Story saver: 5 najlepszych narzędzi dla Instagram

Story saver

Szukasz narzędzia typu story saver na Instagram? Chcesz wiedzieć, które story savers są najlepsze na rynku w 2024 roku? Trafiłeś we właściwe miejsce!

Instagram daje nam możliwość łączenia się z ludźmi, których nie znamy osobiście lub którzy są oddaleni o tysiące kilometrów. Ponadto, dzięki funkcji relacji, możesz uzyskać dodatkowy wgląd w życie osoby, którą obserwujesz.

Jednak relacje można przeglądać tylko przez 24 godziny, po czym są one tracone na zawsze. A przynajmniej tak się dzieje, gdy nie używasz story savera.

Story saver to narzędzie, dostępne za pośrednictwem programu w przeglądarce lub aplikacji, które pozwala na zapisywanie relacji IG innych kontaktów, tak aby zawsze mieć je pod ręką. W poniższym artykule znajdziesz wybór najlepszych 5 Instagram story savers na rynku. Miłego czytania!

Story saver Instagram: top 5

Jak wspomnieliśmy wcześniej, poniżej znajduje się wybór najlepszych Instagram story savers w sieci. Przeanalizujemy je szczegółowo, abyś mógł wybrać ten, który najlepiej odpowiada twoim potrzebom.

1. Inflact (najlepszy Insta story saver)

Zacznijmy naszą listę od Inflact (oficjalna strona tutaj), ponieważ jest to bez wątpienia jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy Instagram story saver na rynku.

story saver inflact downloader

Inflact, który do niedawna znany był jako Ingramer, pozwala na przeglądanie i pobieranie Instagram stories. Co więcej, korzystanie z tego narzędzia nie jest wcale trudne.

Pierwszą rzeczą, którą należy wiedzieć, jest to, że nie ma żadnej korelacji między twoim profilem na Instagramie a Inflact. W związku z tym, używając go, możesz przeglądać relacje profilu, nawet jeśli zostałeś zablokowany przez właściciela konta. Jedynym warunkiem jest to, że konto musi być ustawione na tryb publiczny.

Wystarczy wykonać tylko kilka kroków: wejść na stronę (wystarczy kliknąć tutaj) i wpisać w pasku wyszukiwania nazwę profilu, którego relacje chcesz zobaczyć i pobrać. Po przejrzeniu ich, możesz zdecydować, czy chcesz je zapisać na swoim urządzeniu. Inflact jest dostępny z poziomu przeglądarki (można to zrobić stąd).

Jego podstawowe funkcje są całkowicie bezpłatne, ale ograniczone. Już po zalogowaniu się twoje możliwości znacznie wzrastają. Oczywiście, najlepszą wydajność osiąga się poprzez uaktualnienie do wersji premium. W ten sposób możesz przeglądać i zapisywać relacje, nawet jeśli zostały one opublikowane ponad 24 godziny temu.

Jeśli nadal nie jesteś pewien, czy chcesz płacić za tę usługę, polecam okres próbny, który za 1 euro pozwala ci korzystać z Inflact przez 3 dni.

2. 4K Stogram

Drugim sposobem na pobranie relacji z Instagrama jest użycie półdarmowego oprogramowania 4k Stogram (oficjalna strona tutaj).

storysaver

Dzięki 4K Stogram możesz anonimowo przeglądać relacje innych użytkowników i pobierać je na swój komputer. W ten sposób przedłużysz ich życie, które zazwyczaj trwa tylko 24 godziny.

Jeśli chcesz pobrać relację za pomocą 4K Stogram, musisz najpierw pobrać sam program (możesz to zrobić tutaj). Następnie zaloguj się w aplikacji do twojego konta Instagram i znajdź konto, z którego chcesz pobrać relację. Przejdź w Ustawienia -> Pobierz i jeśli chcesz zapisać tylko relacje, odznacz inne pola. Kliknij „Pobierz” i gotowe!

3. StorySaver.net (online)

Teraz spójrzmy na inny bardzo dobry story saver dostępny online, który jest często używany przez użytkowników: StorySaver (oficjalna strona tutaj). To narzędzie jest równie proste w użyciu, co skuteczne.

Wystarczy kilka kliknięć, aby pobrać relację lub highlights (wyróżnione relacje) z twojego ulubionego konta. Skuteczność narzędzia jest niższa niż Inflact ze względu na fakt, że można pobrać tylko te relacje, które zostały opublikowane mniej niż 24 godziny temu.

Oczywiście, aby działać, StorySaver.net potrzebuje publicznego konta, którego relację chcesz zapisać. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą wydawać pieniędzy i poświęcać tej czynności zbyt wiele czasu.

4. StorySaver (rozszerzenie Chrome)

Przyjrzymy się teraz wersji Story Saver zaprojektowanej jako rozszerzenie do Chrome. Pozwoli ci to mieć narzędzie zawsze na ekranie, a zatem wystarczy jedno kliknięcie, by go użyć.

story saver online

Aby Story Saver pojawił się na twoim ekranie, wystarczy wykonać kilka kroków. Kliknij na ten link, a następnie postępuj zgodnie z prostymi instrukcjami.

Po zainstalowaniu rozszerzenia, w lewym górnym rogu pojawi się ikona. Kiedy zobaczysz relację, którą chcesz pobrać, po prostu kliknij na ikonę i gotowe.

Ponadto, istnieje praktyczny samouczek wideo i można skontaktować się bezpośrednio z twórcą w przypadku konkretnych problemów.

5. Storized (app iOS)

Po analizie rynku Androida, warto poświęcić trochę czasu fanom Apple i wspomnieć o Storized, aplikacji do zapisywania relacji dla iOS.

insta story saver

Podobnie jak w poprzednich przypadkach pozwala ona na pobieranie relacji ulubionych Instagrammerów lub znajomych, o ile są one powiązane z kontem publicznym, a nie prywatnym.

Aby zacząć korzystać z narzędzia od razu, wystarczy kliknąć tutaj i pobrać je na swoje urządzenie z systemem iOS.

To już koniec naszego artykułu o narzędziach story saver. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o pobieraniu relacji z Inastagrama, proponujemy zajrzeć do naszego artykułu na ten temat.

5/5 - (1 vote)

Czytaj również: