświetlający relacje na Instagramie?

Najlepsze boty, które oferują funkcję masowego wyświetlania relacji na Instagramie, to bez wątpienia Inflact i Hyper IBF.

Jakie korzyści będę miał z używania Instagram story viewer bot?

Dzięki niemu możesz wyświetlać ogromne ilości relacji każdego dnia, co przekłada się na zwiększenie aktywności innych użytkowników na twoim profilu.

Czy masowe wyświetlanie stories to bezpieczna technika?

Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie narzędzia, które automatyzują operacje na Instagramie, są sprzeczne z polityką tego social media, choć masowe wyświetlanie relacji jest stosunkowo mniej ryzykowne, ponieważ nie koliduje z restrykcyjnymi limitami. Najbezpieczniejszym serwisem jest natomiast Inflact.

Jaką przewagę nad tradycyjnymi botami na Instagram ma opcja mass story viewer?

Nie ma póki co limitów na wyświetlanie relacji na Instagramie (w przeciwieństwie do choćby akcji typu follow/unfollow). Ponadto masz pewność, że jeśli ktoś, widząc, że wyświetliłeś jego relację, zacznie cię obserwować, oznacza to, że jest na poważnie zainteresowany publikowanymi przez ciebie treściami, a nie tylko odpowiada na twój follow.

5/5 - (4 votes)

Czytaj również: