Szukaj
Close this search box.

Jak sprawdzić Messengera innej osoby, czyli szpiegowanie na FB

jak sprawdzić messengera innej osoby

Jak sprawdzić Messengera innej osoby? Jakie są najlepsze aplikacje do śledzenia Messengera? Jak wejść na czyjegoś Messengera za darmo? Odpowiedzi na te wszystkie pytanie znajdziesz w tym artykule!

Świadomość tego, co dzieje się na czyimś profilu w mediach społecznościowych, pozwala ci na uzyskanie ogromnej dawki informacji o tej osobie. To ogromna korzyść, z której zdajemy sobie sprawę zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Czasami chcemy poznać ruchy naszego konkurenta albo wiedzieć, czy nasze dziecko jest bezpieczne w sieci. I nie oszukujmy się: niektórzy chcą też tak śledzić partnera.

Z tego powodu postanowiliśmy zamieścić tu listę 3 najlepszych aplikacji, które pozwalają na szpiegowanie Messengera. Na koniec wpisu odpowiemy na najczęściej zadawane pytania i wątpliwości, w tym delikatne kwestie prawne.

Jak sprawdzić Messengera innej osoby: 3 programy

Przyjrzyjmy się od razu liście najlepszych aplikacji do szpiegowania Messengera. Warto zwrócić uwagę, że zazwyczaj nie ograniczają się one wyłącznie do śledzenia Facebooku, ale posiadają wiele innych funkcji pozwalających na szpiegowanie aktywności w telefonie, nie tylko w aplikacjach i komunikatorach.

1. mSpy

Najlepszym narzędziem, które pozwala na kontrolowanie profilu na FB i bezproblemowe szpiegowanie Messengera jest mSpy (przejdź do oficjalnej strony). Dzięki tej aplikacji zdołasz śledzić drugą osobę nie tylko na Facebooku.

szpiegowanie messengera mspy

Dzięki mSpy możesz kontrolować wszystkich znajomych, czaty i zdjęcia publikowane na Facebooku. W ten sposób masz szansę uzyskać pełną wiedzę na temat profilu twojego konkurenta lub innej bliskiej ci osoby.

Aby mieć pojęcie, jak aplikacja ta śledzi Facebooka, rzuć okiem na stronę demonstracyjną, klikając tutaj.

Ponadto możesz mieć pod kontrolą ruch związany z połączeniami i SMS-ami, zarówno przychodzącymi, jak i wychodzącymi. To samo tyczy się geolokalizacji i pobranych aplikacji.

Używanie tej aplikacji jest stosunkowo proste. Aby zacząć, wystarczy kliknąć tutaj i stworzyć konto. Następnie będziesz musiał pobrać aplikację na telefon, który chcesz mieć pod kontrolą. Ten ostatni etap wymaga tylko kilku sekund.

Po zainstalowaniu aplikacja nie będzie widoczna. Dlatego też docelowy użytkownik nigdy nie będzie mógł się zorientować, że ktoś go kontroluje.

Strona głównahttps://mspy.net/pl/
CenaOd 9,92 euro miesięcznie
Inne funkcjeSprawdzanie social media, monitorowanie telefonów, SMS-ów, maila, geolokalizacja, keylogger, rejestrator ekranu, dostęp do galerii, historia przeglądarki

2. iKeyMonitor

Kolejną aplikacją na naszej liście jest iKeyMonitor (oficjalna strona), posiadający wiele wspólnych funkcji z poprzednikiem. Jest skorelowana z większością popularnych aplikacji, w tym z Facebookiem, oraz działa zarówno na urządzenia Android, jak i iOS.

szpiegowanie na fb ikeymonitor

Klikając tutaj, możesz zobaczyć demonstracyjny widok programu, by zapoznać się dobrze z jego opcjami. Jak widzisz, jest tam dostęp zarówno do wiadomości, czatów, połączeń, jak i do publikowanych treści takich jak zdjęcia.

Z tą aplikacją szpiegowanie Messengera jest tak samo proste, jak wgląd w profil na Facebooku, w wysłane i odebrane SMS-y czy wiadomości w innych komunikatorach takich jak WhatsApp.

Jeśli chcesz skorzystać z aplikacji w celu kontroli rodzicielskiej, dodatkowo masz przydatne opcje geolokalizacji i limitu czasowego ustalonego zgodnie z harmonogramem. Poza tym aplikacja jest tak ustawiona, by od razu informować cię powiadomieniem, kiedy wykryje niepokojące treści .

Aby móc skorzystać z aplikacji, musisz mieć dostęp do sprzętu, który chcesz śledzić. Należy zainstalować iKeyMonitor na telefonie z Androidem/iOS lub na komputerze z systemem Microsoft.

Część funkcji jest zupełnie za darmo, ale żeby móc szpiegować Facebooka i inne media społecznościowe, koniecznie jest wykupienie planu taryfowego.

Strona głównahttps://pl.ikeymonitor.com/
CenaOd $16,66 miesięcznie
Inne funkcjeSprawdzanie social media, monitorowanie telefonów, SMS-ów, maila, geolokalizacja, keylogger, rejestrator ekranu, dostęp do galerii, historia przeglądarki

3. Snoopza

Na trzecim miejscu znalazła się aplikacja Snoopza, której działanie jest również zbliżone do poprzednich propozycji. Różnica polega na tym, że jest ona kompatybilna tylko z Androidem.

aplikacja szpiegująca messengera snoopza

Aby skorzystać z tej aplikacji, należy założyć darmowe konto, ściągnąć pliki instalacyjne i zainstalować Snoopza na wybranym sprzęcie. Sama instalacja zajmuje mniej niż minutę. Musimy mieć jednak fizyczny dostęp do sprzętu.

Aplikacja śledzi kamerę, rejestruje połączenia przychodzące i wychodzące (można nagrywać rozmowy), zarządza wiadomościami SMS, pozwala na robienie zrzutów ekranu, a także nie przestaje działać nawet, jeśli zostanie w międzyczasie zmieniona karta SIM.

Oprócz tego posiada narzędzia umożliwiające szpiegowanie Messengera i Facebooka. Będziesz mieć wgląd do wszystkich wiadomości, również wizualnych i głosowych.

Minusem jest brak obecności innych aplikacji, np. Tindera czy Instagrama. Dostępne opcje mogą się więc okazać niewystarczające w celu śledzenia konkurencji czy podejrzewanego o niewierność partnera.

Aby uzyskać dostęp do szpiegowania Facebooka i Messengera, musimy wykupić plan taryfowy, który jest stosunkowo niedrogi – proporcjonalny do ograniczonych funkcji.

Strona głównahttps://snoopza.com/pl
CenaOd 8,33 euro miesięcznie
Inne funkcjeSprawdzanie social media, monitorowanie telefonów, SMS-ów, nagrywanie rozmów

Szpiegowanie Messengera: jak to działa?

Zaprezentowane powyżej aplikacje są bardzo zbliżone w swoim działaniu. Wszystkie są też w stanie pozyskać dla nas cenne informacje, szczególnie te, które znajdują się na Facebooku czy w konwersacjach na Messengerze.

Najpewniejszą i jednocześnie najbardziej profesjonalną i pełną opcją będą aplikacje mSpy i iKeyMonitor. Są kompatybilne nie tylko z Androidem, ale i innymi systemami operacyjnymi. Poza wiadomościami na Messengerze wyświetlisz też choćby publikowane na Facebooku zdjęcia.

Aplikacje te należy zainstalować na szpiegowanym telefonie. Można to zrobić szybko, a po instalacji aplikacja pozostaje niewidoczna. Następnie logujemy się na założone wcześniej konto, na którym mamy pełny podgląd.

Przykładowo, tak wygląda panel aplikacji mSpy po zalogowaniu, gdy chcesz sprawdzić czyjegoś Messengera:

szpieg messenger

Aplikacje do szpiegowania Messengera są płatne, ale nie musimy od razu kupować długoterminowej subskrypcji. Możemy opłacić jeden miesiąc lub nawet kilka dni.

Warto dodać również, że pozwalają one na szpiegowanie także innych platform społecznościowych i funkcji telefonu, w tym choćby Instagrama.

Jak sprawdzić czyjegoś Messengera z mSpy?

Rzućmy jeszcze okiem na krótki przewodnik, jak sprawdzić Messengera innej osoby za pomocą najlepszej aplikacji, a więc mSpy. Wystarczy zrobić kilka kroków:

  1. Załóż konto na mSpy i opłać usługę;
  2. Zainstaluj aplikację mSpy na szpiegowanym telefonie;
  3. Zaloguj się na swoje konto i uzyskaj podgląd Messengera;
  4. Zdalnie odinstaluj aplikację, gdy zakończysz korzystanie z usługi.
jak szpiegować messengera mspy

Jak zainstalować mSpy na cudzym telefonie? Całość zajmuje krótką chwilę, ale musisz mieć dostęp do telefonu drugiej osoby.

Przykładowo możesz wykorzystać jej chwilową nieobecność, np. kiedy wyjdzie do łazienki i zostawi telefon na widoku.

Jeśli jednak nie znasz PIN-u, musisz poprosić o odblokowanie telefonu. Poproś o użyczenie go na potrzeby zadzwonienia do kogoś, gdy twój telefon jest rozładowany i oddal się w bezpieczne miejsce.

Jeśli chcesz monitorować dziecko, możesz mu także podarować telefon z już zainstalowaną aplikacją.

Jak wejść na czyjegoś Messengera za darmo?

Jak już zostało wspomniane, aplikacje takie jak mSpy i iKeyMonitor są płatne i choć korzystanie z nich w krótkim czasie nie jest zbyt kosztowne, to być możesz szukasz sposobów na to, jak wejść na czyjegoś Messengera za darmo.

szpiegowanie messengera

Od razu zapewnię cię, że nie ma aplikacji, które za darmo pozwolą ci śledzić Messengera innej osoby, a przynajmniej nie są to rozwiązania bezpieczne.

Pozostaje ci więc próba pozyskania hasła do Facebooka danej osoby lub wejście w posiadanie jej telefonu.

Jeśli chcesz szybko sprawdzić coś na Messengerze innej osoby, możesz ponownie poprosić ją o użyczenie telefonu. Natomiast pozyskanie hasła do Facebooka może się odbyć tylko, kiedy np. dana osoba zaloguje się na twoim sprzęcie i zapomni się wylogować lub niechcący zapisze hasło.

Jak sprawdzić Messengera innej osoby: pytania i odpowiedzi

Dotarliśmy do końca wpisu wyjaśniającego, jak sprawdzić Messengera innej osoby. W podsumowaniu zamieściłem kilka najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi.

1. Jak sprawdzić Messengera innej osoby?

Aby to zrobić, najlepiej będzie skorzystać z oprogramowania do szpiegowania, takiego jak mSpy. Wystarczy utworzyć konto, a następnie zainstalować aplikację na szpiegowanym telefonie. Po opłaceniu usługi będzie możliwe będzie sprawdzenie Messengera innej osoby.

2. Czy szpiegowanie Messengera jest legalne?

Mało kto zakwestionuje kontrolę rodzicielską, której priorytetem jest bezpieczeństwo. Ale już szpiegowanie partnera czy pracownika budzi nie tylko wątpliwości natury moralnej, ale uznane jest za nielegalne i karalne. Same programy do szpiegowania są natomiast legalne.

3. Czy śledzenie Facebooka może zostać odkryte?

Aplikacje zaprezentowane w tym wpisie, takie jak mSpy czy iKeyMonitor, są tak skonstruowane, by po instalacji pozostać niewidoczne. Możesz nimi sterować zdalnie, a użytkownik telefonu się nie zorientuje. Możesz je także zdalnie odinstalować. Teoretycznie tylko program antywirusowy mógłby wykryć aplikację i usunąć ją.

4. Czy można śledzić Messengera bezpłatnie?

Śledzenie Messengera z aplikacją nie jest bezpłatną opcją. Gdy chcemy uzyskać dostęp do profilu na Facebooku (czy innych mediach społecznościowych), musimy wykupić odpowiedni pakiet. Plany taryfowe są na ogół miesięczne lub roczne.

5. Istnieją sposoby na śledzenie FB bez instalowania aplikacji na urządzeniu?

Jeśli nie jesteś hakerem, musisz po prostu zainstalować aplikację na urządzeniu. Alternatywą jest tylko pozyskanie hasła do Facebooka danej osoby lub wejście w posiadanie jej telefonu.

4/5 - (27 votes)

Czytaj również: