Szukaj
Close this search box.

Like na Instagram za darmo: najlepsze strony, aplikacje i boty

Like na Instagram za darmo

Potrzebujesz like na Instagram za darmo? Chcesz poznać najlepsze strony, aplikacje, boty i metody, aby dostać darmowe like na IG w 2024 roku? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu!

W tym przewodniku wyjaśnię, jak zdobyć like na Instagramie za darmo online, poprzez wyspecjalizowane strony i aplikacje, które pozwalają szybko zwiększyć zaangażowanie profilu bez wydawania nawet grosza!

NAJLEPSZE STRONY OFERUJĄCE LAJKI NA INSTAGRAM

Ocena: 4.9/5

Ocena: 4.8/5

Ocena: 4.7/5

Najlepsze strony z like na Instagram za darmo

Wymienimy najpierw najlepsze międzynarodowe strony, które oferują darmowe like na Instagram. Oczywiście, są to agencje, które normalnie sprzedają lajki za opłatą, ale korzystając z ich bezpłatnych pakietów próbnych można zwiększyć followersów za darmo.

1. Poprey

Szukasz sposobu, aby zdobyć like na Instagram za darmo i szybko? Poprey (oficjalna strona tutaj) to coś dla ciebie. Jest to amerykańska firma, która sprzedaje followersy i like na Instagram, ale oferuje także darmowy pakiet testowy 25 like.

darmowe like na instagram poprey

25 like to nie dużo, ale zdobycie ich zajmie ci dosłownie 5 sekund, a like pojawią się na twoim profilu niemal natychmiast. Dodatkowo Poprey pozwala na powtarzanie operacji każdego dnia, więc po trochu można uzyskać sporą liczbę darmowych lajków. Aby uzyskać darmowe like na IG wykonaj następujące kroki:

  • przejdź na stronę Poprey (kliknij tutaj);
  • kliknij na ikonę Instagram, a potem na „Likes”;
  • wybierz pakiet testowy 25 like;
  • wpisz nazwę użytkownika, adres e-mail i kliknij na „Free test”.

Jeśli chcesz uzyskać więcej like na Instagram, trzeba będzie zapłacić. Ceny na Poprey są jednak naprawdę niskie w porównaniu do innych stron tego rodzaju. Wszystkie pakiety można znaleźć tutaj.

Uwaga: like uzyskane w ten sposób pochodzą z profili międzynarodowych i nie są zgodne z twoim profilem. Nie pomogą ci więc one zwiększyć zaangażowania w sposób organiczny. Ale jeśli chcesz po prostu „podkręcić” liczby na swoim koncie na Instagramie, aby być bardziej wiarygodnym, Poprey może być zdecydowanie dla ciebie.

Oficjalna stronahttps://poprey.com/
Liczba darmowych like InstagramDo 25

2. Stormlikes

Drugi serwis oferujący darmowe like IG to Stormlikes (oficjalna strona tutaj), na którym możesz również kupić lajki na Instagram.

lajki na instagramie za darmo stormlikes

Na stronie możesz uzyskać 10 like na IG za darmo, w dodatku od prawdziwych użytkowników. Nie jest to więc zasługa bota na Instagram. Dodatkowo będą one połączone z wyświetleniami.

Aby je otrzymać, nie musisz podawać żadnego hasła. Wystarczy wejść na stronę, klikając tutaj, kliknąć Get Likes i podać nazwę konta na Instagramie.

Jest to forma usługi próbnej, która ma na celu zachęcenie cię do kupna większych pakietów. Ich ceny zaczynają się od 1,29 euro, więc warto przyjrzeć się ofercie. Należy podkreślić, że są one targetowane, więc pasują do niszy, w której działasz.

Oficjalna stronahttps://stormlikes.com/
Liczba darmowych like InstagramDo 10

3. Followers Gallery

Trzecią dość ciekawą stroną do zdobywania darmowych polubień na Instagramie jest Followers Gallery (oficjalna strona tutaj). Jest to strona, która powstała niedawno, ale jednocześnie jest bardzo obiecująca.

followers gallery darmowe like instagram

Zasada działania tego serwisu jest następująca: należy zarejestrować się na platformie, aby otrzymać nie tylko darmowe polubienia Instagrama, ale także followersów.

Po złożeniu wniosku otrzymasz swoich obserwujących w czasie rzeczywistym poprzez zarabianie monet w aplikacji Followers Gallery, monet, które można uzyskać poprzez wykonanie określonych zadań.

Podsumowując, kolejne bardzo ciekawe rozwiązanie na zwiększenie polubień na Instagramie zupełnie za darmo. Według twórców serwisu, darmowe polubienia, które można uzyskać, mają nieograniczoną liczbę.

Oficjalna stronahttps://www.insfollowup.com/
Liczba darmowych like InstagramDo 1000

Like na Instagram za darmo: najlepsze aplikacje

Inną sztuczką, aby zwiększyć liczbę like Instagram za darmo, może być skorzystanie z tak zwanych aplikacji wymiany. Ale jak one działają?

Aplikacje tego typu polegają głównie na zarabianiu wirtualnych monet, które można uzyskać poprzez śledzenie innych profili lub poprzez polubienie zdjęć innych użytkowników, które są proponowane przez aplikację.

W zamian za twój wysiłek wirtualne monety mogą być w każdej chwili zamienione na prawdziwe lajki i followersów z profili innych użytkowników, którzy tak jak ty korzystają z tej samej aplikacji.

Jakie są najlepsze aplikacje, które pozwalają uzyskać darmowe like na Instagram?

1. GetInsta

Jest ich wiele, zarówno dla Androida, jak i iPhone’a. Jedną z najbardziej znanych jest obecnie GetInsta, która jest jednocześnie aplikacją i stroną internetową.

GetInsta pozwala na otrzymanie 100% darmowych i dobrej jakości followersów i like’ów, bez konieczności wprowadzania hasła oraz bez wypełniania ankiet. Poniżej przedstawiamy kroki, które należy podjąć, aby skorzystać z aplikacji:

  • przejdź na stronę GetInsta;
  • zarejestruj konto i pobierz aplikację;
  • zacznij lajkować i obserwować innych użytkowników i zbieraj wirtualne monety;
  • wymieniaj monety na darmowe like IG.
Oficjalna stronahttps://www.easygetinnta.com/
Liczba darmowych like InstagramW zależności od zdobytych monet

2. Like4Like

Like4Like to kolejna aplikacja, która działa podobnie jak GetInsta. Możesz ją pobrać bezpośrednio ze sklepu z aplikacjami na swoim telefonie i od razu zacząć korzystać, łącząc z nią swoje konto na Instagramie.

Używając Like4Like możesz zdobyć tyle like, ile chcesz pod każdym zdjęciem lub filmem, który wrzucasz na swój profil na Instagramie. Polubienia pochodzą od innych prawdziwych użytkowników z całego świata, którzy tak jak ty korzystają z aplikacji.

Po pobraniu aplikacji będziesz miał już 10 darmowych like na Instagram do wykorzystania. Aby uzyskać ich więcej, musisz zdobywać punkty, lajkując zdjęcia innych lub oglądając krótkie reklamy.

Oficjalna stronahttps://like4like.com/
Liczba darmowych like InstagramDo 10

Darmowe like na Instagram: boty

Inną metodą na zwiększenie liczby Instagram like za darmo jest użycie tzw. botów, czyli aplikacji, które pozwalają na zautomatyzowanie kilku funkcji, które w przeciwnym razie musiałbyś wykonywać ręcznie. Chodzi o lajkowanie, komentowanie czy obserwowanie innych użytkowników.

Umieszczając automatycznie like do setek zdjęć z profili na Instagramie, których nie znasz, zobaczysz, że inni użytkownicy cię zauważą i zaczną także lajkować twoje zdjęcia. Wszystko to będzie się działo bez potrzeby twojej interwencji, ponieważ bot zrobi wszystko za ciebie.

NAJLEPSZE BOTY NA INSTAGRAM

Ocena: 9/10

Ocena: 8.5/10

Ocena: 8/10

Najlepszy bot na Instagram obecnie na rynku to zdecydowanie Inflact. Jest on jednak płatny i nie oferuje bezpłatnego okresu próbnego. Jeśli szukasz innych botów na Instagram, możesz przeczytać nasz artykuł, który znajdziesz tutaj.

Jak zwiększyć liczbę like na Instagram za darmo?

darmowe like na ig

Oprócz stron, aplikacji i botów, istnieje kilka innych metod, aby zwiększyć like na Instagram za darmo. Strategie te wymagają zaangażowania i poświęcenia.

Jednak w przeciwieństwie do „skrótów”, o których mówiliśmy do tej pory, pozwolą ci one zgromadzić wokół siebie społeczność obserwujących, którzy są naprawdę zainteresowani tobą i publikowanymi przez ciebie treściami.

Jeśli twoim celem jest stać się influencerem lub stworzyć rozwijającą się markę, jedynym sposobem na osiągnięcie sukcesu jest zaangażowanie się, tworzenie wartościowych treści i konsekwentne publikowanie zdjęć, filmów i relacji na Instagramie.

Jeśli do tego zaczniesz współpracować z innymi influencerami, którzy działają w tej samej niszy rynkowej, a także promować się na innych platformach, takich jak YouTube i TikTok, zobaczysz, że twoja liczba like nie przestanie rosnąć.

Przeczytaj nasz poradnik, jak zdobyć lajki na Instagramie.

Darmowe like IG: pytania i odpowiedzi

1. Jak zdobyć Instagram like za darmo?

Przede wszystkim musisz włożyć pracę w swój profil i wchodzić w interakcję z innymi użytkownikami. Poza tym, są strony, gdzie można dostać darmowe like na IG, a także aplikacje i boty.

2. Na których stronach są darmowe like Instagram?

Darmowe lajki na Instagramie znajdziesz na stronie Poprey i Stormlikes.

3. Ile Instagram like za darmo mogę dostać?

Na stronie Poprey możesz codziennie odebrać 25 darmowych Instagram like. Na Stormlikes odbierzesz 10 darmowych IG like.

4. Jakie aplikacje pozwolą zdobyć darmowe polubienia na Instagramie?

Lajki na Instagramie za darmo możesz zdobyć, korzystając z aplikacji GetInsta i Like4Like.

5. Czy darmowe like na IG pochodzą z prawdziwych kont?

Nie zawsze. Warto jednak podkreślić, że na Stormlikes darmowe lajki pochodzą z prawdziwych kont.

5/5 - (6 votes)

Czytaj również: