Darmowe like na Instagram: najlepsze strony, aplikacje i boty

Like na Instagram za darmo

Potrzebujesz like na Instagram za darmo? Chcesz poznać najlepsze strony, aplikacje, boty i metody, aby dostać darmowe like na IG w 2021 roku? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu!

W tym przewodniku wyjaśnię, jak zdobyć like na Instagramie za darmo online, poprzez wyspecjalizowane strony i aplikacje, które pozwalają szybko zwiększyć zaangażowanie profilu bez wydawania nawet grosza!

NAJLEPSZE STRONY OFERUJĄCE LAJKI NA INSTAGRAM

Najlepsze strony z like na Instagram za darmo

Wymienimy najpierw najlepsze międzynarodowe strony, które oferują darmowe like na Instagram. Oczywiście, są to agencje, które normalnie sprzedają lajki za opłatą, ale korzystając z ich bezpłatnych pakietów próbnych można zwiększyć followersów za darmo.

1. Mr. Insta

Mr. Insta (tutaj oficjalna strona) to bardzo dobrze znany i ceniony międzynarodowy serwis do zwiększenia liczby followersów i like na Instagram.

Strona zapewnia darmowe pakiety z like na Instagram, które można uzyskać łatwo, szybko i regularnie. Proces zdobywania like jest następujący:

 • przejdź na stronę Mr. Insta (kliknij tutaj);
 • wybierz z różnych opcji plan „free like” i kliknij na „activate”;
 • postępuj zgodnie z procedurą, aby założyć konto na Mr. Insta.

W tym momencie usługa będzie aktywna i będziesz mógł otrzymać 20 darmowych like na Instagram na jeden post, które zostaną ci dostarczone w ciągu 24 godzin. Będziesz miał możliwość powtarzania tej procedury co 48 godzin. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować.

like za darmo instagram

Z Mr. Insta, oprócz like, możesz również uzyskać darmowe followersy. Nigdy nie zostaniesz poproszony o zapłatę, chyba że chcesz skorzystać z usług premium, które swoją drogą, są bardzo wygodne.

2. Turbomedia

Turbomedia (oficjalna strona tutaj) to kolejna usługa, która oferuje szeroką gamę pakietów przeznaczonych do rozwoju mediów społecznościowych. Za jej pomocą można również otrzymać darmowe like na Instagram i followersy.

Aby uzyskać 20 darmowych like na Instagram, które zostaną dostarczone w ciągu 48 godzin, trzeba będzie wypełnić krótką ankietę lub polajkować inne profile (zasada wymiany lajków).

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do bezpłatnej usługi, musisz najpierw zarejestrować się na stronie (kliknij tutaj, aby to zrobić) i aktywować plan, który cię interesuje.

Operację tę możesz powtarzać co 48 godzin, dzięki czemu będziesz otrzymywał darmowe like na Instagram w sposób ciągły. Pamiętaj jednak, że twój profil musi być publiczny, w przeciwnym razie funkcja ta nie będzie możliwa.

3. Poprey

Szukasz sposobu, aby zdobyć like na Instagram za darmo i szybko? Poprey (oficjalna strona tutaj) to coś dla ciebie. Jest to amerykańska firma, która sprzedaje followersy i like na Instagram, ale oferuje także darmowy pakiet testowy 25 like.

25 like to nie dużo, ale zdobycie ich zajmie ci dosłownie 5 sekund, a like pojawią się na twoim profilu niemal natychmiast. Dodatkowo Poprey pozwala na powtarzanie operacji każdego dnia, więc po trochu można uzyskać sporą liczbę darmowych lajków. Aby uzyskać darmowe like wykonaj następujące kroki:

 • przejdź na stronę Poprey (kliknij tutaj);
 • kliknij na ikonę Instagram, a potem na „Likes”;
 • wybierz pakiet testowy 25 like;
 • wpisz nazwę użytkownika, adres e-mail i kliknij na „Free test”.

Jeśli chcesz uzyskać więcej like na Instagram, trzeba będzie zapłacić. Ceny na Poprey są jednak naprawdę niskie w porównaniu do innych stron tego rodzaju. Wszystkie pakiety można znaleźć tutaj.

Uwaga: like uzyskane w ten sposób pochodzą z profili międzynarodowych i nie są zgodne z twoim profilem. Nie pomogą ci więc one zwiększyć zaangażowania w sposób organiczny. Ale jeśli chcesz po prostu „podkręcić” liczby na swoim koncie na Instagramie, aby być bardziej wiarygodnym, Poprey może być zdecydowanie dla ciebie.

4. Followers Gallery

Kolejną dość ciekawą stroną do zdobywania darmowych polubień na Instagramie jest Followers Gallery (oficjalna strona tutaj). Jest to strona, która powstała niedawno niż pozostałe, ale jednocześnie wykazuje dużą obietnicę.

followers gallery darmowe like instagram

Zasada działania tego serwisu jest następująca: należy zarejestrować się na platformie, aby otrzymać nie tylko darmowe polubienia Instagrama, ale także followersów.

Po złożeniu wniosku otrzymasz swoich obserwujących w czasie rzeczywistym poprzez zarabianie monet w aplikacji Followers Gallery, monet, które można uzyskać poprzez wykonanie określonych zadań.

Podsumowując, kolejne bardzo ciekawe rozwiązanie na zwiększenie polubień na Instagramie zupełnie za darmo. Według twórców serwisu, darmowe polubienia, które można uzyskać, mają nieograniczoną liczbę.

Like na Instagram za darmo: najlepsze aplikacje

Inną sztuczką, aby zwiększyć liczbę like Instagram za darmo, może być skorzystanie z tak zwanych aplikacji wymiany. Ale jak one działają?

Aplikacje tego typu polegają głównie na zarabianiu wirtualnych monet, które można uzyskać poprzez śledzenie innych profili lub poprzez polubienie zdjęć innych użytkowników, które są proponowane przez aplikację.

W zamian za twój wysiłek wirtualne monety mogą być w każdej chwili zamienione na prawdziwe lajki i followersów z profili innych użytkowników, którzy tak jak ty korzystają z tej samej aplikacji.

Jakie są najlepsze aplikacje, które pozwalają uzyskać darmowe like na Instagram?

1. GetInsta

Jest ich wiele, zarówno dla Androida, jak i iPhone’a. Jedną z najbardziej znanych jest obecnie GetInsta, która jest jednocześnie aplikacją i stroną internetową.

GetInsta pozwala na otrzymanie 100% darmowych i dobrej jakości followersów i like’ów, bez konieczności wprowadzania hasła oraz bez wypełniania ankiet. Poniżej przedstawiamy kroki, które należy podjąć, aby skorzystać z aplikacji:

 • przejdź na stronę GetInsta;
 • zarejestruj konto i pobierz aplikację;
 • zacznij lajkować i obserwować innych użytkowników i zbieraj wirtualne monety;
 • wymieniaj monety na darmowe like.

2. Like4Like

Like4Like to kolejna aplikacja, która działa podobnie jak GetInsta. Możesz ją pobrać bezpośrednio ze sklepu z aplikacjami na swoim telefonie i od razu zacząć korzystać, łącząc z nią swoje konto na Instagramie.

Używając Like4Like możesz zdobyć tyle like, ile chcesz pod każdym zdjęciem lub filmem, który wrzucasz na swój profil na Instagramie. Polubienia pochodzą od innych prawdziwych użytkowników z całego świata, którzy tak jak ty korzystają z aplikacji.

Po pobraniu aplikacji będziesz miał już 10 darmowych like na Instagram do wykorzystania. Aby uzyskać ich więcej, musisz zdobywać punkty, lajkując zdjęcia innych lub oglądając krótkie reklamy.

Darmowe like na Instagram: boty

Inną metodą na zwiększenie liczby like na Instagram za darmo jest użycie tzw. botów, czyli aplikacji, które pozwalają na zautomatyzowanie kilku funkcji, które w przeciwnym razie musiałbyś wykonywać ręcznie. Chodzi o lajkowanie, komentowanie czy obserwowanie innych użytkowników.

Umieszczając automatycznie like do setek zdjęć z profili na Instagramie, których nie znasz, zobaczysz, że inni użytkownicy cię zauważą i zaczną także lajkować twoje zdjęcia. Wszystko to będzie się działo bez potrzeby twojej interwencji, ponieważ bot zrobi wszystko za ciebie. Ty musisz tylko czekać na pojawienie się nowych like.

NAJLEPSZE BOTY NA INSTAGRAM

Najlepszy bot na Instagram obecnie na rynku to zdecydowanie Inflact. Jest on jednak płatny i nie oferuje bezpłatnego okresu próbnego. Jeśli szukasz innych botów na Instagram, możesz przeczytać nasz artykuł, który znajdziesz tutaj.

Jak zwiększyć liczbę like na Instagram za darmo?

Oprócz stron, aplikacji i botów, istnieje kilka innych metod, aby zwiększyć like na Instagram za darmo. Strategie te wymagają zaangażowania i poświęcenia. Jednak w przeciwieństwie do „skrótów”, o których mówiliśmy do tej pory, pozwolą ci one zgromadzić wokół siebie społeczność obserwujących, którzy są naprawdę zainteresowani tobą i publikowanymi przez ciebie treściami.

Jeśli twoim celem jest stać się influencerem lub stworzyć rozwijającą się markę, jedynym sposobem na osiągnięcie sukcesu jest zaangażowanie się, tworzenie wartościowych treści i konsekwentne publikowanie zdjęć, filmów i relacji na Instagramie.

Jeśli do tego zaczniesz współpracować z innymi influencerami, którzy działają w tej samej niszy rynkowej, a także promować się na innych platformach, takich jak YouTube i TikTok, zobaczysz, że twoja liczba like nie przestanie rosnąć.

5/5 - (5 votes)

Czytaj również: